کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام
1-برای انصراف از دانشگاه باید اطلاعاتی وارد کرد؟ 3 بار در سالهای 85-90-92
2-دیپلم کار و دانش+پیش دانشگاهی+کاردانی، میشه 3 مدرک؟
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان:
دوست عزیز من هم شرایط تو رو دارم با تحقیقی که کردم و تماس تلفنی که با KCC انجام دادم
گفتن که با همین پاسپرت موجود ثبت نام کن و هروقت پاسپورت رو تعویض کردی یه ایمیل به KCC بزن که پاسپورت جدید گرفتی فرم برات باز میشه که شماره و مشخصات دیگه رو تغییر بدی،
در مورد کارت ملی هم چون برای تمام ایرانی ها تمدید شده ولی کارت جدید صادر نشده هیچ مشکلی نیست و خود سفارت میدونه. هیچ کسی کارت ملی جدید نداره.
موفق باشی.
تشکر کنندگان: abdimirdamad ، t_arian_n
(2014-05-29 ساعت 09:20)paradisee نوشته:  با سلام دوستان در مورد سوالی که مبپرسه در آمریکا چه کاری میخواهید انجام بدید به نظرتون چی جواب بدیم بهتره؟اگه الان دانشجو باشم بهتره اونجا هم ادامه تحصیل را بزنیم یا نه؟

بیشتر توصیه میشه ادامه تحصیلو اعلام نکنین
چون خرج ادامه تحصیل زیاده و برای همین اون مبلقی که میزارین تو بانک برای گرفتن موجوذی باید زیاد باشه
یه شغلی که گیروگوره کمتری داشته باشه بزن
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 10:03)aliklz نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 09:20)paradisee نوشته:  با سلام دوستان در مورد سوالی که مبپرسه در آمریکا چه کاری میخواهید انجام بدید به نظرتون چی جواب بدیم بهتره؟اگه الان دانشجو باشم بهتره اونجا هم ادامه تحصیل را بزنیم یا نه؟

بیشتر توصیه میشه ادامه تحصیلو اعلام نکنین
چون خرج ادامه تحصیل زیاده و برای همین اون مبلقی که میزارین تو بانک برای گرفتن موجوذی باید زیاد باشه
یه شغلی که گیروگوره کمتری داشته باشه بزن

مثلا مهندسی؟حتی اگه سابقه کار ایران نداسته باشیم
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 09:52)arg_far نوشته:  دوست عزیز من هم شرایط تو رو دارم با تحقیقی که کردم و تماس تلفنی که با KCC انجام دادم
گفتن که با همین پاسپرت موجود ثبت نام کن و هروقت پاسپورت رو تعویض کردی یه ایمیل به KCC بزن که پاسپورت جدید گرفتی فرم برات باز میشه که شماره و مشخصات دیگه رو تغییر بدی،
در مورد کارت ملی هم چون برای تمام ایرانی ها تمدید شده ولی کارت جدید صادر نشده هیچ مشکلی نیست و خود سفارت میدونه. هیچ کسی کارت ملی جدید نداره.
موفق باشی.

سلام و 3 پاس از راهنمائی های بی دریغ 2ستان
آقا منم همسرم پاسپورتش 8 ماه دیگه بیشتر اعتبار نداره،باید مثل چیزی که نوشتین عمل کنم؟و هروقت پاسپورت رو تعویض کردم یه ایمیل به KCC بزن که پاسپورت جدید گرفتم تا فرم برام باز بشه که شماره و مشخصات دیگه رو تغییر بدم؟ درسته؟
تشکر کنندگان:
ممنون میشم به این سوال هم پاسخ بدید سابقه کار خصوصی را باید نوشت یا نه بهتر که ننویسیم و آیا این کنترل میشه از طریق آنها(سابقه بیمه)؟چون خواهر من هم دانشجو ارشد هم یه شرکت خصوصی کار میکنه وشنیدیم به این موارد کلیرینس میخوره به نظرتون بنویسه هر جفتش ؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 10:19)paradisee نوشته:  ممنون میشم به این سوال هم پاسخ بدید سابقه کار خصوصی را باید نوشت یا نه بهتر که ننویسیم و آیا این کنترل میشه از طریق آنها(سابقه بیمه)؟چون خواهر من هم دانشجو ارشد هم یه شرکت خصوصی کار میکنه وشنیدیم به این موارد کلیرینس میخوره به نظرتون بنویسه هر جفتش ؟

بله بنویسید بهتره.نه کی گفته کلیرنس می خوره؟
حقیقت رو بنویسید و نگران نباشید
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 09:46)h_researcher نوشته:  سلام
1-برای انصراف از دانشگاه باید اطلاعاتی وارد کرد؟ 3 بار در سالهای 85-90-92
2-دیپلم کار و دانش+پیش دانشگاهی+کاردانی، میشه 3 مدرک؟

1-وارد نکنی بهتره اگه مدرکی نیست که پیگیری کنن
2-بله 3 تا
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 09:10)afrand نوشته:  دوستان من نمیتوانم فرم پسرم را ثبت کنم دگمه ثبت کار نمیکند و درضمن فرم تعهد خدمت برای سن 18 تا 26 نیز برایش آمده است در صورتی که پسر من 5 سالشه کسی میدونه چکار باید بکنم ؟

حتما چیزی رو پر نکردی.نگران نباش اون فرم فکر کنم برای همه هست همچنین ببین تاریخ تولدشو اشتباهی نزدی
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 10:55)..... نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 10:19)paradisee نوشته:  ممنون میشم به این سوال هم پاسخ بدید سابقه کار خصوصی را باید نوشت یا نه بهتر که ننویسیم و آیا این کنترل میشه از طریق آنها(سابقه بیمه)؟چون خواهر من هم دانشجو ارشد هم یه شرکت خصوصی کار میکنه وشنیدیم به این موارد کلیرینس میخوره به نظرتون بنویسه هر جفتش ؟

ببخشید پس در مورد عنوان شغلی اگر عنوان شغل دقیقا در سایت مربوطه وجود نداشته باشد میشه نزدکیترین را نوشت یعنی مثلا اگه یکی از زیر شاخه های کاری مهندسی صنایع باشه همان مهندسی صنایع را انخاب کرد؟
تشکر کنندگان: rbrb-2015
دوستان عزیز،
فرومی که میتونست با 30 یا 40 اصلاً نه 50 صفحه پاسخ گوی تمامی سؤالات دوستان باشه، الان رسیده به 121 صفحه!!!
لطفاً و خواهشاً از مطرح کردن سؤالات بی محتوا و بیجا اجتناب کنید و اینقدر سؤالات الکی و تکراری مطرح نکنید!!!
لطفاً فقط یک ساعت زمان بزارید و فروم رو از اول مطالعه کنید تا تمام جوابهای سؤال هایتان رو پیدا کنید.

اینکه آقا من فرم ها رو فرستادم، "وای الان چی میشه؟!!"
"وای دارم سکته میکنم!!!"
"وای چرا ایمیل واسم نمیاد؟!!"

با این روحیه ها، خدا به دادتون برسه واسه زمان انتظار کلیرنس!!!

در ضمن به قول دوستمون "....." از دکمه "تبریک و تشکر" هم گهگاهی استفاده کنید، رتبه دادن هم که جای خود Smile

آقا و یا خانم "....." همین الان یه رتبه ناز بهت میدم واسه این همه جوابهایی که اینجا نوشتی.
خدا قوت
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: samansaba ، behdadK ، shirin.ad68 ، rohemast ، babak12 ، A_A ، sa2015 ، SAAM_60 ، Aamed ، rbrb-2015 ، goliii ، Aghaman ، alinima ، shabghazal ، t_arian_n ، MJAVADIAN ، farhad_syd ، سوین
(2014-05-29 ساعت 11:06)paradisee نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 10:55)..... نوشته:  

ببخشید پس در مورد عنوان شغلی اگر عنوان شغل دقیقا در سایت مربوطه وجود نداشته باشد میشه نزدکیترین را نوشت یعنی مثلا اگه یکی از زیر شاخه های کاری مهندسی صنایع باشه همان مهندسی صنایع را انخاب کرد؟
بله دوست عزیز می تونی .همچنین میتونی other بنویسی و خودت توضیح بدی
تشکر کنندگان: paradisee ، sa2015 ، SAAM_60 ، h.maghsoudi ، farhad_syd ، masoud222
با سلام
پدر من امشال در لاتاری برنده شده و من هم جزء کیس پدرم میباشم ولی امسال فروردین 21 سالم تمام شده الان من باید چکار هایی انجام بدم
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 11:35)payam.firouzi نوشته:  با سلام
پدر من امشال در لاتاری برنده شده و من هم جزء کیس پدرم میباشم ولی امسال فروردین 21 سالم تمام شده الان من باید چکار هایی انجام بدم
با تشکر

دوست عزیز نگران نباشید ملاک سن روز ثبت نام می باشد.شما هم می تونین باهاشون برید
تشکر کنندگان: SAAM_60
سلام

من دیپلم فنی و حرفه ای دارم، کاردانی و کارشناسی هم تموم کردم، در واقع لیسانسم الان.

به مشکل بر میخورم بابت دیپلم فنی؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان