کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-28 ساعت 11:59)sm2015 نوشته:  
(2014-05-28 ساعت 11:53)farhad_syd نوشته:  سلام به تمامی دوستان و مخصوصا به پیشکسوتان عزیز . میخاستم بدونم کسی اطلاع داره که kcc برای edit کردن. کی فرمها رو باز میکنه ؟ اخه من خیلی نگرانم چونکه یکی دوتا از تاریخ ها رو اشتباهی نوشتم.Sad

نگران نباش ...ت اچند هفته دیگه اصلاح فرم های آنلاین امکانپذیر میشه .....
نامه ای به kcc بفرست و موارد اشتباهت رو اعلام کن Wink

خیلی ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 13:19)ajab1 نوشته:  آقا پس یعنی این فرم رو پر کنیم فقط برای کار های اداری اونجاست؟ و این که از آدم میپرسن اقا میخوای بری خدمت یا نه دیگه درسته؟ یعنی یهو نمیگن آقا بیا برو خدمت سربازی که؟ منظورم اینه این فرم رضایت به این نیست که هر موقع گفتن تشریف ببریم سربازی و الزام باشه؟
نه دوست عزیز اجباری نیست.این فرم فقط برای مواقع حساس هست نگران نباشید
تشکر کنندگان: ajab1
(2014-05-28 ساعت 13:26)..... نوشته:  
(2014-05-28 ساعت 13:19)ajab1 نوشته:  آقا پس یعنی این فرم رو پر کنیم فقط برای کار های اداری اونجاست؟ و این که از آدم میپرسن اقا میخوای بری خدمت یا نه دیگه درسته؟ یعنی یهو نمیگن آقا بیا برو خدمت سربازی که؟ منظورم اینه این فرم رضایت به این نیست که هر موقع گفتن تشریف ببریم سربازی و الزام باشه؟

مرسی از پاسختون، فقط منظورتون از مواقع حساس جنگ هست؟ یعنی اون موقع باید بریم بجنگیم؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 13:40)ajab1 نوشته:  
(2014-05-28 ساعت 13:26)..... نوشته:  

مرسی از پاسختون، فقط منظورتون از مواقع حساس جنگ هست؟ یعنی اون موقع باید بریم بجنگیم؟
شما نگران چی هستی ؟اگر شهروند امریکا میشی یعنی هر قانونی تصویب بشه یا هست شامل شما هم میشه ....جنگ بشه لازم باشه باید بری بجنگی! شما قسم میخوری که امریکایی هستی و به این کشور و آرمان های امریکا وفاداری ...حالا تصمیم بگیر با شرایط روحی و زندگی شما سازگاری داره یا نه
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: samansaba ، A_A ، rohemast
پاسخ KCC برای شروع پرونده لاتاری 2015

سلام دوستان بالاخره KCC پاسخ سوالم رو داد و شروع پرونده لاتاری 2015 همون اکتبر 2014 می باشد و تا 30 سپتامبر 2015 ادامه دارد

اینم جوابشون
Thank you for your inquiry.

Interviews for the DV 2015 program will begin in October 2014 and conclude on September 30, 2015. KCC cannot provide information as to when an interview date may become available for your case. Appointments are scheduled numerically according to assigned case numbers. The Department of State designates how many interviews will be scheduled each month according to visa availability. You may refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov for the list of current numbers being processed. This information is updated on the 15th day of each month thereafter.

CA/VO/KCC
Williamsburg, KY
Phone: (606) 526-7500
Fax: (606) 526-7501
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

سلام و درود
خسته نباشید. میشه راهنمایی کنید تو قسمت دیپلم که تاریخشو میخواد : From رو از کی بزنیم ؟ البته من 1997 دیپلم گرفتم.
ممنونم از پاسخی که خواهید داد.
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 14:09)ensi1981 نوشته:  سلام و درود
خسته نباشید. میشه راهنمایی کنید تو قسمت دیپلم که تاریخشو میخواد : From رو از کی بزنیم ؟ البته من 1997 دیپلم گرفتم.
ممنونم از پاسخی که خواهید داد.

دوست عزیز لطفا پستای قبل رو بخونید این سوال رو قبلا جواب دادیم
دیپلم تاریخش رو از اول دبیرستان بزنید
تشکر کنندگان: pari pariaaa
درود.من یه مدتی سابقه کار در یکی از خبرگزاری ها رو داشتم.آیا ذکر سابقه این فعالیت میتونه باعث کلیرنس بشه؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 14:38)HTQ نوشته:  درود.من یه مدتی سابقه کار در یکی از خبرگزاری ها رو داشتم.آیا ذکر سابقه این فعالیت میتونه باعث کلیرنس بشه؟

ولا دوست عزیز باید بگید چون می تونند فهمند که بودی یا نه.دیگه کلیرنس بخورین یا نه نمی دونم
تشکر کنندگان:
سلام
من لاتاری برنده شدم؛ همسرم ۹ ماه خدمت سربازی داشته توی سپاه و بعد از اون معاف شده (کفالت مادرش از بهزیستی) و الان کارت معافی داره.
توی بخش مربوط به اطلاعات سربازی باید دقیقا چی بنویسیم؟؟
خیلی ممنون میشم پاسخ بدین
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 15:04)Marmad نوشته:  سلام
من لاتاری برنده شدم؛ همسرم ۹ ماه خدمت سربازی داشته توی سپاه و بعد از اون معاف شده (کفالت مادرش از بهزیستی) و الان کارت معافی داره.
توی بخش مربوط به اطلاعات سربازی باید دقیقا چی بنویسیم؟؟
خیلی ممنون میشم پاسخ بدین

دوست عزیز اگه هیچ مدرکی مبنی بر اینکه خدمت نرفته نیست می تونی بگی خدمت نرفته ولی در کل حقیقت رو بگی بهتره.یکی از دوستان سال قبلم اینطور بود و نوشته بود سربازی رفتم و روز مصاحبه افیسر ازش در مورد سربازی پرسیده بود .گفته بود چند ماه رفته بوده و بعد معاف شده،تازه بهش یه ضرب داده بودن
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Marmad
در قسمت Military Service من این قسمت رو چه جوابی بدم؟

Branch of Service: من رسته خدمتیم فنی و مهندسی بوده (تو کارت پایان خدمت قدیمی ام نوشته بود فنی و مهندسی اما تو این کارت جدیدی الکترونیکی هیچی ننوشته)، در جواب اینجا باید بنویسم فنی و مهندسی یا بنویسم سپاه؟ به انگلیسی چی بنویسم

اینو هم بگم که من سپاه خدمت کردم، بعد از سه ماه آموزشی فرستادنم عسلویه تو پالایشگاه و تا انتهای خدمتم ناظر چوشکاری بودم
ممنون از این همه حمایت
تشکر کنندگان: farhadfarhad57
سلام
کار دفتری تو خدمت چی میشه؟
تشکر کنندگان:
دوستان ببخشید میشه من رو راهنمایی کنید، من فرم های ds-260 رو پر کردم و میخوام بدونم الان بنده چند ماه دیگه میخوام ازدواج کنم چه طوری باید فرم ها رو برای همسرم پر کنم؟ اصلا چه کار باید بکنم؟ آیا ازدواج ما ممکن میتونه بشه کلیرنس بخورم؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 16:34)ajab1 نوشته:  دوستان ببخشید میشه من رو راهنمایی کنید، من فرم های ds-260 رو پر کردم و میخوام بدونم الان بنده چند ماه دیگه میخوام ازدواج کنم چه طوری باید فرم ها رو برای همسرم پر کنم؟ اصلا چه کار باید بکنم؟ آیا ازدواج ما ممکن میتونه بشه کلیرنس بخورم؟

دوست عزیز تو پیام خصوصی جوابتونو دادم که.فرم ها رو پر نکنید تا ازدواج می کنید بعد فرما رو برای هر کدام پر کنید و تایید کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان