کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-08 ساعت 22:43)jjcale نوشته:  سلام
در فرم 260 خوندم که باید بعد از سابمیت کردن فرم، مدارک دیگر داخلی را بلافاصله برای nvc پست کنید. و این به نظرم مغایرت داره با اینکه اکثر دوستان اشاره میکنند که باید 15 روز قبل برای سفارت آنکارا پست بشه! لطفا راهنمایی کنید

اون مورد رو برای کیسهای مهاجرتی غیر از لاتاری نوشته که مراحلش با کیسهای لاتاری فرق میکنه و مدارک رو به NVC پست میکنن
کیسهای لاتاری هم در دوره های گذشته فرم و عکس به KCC پست میکردن که از این دوره دیگه نیاز به ارسال فرم و مدارک نیست و فقط کافیه فرم آنلاین DS-260 رو تکمیل کنید.

http://travel.state.gov/content/visas/en...ation.html
تشکر کنندگان: soli asali ، samansaba ، t_arian_n
(2014-05-08 ساعت 22:51)rohemast نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید حوزه لاتاری و مهاجرت Big Grin
من تقریبا این تایپیک رو 2-3 بار خوندم و جواب سوالمو نیافتم

My Invoice ID Number is

تو این بخش باید چی نوشته بشه؟

( جایی که می خوایم واسه پر کردن فرم تو 19 می لاگین کنیم )

این صفحه 19 می تغییر میکنه و کیسهای لاتاری برای ورود فقط شماره کیس و تاریخ تولد وارد میکنن
تصویر صفحه جدید که 19 می فعال میشه:
http://www.mohajersara.com/thread-7039-p...#pid492424
تشکر کنندگان: rohemast ، soli asali ، samansaba ، t_arian_n
(2014-05-03 ساعت 22:40)k1_m_1358 نوشته:  دوستان یه نفر راهنمایی کنه این دوستمون زحمت کشیده فرم رو ترجمه کرده ،بتونه اینجا بذارهShy
(2014-05-03 ساعت 22:21)..... نوشته:  سلام دوستان
فرمو ترجمه کردم فقط نمی دونم چطور اینجا بزارم

سلام دوست عزیز
ممنون از زحمت با ارزشتون
امکان داره ترجمه فایل رو برای من ایمیل کنید؟
هر کاری میکنم موفق به دانلود نمیشم!!
farzadshaban87@yahoo.com
بی نهایت سپاس گذارم
***/2015 .....1 نفر......آنکارا.......DS260:29 jun ......مصاحبه 12jan.....آپدیت:14jan و 2April ,3April , 8April , 10April
14April

کلیر 14April

تشکر کنندگان: soli asali ، hanieh2015 ، h.rahmati11
(2014-05-08 ساعت 23:11)shirin.ad68 نوشته:  سلام دوستان ، یه سوال : NVC چی هست اصلا؟؟؟؟
و اینکه شماره NVC و Invoice NVC رو از کجا میشه گرفت؟؟؟؟

NVC مخفف National Visa Center هست که به کیسهای مهاجرتی غیر از لاتاری رسیدگی میکنه

KCC مخفف Kentucky Consular Center هست که به کیسهای لاتاری رسیدگی میکنه

شماره NVC و Invoice NVC برای کیسهای لاتاری نیاز نیست.
کیسهای لاتاری برای ورود فقط شماره کیس و تاریخ تولد وارد میکنن

تصویر صفحه جدید که 19 می فعال میشه:
http://www.mohajersara.com/thread-7039-p...#pid492424
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، soli asali ، soruosh ، samansaba ، Saeedv13 ، t_arian_n
(2014-05-08 ساعت 23:13)aghamilad نوشته:  میشه اگه براتون امکان داره ادرس سایتی که کارنتی ها را میزنه را قرار بدید ممنون

http://travel.state.gov/content/visas/en...letin.html

Visa Bulletin حدوداً دهم هر ماه میلادی منتشر میشه و کیسهای کارنت شده تا 2 ماه بعد رو مشخص میکنه.
با انتشار بولتن ویزا September 2014 (حدوداً دهم آگوست) کیسهای کارنت شده در اکتبر 2014 (اولین ماه دوره DV-2015) مشخص میشه
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، soruosh ، samansaba ، t_arian_n ، r.bazargan
(2014-05-08 ساعت 19:54)rbrb-2015 نوشته:  دوستان از اعتبار پاسپورت من و همسرم حدود 9 ماه باقی مونده، ظاهرا تا وقتی این زمان به کمتر از 6 ماه نرسیده نمیتونیم برای تمدید اقدام کنیم. به نظرتون اینکه الان شماره پاسپورت فعلیمون رو در فرم ها ذکر کنیم و موقع مصاحبه پاسپورتمون عوض شده باشه مشکلی ایجاد میکنه؟

اگه ویزا توی این پاستون هم بخوره و بعد ببرید تعویض کنید باز هم قبوله و میشه از اون ویزا استفاده کرد

(2014-05-08 ساعت 19:52)bogey نوشته:  سلام دوستان و بزرگواران
بنده هم قبول شدم . ایشالا قسمت همه بشه .
میخاستم برای تکمیل فرم 260 ایا مدارک باید بدیم ترجمه بشه ؟ یا اینکه نه بعد از تکمیل فرم میشه اینکارو کرد؟ به مدرکی در هنگام تکمیل فرم نیاز نمیشه ؟ لطفا اگه به مدارکی احتیاج هست اساتید محترم لطفا نام ببرید
ممنون

نه دوست عزیز نیازی نیست الان به ترجمه مدارک
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Kaveh ، samansaba ، t_arian_n
(2014-05-08 ساعت 22:34)Peymanpepe نوشته:  با سلام
دوستان عزیزم ممنون از اینکه به تک تک سئوالات ما تازه وارد ها جواب می دین .
من 1 سئوال خیلی مهم دارم که در مورد کلیر نس شدنم خیلی تاثیر داره (با توجه به مطالبی که دوستان قدیمی گفتیم)
من در حال حاضر در یک مجتمع آموزشی دولتی بصورت تمام وقت و دو شکت خصوصی بصورت پارت تایم کار می کنم همشون هم در یک زمینه هستن یعنی مهندسی مکانیک .
1 . حالا سئوالی که من دارم قسمت شغلمو چطوری پر کنم ؟؟؟
2 . اگه من اعلام نکنم که در شرکت دولتی کار میکنم و اون دوتای دیگرو بگم چی ؟؟؟
ممنون می شم راهنمایی کنید .
البته من رشتم و شغلم جزو شغلهای حساس نیستن .
با تشکر
بایییییییییییییییییییییی

دوست عزیز هر چی هست رو بگید ! به گفته دوستانی قدیمی از همه چیز خبر دارن. بگید مشکلی پیش نمیادمطمعن باشید

(2014-05-08 ساعت 23:13)aghamilad نوشته:  میشه اگه براتون امکان داره ادرس سایتی که کارنتی ها را میزنه را قرار بدید ممنون

یه فروم هست تو قبول شدگان لاتاری 2015 به اسم بولتن ویزا ... اونجا میتونید جوابتون رو پیدا کنید
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: javidk ، Kaveh ، samansaba ، t_arian_n
سلام و خسته نباشید. میخواستم نظرتون رو بدونم در چند مورد
1- کد پستی رو باید برای همه کارهای قبلی و دانشگاههام داشته باشم؟ آخه محل کاری که من 10 سال پیش انجام میدادم رو دسترسی ندارم که کد پستی و تلفن و آدرس براش بزنم. حالا تلفن و آدرس یه چیزی کد پستیشو چه کنم؟
2- برای همسرم میخوام بزنم خود اشتغال Other رو بزنم و بعد توضیح بدم یا بزنم خانه داره؟ Home worker . اگه خانه دار بزنم فکر کنم احتمال چک کمتر بشه اما از اون ور به تمکن مالی که میخوام 20 هزار دلار نشون بدم شاید گیر بدن؟
3- کار من در یک شرکته که در ظاهر خصوصیه و سهامی خاص ولی در عمل به صورت مخفیانه و به خاطر دور زدن تحریمه و نسبتاً زیر مجموعه سپاهه. کارش البته نظامی نیست. اقدام کردم برای تغییر شغل اما به نظرتون لازمه؟ تو مصاحبه بگم که کارم دولتیه (چون هیچ جا ارتباطش ثبت نشده و خودمون هم 1 سال اول نمیدونستیم داستان رو) یا بگم خصوصیه ؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: soli asali ، samansaba
(2014-05-09 ساعت 01:13)behdadK نوشته:  سلام و خسته نباشید. میخواستم نظرتون رو بدونم در چند مورد
1- کد پستی رو باید برای همه کارهای قبلی و دانشگاههام داشته باشم؟ آخه محل کاری که من 10 سال پیش انجام میدادم رو دسترسی ندارم که کد پستی و تلفن و آدرس براش بزنم. حالا تلفن و آدرس یه چیزی کد پستیشو چه کنم؟

کد پستی اختیاریه و میتونید Does Not Apply بزنید.
تلفن رو هم فقط برای مشاغل قبلی میخواد که اگه خالی بزارید Error میده

(2014-05-09 ساعت 01:13)behdadK نوشته:  2- برای همسرم میخوام بزنم خود اشتغال Other رو بزنم و بعد توضیح بدم یا بزنم خانه داره؟ Home worker . اگه خانه دار بزنم فکر کنم احتمال چک کمتر بشه اما از اون ور به تمکن مالی که میخوام 20 هزار دلار نشون بدم شاید گیر بدن؟

HOMEMAKER بزنید بهتره چون توضیح اضافی نمیخواد و احتمالاً کمتر چک بشه
اگه خودتون تمکن مال کافی داشته باشید، تمکن مالی سایر اعضا مهم نیست.
تشکر کنندگان: behdadK ، soli asali ، samansaba ، salar5452 ، t_arian_n ، سوین ، آلیس-1980
بچه ها دقیقا شغل های حساس کدوم شغلها به حساب میان?
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: soli asali
(2014-05-09 ساعت 01:26)hanieh2015 نوشته:  ترجمه فرم آنلاین رو Smile

(2014-05-09 ساعت 01:15)KBS نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 01:14)hanieh2015 نوشته:  سلام، هر کاری میکنم نمیتونم دانلودش کنم، امکان داره دوستی اینو ای-میل کنه برام؟

کدوم فایل رو؟

این فرمی که دوست عزیزمون ..... ترجمه کردند:
http://s5.picofile.com/file/8122646418/D...n.pdf.html

فرم DS-260 کمی با این فرم فرق داره. ScreenShot فرم DS-260 رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید:
http://s5.picofile.com/file/8122401168/DS_260.pdf.html
تشکر کنندگان: soli asali ، oldman ، samansaba ، m007 ، Ali2020 ، t_arian_n
(2014-05-09 ساعت 01:28)KBS نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 01:13)behdadK نوشته:  سلام و خسته نباشید. میخواستم نظرتون رو بدونم در چند مورد

(2014-05-09 ساعت 01:13)behdadK نوشته:  2- برای همسرم میخوام بزنم خود اشتغال Other رو بزنم و بعد توضیح بدم یا بزنم خانه داره؟ Home worker . اگه خانه دار بزنم فکر کنم احتمال چک کمتر بشه اما از اون ور به تمکن مالی که میخوام 20 هزار دلار نشون بدم شاید گیر بدن؟

من در بهترین حالت بتونم 70 میلیون گواهی حساب بگیرم. به نظرتون با توجه به خانه دار بودن همسرم نمیگه کمه؟ میتونم 40 تومن هم همونروز جابجا کنم برای اون هم بگیرم ولی اگه خانه دار باشه نمیپرسن چرا 40 تومن هم حسابش داره؟
راستی من یه جایی 3 ماه هم بودم به عنوان کار بزنم؟ فکر نمیکنین یه خورده طول بکشه کلیرنسم؟
اصلا تو کلیرنس چی رو چک میکنن برای کارهای قبلی؟
راستی من سربازی 3 ماه رفتم و بقیه اش به خاطر جبهه پدر (در زمان سربازی اجباری) کسری داشتم. اینم ممکنه باعث طولانی شدن روند چک بشه؟ خوبه کیسم 2000 هستش مگرنه فکر کنم چک من نمیرسیدBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: soli asali ، samansaba
(2014-05-09 ساعت 01:50)Memolk نوشته:  بچه ها دقیقا شغل های حساس کدوم شغلها به حساب میان?

از نظر اونها ،شغلهای دولتی !
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: Memolk ، t_arian_n
(2014-05-09 ساعت 02:32)behdadK نوشته:  
(2014-05-09 ساعت 01:28)KBS نوشته:  

من در بهترین حالت بتونم 70 میلیون گواهی حساب بگیرم. به نظرتون با توجه به خانه دار بودن همسرم نمیگه کمه؟ میتونم 40 تومن هم همونروز جابجا کنم برای اون هم بگیرم ولی اگه خانه دار باشه نمیپرسن چرا 40 تومن هم حسابش داره؟
راستی من یه جایی 3 ماه هم بودم به عنوان کار بزنم؟ فکر نمیکنین یه خورده طول بکشه کلیرنسم؟
اصلا تو کلیرنس چی رو چک میکنن برای کارهای قبلی؟
راستی من سربازی 3 ماه رفتم و بقیه اش به خاطر جبهه پدر (در زمان سربازی اجباری) کسری داشتم. اینم ممکنه باعث طولانی شدن روند چک بشه؟ خوبه کیسم 2000 هستش مگرنه فکر کنم چک من نمیرسیدBig Grin

نه عزیز ! 70 خوبه . ولی یه پیرینت حساب هم حساب همسرتون بگیرید همراختون باشه
سوابق شغلی و خدمت و ... تو بلک لیست نباشید یه وقت
امسال یکی از دوستان ما هم مثل شما بود 2 ماه خدمت کرده بودن و بقیه رئ معاف شده بودن یعنی کارت پایان خدمت نداشت،،، معاف از خدمت داشت و یه ضرب گرفت.
[/font]
[font=Verdana]
[/font]

تشکر کنندگان: behdadK ، Kaveh ، t_arian_n
دوستان شخصی که در راهور ـ نیروی انتظامی خدمت کرده، باز هم احتمال کلیرنس زیاده؟
به نظرتون نیاز هست در فرم ها به سابقه کار پاره‌ ـ وقت ـی که در زمان دانشجوئی داشتم، یا در دوران سربازی که در دفتر خدمات مجالس که متعلق به همسرم بوده و بهشون کمک میکردم، اشاره کنم؟
البته سوابق کاری اصلی من همه در شرکت ها خصوصی و در زمینه عمران بوده که خوشبختانه فک نمیکنم چک امنیتی خاصی داشته باشه!
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: behdadK ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان