کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان سلام
آیا در فرم باید حتما آدرس برای ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت وارد کنیم یا فعلا نیازی نیست؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. راجع به آدرس محل سکونت، اگر در زمان ثبت نام لاتاری آدرسی متفاوت با آدرس زندگی کنونی ارایه کرده باشیم؛ و در آدرسی که هنگام ثبت نام لاتاری ارایه کده ایم، فقط 1 ماه سکونت داشته ایم ( کمتر از 6 ماه) ؛ آیا لازم است آن آدرس را هم در میان آدرسها ذکر کنیم تا تناقض ایجاد نشود؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 00:59)mkhmail نوشته:  دوستان سلام
آیا در فرم باید حتما آدرس برای ورود به آمریکا و دریافت گرین کارت وارد کنیم یا فعلا نیازی نیست؟

به گفته دوستان باید ذکر کنید

(2014-05-23 ساعت 01:13)s.kh نوشته:  سلام دوستان. راجع به آدرس محل سکونت، اگر در زمان ثبت نام لاتاری آدرسی متفاوت با آدرس زندگی کنونی ارایه کرده باشیم؛ و در آدرسی که هنگام ثبت نام لاتاری ارایه کده ایم، فقط 1 ماه سکونت داشته ایم ( کمتر از 6 ماه) ؛ آیا لازم است آن آدرس را هم در میان آدرسها ذکر کنیم تا تناقض ایجاد نشود؟

بله دوست عزیز
تشکر کنندگان: s.kh ، نیلان ، Samia
[quote='s.kh' pid='500948' dateline='1400791409']
سلام دوستان. راجع به آدرس محل سکونت، اگر در زمان ثبت نام لاتاری آدرسی متفاوت با آدرس زندگی کنونی ارایه کرده باشیم؛ و در آدرسی که هنگام ثبت نام لاتاری ارایه کده ایم، فقط 1 ماه سکونت داشته ایم ( کمتر از 6 ماه) ؛ آیا لازم است آن آدرس را هم در میان آدرسها ذکر کنیم تا تناقض ایجاد ن

سلام دوست عزیز .فکر کنم همون آدرس سکونت فعلی تونو بنویسید . تا جایی که میدونم نیازی نیست آدرس قبلی تون رو بنویسید.

[quote='s.kh' pid='500948' dateline='1400791409']
سلام دوستان. راجع به آدرس محل سکونت، اگر در زمان ثبت نام لاتاری آدرسی متفاوت با آدرس زندگی کنونی ارایه کرده باشیم؛ و در آدرسی که هنگام ثبت نام لاتاری ارایه کده ایم، فقط 1 ماه سکونت داشته ایم ( کمتر از 6 ماه) ؛ آیا لازم است آن آدرس را هم در میان آدرسها ذکر کنیم تا تناقض ایجاد ن

سلام دوست عزیز .فکر کنم همون آدرس سکونت فعلی تونو بنویسید . تا جایی که میدونم نیازی نیست آدرس قبلی تون رو بنویسید.

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: نیلان
درود
شغل اصلی من تدریس در دانشگاه هست که از سال گذشته به طور قراردادی مشغول به کار شدم و بیمه شدم. از اونجایی که شغل من نیازمند 5سال سابقه تدریس هست در مراکز مختلف به صورت حق التدریس مشغول به کار بودم ولی در اون مراکز بیمه نشدم. آیا باید در قسمت گزینه شغل های دیگر نام اون موسسات را وارد کنم یا نه؟ و آیا احتمال این هست که آفیسر نامه اشتغال به تدریس در اون موسسات رو از من بخواهد یا خیر؟
سپاس
تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 01:52)amireghbal نوشته:  درود
شغل اصلی من تدریس در دانشگاه هست که از سال گذشته به طور قراردادی مشغول به کار شدم و بیمه شدم. از اونجایی که شغل من نیازمند 5سال سابقه تدریس هست در مراکز مختلف به صورت حق التدریس مشغول به کار بودم ولی در اون مراکز بیمه نشدم. آیا باید در قسمت گزینه شغل های دیگر نام اون موسسات را وارد کنم یا نه؟ و آیا احتمال این هست که آفیسر نامه اشتغال به تدریس در اون موسسات رو از من بخواهد یا خیر؟
سپاس

بله می تونی ذکرش کنی.بله احتمالش هست
تشکر کنندگان: نیلان ، kiarashs ، amireghbal
من فرمامو فرستادم ولی واسم ایمیل تائید نیومده .چی کار کنم حالا؟؟؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
(2014-05-23 ساعت 02:32)aidaz نوشته:  من فرمامو فرستادم ولی واسم ایمیل تائید نیومده .چی کار کنم حالا؟؟؟
نگران نباش .اون حتما قسمت ارسال ایمیل تایید رو تیک نزدی.مشکلی نیست
تشکر کنندگان: aidaz ، soruosh ، kiarashs ، Samia
(2014-05-21 ساعت 03:52)mayakml نوشته:  سلام دوستان
من مشکلی که دارم اینه که دوتا دیپلم دارم یکی نظری که 12 ساله ویکی کاردانش که 11 ساله ولی تحصیلات دانشگاهیمو در ادامه دیپلم کاردانشم رفتم حالا باید کدومو وارد کنم؟ اگه دیپلم تجربی و وارد کنم لیسانسم هیچ ربطی به دیپلمم نداره! میشه هردو رو وارد کرد؟
سوال بعدم اینه که از تحصیلات کمتر به بیشتر وارد کنیم یا بلعکس؟
و سوال آخر اینکه 12 سال تحصیلی دیپلم رو یکجا بزنیم یا دبستان و راهنمایی و دبیرستان جدا؟ و اگر کسی مثلا دبیرستان رو تو 3تا مدرسه مختلف خونده باشه قضیش چه جوریه؟ Sad

دوست عزیز هر دوتاش رو وارد کن-نه بیشتر به کمتر-نه از دبیرستان به بعد بزن.فرقی نمی کنه اخرین مدرسه رو بنویس
تشکر کنندگان: kiarashs ، Samia
ببخشید یه سوالی داشتم.توی یه قسمت این فرم آنلاین پرسیده آیا کسیو دارید توی آمریکا و اگر داریم میخوادکه آ درسشوتوی آمریکا وارد کنیم و قسمت پایین پرسیده آیا میخواهید گرین کارتتون به همون آدرس پست بشه یا نه؟ از چند نفر پرسیدم که توی این قسمت چی باید بنویسم.بعضی ها میگند آدرس یکیو که داری بده و بعضی ها هم میگند هیچی ننویس.میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
ببخشید توی فرم ds260 قسمت petitioner دقیقا چه چیزیو میخواد؟منظورش چی هست؟ ما باید چی پر کنیم؟
تشکر کنندگان:
خانم ها و آقایون محترم
56 پست نامرتبط با موضوع تاپیک عدم تایید شدند. تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل خواهد شد. در صورت باز شدن مجدد لطفاً از پست مطالب نامرتبط با موضوع تاپیک خودداری کنید. این که:
- چه زمانی تشریف می برین مصاحبه،
- نمونه مکاتبات با KCC چه جوری باشه،
- شغل بقیه چه جور کاریه،
- مدارک ترجمه شده مهر دادگستری لازم داره یا نه،
- ایمیل از بقیه بگیرین،
- احتمال کلیر خوردنتون چقدره و غیره ربطی به این تاپیک ندارند. بسیاری از موارد سئوال شده دارای تاپیک های مجزا هستند و برای بعضی موارد باید از سرویس پیام خصوصی استفاده کنید. بدیهی است با متخلفین از قوانین مهاجرسرا برخورد خواهد شد.
*دوستان تازه وارد: تمام بندهای فرم 260 در صفحات پیشین پاسخ داده شده اند. اگر کاربران محترم کم لطفی نمی کردن و فقط سئوالات مربوط به فرم 260 را می پرسیدند الان با تاپیک بیش از 100 صفحه مواجه نبودیم و کار شما در پیدا کردن پاسخ سئوالاتتون راحت تر بود.
*دوستان با تجربه که زحمت راهنمایی تازه واردین رو متحمل می شوند هم در جریان باشند که تمام پست های نامرتبط و جواب های آنها حذف خواهد شد. بنابراین به جای صرف وقت برای پاسخگویی این پست ها را گزارش کنند تا نسبت به حذف آنها اقدام شود. قبلاً از همکاری تمامی عزیزان کمال تشکر را دارم.
نکته مهم: اگر فرزندی دارین که تحت سرپرستی شماست و نام او را در ثبت نام اولیه ننوشته اید کیس شما به طور قطع ریجکت خواهد شد. از صرف هزینه و وقت برای ادامه مراحل خودداری کنید. با آرزوی موفقیت برای همه. سعید
درود
در قسمت Do you have a mental or physical disorder that poses or is likely to
pose a threat to the safety or welfare of yourself or others?
من فروردین 92 بر اثر سرماخوردگی گوش سمت چپم صدمه دید و الان 35 درصد بیشتر شنوایی نداره البته دکتر گفنه تا یک سال دیگه بهتر میشه اسفند 92 هم به دلیل قوز قزنیه پیوند قرنیه داشتم که موفقیت آمیز بوده و الان بینایی چشم عمل شدم خیلی خوبه به نظر شما باید برای جواب این سئوال گزینه بله رو بزنم یا خیر؟
سئوال بعدی در رابطه با پرسش Can you speak and/or read languages other than your native language?
من میتونم متن در حد متوسط انگلیسی رو بخونم ولی صحبت کردنم بد هست. مدرک زبان هم ندارم. آیا باید بله رو انتخاب کنم یا خیر؟
سپاس
تشکر کنندگان:
(2014-05-24 ساعت 23:03)amireghbal نوشته:  درود
در قسمت Do you have a mental or physical disorder that poses or is likely to
pose a threat to the safety or welfare of yourself or others?
من فروردین 92 بر اثر سرماخوردگی گوش سمت چپم صدمه دید و الان 35 درصد بیشتر شنوایی نداره البته دکتر گفنه تا یک سال دیگه بهتر میشه اسفند 92 هم به دلیل قوز قزنیه پیوند قرنیه داشتم که موفقیت آمیز بوده و الان بینایی چشم عمل شدم خیلی خوبه به نظر شما باید برای جواب این سئوال گزینه بله رو بزنم یا خیر؟
سئوال بعدی در رابطه با پرسش Can you speak and/or read languages other than your native language?
من میتونم متن در حد متوسط انگلیسی رو بخونم ولی صحبت کردنم بد هست. مدرک زبان هم ندارم. آیا باید بله رو انتخاب کنم یا خیر؟
سپاس

نه خیر بزنید سوال اولو.سوال دومو خودتون می دونید .بله یا خیر.وقتی می خوای بری اونجا باید زبان بدونی دیگه خب یا اگه هم بله زدی شاید گفت انگلیسی مصاحبه کنیم

به نظرم بله بزنی بهتره
تشکر کنندگان: m007 ، amireghbal
سلام...
من تاریخ سوابق کاری گذشتم جوری هست که از اونجا که بیمه های متفاوتی هستن،تاریخ اشتغال بکارم در بیمه ها با هم تداخل دارن مثلا خروج از یک شغلم تاریخ 90/9/8 بوده و شروع بیمه در شغل جدیدم و با بیمه متفاوت از تاریخ 90/9/1. ثبت شده...میخواستم بدونم این تداخل لحاظ شدن بیمه شغلی میتونه مشکل ساز باشه؟اگه هست چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان