کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
با سلام
من سربازی امریه بودم! قسمت مربوط به سربازی رو چگونه پر کنم؟
مرسی از همه
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 14:56)mehdiyk نوشته:  با سلام
مرسی از همه

قبلا جواب داده شده.به صفحات قبل مراجعه کنید
تشکر کنندگان: dv winner
چرا پس ترجمه آپلود نمیشه؟
میشه راهنمایی کنید!

(2014-05-03 ساعت 23:22)..... نوشته:  سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
فرم DS-260 به صورت screenshot در قالب pdf
ترجمه فرم DS-260

توجه:این فرم 260 رو به جایی نمی فرستین چون امسال انلاین پر می کنین.اینم که اینجا گذاشتیم برای دوستان فقط برای اماده کردن و جواب درست و واضح دادن به سوالات از قبل میباشد تا موقع ثبت انلاین دچار مشکل نشوند.پس خودتون هم بدقت مطالعه و بررسی کنید شاید مشکلی در ترجمه وجود داشته باشد.
Case n. : 2015AS35$$ / سفارت:آنكارا>>>>ابوظبي / ارسال فرمها: اواخر اكتبر / كارنت: اوايل ژانويه / مصاحبه : ٢٦ مي / تعداد افراد كيس : الان سه نفر ? / برنده اصلي:همسرم / AP:٢٦ مي / UD :٢٩ مي /UD برنده اصلي از سيس: ٧ جولاي /٦ اگوست هردو فقط براي برنده اصلي /10 اگوست همه افراد كيس از سيس /8 سپتامبر آپديت برنده اصلي / 9 سپتامبر آپ هر سه نفرمون و ايميل از سفارت ابوظبي!

خدايا شكرت!!!!!!! اين كليري و قسمت همه بكن زودتررررررررر!
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67
(2014-05-29 ساعت 15:01)..... نوشته:  [quote='mehdiyk' pid='504231' dateline='1401359160']
با سلام
مرسی از همه

قبلا جواب داده شده.به صفحات قبل مراجعه کنید
[/quote

کدوم صفحه؟ پیدا نکردم!
کیس نامبر: 2800 مصاحبه:2 آپریل، ایروان . تعداد:2 نفر. آپدیتها: 6،7،8،16 آپریل ، 2 جون(هردو) ، 4جون (اصلی) ، 15 جولای شبانه(نفر دوم) 24 جولای شبانه(هر دو) کلیر: 27 جولای گرفتن ویزا:31 جولای مقصد: آتلانتا
تشکر کنندگان:
سلام با تشکر از کمکتون
من یه سوال دارم. من دیپلم هنرستان دارم و شروع دوره متوسطه را بجای اینکه از سال اول دبیرستان بزنم سال دوم هنرستان زدم ایا به مشکل میخورم؟
من مدرک کاردانی دارم و از لیسانسم هم یک ترم دیگه مونده به نظر شما لازم هست برم مدرک کاردانیم را معادل سازی کنم واسه پیش دانشگاهی؟
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 15:41)aghamilad نوشته:  سلام با تشکر از کمکتون
من یه سوال دارم. من دیپلم هنرستان دارم و شروع دوره متوسطه را بجای اینکه از سال اول دبیرستان بزنم سال دوم هنرستان زدم ایا به مشکل میخورم؟
من مدرک کاردانی دارم و از لیسانسم هم یک ترم دیگه مونده به نظر شما لازم هست برم مدرک کاردانیم را معادل سازی کنم واسه پیش دانشگاهی؟
دوست عزیز نگران نباش بعدا می تونی اصلاحش کنی
نه همون دیپلم هنرستان و کاردانی و گواهی اشتغال به تحصیل لیسانستو ببر کافیه
تشکر کنندگان: A_A ، aghamilad
(2014-05-29 ساعت 10:15)paradisee نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 10:03)aliklz نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 09:20)paradisee نوشته:  با سلام دوستان در مورد سوالی که مبپرسه در آمریکا چه کاری میخواهید انجام بدید به نظرتون چی جواب بدیم بهتره؟اگه الان دانشجو باشم بهتره اونجا هم ادامه تحصیل را بزنیم یا نه؟

بیشتر توصیه میشه ادامه تحصیلو اعلام نکنین
چون خرج ادامه تحصیل زیاده و برای همین اون مبلغی که میزارین تو بانک برای گرفتن موجوذی باید زیاد باشه
یه شغلی که گیروگوره کمتری داشته باشه بزن

مثلا مهندسی؟حتی اگه سابقه کار ایران نداسته باشیم

نه سابقه کار مهم نیست
یه رشتتم ربط نداشته باشه مهم نیست
ولی سعی کن یچی بزنی که مرتبط با رشته باشه که خیالیتم راحت باشه Smile
کیس نامبر :2XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / مصاحبه: 21 Oct/ویزا :21 Oct Wink
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر از دوستان راهنما
من تو پر کردن فرم واسم چند تا سوال پیش اومده. واقعا ممنون میشم راهنماییم کنیین.
1- برای ثبت آدرس دانشگاه، چون محل دانشکده ای که من درس خوندم 2 بار عوض شده و الان هم کلن دانشکده فنی یه جای دیگه ای هست، من نمیدونم کدوم آدرس رو ثبت کنم. چون تو مدرکم هم آدرسی ننوشته. آدرس ساختمان ستادی دانشگاه رو بنویسم یا محل دانشکده ای که بیشتر اونجا بودم؟
2- برای همسرم که دیپلم هنرستان داره، برای دیپلم، یکسال دبیرستان بوده و 2 سال هنرستان. آدرس همون 2 سال هنرستان رو بنویسم کافیه؟
3- تو قسمت ثبت مشخصات سربازی، برای نیروی هوایی ارتش، air force of army درسته بنویسم؟
باز هم ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنن
تشکر کنندگان:
من یه سوایل داشتم اونم این که من 3 ترم رفتم دانشگاه بعدش انصراف دادم میخوان بدونم اون یه سال و نیمی که رفتم دانشگاه و باید تو فرم بنویسم؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام به همه عزیزان
چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1-پیشنهادتون برای سفارتها به تربین کدومان؟؟؟
2-تا کی وقت هست فرم رو پر کنیم...البته قبلا تو همایش گفتن تا آخر سال 2015 خواستم ببینم تفییراتی بوجود نیومده ؟؟؟
3-قبلا هم این سوال رو پرسیدم ولی جواب دقیق نگرفتم...خانواده من برنده شدن و من نه!تو قسمتی که در مورد فرزندان سوال میپرسه جند فرزند انتخاب کنیم؟؟؟(ما 2 فرزند هستیم 19 و 25 ساله)آیا روال مثل ثبت نام اولیه هست که فقط فرزندان زیر 21 رو میپرسه یا همه فرزندان؟؟؟
4-یه گزینه در مورد فرزندی میپرسه که الان نمیتونه با خانواده بره آمریکا(یعنی من)میپرسه این فرزند بعدا قصد مهاجرت داره؟؟؟چه گزینه ای رو انتخاب کنم که بعدا برای من یا خانوادم مشکلی پیش نیاد و اگر خواستم از طریق دانشجویی یا دعوت نامه برم مشکل ساز نشه واسم؟
ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 16:47)peyman.rock نوشته:  با سلام و تشکر از دوستان راهنما
1- برای ثبت آدرس دانشگاه، چون محل دانشکده ای که من درس خوندم 2 بار عوض شده و الان هم کلن دانشکده فنی یه جای دیگه ای هست، من نمیدونم کدوم آدرس رو ثبت کنم. چون تو مدرکم هم آدرسی ننوشته. آدرس ساختمان ستادی دانشگاه رو بنویسم یا محل دانشکده ای که بیشتر اونجا بودم؟
2- برای همسرم که دیپلم هنرستان داره، برای دیپلم، یکسال دبیرستان بوده و 2 سال هنرستان. آدرس همون 2 سال هنرستان رو بنویسم کافیه؟
3- تو قسمت ثبت مشخصات سربازی، برای نیروی هوایی ارتش، air force of army درسته بنویسم؟

1-جدیدترین ادرس دانشگاهو بده
2-نه کلا از اول دبیرستان بنویس براش از اول تا اخر بزن دیپلم.البته اگه ایشون برنده اصلی باشن باید دیپلم 12 ساله داشته باشن
3-بله دوست عزیز

(2014-05-29 ساعت 17:03)shadi_1364 نوشته:  من یه سوایل داشتم اونم این که من 3 ترم رفتم دانشگاه بعدش انصراف دادم میخوان بدونم اون یه سال و نیمی که رفتم دانشگاه و باید تو فرم بنویسم؟؟؟

بله می تونی بنویسی
تشکر کنندگان: sadegh25 ، shadi_1364
(2014-05-29 ساعت 17:04)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام به همه عزیزان
چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1-پیشنهادتون برای سفارتها به تربین کدومان؟؟؟
2-تا کی وقت هست فرم رو پر کنیم...البته قبلا تو همایش گفتن تا آخر سال 2015 خواستم ببینم تفییراتی بوجود نیومده ؟؟؟
3-قبلا هم این سوال رو پرسیدم ولی جواب دقیق نگرفتم...خانواده من برنده شدن و من نه!تو قسمتی که در مورد فرزندان سوال میپرسه جند فرزند انتخاب کنیم؟؟؟(ما 2 فرزند هستیم 19 و 25 ساله)آیا روال مثل ثبت نام اولیه هست که فقط فرزندان زیر 21 رو میپرسه یا همه فرزندان؟؟؟
4-یه گزینه در مورد فرزندی میپرسه که الان نمیتونه با خانواده بره آمریکا(یعنی من)میپرسه این فرزند بعدا قصد مهاجرت داره؟؟؟چه گزینه ای رو انتخاب کنم که بعدا برای من یا خانوادم مشکلی پیش نیاد و اگر خواستم از طریق دانشجویی یا دعوت نامه برم مشکل ساز نشه واسم؟
ممنون

سلام
1-ولا فرقی نداره ولی به نظر من ایروان-ابوظبی-انکارا
2-درسته.البته باید چند ماه زودتر اقذام کنین
3-همه فرزندان باید نوشته بشن.ولی برای اون که زیز 21 سال هست باید فرم پر بشه
4-ولا خودت میدونی.به نظرم بله بزنی بهتره چون قاعدتا دوست داری بری
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، sadegh25
دو ست عزیز
ضمن تشکر از پاسخهایی که ارائه می کنید. بنده برنده اصلی با کیس حدود 8000 هستم. خانوم بنده الان داره فوق لیسانس می خونه و حدود 3 ماه دیگه تموم می شه درسش و فارغ التحصیل میشه. به نظر شما الان توی فرم برای ایشون بزنیم دانشجو یا فارغ التحصیل فوق لیسانس ؟
اگر بزنیم دانشجو طبیعتا سال آینده که بریم مصاحبه دیگه ایشون فارغ التحصیل شده و مشکلی بوجود نمیاره ؟یا باید بعدا این تغییر رو اعلام کنیم ؟
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان:
کسی به kcc واسه تغییر سفارت میل نزده هنوز؟
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 17:20)..... نوشته:  
(2014-05-29 ساعت 16:47)peyman.rock نوشته:  با سلام و تشکر از دوستان راهنما

1-جدیدترین ادرس دانشگاهو بده
2-نه کلا از اول دبیرستان بنویس براش از اول تا اخر بزن دیپلم.البته اگه ایشون برنده اصلی باشن باید دیپلم 12 ساله داشته باشن
3-بله دوست عزیز

(2014-05-29 ساعت 17:03)shadi_1364 نوشته:  من یه سوایل داشتم اونم این که من 3 ترم رفتم دانشگاه بعدش انصراف دادم میخوان بدونم اون یه سال و نیمی که رفتم دانشگاه و باید تو فرم بنویسم؟؟؟

بله می تونی بنویسی

ممنمون از پاسخ شما، در مورد سوال اول، مشکل اینجاست که محل سال اول دبیرستان با اون 2 سال هنرستان متفاوته. چطوری باید ثبتش کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان