کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-27 ساعت 23:42)ajab1 نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 23:28)..... نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 23:19)ajab1 نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 23:04)Memolk نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 20:51)..... نوشته:  دوستان اگه کسی pdf یا word این عکس رو داره بی زحمت واسه من بفرسته
خخخ دوستان بین 18 تا 26 باید برن سربازی اونجا

من دارم...می فرستم

آقا این فرم رو از کجا آوردین اصلا برای چه کسانی هست؟ از سایت سفارت دانلود کردید؟ از کجا دیدید این فرم رو ومنبعش کجاست؟

صبر کنید قضیشو میگم بعدا بهتون

داداش یه لطفی کن از یه منبع درست مثل KCC یا سفارت بپرس، خدا ایشالا پدر و مادرت رو بیامرزه
دوست عزیز کاری به منبع نداره اینجا هم هست
تشکر کنندگان: ajab1
(2014-05-27 ساعت 23:46)..... نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 23:19)ajab1 نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 23:04)Memolk نوشته:  من دارم...می فرستم

آقا این فرم رو از کجا آوردین اصلا برای چه کسانی هست؟ از سایت سفارت دانلود کردید؟ از کجا دیدید این فرم رو ومنبعش کجاست؟

داداش یه لطفی کن از یه منبع درست مثل KCC یا سفارت بپرس، خدا ایشالا پدر و مادرت رو بیامرزه

پر کردن فرم اجباریه ولی رفتن به سربازی نه
تو امریکا اگه زیره 26 سالی اگه بخوای تکونم بخوری تاییدیه این فرم رو میخواد
امریکا اینش معروفه که سربازی اختیاریه
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 00:28)aliklz نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 23:46)..... نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 23:19)ajab1 نوشته:  آقا این فرم رو از کجا آوردین اصلا برای چه کسانی هست؟ از سایت سفارت دانلود کردید؟ از کجا دیدید این فرم رو ومنبعش کجاست؟

پر کردن فرم اجباریه ولی رفتن به سربازی نه
تو آمریکا اگه زیره 26 سالی اگه بخوای تکونم بخوری تاییدیه این فرم رو میخواد
آمریکا اینش معروفه که سربازی اختیاریه
این فرم اعلام امادگی برای خدمت به میهن ودر صورت نیاز حضور در جنگ است.اخرش هم نوشته حتی در بعضی ایالتها شما نمیتوانید قبل از پر کردن این فرم گواهینامه ویا یکسری خدمات دیگر از دولت دریافت کنید. به نظر من کار دولت شوخی بردار نیست وباید کاملا در نظر گرفته شود.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان:
[عکس: 11089972340170841430.jpg]

آگهی ثبت نام خدمت وظیفه در امریکا
اداره خدمت اجباری(نظام وظیفه خودمون)

توجه

اگر شما زمانی که وارد ایالات متحده می شوید یک مرد بین 18 تا 26 سال هستید ، شما باید در سیستم خدمت اجباری در ایالات متحده ظرف مدت 30 روز پس از ورود به ایالات متحده ثبت نام کنید. اگر شما به ثبت نام نیاز دارید، این کار را در اسرع وقت بکنید. شما بعد از رسیدن به سن 26 سالگی نمی توانید ثبت نام کنید. ثبت نام برای خدمت سربازی در بسیج اضطراری نیروهای مسلح است. هیچ خدمت سربازی در این زمان )حالا) وجود ندارد.
برای ثبت نام، به نزدیکترین اداره پست ایالات متحده برید وفرم ثبت نام را بگیرید و اطلاعات لازم را پر کنید وفرم کامل شده رو به کارمند پستی بدید. در عرض 90 روز شما باید یک کارت پستال قدردانی ثبت نام از اداره خدمت اجباری را دریافت کنید. اگر شما از اداره خدمت اجباری در این زمان مشخص چیزی دریافت نکردید، این مهم است که شما به منظور بررسی وضعیت ثبت نام خود با اداره خدمت اجباری تماس بگیرید. شما میتوانید از شماره تلفن ذکر شده در زیر برای این منظور استفاده کنید.
عدم ثبت نام در سیستم خدمت اجباری یک جرم جدی در ایالات متحده است و مجازات حبس تا 5 سال و جریمه ای بیش از 250000 دلار دارد. علاوه بر این، شما ممکن است از کار با دولت فدرال ممنوع شوید و شما ممکن است شما از کمک های مالی برای تحصیلات و آموزش های شغلی محروم شوید .همچنین ممکن است شما تابعیت امریکا را از دست دهید اگر بعدا برای تابعیت درخواست دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام خدمت اجباری بعد از ورود به ایالات متحده با شماره6888 -688-709 تماس بگیرید
امضای شما در زیر نشان می دهد که شما بوسیله سازمان خدمت سربازی برای وظیفه خود اطلاع داده شده اید و شما مطبق قانون از شرایط عدم ثبت نام آگاهی دارید.
تقدیر و تشکر

من اینجا اعلام می کنم با دریافت یک کپی از این نامه یا اعلان که من انچه که نیاز است خوانده و درک کردم و می دانم که عدم توجه به مقررات یک کار غیر قانونی است و مجازات ان حبس یا جریمه نقدی است.
نام و امضای متقاضی - نام و امضای شاهد – عنوان – تاریخ
تشکر کنندگان: Memolk ، A_A ، k1_m_1358 ، t_arian_n ، MJAVADIAN ، babak12
(2014-05-28 ساعت 01:36)..... نوشته:  
آگهی ثبت نام خدمت وظیفه در آمریکا

توجه

اگر شما زمانی که وارد ایالات متحده می شوید یک مرد بین 18 تا 26 سال هستید ، شما باید در سیستم خدمت اجباری در ایالات متحده ظرف مدت 30 روز پس از ورود به ایالات متحده ثبت نام کنید. اگر شما به ثبت نام نیاز دارید، این کار را در اسرع وقت بکنید. شما بعد از رسیدن به سن 26 سالگی نمی توانید ثبت نام کنید. ثبت نام برای خدمت سربازی در بسیج اضطراری نیروهای مسلح است. هیچ خدمت سربازی در این زمان )حالا) وجود ندارد.
برای ثبت نام، به نزدیکترین اداره پست ایالات متحده برید وفرم ثبت نام را بگیرید و اطلاعات لازم را پر کنید وفرم کامل شده رو به کارمند پستی بدید. در عرض 90 روز شما باید یک کارت پستال قدردانی ثبت نام از اداره خدمت اجباری را دریافت کنید. اگر شما از اداره خدمت اجباری در این زمان مشخص چیزی دریافت نکردید، این مهم است که شما به منظور بررسی وضعیت ثبت نام خود با اداره خدمت اجباری تماس بگیرید. شما میتوانید از شماره تلفن ذکر شده در زیر برای این منظور استفاده کنید.
عدم ثبت نام در سیستم خدمت اجباری یک جرم جدی در ایالات متحده است و مجازات حبس تا 5 سال و جریمه ای بیش از 250000 دلار دارد. علاوه بر این، شما ممکن است از کار با دولت فدرال ممنوع شوید و شما ممکن است شما از کمک های مالی برای تحصیلات و آموزش های شغلی محروم شوید .همچنین ممکن است شما تابعیت آمریکا را از دست دهید اگر بعدا برای تابعیت درخواست دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام خدمت اجباری بعد از ورود به ایالات متحده با شماره 709-688-6888 تماس بگیرید
امضای شما در زیر نشان می دهد که شما بوسیله سازمان خدمت سربازی برای وظیفه خود اطلاع داده شده اید و شما مطبق قانون از شرایط عدم ثبت نام آگاهی دارید.
تقدیر و تشکر

من اینجا اعلام می کنم با دریافت یک کپی از این نامه یا اعلان که من انچه که نیاز است خوانده و درک کردم و می دانم که عدم توجه به مقررات یک کار غیر قانونی است و مجازات ان حبس یا جریمه نقدی است.
دوستان عزیز با توجه فرم بالا
کسانی که سنشون بین 18 تا 26 سال است باید خود را به نظام وظیفه اونجا معرفی کنند و این فرم رو پرکنند
البته خدمت سربازی در امریکا اجباری نیست و اگه کسی هم خدمت کنه مزایا هم داره.
در کل این فرم برای مواقع اضطراری می باشد که بتوانند از افراد توانا و موثر به عنوان پشتیبان استفاده کنند.پس اصلا نگران نباشید
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n
(2014-05-27 ساعت 23:41)Darious نوشته:  با سلام و تشکر. دو سوال در مورد سوابق کار قبلی داشتم و از اساتید محترم خواهش می کنم نظرشون رو بگن:
1- آیا سوابق کار قبلی رو تا 10 سال فقط باید اعلام کنیم؟ مثلا اگر کسی 15 سال سابقه کار داره (تکه تکه نه 15 سال پیوسته) فقط تا 10 سال را در فرم ها وارد کنه؟
2- اگر کسی در شغل حال حاضرش بیشتر از 10 سال مشغول باشه باید گزینه "سوابق کار قبلی" را " نه" بزنه؟ در صورتیکه گزینه "بله" رو انتخاب کنه، برای ثبت تاریخ پایان دچار مشکل میشه.
ممنون.

1 -بله هردو حالتو می تونه ولی شما همون 10 رو بنویس
2-بله دیگه. فقط یه کار داشته مثلا تاریخ شروع این کارش مثلا ده یازده سال پیش میشه دیگه.پس کار قبلی دیگه نمی خواد
تشکر کنندگان: Darious
(2014-05-27 ساعت 16:25)لوکیشن نوشته:  ...مثلآ برای کارهایی که در تلویزیون بازی کرده،باید نام تهیه کننده و آدرس دفتر اون رو وارد کنه یا سازمان صدا و سیما رو بعنوان کارفرما معرفی کنه.....و برای کارهای سینمایی نیز به همین ترتیب باید نام شخص تهیه کننده رو قید کنه یا جایی مثل خانهء سینما یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رو ؟....پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
اگر امکانش هست از ص.دا و س.یما در فرم ها چیزی ننویسین.
(2014-05-27 ساعت 17:47)hamed shayan نوشته:  ...توی سوال مربوط به سوابق کاری ، توضیح داده شده که سوابق مربوط به 10 سال گذشته رو وارد کنید... حالا من 17 سال گذشته تو یک ارگان خاص مشغول بودم. باید تاریخ مربوط به 17 سال رو بزنم ؟ یا فقط 10 سال پایانی رو تاریخشو بدم ؟
(2014-05-27 ساعت 23:41)Darious نوشته:  ...1- آیا سوابق کار قبلی رو تا 10 سال فقط باید اعلام کنیم؟ مثلا اگر کسی 15 سال سابقه کار داره (تکه تکه نه 15 سال پیوسته) فقط تا 10 سال را در فرم ها وارد کنه؟...
همه سوابق کاریتون از اول زندگی تا همین حالا رو بنویسین. به اون 10 سال توجه نکنین.
تشکر کنندگان: Kaveh ، Shahabpk ، Darious
(2014-05-28 ساعت 01:41)..... نوشته:  
(2014-05-28 ساعت 01:36)..... نوشته:  
آگهی ثبت نام خدمت وظیفه در آمریکا

توجه

عدم ثبت نام در سیستم خدمت اجباری یک جرم جدی در ایالات متحده است و مجازات حبس تا 5 سال و جریمه ای بیش از 250000 دلار دارد. علاوه بر این، شما ممکن است از کار با دولت فدرال ممنوع شوید و شما ممکن است شما از کمک های مالی برای تحصیلات و آموزش های شغلی محروم شوید .همچنین ممکن است شما تابعیت آمریکا را از دست دهید اگر بعدا برای تابعیت درخواست دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام خدمت اجباری بعد از ورود به ایالات متحده با شماره 709-688-6888 تماس بگیرید
تقدیر و تشکر

دوستان عزیز با توجه فرم بالا
کسانی که سنشون بین 18 تا 26 سال است باید خود را به نظام وظیفه اونجا معرفی کنند و این فرم رو پرکنند
البته خدمت سربازی در آمریکا اجباری نیست و اگه کسی هم خدمت کنه مزایا هم داره.
در کل این فرم برای مواقع اضطراری می باشد که بتوانند از افراد توانا و موثر به عنوان پشتیبان استفاده کنند.پس اصلا نگران نباشید

اين فرم رو موقع مصاحبه آفيسر به افراد بين 18 تا 26 ساله ميده تا امضا كنند، ولي اين پايان كار نيست
مساله مهم اينه كه وقتي وارد امريكا شديد در اولين فرصت به يك اداره پست مراجعه كنيد و درخواست فرم selective service reg كنيد، فرم خيلي ساده ايه، فقط اسم و فاميل و تاريخ تولد و فكر كنم سوشال سكيوريتي نامبر رو ميخواد، پر كردن و ارسال اين فرم مجانيه و همون موقع ميتونيد در همان اداره پست پر كنيد و تحويل بديد.
خودشون ميگن معمولا سه ماه طول ميكشه تا تاييديه ثبت نامتون به دستتون برسه، ولي براي من زودتر اومد، حدود يكماه و نيم طول كشيد. يك نامه مياد كه توش ازتون تشكر كرده براي ثبت نامتون و يك شماره هم داره كه فقط مال شماست، اين نامه رو مثل تمام مدارك شناساييتون يه جاي امن نگه داريد
اصلا اين قضيه رو شوخي نگيريد و پشت گوش نندازيد، ثبت نام نكردن ممكنه باعث شه از تمام مزاياي دولتي محروم بشيد و حتي ممكنه مجبور به پرداخت جريمه نقدي بشيد. منبع : www.sss.gov
تشکر کنندگان: hamed shayan ، samansaba ، Kaveh ، Saeedv13 ، t_arian_n ، babak12 ، آلیس-1980
سلام به تمامی دوستان و مخصوصا به پیشکسوتان عزیز . میخاستم بدونم کسی اطلاع داره که kcc برای edit کردن. کی فرمها رو باز میکنه ؟ اخه من خیلی نگرانم چونکه یکی دوتا از تاریخ ها رو اشتباهی نوشتم.Sad
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 11:53)farhad_syd نوشته:  سلام به تمامی دوستان و مخصوصا به پیشکسوتان عزیز . میخاستم بدونم کسی اطلاع داره که kcc برای edit کردن. کی فرمها رو باز میکنه ؟ اخه من خیلی نگرانم چونکه یکی دوتا از تاریخ ها رو اشتباهی نوشتم.Sad

نگران نباش ...ت اچند هفته دیگه اصلاح فرم های آنلاین امکانپذیر میشه .....
نامه ای به kcc بفرست و موارد اشتباهت رو اعلام کن Wink
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 18:50)rbrb-2015 نوشته:  دوستان آیا در فرم اصلی گزینه ای داره که من کارفرما خودم رو معرفی کنم و دیگه ازم اطلاعات جانبی کارفرما رو نخواد؟
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان:
درود.در خصوص تاریخ پایان مقاطع تحصیلی پرسشی دارم.آیا باید تاریخ دقیق پایان مقطع -مثلا تاریخ ثبت موجود در گواهی های پیش دانشگاهی یا دیپلم -ذکر شود یا ذکر تاریخ حدودی-یعنی پایان خرداد برای قبولین خرداد- یا پایان شهریور برای قبولین شهریور-کافیه؟ چون مثلا بنده دوره پیش دانشگاهی رو خرداد 1378 به پایان رساندم. اما تاریخ ثبت در سال 1380 هست.یعنی یک سال پس از ورود به دانشگاه.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:
سلام
دو تا سوال دارم.
1.تو بخش تحصیلات:
Number of Educational Institutions Attended: چیه؟
2.من مدارکم به ترتیب دیپلم و پیش دانشگاهی و کاردانی و کارشناسی هستش... ینی همه اینا رو باید جدا جدا بنویسم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-28 ساعت 13:05)ensi1981 نوشته:  سلام
دو تا سوال دارم.
1.تو بخش تحصیلات:
Number of Educational Institutions Attended: چیه؟
2.من مدارکم به ترتیب دیپلم و پیش دانشگاهی و کاردانی و کارشناسی هستش... ینی همه اینا رو باید جدا جدا بنویسم؟

سلام
1-تعداد مقاطع هست
2-اگه کارشناسی رو هم تموم کردین 4 تا میشه

(2014-05-28 ساعت 12:45)HTQ نوشته:  درود.در خصوص تاریخ پایان مقاطع تحصیلی پرسشی دارم.آیا باید تاریخ دقیق پایان مقطع -مثلا تاریخ ثبت موجود در گواهی های پیش دانشگاهی یا دیپلم -ذکر شود یا ذکر تاریخ حدودی-یعنی پایان خرداد برای قبولین خرداد- یا پایان شهریور برای قبولین شهریور-کافیه؟ چون مثلا بنده دوره پیش دانشگاهی رو خرداد 1378 به پایان رساندم. اما تاریخ ثبت در سال 1380 هست.یعنی یک سال پس از ورود به دانشگاه.

دوست عزیز این سوالو قبلا جواب دادیم تاریخش رو اواخر خرداد یا شهریور بزن
تشکر کنندگان: pari pariaaa
آقا پس یعنی این فرم رو پر کنیم فقط برای کار های اداری اونجاست؟ و این که از آدم میپرسن اقا میخوای بری خدمت یا نه دیگه درسته؟ یعنی یهو نمیگن آقا بیا برو خدمت سربازی که؟ منظورم اینه این فرم رضایت به این نیست که هر موقع گفتن تشریف ببریم سربازی و الزام باشه؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان