کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-06-05 ساعت 21:34)Kaveh نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 19:34)Mahboy نوشته:  با سلام خدمت دوستان
قبلا در یکی از صفحات خونده بودم که برخی دوستان برای ورود به فرم 260 با مشکل مواجه بودند. من امروز اومدم فرو رو تکمیل کنم گفت مشخصات شما با اطلاعات ثبت شده یکی نیست. کسی هست که همچین مشکلی داشته باشه؟ گفته بودند بدون صفرها امتحان کنید که اون هم جواب نداد! کسی هست که در اینخصوص با KCC مکاتبه کرده و جوابی گرفته باشه؟ راستش استرس گرفتم، خواهشا راهنمایی کنید.
ش.کیس نامبر: **2015AS00026

احتمالاً در فرم ثبت نام تاریخ تولد رو اشتباه نوشتید.

خودم هم چنین حدثی زدم و با KCC مکاتبه کردم. معمولا چقدر طول میکشه جواب بده؟ مشکل خاصی که پیش نمیاد؟! اگر ممکنه نمونه مکاتبه با KCC رو برام بذارید ببینم درست مکاتبه کردم یا نه؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 20:16)sababaei نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 12:35)Natasha9 نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 12:11)sababaei نوشته:  
(2014-06-03 ساعت 16:30)Kaveh نوشته:  
(2014-06-03 ساعت 14:35)sababaei نوشته:  پس بنابراین نیازی به وارد کردن دوره های راهنمایی و ابتدایی نیست و فقط از سال اول دبیرستان به بعد بایست وارد شود؟ درسته؟

بله. فقط دبیرستان به بعد
جناب کاوه
رو گواهی مدرک پیش دانشگاهی زده سال اخذ مدرک 79-80. ولیکن واقعیت اینکه سال شروع تحصیل 78 بوده ولی بدلیل عدم قبولی در یکی از دروس سال اخذ مدرک به سال 80 کشیده و مدرک هم در همین سال 80 اخذ شده.
حالا به نظر شما طول دوره پیش دانشگاهی در فرم 260 میشه 78-80 یا 79-80؟؟ واقعیت این هست که سال شروع تحصیل 78 بوده و اگه مردودی در یک درس نبود 79 تموم میشد. ولی حالا شده 80.

لطفا راهنمایی فرمائید.

شما اگر قرار باشه مدرک دیپلم و البته پیش دانشگاهیتون ( دوره 12 ساله تحصیلی) رو در روز مصاحبه به آفیسر تحویل بدید مدارکتون رو ترجمه می کنید و تاریخها در اون ترجمه درج خواهند شد. بنابراین مطابق با مدارکتون تاریخها رو وارد کنید. برای آفیسرها داشتن اصل مدرک مهم هست نه طول دوره ی تحصیل شما.
موفق باشید

فرمایش شما درسته سوال منم الان همینه.
رو مدرک پیش دانشگاهی زده سال اخذ مدرک 79-80. ولی تو کارنامه ریز نمرات مشخص است که دوره پیش دانشگاهی سال 78 شروع شده و سال 80 تموم شده. علت هم که گفتم این بود که بدلیل عدم قبولی در یکی از دروس، اخذ مدرک در سال 79 میسر نشد و کار به سال 80 کشید. حالا سوال من اینه که وقتی دارم تاریخ دوره پیش دانشگاهی رو اعلام می کنم 78 الی 80 صحیح است که مطابق ریز نمرات است و یا 79 الی 80 که رو گواهینامه پیش دانشگاهی درج شده.
ریزنمرات از شما درخواست نمیشه و ملاک گواهینامه پیش دانشگاهی هست
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 21:31)ostaad نوشته:  بالاخره امروز من هم فرممو پر کردم و بعد از 5 ساعت نوشتن ، به آخر رسوندم. البته هنوز ارسال نکردم چون میخوام پرینتشو بگیرم و چک کنم و اگه اشتباهی نداشت ، دکمه ی آخر برای ارسال رو بزنم. اینجا میخواستم از همه ی دوستانی که با اطلاعاتشون به ما کمک کردند ، تشکر کنم.
برای جبران لطف دوستان ، و همینطور به خاطر اینکه تو 150 صفحه ی این تاپیک متوجه شدم که مشکل اکثر دوستان در مورد مقاطع تحصیلی و سربازی هست ، طریقه کلی پر کردن این دو قسمت رو اینجا مینویسم که دوستان مجبور به خوندن صفحات قبل نشند.
در ضمن اگر دوست عزیزمون Kaveh لطف بکنند و پست " نحوه ورود و تکمیل فرم DS-260 ویژه برندگان DV-2015" در صفحه ی 7 این تاپیک رو ویرایش بکنند و مطالب زیر رو بهش اضافه کنند ، فکر میکنم مشکل خیلی از دوستان تازه وارد حل بشه.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

در قسمت Work/Education/Training Information سوال مربوط به Number of Educational Institutions Attended: رو به این صورت جواب بدید:
اگه همه ی دوره های 1-دیپلم دبیرستان 2- پیش دانشگاهی 3- کاردانی 4- لیسانس 5- فوق لیسانس 6- دکترا رو گذروندید ، این تعداد رو باید 6 بزنید. اما اگه از این مراحل بعضی موارد رو نگذروندید ، به تعداد دوره ای که گذروندید این سوال رو جواب بدید. مثلا کسی که مدارک دیپلم/پیش دانشگاهی/لیسانس رو داره ، باید به این سوال جواب 3 رو بده.

سپس در قسمت بعد ، مدارکی که گرفتید رو از بالاترین درجه به پایین ترین درجه بنویسید. به طور مثال یعنی 1-دکترا 2-فوق لیسانس 3-لیسانس 4-کاردانی 5-پیش دانشگاهی 6-دیپلم دبیرستان
در هرکدام از این مدارج ، منظور از course of study ، همان رشته تحصیلی هست که برای مدارج بالاتر از کاردانی باید عنوان رشته ی دانشگاهیمون رو بنویسیم و برای پیش دانشگاهی و دیپلم غیر فنی حرفه ای عبارت ACADEMIC (همون نظری معنی میده) و برای دیپلم فنی و حرفه ای عبارت vocational (همون حرفه ای معنی میده) رو باید بنویسیم. (البته در مورد تعریف vocational هنوز کاملا مطمئن نیستم)
چون در راهنمای خود این قسمت اومده که برای نوشتن course of study دوران دبیرستان ، فقط از دو کلمه ی ACADEMIC یا vocational استفاده کنید.
منظور از degree,diploma or certificate received ، نوع مدرک تحصیلی هست که گرفتیم که باید به صورت زیر نوشته بشه:
برای دیپلم : high school diploma
برای پیش دانشگاهی: pre university degree
برای کاردانی : Associate Degree
برای لیسانس : bachelor degree
برای ارشد : master degree

-----------------------------------------------------------------------------------------------
در قسمت مربوط به سوال Have you ever served in the military? ، اگه به سربازی رفتید ، جواب بله رو انتخاب کنید.
Branch of Service:رسته یا شاخه خدمت (مثلا ارتش جمهوری اسلامی ایران یا ...)
Rank/Position:رتبه یا سمت یا درجه ( مثلا ستوان دوم یا ...)
Military Specialty: تخصص نظامی (چون اکثر ماها دوران سربازی برامون اجباری هست ، میتونیم جواب این سوال رو nothing یا none یا not applied یا خدمت اجباری compulsory military service بنویسیم)
درجه های سربازی به انگلیسی رو میتونید از لینک زیر پیدا کنید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rank_insign...n_military

ممنون از اطلاعات خوبی که گذاشتین فقط برای اینکه درست فهمیده باشم در دوره دبیرستان بجای ریاضی فیزیک و علوم تجربی توی course of study باید academic وارد کنیم ؟؟
2) فوق دیپلم میدونین چی میشه ؟؟
تشکر کنندگان: shahriar2002
(2014-06-05 ساعت 20:29)amirmz نوشته:  Course of Study همون رشته تحصیلیه ؟ یعنی باید بنویسم ریاضی فیزیک ؟؟
Course of Study رشته تحصیلی هست ولی خود فرم نوشته برای High School یا Academic یا Vocational بزنید.

(2014-06-05 ساعت 20:29)amirmz نوشته:  Degree, Diploma or Certificate Received هم میشه مدرک ؟ همون دیپلم و . . .
بله

(2014-06-05 ساعت 20:29)amirmz نوشته:  من دانشجو هستم تو گزینه کار فعلی زدم Student بعد توی قسمتی که میپرسه Have you attended any educational institutions at a secondary level or above? باز دوباره باید دانشگاه رو وارد کنم یا فقط دبیرستان رو بزنم ؟؟؟
نه. فقط سوابق تحصیلی گذشته رو وارد میکنید
تشکر کنندگان: amirmz ، tyrex
(2014-06-05 ساعت 21:45)amirmz نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 21:31)ostaad نوشته:  

ممنون از اطلاعات خوبی که گذاشتین فقط برای اینکه درست فهمیده باشم در دوره دبیرستان بجای ریاضی فیزیک و علوم تجربی توی course of study باید academic وارد کنیم ؟؟
2) فوق دیپلم میدونین چی میشه ؟؟

1- بله
2- فوق دیپلم همون کاردانیه که تو بخش بالا توضیح دادم.
تشکر کنندگان: amirmz
(2014-06-05 ساعت 21:31)ostaad نوشته:  بالاخره امروز من هم فرممو پر کردم و بعد از 5 ساعت نوشتن ، به آخر رسوندم. البته هنوز ارسال نکردم چون میخوام پرینتشو بگیرم و چک کنم و اگه اشتباهی نداشت ، دکمه ی آخر برای ارسال رو بزنم. اینجا میخواستم از همه ی دوستانی که با اطلاعاتشون به ما کمک کردند ، تشکر کنم.
برای جبران لطف دوستان ، و همینطور به خاطر اینکه تو 150 صفحه ی این تاپیک متوجه شدم که مشکل اکثر دوستان در مورد مقاطع تحصیلی و سربازی هست ، طریقه کلی پر کردن این دو قسمت رو اینجا مینویسم که دوستان مجبور به خوندن صفحات قبل نشند.
در ضمن اگر دوست عزیزمون Kaveh لطف بکنند و پست " نحوه ورود و تکمیل فرم DS-260 ویژه برندگان DV-2015" در صفحه ی 7 این تاپیک رو ویرایش بکنند و مطالب زیر رو بهش اضافه کنند ، فکر میکنم مشکل خیلی از دوستان تازه وارد حل بشه.

در قسمت Work/Education/Training Information سوال مربوط به Number of Educational Institutions Attended: رو به این صورت جواب بدید:
اگه همه ی دوره های 1-دیپلم دبیرستان 2- پیش دانشگاهی 3- کاردانی 4- لیسانس 5- فوق لیسانس 6- دکترا رو گذروندید ، این تعداد رو باید 6 بزنید. اما اگه از این مراحل بعضی موارد رو نگذروندید ، به تعداد دوره ای که گذروندید این سوال رو جواب بدید. مثلا کسی که مدارک دیپلم/پیش دانشگاهی/لیسانس رو داره ، باید به این سوال جواب 3 رو بده.

سپس در قسمت بعد ، مدارکی که گرفتید رو از بالاترین درجه به پایین ترین درجه بنویسید. به طور مثال یعنی 1-دکترا 2-فوق لیسانس 3-لیسانس 4-کاردانی 5-پیش دانشگاهی 6-دیپلم دبیرستان
در هرکدام از این مدارج ، منظور از course of study ، همان رشته تحصیلی هست که برای مدارج بالاتر از کاردانی باید عنوان رشته ی دانشگاهیمون رو بنویسیم و برای پیش دانشگاهی و دیپلم غیر فنی حرفه ای عبارت ACADEMIC (همون نظری معنی میده) و برای دیپلم فنی و حرفه ای عبارت vocational (همون حرفه ای معنی میده) رو باید بنویسیم. (البته در مورد تعریف vocational هنوز کاملا مطمئن نیستم)
چون در راهنمای خود این قسمت اومده که برای نوشتن course of study دوران دبیرستان ، فقط از دو کلمه ی ACADEMIC یا vocational استفاده کنید.
منظور از degree,diploma or certificate received ، نوع مدرک تحصیلی هست که گرفتیم که باید به صورت زیر نوشته بشه:
برای دیپلم : high school diploma
برای پیش دانشگاهی: pre university degree
برای کاردانی : Associate Degree
برای لیسانس : bachelor degree
برای ارشد : master degree

در قسمت مربوط به سوال Have you ever served in the military? ، اگه به سربازی رفتید ، جواب بله رو انتخاب کنید.
Branch of Service:رسته یا شاخه خدمت (مثلا ارتش جمهوری اسلامی ایران یا ...)
Rank/Position:رتبه یا سمت یا درجه ( مثلا ستوان دوم یا ...)
Military Specialty: تخصص نظامی (چون اکثر ماها دوران سربازی برامون اجباری هست ، میتونیم جواب این سوال رو nothing یا none یا not applied یا خدمت اجباری compulsory military service بنویسیم)
درجه های سربازی به انگلیسی رو میتونید از لینک زیر پیدا کنید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rank_insign...n_military

ممنون از پست مفیدتون
بخش تحصیلی رو به راهنمای فرم اضافه کردم.

در مورد بخش سربازی، تا جایی که بررسی کردم Military Specialty همون رسته هست که در کارتهای پایان خدمت قبلی نوشته میشد (و در کارتهای خیلی قدیمی تخصص نوشته شده)
البته در کارتهای جدید، این مورد نوشته نشده و دوستان میتونند در این قسمت N/A بزنند.
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 21:41)Mahboy نوشته:  
قبلا در یکی از صفحات خونده بودم که برخی دوستان برای ورود به فرم 260 با مشکل مواجه بودند. من امروز اومدم فرو رو تکمیل کنم گفت مشخصات شما با اطلاعات ثبت شده یکی نیست. کسی هست که همچین مشکلی داشته باشه؟ گفته بودند بدون صفرها امتحان کنید که اون هم جواب نداد! کسی هست که در اینخصوص با KCC مکاتبه کرده و جوابی گرفته باشه؟ راستش استرس گرفتم، خواهشا راهنمایی کنید.

خودم هم چنین حدثی زدم و با KCC مکاتبه کردم. معمولا چقدر طول میکشه جواب بده؟ مشکل خاصی که پیش نمیاد؟! اگر ممکنه نمونه مکاتبه با KCC رو برام بذارید ببینم درست مکاتبه کردم یا نه؟

من همین مشکل رو داشتم. روز تاریخ تولد رو اشتباه نوشته بودم. زنگ زدم KCC گفتن نمیتونیم کمکی بهت بکنیم. هرچقدر هم توضیح دادم و اینا دختره گفتم نمیشتونیم کمکی بکنیم که نمیتونیم. هیچی . بالاخره شانسی یه کاغذی از اون زمان پیدا کردم دیدم چند روز روزشو اینور اونور نوشته بودم که حل شد. شما هم باید تاریخ رو پیدا کنید.
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: Mahboy ، A_A
(2014-06-05 ساعت 17:51)شایان واحد نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 17:11)Shaft نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 15:44)joybar نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 14:55)Shaft نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 14:52)Shaft نوشته:  سلام دوستان ، همسر من برنده اصلي هستش و دندانپزشكه ،مطب داره و صبحها در كلينيك تأمين اجتماعي كار دندانپزشكي ميكنه البته تازه بعد از پنج سال تبديل به نيروي پيماني شده كه با رسمي فرق چنداني نداره يا بهتره بگم تا سال اينده رسمي ميشه.
سؤال من اينه بايد كار صبح رو بنويسيم يا مطب اكتفا ميكنه و بعد از دانشگاه دو سال طرح در مراكز درماني بوده بايد ذكر بشه يا نه
لطفا كسي كه اطلاعات كافي داره راهنمايي كنه.

مثل اينكه كسي جواب نميده
دوست عزیز اخه شما میگی کسی که اطلاعات کافی داره جواب بده در صورتیکه دوستا ن اینجا یا براساس تجربه خودشون جواب میدن یا براساس درک شون از موقعیت پس تقریبا هیچ کس نمی تواند جواب کافی و کامل به شما بدهد .مگر اینکه دقیقا موقعیت و شغل شبیه مورد شما را داشته باشد! بهرحال بنظر من شغل صبح را معرفی کند چون بهتر میتواند گواهی مستند شغلی بگیرد و راجع به دوسال طرح هم اگر که جزو سابقه کاری ده سال اخیرشان است باید ذکر کنند وهمان گواهی پایان طرح را ترجمه کنند. البته که این نظر شخصی بنده است که در گروه پزشکی مثل شما فعالیت میکنم.
مرسي از لطفت

ذکر عبارت dentist کفایت میکنه و الزامی نداره که به این شکل ریز بشی، و از بابت استعلام هم خیالت راحت باشه واسه ی اونا پیگیری این جور چیزا اهمیتی ندلره، با تشکر

(2014-06-05 ساعت 17:51)شایان واحد نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 17:11)Shaft نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 15:44)joybar نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 14:55)Shaft نوشته:  مثل اينكه كسي جواب نميده
دوست عزیز اخه شما میگی کسی که اطلاعات کافی داره جواب بده در صورتیکه دوستا ن اینجا یا براساس تجربه خودشون جواب میدن یا براساس درک شون از موقعیت پس تقریبا هیچ کس نمی تواند جواب کافی و کامل به شما بدهد .مگر اینکه دقیقا موقعیت و شغل شبیه مورد شما را داشته باشد! بهرحال بنظر من شغل صبح را معرفی کند چون بهتر میتواند گواهی مستند شغلی بگیرد و راجع به دوسال طرح هم اگر که جزو سابقه کاری ده سال اخیرشان است باید ذکر کنند وهمان گواهی پایان طرح را ترجمه کنند. البته که این نظر شخصی بنده است که در گروه پزشکی مثل شما فعالیت میکنم.
مرسي از لطفت

ذکر عبارت dentist کفایت میکنه و الزامی نداره که به این شکل ریز بشی، و از بابت استعلام هم خیالت راحت باشه واسه ی اونا پیگیری این جور چیزا اهمیتی نداره، با تشکر
دوست عزیز من با شما موافق نیستم ! ایشون دارن راجع به برنده اصلی صحبت میکنند که سوابق شغلی ده سال اخیرشون را در فرم 260 سوال میکند. راجع به قسمت دوم جوابتون باید بگم که اتفاقا براشون اهمیت داره پس تو مراحل کلیرنس چه چیزی را چک میکنند انهم برای کسانی که تحصیلات عالیه دارند سوابق قابل دسترس بسیار است مثل مقاله علمی ؛شرکت در کنفرانس و ....همچنین از همه مهمتر رتیه شغلی در لیست مشاغل است که خیلی ها به ان توجه نمی کنند واز عوامل رد شدن میشود ومثلا برای پزشکان و یا مدیران فروش و بازاریابی 8 است ومقبول ؛دیگر اینکه اصل بر راستگویی است پس انچه بهتر قابل اثیات است باید روی ان تاکید شود.
کیس نامبر: 2015AS6XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 27 می> کارنت:10می> مصاحبه : july> کلیر: نیمه اول سپتامبر| تعداد اعضای کیس: 3 نفر || مقصد : تگزاس
تشکر کنندگان: Mahboy ، Darious
(2014-06-05 ساعت 22:31)tapartoor600 نوشته:  

من همین مشکل رو داشتم. روز تاریخ تولد رو اشتباه نوشته بودم. زنگ زدم KCC گفتن نمیتونیم کمکی بهت بکنیم. هرچقدر هم توضیح دادم و اینا دختره گفتم نمیشتونیم کمکی بکنیم که نمیتونیم. هیچی . بالاخره شانسی یه کاغذی از اون زمان پیدا کردم دیدم چند روز روزشو اینور اونور نوشته بودم که حل شد. شما هم باید تاریخ رو پیدا کنید.

ممنون از راهنمائیت. روزها رو یکی یکی تست کردم و مشکل پیدا شد!! همون اشتباه در روز تولد بود. الان باید در فرم روز درست رو بزنم دیگه؟ لازمه با KCC مکاتبه کنم و بگم که روز تولد اشتباه شده است؟
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-06-05 ساعت 23:15)Mahboy نوشته:  
(2014-06-05 ساعت 22:31)tapartoor600 نوشته:  

ممنون از راهنمائیت. روزها رو یکی یکی تست کردم و مشکل پیدا شد!! همون اشتباه در روز تولد بود. الان باید در فرم روز درست رو بزنم دیگه؟ لازمه با KCC مکاتبه کنم و بگم که روز تولد اشتباه شده است؟
بله درستشو تو فرم بنویسید.می تونی محض اطمینان ایمیلم بزنی
تشکر کنندگان: Mahboy ، tapartoor600
من خانومم پزشک هست و تو قسمت بک گروند چک به مشکل خوردم این سوال رو چی باید جواب بدم لطفا راهنمایی کنید

Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent?
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 23:58)arya25 نوشته:  من خانومم پزشک هست و تو قسمت بک گروند چک به مشکل خوردم این سوال رو چی باید جواب بدم لطفا راهنمایی کنید

Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform medical services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent?

با همفکری دوستان نظر به این شد که نه بزنن
تشکر کنندگان: نیلان ، arya25
سلام دوستان
کسی هست که فرم رو به دلیل اینکه اشتباهی پر کرده و به kcc ایمیل زده براش unlock کرده باشن؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-06 ساعت 00:40)----- نوشته:  
(2014-06-06 ساعت 00:27)yekta2015 نوشته:  سلام دوستان
کسی هست که فرم رو به دلیل اینکه اشتباهی پر کرده و به kcc ایمیل زده براش unlock کرده باشن؟
فکر نکنم کسی باشه که براش باز کرده باشن ولی قراره فرمو باز کنن

من هم قسمتی از فرم رو اشتباه پر کردم و ایمیل زدم ولی تا حالا که خبری نیست ولی امیدوارم که فرمها باز بشه و اشتباهای فرممون رو تصحیح کنیم.Shy
تشکر کنندگان: نیلان
من هم ایمیل زدم و هنوز جوابی نگرفتم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی