کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-07-04 ساعت 09:49)lotttery2015 نوشته:  سلام بر دوستان من اوایل هم حدود یک ماه و نیم پیش تو این تاپیک مطالب رو دنبال میکردم به دلایلی تکمیل فرم رو عقب انداختم حالا میخوام فرم رو پر کنم چند تا سوال برام پیش اومده البته فکر کنم پاسخ بعضیاش تو تاپیک های قبلی باشه ولی اگه ممکنه لطف کنید کمکم کنید
1- من سوابق کاریم تو چند تا شرکت بودم اول تو یه شرکت حدود 3 ماه که بعدش ورشکست شد البته برام بیمه رد شد ولی فیش یا قرارداری ندارم ازشون دوم تو یه شرکت دیگه حدود 2 ماه که الان آدرسش عوض شده سوم دو سال تو یه شرکت دیگه سوم باز دو سال تو یجای دیگه حالا میخوام بدونم ذکر تمام اینها لازمه؟ مثلا اون دوتای اول رو ذکر نکنم آیا مشکلی پیش میاد؟
2- در مورد سوال مربوط به واکسیانسیون باید yes بزنیم بعدش explain چی بنویسیم دقیقا؟ ( به انگلیسی )
3- من سربازیم تو نیروی انتظامی بوده بنویسم police یا law enforcement یا naja?
4- من دیپلم هنرستان دارم تو قسمت course of study بزنم vocatioal و در قسمت diploma بزنم High school Diploma ?
5 - تو قسمت آشنایی با زبان اگه بزنی انگلیسی امکان داره ازت انگلیسی مصاحبه بشه ؟ چون من چند سال پیش 14 ترم کلاس رفتم میتونم تا حدودی صحبت کنم و تا روز مصاحبه زبانم رو تقویت کنم ولی میترسم ازم انگلیسی مصاحبه بشه کم بیارم حالا میفرمایید ذکر بکنم زبان رو یا نه ؟
ببخشی طولانی شد در پناه حق
سلام
1-نه اون دو تای اول زیاد مهم نیست چون زمانش کم بوده.ولی مواظب باش زمان اونا رو ،رو این دو تای بعدی بزنی.یعنی طوری بنویس که تاریخاش با هم بخونه
2-بله.بنویس مدیکال می دم
3-naja البته کاملشو بنویس
4-اره
5-نه ذکر کن.زبان مصاحبه رو خودت تعیین می کنی.پیش افیسر فارسی حرف بزن
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، nedaba ، bogey
(2014-07-04 ساعت 10:39)lotttery2015 نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 10:23)----- نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 09:49)lotttery2015 نوشته:  سلام بر دوستان من اوایل هم حدود یک ماه و نیم پیش تو این تاپیک مطالب رو دنبال میکردم به دلایلی تکمیل فرم رو عقب انداختم حالا میخوام فرم رو پر کنم چند تا سوال برام پیش اومده البته فکر کنم پاسخ بعضیاش تو تاپیک های قبلی باشه ولی اگه ممکنه لطف کنید کمکم کنید
1- من سوابق کاریم تو چند تا شرکت بودم اول تو یه شرکت حدود 3 ماه که بعدش ورشکست شد البته برام بیمه رد شد ولی فیش یا قرارداری ندارم ازشون دوم تو یه شرکت دیگه حدود 2 ماه که الان آدرسش عوض شده سوم دو سال تو یه شرکت دیگه سوم باز دو سال تو یجای دیگه حالا میخوام بدونم ذکر تمام اینها لازمه؟ مثلا اون دوتای اول رو ذکر نکنم آیا مشکلی پیش میاد؟
2- در مورد سوال مربوط به واکسیانسیون باید yes بزنیم بعدش explain چی بنویسیم دقیقا؟ ( به انگلیسی )
4- من دیپلم هنرستان دارم تو قسمت course of study بزنم vocatioal و در قسمت diploma بزنم High school Diploma ?
5 - تو قسمت آشنایی با زبان اگه بزنی انگلیسی امکان داره ازت انگلیسی مصاحبه بشه ؟ چون من چند سال پیش 14 ترم کلاس رفتم میتونم تا حدودی صحبت کنم و تا روز مصاحبه زبانم رو تقویت کنم ولی میترسم ازم انگلیسی مصاحبه بشه کم بیارم حالا میفرمایید ذکر بکنم زبان رو یا نه ؟
سلام
1-نه اون دو تای اول زیاد مهم نیست چون زمانش کم بوده.ولی مواظب باش زمان اونا رو ،رو این دو تای بعدی بزنی.یعنی طوری بنویس که تاریخاش با هم بخونه
2-بله.بنویس مدیکال می دم
4-اره

ممنون از شما که زحمت میکشید و وقت میزارید در مورد سوال اول منظورتون رو دقیق متوجه نشدم فکر کنم فرمودید دو مورد اول رو ننویسم بعدی رو تاریخش رو زودتر بزنم خب بهتر نیست دو تای اول رو ننویسم تاریخ بعدی رو تاریخ واقعی میزنم فکر نکنم مشکلی باشه فوقش تو یه زمان 6 ماهه یعنی بیکار بودم
2- سوال دومی منظورم دقیقا تو قسمت explain به انگلیسی چی بنویسم ؟ مثلا I will do the medical vaccination
3-ناجا به فارسی میشه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خب به انگلیسیش شاید بشه ?law enforcemet
خواهش دوست عزیز
1-بله دوست عزیز اونم میشه
2-اره اونم درسته
3-نه فرق میکنه.اینه Islamic Republic of Iran Police (NAJA)
اینم لینک ترجمه عبارات نظامی
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، nedaba
(2014-07-04 ساعت 11:34)lotttery2015 نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 10:42)----- نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 10:39)lotttery2015 نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 10:23)----- نوشته:  
سلام
2-بله.بنویس مدیکال می دم
4-اره

ممنون از شما که زحمت میکشید و وقت میزارید در مورد سوال اول منظورتون رو دقیق متوجه نشدم فکر کنم فرمودید دو مورد اول رو ننویسم بعدی رو تاریخش رو زودتر بزنم خب بهتر نیست دو تای اول رو ننویسم تاریخ بعدی رو تاریخ واقعی میزنم فکر نکنم مشکلی باشه فوقش تو یه زمان 6 ماهه یعنی بیکار بودم
2- سوال دومی منظورم دقیقا تو قسمت explain به انگلیسی چی بنویسم ؟ مثلا I will do the medical vaccination
3-ناجا به فارسی میشه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خب به انگلیسیش شاید بشه ?law enforcemet
خواهش دوست عزیز
1-بله دوست عزیز اونم میشه
2-اره اونم درسته
3-نه فرق میکنه.اینه Islamic Republic of Iran Police (NAJA)
اینم لینک ترجمه عبارات نظامی
ببخشید اگه صفحه اول رو رد کردی که مربوط به انتخاب سفارت آیا دیگه قابل ویرایش هست ؟ آخه تو پست های قبلی دوستان نوشته بودن صفحات دیگه قابل تغییره بغیر از صفحه انتخاب سفارت؟
می تونی.باید بری تو قسمت ریویو
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، bogey ، nedaba
سلام
اقای ----- به یکی از دوستان در جواب سوال :
واکسیانسیون باید yes بزنیم بعدش explain چی بنویسیم دقیقا؟ ( به انگلیسی )
پاسخ دادین توضیح بدین و بنویسین مدیکال میدم .
اخه وقتی نه میزنی میخات توضیح بدی نه بله ؟ حلا چی بنویسیم ؟؟؟؟؟
بنده yes دادم ولی توضیح ازم نخواست
در ضمن دیپلم هنرستان رشته برق اگر بنویسی electortechnic بهتر نیس تا بنویسی voctional ?

تشکر کنندگان: lotttery2015 ، nedaba
(2014-07-04 ساعت 12:00)bogey نوشته:  سلام
اقای ----- به یکی از دوستان در جواب سوال :
واکسیانسیون باید yes بزنیم بعدش explain چی بنویسیم دقیقا؟ ( به انگلیسی )
پاسخ دادین توضیح بدین و بنویسین مدیکال میدم .
بنده yes دادم ولی توضیح ازم نخواست
سلام
مشکلی نیست.اینقد حساس نباش
اگه توضیح خواست اونو بنویسین.نخواستم که هیچی
نگران نباشین اونا مشکلی نیست.
من گفتم بهتره تو قسمت کورس اف ستادی رشته رو بنویسین و در قسمت دگری بنویسین وکیشنال دیپلمه
تشکر کنندگان: bogey ، nedaba
سلام
ببخشید یه دوتاسوال دارم شاید بی ربط باشه
1. برا ترجمه مدرک، باید اصل مرک و ترجمه کنیم؟(من فوق لیسانسم و مدرک موقت گرفتم ولی اصل دانشنامه دست دانشگاس که یا تعهد خدمت (برا منی که منطقه دو بودم 4 ساله) تموم بشه یا اینکه پول بدم اصل مدرک و آزاد کنم))
2. مدرک پیش دانشگاهی و باید بریم از اون جایی که پیش دانشگاهی اونجا بودیم بگیریم؟(مدرک دیپلم که معدل نهایی توش خورده منظورشون نیست؟؟؟)

خیلی ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-04 ساعت 13:30)Iaccept نوشته:  سلام
1. برا ترجمه مدرک، باید اصل مرک و ترجمه کنیم؟(من فوق لیسانسم و مدرک موقت گرفتم ولی اصل دانشنامه دست دانشگاس که یا تعهد خدمت (برا منی که منطقه دو بودم 4 ساله) تموم بشه یا اینکه پول بدم اصل مدرک و آزاد کنم))
2. مدرک پیش دانشگاهی و باید بریم از اون جایی که پیش دانشگاهی اونجا بودیم بگیریم؟(مدرک دیپلم که معدل نهایی توش خورده منظورشون نیست؟؟؟)

خیلی ممنون
سلام
1-اگه میتونی برو مدرکتو ازاد کن.اگه هم مقدور نیست همونو ببر بگو ترجمه کنن برات
2-اگه مدرک پیش و دیپلمتو تحویل دانشگاه ندادی (که باید داده باشی) برو مدارسی که درس خوندی بگیر ازشون.مدرک پایان تحصیلات دیگه.همراه با عکس و معدل می باشد
تشکر کنندگان: Iaccept ، bogey ، nedaba
(2014-07-04 ساعت 13:38)----- نوشته:  

خیلی ممنون
سلام
2-اگه مدرک پیش و دیپلمتو تحویل دانشگاه ندادی (که باید داده باشی) برو مدارسی که درس خوندی بگیر ازشون.مدرک پایان تحصیلات دیگه.همراه با عکس و معدل می باشد

خیلی ممنون
1-آزاد کردن مدرک اونم فوق 6 7 تومن مایه میخاد Sad (شما مطمئنین که اصلشو میخاد؟؟؟)
مدرک دیپلمو دارم ولی پیش نه (باید برم بگیرم)
ولی من تو سفرنامه دوستان دیدم که فقط آخرین مدرک تحصیلیو ازشون خاسن و به ندرت مدرک دال بر پایان دوارده ساله دوره دبیرستانو خواسن!!!

شرمنده اینارم لطف کنین جواب بدین:
2-من تو قسمت شغل زدم که کارم به دو سال آموزش و تجربه نیاز داره ولی تاریخ استخدامم از فروردین 92 هست! این مشکلی نداره؟؟؟
3-جاب تایتل زدم Engineer Mechanical Repairs
درسته؟
4- تو قسمت وظایف هم زدم تعمیر و نگهداری سیستم های hvac فن ها پمپ ها و ..
مشکلی که نداره و الکی بچه های fbi حساس نشن Smile ؟؟؟

ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: bogey ، nedaba
(2014-07-04 ساعت 15:53)Iaccept نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 13:38)----- نوشته:  

خیلی ممنون
سلام

خیلی ممنون
1-آزاد کردن مدرک اونم فوق 6 7 تومن مایه میخاد Sad (شما مطمئنین که اصلشو میخاد؟؟؟)
مدرک دیپلمو دارم ولی پیش نه (باید برم بگیرم)
ولی من تو سفرنامه دوستان دیدم که فقط آخرین مدرک تحصیلیو ازشون خاسن و به ندرت مدرک دال بر پایان دوارده ساله دوره دبیرستانو خواسن!!!

شرمنده اینارم لطف کنین جواب بدین:
2-من تو قسمت شغل زدم که کارم به دو سال آموزش و تجربه نیاز داره ولی تاریخ استخدامم از فروردین 92 هست! این مشکلی نداره؟؟؟
3-جاب تایتل زدم Engineer Mechanical Repairs
درسته؟
4- تو قسمت وظایف هم زدم تعمیر و نگهداری سیستم های hvac فن ها پمپ ها و ..
مشکلی که نداره و الکی بچه های fbi حساس نشن Smile ؟؟؟

ممنون
سلام
1-من گفتم اگه الشو میتونی ببر اگه هم نمی تونی همون موقت رو ترجمه کن ببر.پیشتم ببر.بله اغلب اخرین مدرک رو خواستن ولی بوده کسی که فوق هم داشته ولی باز گفته دیپلمتو بیار.محض احتیاط با خودتون ببرین که نقص مدرک نخورین
2-مشکلی نیست
3-Repairs Engineer بهتر نیست؟
از نظر جمله بندی میگم
4-نه مشکلی نیست
تشکر کنندگان: Iaccept ، bogey ، nedaba
با سلام
من قبلا یک شرکت خصوصی کار کردم که سابقه بیمه بسم رد شده ولی نه ادرس دارم و نه تلفن باید چکار کنم بنویسم یا اطش رد شم چون حدود 1.5 میشه
سلام
1-آقا فوق لیسانس مکانیک باید برای سوال Highest Level of Education Completed
،university degree بزنم دیگه؟
2- برای Course of Study، بزنم mechanical engineer؟؟؟
3- برای Degree, Diploma or Certificate Received بزنم MSc یا master؟؟؟
و برا لیسانس BSc یا bachelor؟؟؟
4- برای دیپلم و پیش دانشگاهی چی بزنم برای Degree, Diploma or Certificate Received؟؟؟
5- اصلا پیش دانشگاهی لازمه؟؟؟
6- اینم Number of Educational Institutions Attended چهار بزنم دیگه؟

7-آیا کدپستی لازمه برا اینا؟؟؟ من فقط کدپستی دانشگاه ارشدمو دارم

خیلی ممنون

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2014-07-04 ساعت 20:27)Iaccept نوشته:  سلام
4- برای دیپلم و پیش دانشگاهی چی بزنم برای Degree, Diploma or Certificate Received؟؟؟

خیلی ممنون
سلام
1- اگه فوق رو تموم کردی مستر دگری رو بزن
2-بله
3- مستر دگری
4-تو کورس اف ستادی رشتت رو بنویس. و تو قسمت دگذی هم بنویس اکادمیک دیپلمه یا می تونی تو قسمت کورس اف ستادی بزنی اکادمیک و در قسمت دگذی بنویسی دیپلم دبیرستان
5-بله
6-اگه فوقو تموم کردی بله 4 تاست.دیپلم-پیش- کارشناسی-ارشد
7-دیپلمو و پیش می تونی تیک گزینه does not apply. رو بزن.و برای دانشگاه هم تو سایت دانشگاه هست
تشکر کنندگان: Iaccept ، nedaba ، nasim
(2014-07-04 ساعت 19:12)lilimohajer2015 نوشته:  با سلام
من قبلا یک شرکت خصوصی کار کردم که سابقه بیمه بسم رد شده ولی نه ادرس دارم و نه تلفن باید چکار کنم بنویسم یا اطش رد شم چون حدود 1.5 میشه
نه بنویسش.ادرسو گیر بیار دیگه.اگه نیست ادرس یه شرکت خصوصی دیگه رو بده
تشکر کنندگان: nedaba ، nasim
(2014-07-04 ساعت 21:38)----- نوشته:  

خیلی ممنون
سلام
2-بله
3- مستر دگری
4-تو کورس اف ستادی رشتت رو بنویس. و تو قسمت دگذی هم بنویس اکادمیک دیپلمه یا می تونی تو قسمت کورس اف ستادی بزنی اکادمیک و در قسمت دگذی بنویسی دیپلم دبیرستان
5-بله
7-دیپلمو و پیش می تونی تیک گزینه does not apply. رو بزن.و برای دانشگاه هم تو سایت دانشگاه هست

تشکر -----
1-برا سوال اولی منظورم این بود که کدومو انتخاب کنم (اصلا مستردگری نداره!)
گزینه هاش ایناس:
high school , no degree
high school diploma
vocational school
university, no degree
university degree
advanced degree
other
منی که ارشد دارم چی بزنم؟؟؟
(این advanced degree( برا کیاست؟؟؟

2-برا دیپلم و پیش که ریاضی و فیزیک بودم بزنم mathematics & physics؟؟؟

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2014-07-05 ساعت 00:49)Iaccept نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 21:38)----- نوشته:  

خیلی ممنون
سلام
2-بله
3- مستر دگری
5-بله

تشکر -----
1-برا سوال اولی منظورم این بود که کدومو انتخاب کنم (اصلا مستردگری نداره!)
گزینه هاش ایناس:
high school , no degree
high school diploma
vocational school
university, no degree
university degree
advanced degree
other
منی که ارشد دارم چی بزنم؟؟؟
(این advanced degree( برا کیاست؟؟؟

2-برا دیپلم و پیش که ریاضی و فیزیک بودم بزنم mathematics & physics؟؟؟
سلام
1- ببخشبد منظورم همون ادونسد دگری بود
2-بله
تشکر کنندگان: nedaba ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان