کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-26 ساعت 11:11)mahboubeyeshab نوشته:  عکس هم میخواد برای اپلود کردن تو فرم؟

نه نمی خواد-دوست عزیز قبلا به این سوال پاسخ داده شده.لطفا تاپیکو بخونین
تشکر کنندگان: نیلان ، Kaveh
سلام،
من توی فرم اولیه تاریخ تولد همسرم رو اشتباه زدم، می خوام بدونم میشه تو فرم ds260 اونو اصلاح کرد؟ و آیا بعدش باید ایمیل به kcc بزنم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید...
تشکر کنندگان:
درود به همگی

من ترم آخر (مقطع کارشناسی) دانشگاه را ترک کردم. تو فرم برنم bachelor degree (no received
تشکر کنندگان:
(2014-05-26 ساعت 11:26)shb308 نوشته:  درود به همگی

من ترم آخر (مقطع کارشناسی) دانشگاه را ترک کردم. تو فرم برنم bachelor degree (no received

بله می تونید این کا رو بکنید.البته باید university,no degree بزنید
تشکر کنندگان: Sam2014 ، نیلان ، Kaveh ، shb308
(2014-05-26 ساعت 11:24)ta ta نوشته:  سلام،
من توی فرم اولیه تاریخ تولد همسرم رو اشتباه زدم، می خوام بدونم میشه تو فرم ds260 اونو اصلاح کرد؟ و آیا بعدش باید ایمیل به kcc بزنم؟ ممنون می شم راهنمایی کنید...

بله تو فرم درستش رو بنویسید و محض احتیاط هم می تونید با KCC مکاتبه کنید
دوست عزیز خواهشا تاپیک رو مطالعه کنید
تشکر کنندگان: Kaveh
(2014-05-26 ساعت 12:10)Radwin نوشته:  
(2014-05-26 ساعت 07:18)Hagh81 نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 18:37)Radwin نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 18:21)zaara نوشته:  
(2014-05-25 ساعت 18:16)Radwin نوشته:  دوست عزیز تمام سوالات این قسمت به همین صورته. از شما نپرسیده که بفهمه مثلا شما اهل تروریسم یا پولشویی یا .... هستید از شما سوال کرده تا شما با جواب نه دادن ثابت کنید که میدانید این کار از نظر قوانین آمریکا خلافه. در حقیقت سوالاتی هستند که به معنای جملات خبری و آئین نامه هستند

دوست عزیزم من کاملا گیج شدم میشه یک بار دیگه توضیح بدین و بگین جوای بله هست یا خیر؟
سوالات این قسمتها قوانین امنیتی و مهاجرتی و شغلی ایالات متحده هستند و قصدشان اینستکه بگویند این کارها در خاک آمریکا تخلف از قانون هستند که اگر دقت کرده باشید همگی کارهای غیرقانونی هستند که هر عقل سلیمی اگر بر فرض به آنها اقدام کند باز جواب نه میدهد. مثلا گفته شما در پولشویی و قاچاق انسان و کمک به تروریسم فعالیت کرده اید که روشن است جواب نه است . این سوال هم چون در قسمت این نوع سوالات مصرح شده باید از همین نوع سوالات باشد و میخواهد بگوید که اشتغال پزشکان خارجی در خاک آمریکا منوط به گرفتن مجوز طبابت از سیستم بهداشتی و درمانی آمریکاست و شما باید با جواب نه دادن بگویید که میدانید این کار تخلف است.
من نميفهمم چه اصراريه چيزيو كه نميدونين هي اشتباه تكرار كنين بابا جان اونجا كه گفته شما پولشويي كردين يا نه كجاش خبريه؟ چرا الكي قانون درست ميكنين؟ اين سوال واضحه ، چون براي اونا پزشك بودن مهمه اين سوال و كرده ، همين
پروفسور اونجاییکه سوال کرده شما میخواهید پولشویی کنید (البته اگر میدانید کجا را میگم) چه کسی بله جواب میده؟ پس شما که علامه دهرید بگو این سوالو برای چی گذاشتن؟ بقیه سوالا از جمله تروریسم و قاچاق انسان و... را برای چی گذاشتن. غیر از همه اینها شما که آخر فهم و کمالاتی جوابهایی که دوست داری قبول بکن. اگر این سوال از نظرتون واضحه رد شو برو دیگه جواب دادن چیه؟ مگه با این سوال پزشک بودن شما مهمه که سوال کرده باشه. اینکه شما برنده شده قرعه کشیه نه ویزای مهاجرت شغلی

ببخشيد من فضولى ميكنم البته كيسم خانوادگيه ولى اين فرم را ما هم بايد پر كنيم و چون همكار هستيم گفتم كمكى كرده باشم ، پاسخ به اين سوال no است و اين سوال جز سوالهاى كاراى غير قانونى و خلاف هست و مطرح شدنش هم به اين علت نيست كه رشته پزشكى براشون مهم هست.
F2a, PD:15Nov 2015
تشکر کنندگان: نیلان ، joybar
سلام.من یه سوایل داشتم.من دیپلم فنی حرفه ای دارم.پیش دانشگاهی هم نرفتم.میخواستم ببینم تو تکمیل فرم چی باید بنویسم؟؟؟ بنویسم دیپلم یا چیزه دیگه ای.بعدش برنده اصلی هم من نیستم همسر هستش.میخوام بدونم مدرک من خیلی مهمه یا نه؟؟؟ اصلا" کلا" باید چی کار کنیم و چی بنویسم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-26 ساعت 14:04)shadi_1364 نوشته:  سلام.من یه سوایل داشتم.من دیپلم فنی حرفه ای دارم.پیش دانشگاهی هم نرفتم.میخواستم ببینم تو تکمیل فرم چی باید بنویسم؟؟؟ بنویسم دیپلم یا چیزه دیگه ای.بعدش برنده اصلی هم من نیستم همسر هستش.میخوام بدونم مدرک من خیلی مهمه یا نه؟؟؟ اصلا" کلا" باید چی کار کنیم و چی بنویسم؟؟؟

برنده اصلی مهمه که حتما باید دیپلم با 12 سال تحصیل داشته باشه . دیپلم فنی حرفه ای در صورتی که 12 سال تحصیل کرده باشید هم قبول میکنند .
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
تشکر کنندگان: shadi_1364
(2014-05-26 ساعت 14:10)Shahabpk نوشته:  
(2014-05-26 ساعت 14:04)shadi_1364 نوشته:  سلام.من یه سوایل داشتم.من دیپلم فنی حرفه ای دارم.پیش دانشگاهی هم نرفتم.میخواستم ببینم تو تکمیل فرم چی باید بنویسم؟؟؟ بنویسم دیپلم یا چیزه دیگه ای.بعدش برنده اصلی هم من نیستم همسر هستش.میخوام بدونم مدرک من خیلی مهمه یا نه؟؟؟ اصلا" کلا" باید چی کار کنیم و چی بنویسم؟؟؟

برنده اصلی مهمه که حتما باید دیپلم با 12 سال تحصیل داشته باشه . دیپلم فنی حرفه ای در صورتی که 12 سال تحصیل کرده باشید هم قبول میکنند .

نه 11 سال هستش .باید چی کار کنم؟؟؟Sad
تشکر کنندگان: Shahabpk
دوستان برای قسمت مربوط به سابقه کار، منی که در زمینه خدمات مجالس فعالییت داشتم و همه کاره خودم بودم مشخصات این قسمت رو چی بنویسم؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
سلام مجدد دوستان گرامی

در مورد محل ازدواج باید چه آدرسی نوشته بشه؟
مثلاً آدرس محل زندگی بعد از ازدواج یا آدرس دفترخانه ای که ازدواج در آن ثبت شده؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-26 ساعت 14:13)shadi_1364 نوشته:  
(2014-05-26 ساعت 14:10)Shahabpk نوشته:  

نه 11 سال هستش .باید چی کار کنم؟؟؟Sad

گفتم که برنده اصلی مهمه ، اصلا از شما چیزی نمیپرسند . اگر میخواید خیالتون راحت باشه یک تا 5 سال سابقه کار در زمینه دیپلمتون داشته باشید .
بجامانده از لاتاری 2011
تشکر کنندگان: shadi_1364
(2014-05-26 ساعت 14:17)rbrb-2015 نوشته:  دوستان برای قسمت مربوط به سابقه کار، منی که در زمینه خدمات مجالس فعالییت داشتم و همه کاره خودم بودم مشخصات این قسمت رو چی بنویسم؟
بزنید Wedding Planner
بجامانده از لاتاری 2011
تشکر کنندگان: rbrb-2015
(2014-05-26 ساعت 13:33)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-05-26 ساعت 12:58)Shahabpk نوشته:  دوستان عزیز گواهی عدم سوء پیشینه ایران مورد قبول سفارت نیست و اصلا بهش نگاه هم نمیکنند . فقط در صورتی که بیش از 6 ماه در کشور خارجی بصورت مقیم زندگی کرده اید نیاز به گواهی پلیس از اون کشور دارید.
اي بابا بازم كه ميگين شش ماه مگه يكسال نيس؟

دوسته عزیز من از خود سایت گرفتم و عکسشم گزاشتم 12 ماه هست
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-05-25 ساعت 20:10)zaara نوشته:  دوستان جواب من چی شد پس.نظام پزشکی رو بزنیم تو professional organization?

من شماره نظام دارم ولی نزدم، یعنی به نظرم این سوال جوابش شماره نظام نیست چون نظام پزشکی ترجمه ش council هست اما این سوال organization رو خواسته...چون با تمام ترجمه هام چک کردم هیچ جا نظام رو organization ترجمه نکرده فکر کنم organization یعنی سازمان
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان