کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-09-14 ساعت 16:05)babak12 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 15:40)tapartoor600 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 15:35)babak12 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 14:25)tapartoor600 نوشته:  کیس نامبر من حدود 3500 هست.
اگر من بخوام حدود اسفند ماه مصاحبه داشته باشیم و حدوداً دی ماه هم با نامزدم عقد میکنم کی باید فرم ها رو submit کنم وکلاً چطور برنامه ریزی کنم؟
لطفاً راهنمایی بفرمائید.
شما با اين كيس نامبر،به احتمال زياد ماه ديكه كارنت ميشيد(البته اگه تغييراتي نداشته باشيم ) براي مصاحبه در دسامبر
پس به نظر من براي ازدواج اقدام كنيد و سپس شروع به پركردن فرما كنيد البته با دقت فراوان
1-حتما با kcc در اين مورد مكاتبه كنيد
2-برنامه لازم براي تزريق واكسن و ترجمه مدارك هم داشته باشيد

یعنی بعد از عقددر دی ماه فرم ها رو پر کنم و به KCC بگم که مصاحبه ما رو به اسفند ماه تنظیم کنه؟
چرا دي ماه دوست عزيز
شما الان مي تونيد عقد كنيد و به kcc مكاتبه كنيد و بعد فرمها پر كنيد
در غير اين صورت اگر ميخواهيد در دي ماه ازدواج كنيد بايد صبر كنيد تا ماه ديگه كارنت بشيد و نامه دوم دريافت كنيد و سپس درخواست تغيير زمان مصاحبه براي اسفند بديد

ممنون از راهنمایی

چرا نداره که دیگه برنامه برای دی ماه تنظیم شده.
من میتونم بهمن یا اواخر دی فرم ها رو ارسال کنم ؟
لازمه اون موقع با KCC مکاتبه کنم؟
مثل افرادی که مثلاً دیر متوجه برنده بودنشون شدن؟
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2014-09-14 ساعت 16:16)tapartoor600 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 16:05)babak12 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 15:40)tapartoor600 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 15:35)babak12 نوشته:  
(2014-09-14 ساعت 14:25)tapartoor600 نوشته:  کیس نامبر من حدود 3500 هست.
اگر من بخوام حدود اسفند ماه مصاحبه داشته باشیم و حدوداً دی ماه هم با نامزدم عقد میکنم کی باید فرم ها رو submit کنم وکلاً چطور برنامه ریزی کنم؟
لطفاً راهنمایی بفرمائید.
شما با اين كيس نامبر،به احتمال زياد ماه ديكه كارنت ميشيد(البته اگه تغييراتي نداشته باشيم ) براي مصاحبه در دسامبر
پس به نظر من براي ازدواج اقدام كنيد و سپس شروع به پركردن فرما كنيد البته با دقت فراوان
1-حتما با kcc در اين مورد مكاتبه كنيد
2-برنامه لازم براي تزريق واكسن و ترجمه مدارك هم داشته باشيد

یعنی بعد از عقددر دی ماه فرم ها رو پر کنم و به KCC بگم که مصاحبه ما رو به اسفند ماه تنظیم کنه؟
چرا دي ماه دوست عزيز
شما الان مي تونيد عقد كنيد و به kcc مكاتبه كنيد و بعد فرمها پر كنيد
در غير اين صورت اگر ميخواهيد در دي ماه ازدواج كنيد بايد صبر كنيد تا ماه ديگه كارنت بشيد و نامه دوم دريافت كنيد و سپس درخواست تغيير زمان مصاحبه براي اسفند بديد

ممنون از راهنمایی

چرا نداره که دیگه برنامه برای دی ماه تنظیم شده.
من میتونم بهمن یا اواخر دی فرم ها رو ارسال کنم ؟
لازمه اون موقع با KCC مکاتبه کنم؟
مثل افرادی که مثلاً دیر متوجه برنده بودنشون شدن؟
خواهش مي كنم
خوب ايشاله به سلامتي
اره مي تونيد اين كار انجام بديد
ديگه شما برنامه ريزي كرديد
نميشه توصيه كرد
بله حتما بايد با kcc مكاتبه كنيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، A_A
دوستان ببخشید که خیلی روراست حرف میزنم. من یک سال رو با مهاجرسرا گذروندم و خیلیا رو با شرایط ازدواج بعد از برنده شدن دیدم. بزارید رو راست باشم. واسه خانم های مجرد که کلیرنس نمیخورند اگر ازدواج کنند با کسی که سربازی رفته یا شغل دولتی داره به منزله اینه که ریسک پروسه کلیرنس رو به ویزا نگرفتن خریدند. توصیه من اینه که مجرد تشریف بیارید و بعد اینجا اقدام کنید تا حداکثر 2 سال کار همسرتون درست میشه. آقایون اگر سربازی نرفتن و شغل دولتی ندارن احتمالا یک ضرب میگیرن پس بردن عمسری با شغل دولتی به منزله قبول کلیرنسه. کلا توصیه نمیکنم خیلی دستکاری کنید فرمهاتونو. کلیرنس خوردن آسون نیست. مخصوصا اگر شاهد باشی کیسی بعد از 11 ماه کلیرنس بهش ویزا نرسیده باشه. پس اگر ضرورتی به ازدواج سریع السیر ندارید 2 سال دیگه هم صبر کنید جای دوری نمیره. در مورد عزیزانی که دوست دختر دوست پسر بودن و فرمهاشونو ازدواجی پر کردن با من تماس بگیرند تا راهنماییشون کنم. این یه مورد رو من میدونم باید چه کار کنند و نگران هم نباشند. ویزاشون رو میگیرند.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، A_A ، alitab ، Abdorrezaa ، سعید...
(2014-09-18 ساعت 08:57)shervin4d نوشته:  دوستان ببخشید که خیلی روراست حرف میزنم. من یک سال رو با مهاجرسرا گذروندم و خیلیا رو با شرایط ازدواج بعد از برنده شدن دیدم. بزارید رو راست باشم. واسه خانم های مجرد که کلیرنس نمیخورند اگر ازدواج کنند با کسی که سربازی رفته یا شغل دولتی داره به منزله اینه که ریسک پروسه کلیرنس رو به ویزا نگرفتن خریدند. توصیه من اینه که مجرد تشریف بیارید و بعد اینجا اقدام کنید تا حداکثر 2 سال کار همسرتون درست میشه. آقایون اگر سربازی نرفتن و شغل دولتی ندارن احتمالا یک ضرب میگیرن پس بردن عمسری با شغل دولتی به منزله قبول کلیرنسه. کلا توصیه نمیکنم خیلی دستکاری کنید فرمهاتونو. کلیرنس خوردن آسون نیست. مخصوصا اگر شاهد باشی کیسی بعد از 11 ماه کلیرنس بهش ویزا نرسیده باشه. پس اگر ضرورتی به ازدواج سریع السیر ندارید 2 سال دیگه هم صبر کنید جای دوری نمیره. در مورد عزیزانی که دوست دختر دوست پسر بودن و فرمهاشونو ازدواجی پر کردن با من تماس بگیرند تا راهنماییشون کنم. این یه مورد رو من میدونم باید چه کار کنند و نگران هم نباشند. ویزاشون رو میگیرند.
سلام

با حرف های شروین جان تا حدودی موافقم اما شروین جان بعضی وقت ها نمیشه - مثال بعضی خانواده ها میگن دختر تنها اصلا اصلا نمیگذاریم بره و اون دختر بالاخره میخاسته با این پسر ازدواج کنه . حالا چه با ویزا چه بدون اون !!!
اما در کل اگر کسی بتونه تحمل کنه بله درسته
به هر حال ممنونم از تجربیات دوستان 2014 برای ما گفتید . اینشالا موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: shervin4d ، babak12 ، r.bazargan ، A_A ، AliReza.Sh ، Abdorrezaa
درود. من در مورد ازدواج بعد از برنده شدن لاتاری این ایمیل رو به KCC زدم :
To KCCDV@state.gov Sep 23 at 12:12 AM
To: US Department of State / Kentucky Consular Centre / 3505 North Highway 25W / WILLIAMSBURG KY 40769 / USA
Date: 2014/Sep/23
Case Number: 2015AS00008XXX
Principal Applicant Name: ...
Preference Category: DV DIVERSITY (2015)
Foreign State Chargeability: IRAN
Date of Birth: ...
Hello
To Whom It May Concern
I'm one of the selectee of the DV-2015.
I'm getting married in about three months and I have questions about filling out Form DS-260 for myself and my future husband.
Do you recommend to fill in the forms now (Single) and edit them later (After marriage) or is it better to wait until we officially marry and for both of us married couples to be completed.
Thank you so much for your nice considerations.
Awaiting your reply. Best regards.
...
و این جواب رو از KCC دریافت کردم :
Thank you for your inquiry,
You must visit the Department of State website at www.dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.
Interviews for the DV 2015 program will begin in October 2014 and conclude on September 30, 2015. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers that have completed processing. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. You may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers beginning August 2014. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.
Rhonda
Support Contractor-FCi Federal
CA/VO/KCC
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
دوستان، لطفا تحلیل بفرمائید ... و اینکه من آخرش هم از این ایمیل متوجه نشدم بهترین راه چیه !!!
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان:
(2014-09-24 ساعت 19:23)AliReza.Sh نوشته:  درود. من در مورد ازدواج بعد از برنده شدن لاتاری این ایمیل رو به KCC زدم :
To KCCDV@state.gov Sep 23 at 12:12 AM
To: US Department of State / Kentucky Consular Centre / 3505 North Highway 25W / WILLIAMSBURG KY 40769 / USA
Date: 2014/Sep/23
Case Number: 2015AS00008XXX
Principal Applicant Name: ...
Preference Category: DV DIVERSITY (2015)
Foreign State Chargeability: IRAN
Date of Birth: ...
Hello
To Whom It May Concern
I'm one of the selectee of the DV-2015.
I'm getting married in about three months and I have questions about filling out Form DS-260 for myself and my future husband.
Do you recommend to fill in the forms now (Single) and edit them later (After marriage) or is it better to wait until we officially marry and for both of us married couples to be completed.
Thank you so much for your nice considerations.
Awaiting your reply. Best regards.
...
و این جواب رو از KCC دریافت کردم :
Thank you for your inquiry,
You must visit the Department of State website at www.dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.
Interviews for the DV 2015 program will begin in October 2014 and conclude on September 30, 2015. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers that have completed processing. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. You may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers beginning August 2014. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.
Rhonda
Support Contractor-FCi Federal
CA/VO/KCC
Diversity Visa Unit
Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.
This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
دوستان، لطفا تحلیل بفرمائید ... و اینکه من آخرش هم از این ایمیل متوجه نشدم بهترین راه چیه !!!

معمولا پاسخشون در مورد این مدل سوال ها بصورت کلی هست و توصیه و راهنمایی بابت این موارد نمیکنند.
با توجه به اینکه کیس نامبرتون بالا هست ( حدود 8 هزار ) و احتمالا حوالی اردیبهشت یا خرداد سال آینده کارنت خواهید شد و اگر بزودی تا چند هفته ی آینده ثبت رسمی ازدواجتان صورت میگیرد صبر کنید و فرم هارا بصورت متاهل پر کنین.
درکل حواستون باشه که احتمالا موقع مصاحبه از شما شواهدی خواهند خواست که مطمئن بشوند ازدواج برای لاتاری نبوده و واقعا قصد ازدواج از قبل را داشته اید. شواهی مثل عکس و این دست موارد
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، r.bazargan ، HERMES7 ، AliReza.Sh
با سلام
دوستان من به کی سی سی ایمیل زدم و گفتم که ازدواج کردم و درخواست آنلاک فرمها رو کردم ولی جوابی که برم فرستادن این بود
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing. You must see a notice that is addressed to you by name as
proof of selection to process further in the DV-2015 program.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry.

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
کسی میتونه راهنمائیم کنه شماره من 9 اکتبر کارنت شده ولی نامه دومم نیومده!
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان:
(2014-10-16 ساعت 21:03)golli نوشته:  با سلام
دوستان من به کی سی سی ایمیل زدم و گفتم که ازدواج کردم و درخواست آنلاک فرمها رو کردم ولی جوابی که برم فرستادن این بود
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing. You must see a notice that is addressed to you by name as
proof of selection to process further in the DV-2015 program.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry.

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
کسی میتونه راهنمائیم کنه شماره من 9 اکتبر کارنت شده ولی نامه دومم نیومده!

این ایمیلی هست که بصورت خودکار به تمام ایمیل ها ارسال میشه
منتظر بمونین تا جواب ایمیلتون رو بدن. ممکنه یک هفته حتی پاسخ دادنشون طول بکشه.

درمورد نامه دوم: نامه دوم خیلی ها هنوز نیومده حتی کسانی که خیلی زودتر از شما کارنت شدن. عجله نداشته باشید. خواهد آمد
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
ممنونم
دقیقا یک روز بعدش بهم ایمیل آمد که فرمت آنلاک شده منم رفتم اطلاعاتم آپدیت کردم!
سئوالی که برام پیش آمده اینکه من سوابق شغلی و تحصیلیم رو ناقص نوشته بودم که کاملش کردم ولی تو ایمیلی که به کی سی سی زدم فقط ازدواج مطرح کرم و ناقص بودن سوابق نگفتم مشکلی که برام پیش نمیاد؟؟؟
تاریخ رویت قبولی:10 jun
ارسال فرم های اول:24 JUL
آنلاک کردن فرمها : 12 oct
تعداد افراد کیس:2نفر
شماره کیس:2015AS00002###
سفارت : آنکارا
تاریخ دریافت نامه دوم :2015/24/3
تاریخ مصاحبه : 4 may
دریافت ویزا : ۴ آگوست
مقصد : نیویورک
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان
من یه سوال داشتم لطفا باتجربه ها اگه میدونن جواب بدن
من ویزاما گرفتم و تا دی ماه فرصت دارم که برم اونور و حالا میخام عقد کنم
به نظرتون مشکلی برام پیش میاد تو این قضیه و کلا باید چه کار کنم و ازدوارجم را اعلام کنم ؟
اگه الان عقد کنم وبرم مشکلی برا کیسم پیش نمیاد؟
کدوم بهتره این که عقد کنم و برم و اعلام نکنم یا عقد کنم و اعلام کنم و دوباره اون مراحلا طی کنم برای ویزای مجدد؟
در صورت دوم احتمال دریافت مجدد ویزام چقدره؟
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
تشکر کنندگان:
(2014-10-19 ساعت 23:17)golli نوشته:  ممنونم
دقیقا یک روز بعدش بهم ایمیل آمد که فرمت آنلاک شده منم رفتم اطلاعاتم آپدیت کردم!
سئوالی که برام پیش آمده اینکه من سوابق شغلی و تحصیلیم رو ناقص نوشته بودم که کاملش کردم ولی تو ایمیلی که به کی سی سی زدم فقط ازدواج مطرح کرم و ناقص بودن سوابق نگفتم مشکلی که برام پیش نمیاد؟؟؟

نه مشکلی پیش نمیاد ملاک همون فرم ها هست نه ایمیل. ایمیل شما صرفا جهت باز کردن فرم هست. حتی اگر فقط میگفتین فرم را بازکنین میخوام ویرایش کنم هم باز میکردن و از شما نمیپرسیدن واسه چی
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-21 ساعت 14:53)امین 13 نوشته:  سلام خدمت دوستان
به نظرتون مشکلی برام پیش میاد تو این قضیه و کلا باید چه کار کنم و ازدوارجم را اعلام کنم ؟
کدوم بهتره این که عقد کنم و برم و اعلام نکنم یا عقد کنم و اعلام کنم و دوباره اون مراحلا طی کنم برای ویزای مجدد؟

بنظرم بهتره برین آمریکا گرین کارتتون رو بگیرین بعد اقدام به ازدواج کنین
با توجه به اینکه کیس شما برای 2014 هستش ممکنه در صورت ازدواج و اعلام ازدواج فرآیند ویزاتون مجدد آغاز نشه. در هر صورت میگن روزه شک دار نگیرین و فرصتی که شاید یکبار پیش بیاد برای هرکسی را از دست ندین. برین گرین کارت بگیرید بعد ازدواج و اقدام به ویزا از طریق ازدواج بکنین برای همسرتون تا به شما بپیونده Shy
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، امین 13
(2014-10-21 ساعت 15:28)saboteur نوشته:  
(2014-10-21 ساعت 14:53)امین 13 نوشته:  سلام خدمت دوستان

بنظرم بهتره برین آمریکا گرین کارتتون رو بگیرین بعد اقدام به ازدواج کنین
با توجه به اینکه کیس شما برای 2014 هستش ممکنه در صورت ازدواج و اعلام ازدواج فرآیند ویزاتون مجدد آغاز نشه. در هر صورت میگن روزه شک دار نگیرین و فرصتی که شاید یکبار پیش بیاد برای هرکسی را از دست ندین. برین گرین کارت بگیرید بعد ازدواج و اقدام به ویزا از طریق ازدواج بکنین برای همسرتون تا به شما بپیونده Shy

سلام دوست عزیز با اجازه رضا عزیز در تکمیل صحبت های ایشون

کاملا با رضا جان موافقم . شما حتما برو سپس اقدام کن . بنده سال 2013 و 2014 ها را میخوندم . این ریسک را نکنید . شما اگر الان برید سفارت ویزا شما را باطل میکنند وقت مصاحبه برای همسر شما میگذارن سپس حالا مشخص میشه که آیا ویزا میدن یا خیر

البته 1 - 2 نفر از دوستان دیدیم که دل شیر داشتن و رفتن و گرفتن اما من جای شما باشم این ریسک را نمیکنم .
پس شما برید و اینشالا تا 1.5 سال بعد همسر شما به شما ملحق میشن .
خوشبخت بشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، saboteur ، امین 13
این ایمیل سفارت ارمنستان در جواب سوال منه
این پست را جهت اطلاع دوستان و و استفاده آیندگان میذارم...
Dear inquirer,

You can get married before your departure and as soon as you receive your green card you can file a petition for her in USCIS so that she can join you later.

میگن مشکلی نداره و شما میتونی ازدواج کنیBig Grin

بازم ممنون از راهنمایی دوستان
[font=Verdana] 2014AS14## & ایروان & تاریخ ارسال مدارک : 29 may & تاریخ مصاحبه : 6 nov & تاریخ دریافت ویزا : بعد از حدود 286 روز انتظار ، 14 آگوست 2014[/font]
سفر نامه 1و2

[font=Tahoma]به فردا دلخوشم ...[/font]
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، Mahmood129 ، A_A ، Nima90 ، Officer ، بازگشت
سلام دوستان عزیزم..

یه سوال ؟؟؟

یکی از دوستام پرسید آیا قبل از اینکه جواب لاتاری بیاد با کسی صیغه چند ساله بشم یا عقد موقت کنم یا هرچیز دیگه به صورتی که اسم طرف تو شناسنامش درج نشده باشه. آیا این امکان وجود داره که بعد از برنده شدن با همین مدارک صیغه چند ساله یا موقت اعلام کنم همسر دارم و زمان مصاحبه به عنوان همسر معرفیش کنه یا خیر ؟؟؟

نمیخواد هیچجور اسم دختر در شناسنامش ثبت بشه..حتی بعد از برنده شدن.Big Grin

ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان