کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-25 ساعت 01:10)Kaveh نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 00:54)satanicboy1 نوشته:  تو فرم قسمتی که درباره مدرک تحصیلی میپرسه ازمون تاریخ شروع و پایان میخواد . در مورد دانشگاه که شروع و پایان معلومه ولی
۱- برای مدرک دیپلم تاریخ شروع رو باید از اول دبستان وارد کنیم یا دبیرستان ؟
شروع مدرک دیپلم = اول دبیرستان (اول مهر)

(2014-05-25 ساعت 00:54)satanicboy1 نوشته:  ۲- مدرک دیپلم من فنی و حرفه ای هستش نوعش رو باید دقیقا چی وارد کنم ؟ همون High school Diploma البته پیش دانشگاهی هم نگذروندم ولی مدرک کاردانی و کارشناسی دارم
بنظرم اینطور وارد کنید:
Course of Study: VOCATIONAL
Degree or Diploma: VOCATIONAL SCHOOL DIPLOMA

دوست عزیز این سوال قبلا جواب داده شده.هم چنین با نظر دوستان کورس اف ستادی به رشته تحصیلی معنی شد
تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 01:16)amireghbal نوشته:  درود
در قسمت پایانی فرم منظور از کلیک بر Requirements for Photographs چیست؟
سپاس
دوست عزیز.این بخش شرایط عکس مورد نیاز برای مصاحبه رو توضیح میده
تشکر کنندگان: Kaveh ، m007 ، Samia
(2014-05-25 ساعت 00:38)..... نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 00:34)حامد آیلتس نوشته:  با سلام
جواب این سوال را باید قاعدتا یس بزنیم ؟
DO YOU SEEK TO ENTER THE USA FOR THE PURPOSE OF PERFORMING SKILLED OR UNSKILLED LABOR BUT HAVE NOT YET BEEN CERTIFIED................................
چون اگه NO بزنیم یعنی اونجا نمیخایم کار کنیم......در ضمن تو قسمت REFUSAL رو که خوندم واقعا میترسم این رو YES بزنم
لطفا کمک کنید
آیا شما به دنبال ورود به ایالات متحده به منظور انجام کار مهارتی و غیر مهارتی هستید که هنوز توسط وزیر کار گواهی شده نیست؟ بله خیر

دوست عزیز گفتیم نه بزنید دیگه
میشه لطف کنید بگید کدوم صفحه توضیح دادید؟
تشکر کنندگان: نیلان
(2014-05-25 ساعت 01:22)حامد آیلتس نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 00:38)..... نوشته:  
DO YOU SEEK TO ENTER THE USA FOR THE PURPOSE OF PERFORMING SKILLED OR UNSKILLED LABOR BUT HAVE NOT YET BEEN CERTIFIED................................
چون اگه NO بزنیم یعنی اونجا نمیخایم کار کنیم......در ضمن تو قسمت REFUSAL رو که خوندم واقعا میترسم این رو YES بزنم
لطفا کمک کنید
آیا شما به دنبال ورود به ایالات متحده به منظور انجام کار مهارتی و غیر مهارتی هستید که هنوز توسط وزیر کار گواهی شده نیست؟ بله خیر

دوست عزیز گفتیم نه بزنید دیگه
میشه لطف کنید بگید کدوم صفحه توضیح دادید؟

1 - فکر کنم حدود صفحات 68
2- تو فرم ترجمه شده
تشکر کنندگان: حامد آیلتس
(2014-05-25 ساعت 01:17)..... نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 00:54)satanicboy1 نوشته:  تو فرم قسمتی که درباره مدرک تحصیلی میپرسه ازمون تاریخ شروع و پایان میخواد . در مورد دانشگاه که شروع و پایان معلومه ولی

(2014-05-25 ساعت 00:54)satanicboy1 نوشته:  ۲- مدرک دیپلم من فنی و حرفه ای هستش نوعش رو باید دقیقا چی وارد کنم ؟ همون High school Diploma البته پیش دانشگاهی هم نگذروندم ولی مدرک کاردانی و کارشناسی دارم
بنظرم اینطور وارد کنید:

دوست عزیز این سوال قبلا جواب داده شده.هم چنین با نظر دوستان کورس اف ستادی به رشته تحصیلی معنی شد

در مورد Course of Study، راهنمای فرم DS-260 بوضوح نوشته:
[عکس: 7xha_untitled.png]

برای مقاطع پیش از دانشگاه: ACADEMIC یا VOCATIONAL
برای مقاطع دانشگاهی: رشته تحصیلی
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، m007 ، r.bazargan ، t_arian_n ، سوین ، sheghi
(2014-05-25 ساعت 01:35)Kaveh نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 01:17)..... نوشته:  

بنظرم اینطور وارد کنید:

در مورد Course of Study، راهنمای فرم DS-260 بوضوح نوشته:
[عکس: 7xha_untitled.png]

برای مقاطع پیش از دانشگاه: ACADEMIC یا VOCATIONAL
برای مقاطع دانشگاهی: رشته تحصیلی
کلا هر دو تا درسته و مشکلی نیست ولی به نظرم این نوع منطقی تره و برای هردو میشه به کار برد. مثلا ریاضی فیزیک
Course of study: mathmatics and physics
Degree: academic diploma
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12
ببخشید دوباره مزاحم میشم
من تاریخ انقضای پاسپورتم تا تیر سال دیگه هست... مشکل اینجاست که تو پاسپورتم بخش های نام خانوادگیم از هم جداست ولی موقع ثبت نام تو لاتاری نام خانوادگیم رو بدون فاصله نوشتم.و به عنوان second applicant , کی سی سی نام خانوادگی من رو بدون فاصله نوشته ...حالا آیا من تو فرم 260 چه طور بنویسم ؟بر اساس پاسپورت یا چسبیده به هم (بر اساس ثبت نام تو لاتاری؟)
ممنون از شما
تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 01:45)حامد آیلتس نوشته:  ببخشید دوباره مزاحم میشم
من تاریخ انقضای پاسپورتم تا تیر سال دیگه هست... مشکل اینجاست که تو پاسپورتم بخش های نام خانوادگیم از هم جداست ولی موقع ثبت نام تو لاتاری نام خانوادگیم رو بدون فاصله نوشتم.و به عنوان second applicant , کی سی سی نام خانوادگی من رو بدون فاصله نوشته ...حالا آیا من تو فرم 260 چه طور بنویسم ؟بر اساس پاسپورت یا چسبیده به هم (بر اساس ثبت نام تو لاتاری؟)
ممنون از شما

سلام
دوست عزیز این جز اشتباهات جزیی هست.نگران نباشید.تو فرم درستشو مطابق پاسپورت وارد کن
تشکر کنندگان: Kaveh ، حامد آیلتس ، t_arian_n
لطفا کمک کنید

Do you seek to enter the United States for the purpose of performing skilled or unskilled labor but have
not yet been certified by the Secretary of Labor?

این مورد رو بررسی کردم.
این سوال مربوط به کیسهای Employment هست که کارفرما باید گواهی کار از U.S. Department of Labor (زیر نظر Secretary of Labor) دریافت کنه
افرادی که از طریق لاتاری (DV) مهاجرت میکنند، برای کار نیاز به این گواهی ندارند.
در نتیجه جواب YES یا NO به این سوال تأثیری در صدور ویزای DV نداره
تشکر کنندگان: samansaba ، حامد آیلتس ، Saeedv13 ، سوین
سلام
ميخواستم بدونم تو قسمت آدرس كلماتي مثل چهارراه،ميدان،بلوار و كوچه مخففشون چي ميشه تو انگليسي؟
تشکر کنندگان:
سلام
اون قسمت كه زمينه ي شغليمون سوال ميكنه منظور از government همون شغل دولتي هست؟يعني من كه تو سازمان دولتي كار ميكنم همينو بايد انتخاب كنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-25 ساعت 08:58)mojtaba_bnd نوشته:  سلام
اون قسمت كه زمينه ي شغليمون سوال ميكنه منظور از government همون شغل دولتي هست؟يعني من كه تو سازمان دولتي كار ميكنم همينو بايد انتخاب كنم؟

سلام دوست عزیز.نه مثلا کسی که کارش تو دولت باشه مثلا فرماندار یا معاون استاندار
تشکر کنندگان: Kaveh
(2014-05-25 ساعت 08:54)mojtaba_bnd نوشته:  سلام
ميخواستم بدونم تو قسمت آدرس كلماتي مثل چهارراه،ميدان،بلوار و كوچه مخففشون چي ميشه تو انگليسي؟

دوست عزیز تو امضای من قسمت لاتاری از اغاز تا پایان رو بزن بعد برو قسمت نوشتن ادرس به انگلیسی. اونجا هست
تشکر کنندگان: Kaveh
سلام
بچه ها جواب این سوال به طور دقیق مشخص شد؟
Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent?
اگر جواب بله باشه که تاثیر خاصی رو پروسه نداره که؟ چون فکر کنم زیاد باشن بچه های پزشکی
تشکر کنندگان:
با سلام کسی می دونه در مورد قسمت سربازی چیکار باید بکنیم خواهشنآ یگین که دارم سکته می کنم اگه من که سپاه بودم و هیچ آموزسی ندیدم چی باید بنویسم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان