کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام دوستان من برنده لاتاری امسال هستم. من از همسرم 6ماه پیش جدا شدم. و فرزندم هم تخت سرپرستی همسرم هست. آیا فرم DS260 رو باید برای اونها هم پر کنم؟ یا فقط برای خودم کافیه؟؟؟
ممنون از کمکتون
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-06-30 ساعت 21:50)saman.saman نوشته:  سلام دوستان من برنده لاتاری امسال هستم. من از همسرم 6ماه پیش جدا شدم. و فرزندم هم تخت سرپرستی همسرم هست. آیا فرم DS260 رو باید برای اونها هم پر کنم؟ یا فقط برای خودم کافیه؟؟؟
ممنون از کمکتون

دوست عزیز نه نیاز نیست.فقط برای خودت پر کن
هم چنین باید نامه دادگاه در مورد پسرت که تحت سرپرستی شما نیست داشته باشی
تشکر کنندگان: saman.saman ، nedaba
(2014-06-30 ساعت 19:13)morida نوشته:  
(2014-06-30 ساعت 19:11)----- نوشته:  
(2014-06-30 ساعت 19:07)morida نوشته:  سلام دوستان من برای اصلاح خیلی درخواست دادم اما هربار با این پیام مواجه میشدم و نمیدونم چی میشه اخرش
The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing. You must see a notice that is addressed to you by name as
proof of selection to process further in the DV-2015 program.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry.

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.
دوست عزیز بهت که گفتم این ایمیل اتوماتیکه که در جواب ایمیل ها میاد

بله میدونم،میخوام ببینم برای بقیه هم این موضوع پیش اومده یا نه،نظر اونا چیه

آن طوری که من فهمیدم براساس اولویت فرم ها را باز می کنند که این بستگی به این دارد که کی فرمتان را ارسال کرده اید

(2014-06-30 ساعت 19:53)reza.aa نوشته:  من پرسه ادیت رو گذروندم .
البته به جوابی که میخواستم نرسیدم . چون گزینه تغییر محل مصاحبه قابل ویرایش نبود.
اما پروسه درخواست آنلاک ...
۱ ارسال ایمیل به کی سی سی که باید شامل اطلاعات کیس نامبر و متنی باشه که در اون درخواست آنلوک کردن فورم رو بدید ،و سابجکت رو کیس نامبر بزارید
۲ دریافت ایمیل اولیه که میگه ایمیل دریافت شده که البته خیلی سریع دریلفت میشه
۳ انتظار برای جواب دریافت ایمیلی که میگه تا چند روز دیگه فورم آنلوک میشه
۴ دریافت ایمیل که میگه فورم آنلوک شده
۵ رفتن به فورم ۲۶۰ برای ایجاد تغییرات

این خلاصه ای از پرسه کار خودم بوده
قابل توجه تمامی دوستانی که قصد تغییر محل مصاحبه را دارند, تغییر محل مصاحبه در قسمت Review به راحتی قابل انجام است
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
سلام دوستان
توي صفحات قبلي كه مطالعه ميكردم يكي از عزيزان نوشته بودن "زمانيكه فرم ds260 رو امضاء ميكنى، دوتا فرم ديگه هم بهتون ميده كه بايد اونا رو هم پر كني".
ولي من بعد از امضاء به همچين فرمهايي برنخوردم، فقط فرم پرشده ds260 خودم بود كه ميشد ازش پرينت گرفت. از دوستان كسي هست كه همچين فرمي رو ديده باشه؟ اگر آره ممنون ميشم بنده رو هم راهنمايي كنيد.
سوال دوم: توي صفحات بعد از امضاء فرم ds260 يه جايي خوندم بايد عكسم رو با مشخصاتي كه داده بود آپلود كنم ولي هرچي نگاه كردم نفهميدم چطوري و از كجا، ممكنه راهنمايي بفرماييد؟
سوال سوم: ممكنه بفرماييد بعد از امضاء فرم ds260 چه كاري رو بايد انجام بدم؟ آيا بايد منتظر كارنت شدن بمونم يا اينكه بايد كار ديگه اي انجام بدم؟ براي چك كردن كارنت شدن، سايت بولتن ويزا رو ديدم ولي چيزي ازش نفهميدم، كدوم آدرس رو بايد ببينم؟
ممنون از راهنماييهاتون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
(2014-06-30 ساعت 23:22)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
توي صفحات قبلي كه مطالعه ميكردم يكي از عزيزان نوشته بودن "زمانيكه فرم ds260 رو امضاء ميكنى، دوتا فرم ديگه هم بهتون ميده كه بايد اونا رو هم پر كني".
ولي من بعد از امضاء به همچين فرمهايي برنخوردم، فقط فرم پرشده ds260 خودم بود كه ميشد ازش پرينت گرفت. از دوستان كسي هست كه همچين فرمي رو ديده باشه؟ اگر آره ممنون ميشم بنده رو هم راهنمايي كنيد.
سوال دوم: توي صفحات بعد از امضاء فرم ds260 يه جايي خوندم بايد عكسم رو با مشخصاتي كه داده بود آپلود كنم ولي هرچي نگاه كردم نفهميدم چطوري و از كجا، ممكنه راهنمايي بفرماييد؟
سوال سوم: ممكنه بفرماييد بعد از امضاء فرم ds260 چه كاري رو بايد انجام بدم؟ آيا بايد منتظر كارنت شدن بمونم يا اينكه بايد كار ديگه اي انجام بدم؟ براي چك كردن كارنت شدن، سايت بولتن ويزا رو ديدم ولي چيزي ازش نفهميدم، كدوم آدرس رو بايد ببينم؟
ممنون از راهنماييهاتون
سلام
1- نه هیچ فرم دیگه ای نیست.اون دوست اشتباه کرده
2-نه اپلود نداره.اون مشخصات عکسی رو میده که روز مصاحبه باید با خودت ببری
3-بله باید منتظر کارنت شدن باشی.تو این مدت باید واکسیناسیون و ترجمه هات رو انجام بدین
سایت بولتن ویزا وقتی میری 15 هر ماه یه جدول میزاره.اگه نگاه کنید جلو اسم هر قاره یک عدد هست.این عدد به این معنی هست که کیس نامبر های زیر اون عدد کارنت شدن و حداکثر تا دوهفته بعد از کارنت شدن نامه دوم میاد و مصاحبه مشخص میشه
تشکر کنندگان: bia2mob ، R-AL ، babak12 ، AliReza.Sh ، nedaba ، سوین
سلام ببخشید بی مقدمه پریدم وسط :دی
اینو تو f b دیدم گفتم شاید به درد بچه هایی که برنده شدن بخوره
اگر جاش هم اینجا نیست شرمنده!!
توضیحات سارا گرو درمورد قرعه کشی گرین کارت
https://www.youtube.com/watch?v=zzgF0aKnyXg
تشکر کنندگان: babak12 ، samansaba ، HERMES7 ، goliii ، tapartoor600 ، nedaba
(2014-06-30 ساعت 23:32)----- نوشته:  
(2014-06-30 ساعت 23:22)reza-alavi نوشته:  سلام دوستان
ممنون از راهنماييهاتون
سلام
1- نه هیچ فرم دیگه ای نیست.اون دوست اشتباه کرده
2-نه اپلود نداره.اون مشخصات عکسی رو میده که روز مصاحبه باید با خودت ببری
3-بله باید منتظر کارنت شدن باشی.تو این مدت باید واکسیناسیون و ترجمه هات رو انجام بدین
سایت بولتن ویزا وقتی میری 15 هر ماه یه جدول میزاره.اگه نگاه کنید جلو اسم هر قاره یک عدد هست.این عدد به این معنی هست که کیس نامبر های زیر اون عدد کارنت شدن و حداکثر تا دوهفته بعد از کارنت شدن نامه دوم میاد و مصاحبه مشخص میشه
ممنون از راهنماييهاتون، مرسي از اينكه اينقدر وقت ميذاريد و سوالات دوستان رو جواب ميديد، يك دنيا سپاس
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: HERMES7 ، farhad_syd ، kaamiran ، goliii ، nedaba
واااای چقدر خوشحال شدم مهاجرسرا برگشت...و خوشحال برای دوستانی که فرمشون باز شد دوستان می شه بگید رنج کیس نامبرتون چنده???
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، goliii ، nedaba
توضیحات و اطلاعات جدید سارا گرو برای برندگان قرعه کشی گرین کارت 2015:

لینک دانلود: http://uploadboy.com/3u2fepkj8ylb.html
چمدانی نشسته بر دوشم    زخم هایی به قلب مغلوبتم
پرتگاهی به نام آزادی    مقصد راه آهنم باشد

تشکر کنندگان: HERMES7 ، samansaba ، babak12 ، hamed shayan ، lighter ، reza.aa ، goliii ، nedaba
سلام
من رشته تحصیلی را با غلط املایی نوشتم. به جای sicology نوشتم sociolog
آیا باید به کنتاکی نامه بزنم؟
با تشکر
(2014-07-03 ساعت 12:42)nikoo2468 نوشته:  سلام
من رشته تحصیلی را با غلط املایی نوشتم. به جای sicology نوشتم sociolog
آیا باید به کنتاکی نامه بزنم؟
با تشکر
سلام
می تونی نامه بدی که فرمو برات باز کنن
تشکر کنندگان: babak12 ، nedaba
(2014-07-03 ساعت 08:13)dvb30000 نوشته:   توضیحات و اطلاعات جدید سارا گرو برای برندگان قرعه کشی گرین کارت 2015:

این خانوم میگه : دقت کنین فرم را برای تمام افراد خانوادتون پر کنین . من مجردی قبول شدم . تکلیف چیه ؟؟؟؟

(2014-07-03 ساعت 14:16)bogey نوشته:  
(2014-07-03 ساعت 08:13)dvb30000 نوشته:   توضیحات و اطلاعات جدید سارا گرو برای برندگان قرعه کشی گرین کارت 2015:

این خانوم میگه : دقت کنین فرم را برای تمام افراد خانوادتون پر کنین . من مجردی قبول شدم . تکلیف چیه ؟؟؟؟
منظورش خانواده خودتونه یعنی همسر و فرزندان
(2014-07-03 ساعت 14:19)----- نوشته:  

یعنی نمیخات ؟
راستی بزرگوار ----- به نظرت تخصص نطامی چی بنویسیم آخر ؟

(2014-07-03 ساعت 14:21)bogey نوشته:  
(2014-07-03 ساعت 14:19)----- نوشته:  

یعنی نمیخات ؟
راستی بزرگوار ----- به نظرت تخصص نطامی چی بنویسیم آخر ؟
دوست عزیز من که قبلا جوابتون رو دادم هر دو تایی که میگن درسته چه none چه NO Military Specialty

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان