کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام.ممکنه فرم 260 رو قرار بدید...تا چند صفحه قبل رو چک کردم پیدا نکردم.ممنون
تشکر کنندگان: nedaba
(2014-07-03 ساعت 17:53)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام.ممکنه فرم 260 رو قرار بدید...تا چند صفحه قبل رو چک کردم پیدا نکردم.ممنون
سلام
دوست من امضای منو ببین
اینی که پایین پستم به صورت رنگی هست
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، nedaba
(2014-07-03 ساعت 17:55)----- نوشته:  
(2014-07-03 ساعت 17:53)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام.ممکنه فرم 260 رو قرار بدید...تا چند صفحه قبل رو چک کردم پیدا نکردم.ممنون
سلام
دوست من امضای منو ببین

مرسی..این پست همراه با آخرین آپدیته؟؟؟چون من فرمی رو دارم که قبل از 19 می بود و مثل اینکه یه مقدار تغییر کرده
(2014-07-03 ساعت 18:02)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2014-07-03 ساعت 17:55)----- نوشته:  
سلام
دوست من امضای منو ببین

مرسی..این پست همراه با آخرین آپدیته؟؟؟چون من فرمی رو دارم که قبل از 19 می بود و مثل اینکه یه مقدار تغییر کرده
بله
اپدیت شدس
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67 ، nedaba
سلام دوباره بر دوستان : من یکبار سوالم رو تو صفحه 173 نوشتم ولی جواب درست نکرفتم.سوالم این بود که درفرم s260 یک ادرس اجباری میخواست ومن هم بطور الله بختکی ادرس یک خونه رو بدون اینکه صاحب بخت برکشته اون خونه بدونه تویه فرمم نوشتم.حالا قسمتی که دوستان باید لطف کنن توجه کنن اینجاست\من بایدهمه کارهامو توی ایران و ترکیه انجام بدم و ویزا بکیرم وسوار هواپیما بشم وبه فرودکاه شهر مقصدم برسم (تا اینجا هنوز ادرسم همون ادرس فرضیه چون کسی رو در اون شهرندارم که ادرس واقعی ایشونو بدم .حالا چه به هنکام مصاحبه در انکارایاحتی در فرودکاه مقصددر ا م ر ی ک ا به پلیس فرودکاه یا هر مرکز پلیس دیکه ای.درنتیجه باید بتونم از فرودکاه شهرمقصدم(منظورم توی ا م ر ی ک ا است) خارج بشم برم یک خونه یا یک هتلی اجاره کنم ودوباره برکردم فرودکاه وادرس خونه ایکه اجاره کردم رو بعنوان یک ادرس واقعی به پلیس فرودکاه اعلام کنم .ایا این فرصت رو به من میدن که برم اونور اب وادرس واقعی رو بهشون بدم یا باید(هنکام مصاحبه ویادرفرودکاه مقصد وقبل ازخاج شدن از فرودکاه ادرس واقعی رو که هنور ندارم)اعلام کنم؟عذرمیخوام از اینکه موضوع رو زیاد پیچوندم.ممنون ازراهنماییتون
(2014-07-03 ساعت 18:13)hamed shayan نوشته:  سلام دوباره بر دوستان : من یکبار سوالم رو تو صفحه 173 نوشتم ولی جواب درست نکرفتم.سوالم این بود که درفرم s260 یک ادرس اجباری میخواست ومن هم بطور الله بختکی ادرس یک خونه رو بدون اینکه صاحب بخت برکشته اون خونه بدونه تویه فرمم نوشتم.حالا قسمتی که دوستان باید لطف کنن توجه کنن اینجاست\من بایدهمه کارهامو توی ایران و ترکیه انجام بدم و ویزا ب***م وسوار هواپیما بشم وبه فرودکاه شهر مقصدم برسم (تا اینجا هنوز ادرسم همون ادرس فرضیه چون کسی رو در اون شهرندارم که ادرس واقعی ایشونو بدم .حالا چه به هنکام مصاحبه در انکارایاحتی در فرودکاه مقصددر ا م ر ی ک ا به پلیس فرودکاه یا هر مرکز پلیس دیکه ای.درنتیجه باید بتونم از فرودکاه شهرمقصدم(منظورم توی ا م ر ی ک ا است) خارج بشم برم یک خونه یا یک هتلی اجاره کنم ودوباره برکردم فرودکاه وادرس خونه ایکه اجاره کردم رو بعنوان یک ادرس واقعی به پلیس فرودکاه اعلام کنم .ایا این فرصت رو به من میدن که برم اونور اب وادرس واقعی رو بهشون بدم یا باید(هنکام مصاحبه ویادرفرودکاه مقصد وقبل ازخاج شدن از فرودکاه ادرس واقعی رو که هنور ندارم)اعلام کنم؟عذرمیخوام از اینکه موضوع رو زیاد پیچوندم.ممنون ازراهنماییتون
دوست عزیز بله میشه این کاررو کرد
ولی اینم در نظر داشته باشین بعضی مواقع حتی که ادرسم عوض کنی گرین کارت به ادرس قبلی میره و شما هم که اصلا نمی دونی ادرس مال کیه پس دردسرش زیاد میشه

بهترین کار اینه که به کی سی سی مکاتبه کنی و بگی فرمو برات باز کنن و ادرسو عوض کنی
درسته شما کسی رو نداری اونجا خیلی از دوستانم کسی رو ندارن امریکا پس دو راهکار جلو پات میزارم
1-از خذمات ایمیگرنجل استفاده کن
2-مثلا شما قصد داری بری سیاتل .اول برو تاپیک سیاتل و به بچه های اونا پیام بده ببین کسی کمکت می کنه که ادرسشو بهت بده.بعد برو تو فورم اون ادرسو بده.دوستان سالای قبل اغلب کمک میکنن
(2014-07-03 ساعت 20:17)litho نوشته:  سلام به همه دوستان ، ميشه خواهش كنم نمونه مكاتبه با kcc رو جهت باز كردن فرم اينجا قرار بديد ،با تشكر
دوست عزیز برید به تاپیک مربوطه هست
تشکر کنندگان: litho ، nedaba
(2014-07-03 ساعت 18:13)hamed shayan نوشته:  سلام دوباره بر دوستان : من یکبار سوالم رو تو صفحه 173 نوشتم ولی جواب درست نکرفتم.سوالم این بود که درفرم s260 یک ادرس اجباری میخواست ومن هم بطور الله بختکی ادرس یک خونه رو بدون اینکه صاحب بخت برکشته اون خونه بدونه تویه فرمم نوشتم.حالا قسمتی که دوستان باید لطف کنن توجه کنن اینجاست\من بایدهمه کارهامو توی ایران و ترکیه انجام بدم و ویزا ب***م وسوار هواپیما بشم وبه فرودکاه شهر مقصدم برسم (تا اینجا هنوز ادرسم همون ادرس فرضیه چون کسی رو در اون شهرندارم که ادرس واقعی ایشونو بدم .حالا چه به هنکام مصاحبه در انکارایاحتی در فرودکاه مقصددر ا م ر ی ک ا به پلیس فرودکاه یا هر مرکز پلیس دیکه ای.درنتیجه باید بتونم از فرودکاه شهرمقصدم(منظورم توی ا م ر ی ک ا است) خارج بشم برم یک خونه یا یک هتلی اجاره کنم ودوباره برکردم فرودکاه وادرس خونه ایکه اجاره کردم رو بعنوان یک ادرس واقعی به پلیس فرودکاه اعلام کنم .ایا این فرصت رو به من میدن که برم اونور اب وادرس واقعی رو بهشون بدم یا باید(هنکام مصاحبه ویادرفرودکاه مقصد وقبل ازخاج شدن از فرودکاه ادرس واقعی رو که هنور ندارم)اعلام کنم؟عذرمیخوام از اینکه موضوع رو زیاد پیچوندم.ممنون ازراهنماییتون

دوست عزیز قبل از رفتن می تونی از خدمات تمامی شرکت های خدمات گردشگری استفاده کنی و از قبل هتل یا اقامتگاه مورد نظر خودت رو رزرو کنی.
(2014-07-03 ساعت 20:17)litho نوشته:  سلام به همه دوستان ، ميشه خواهش كنم نمونه مكاتبه با kcc رو جهت باز كردن فرم اينجا قرار بديد ،با تشكر

The Kentucky Consular Center (KCC) : please unlock my and my family's DS-260 forms inorder to correct the information. در ضمن در قسمت بالای صفحه باید نام و نام خانوادگی نفر اصلی و کیس نامبر و تاریخ تولد نفر اصلی بطور صحیح وارد کنید .من با این متن فرستادم و جواب دادن و فرممو unlock کردن.
تشکر کنندگان: samansaba ، nedaba ، kaamiran
سلام
چندتا سوال داشتم بی زحمت جواب بدین
اولا کسی که فوق لیسانس باید به سوالات زیر پاسخ بده یا نه؟
دوما:
1. تو قسمت primary occuption همون شغلی که الان مشغولمو بزنم؟
من تو شرکت کار میکنم-کارشناس مکانیک
2.اون سوالی که گفته آیا شغلتون به دو سال آموزش و تجربه نیاز داره چی بگم؟
3. آیا کسی که مهندس پایه 3 نظام هست باید به OTHER occuption جواب بله بده؟
4. اون سوال که میگه تو آمریکا تمایل داری چی کار کنی چی بزنیم؟
من میخام بزنم مهندسی - بزنم؟

مقاطع تحصیلی و مدرکمون بعد از این پیج که پر کردیم باز میشه برا پرکردن؟

خیلی ممنون
در ضمن برا آدرس آمریکا تو قسمت شماره تلفن میشه شماره موبایل صاحب آدرسو بزنی؟؟؟

خیلی خیلی ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

(2014-07-03 ساعت 23:52)Iaccept نوشته:  سلام
دوما:

خیلی ممنون

خیلی خیلی ممنون
سلام
بله
1-بله دوست عزیز
2-واقعیتو بگو.شغل شما نیاز داره پس بله بزن و توضیحی بده
3-می تونی ذکر کنی.البته ذکرم نکنی مهم نیست
4-بهتره شغلای ساده رو بنویسی البته مهندسی هم میشه
چرا نمیشه.میتونی
تشکر کنندگان: Iaccept ، nedaba
(2014-07-04 ساعت 00:30)----- نوشته:  
دوما:

خیلی ممنون

خیلی خیلی ممنون
سلام
بله
1-بله دوست عزیز
چرا نمیشه.میتونی

خیلی ممنون -----
یه چندتا سوال دیگم دارم شرمنده
2. اینکه آیا تغییرات فقط تو زمان ریویو امکان پذیره؟
یعنی تا زمانی که تمام صفحه هارو پرنکردیم و به سابمیت نرسیدیم نمیشه چیزیو تغییر داد، درسته؟(آخه من back میزنم و تغییر میدم تغییر نمیکنه!!)
2.اینکه مدارک تحصیلیو از بالاترین به پایین ترین بزنیم؟
3. من سربازی معاف بودم military فقط no بزنم دیگه؟
4.اسم و فامیل مادرو باید طبق شناسنامش بزنیم دیگه؟
5. برای سوال شماره 4 بالا شما چیو پیشنهاد میدید غیر مهندسی؟

خیلی ممنون
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

سلام دوستان عزیز
دو سوال دارم اگه کسی از دوستان میدونه لطفا راهنمایی کنید.
۱- من در حال حاضر دانشجو هستم . سالها قبل شاغل بودم. ایا تو قسمت primary occuption همون شغل قبلی رو که داشتم باید بنویسم یا الان که دانشجو هستم اطلاعات مربوط به دانشجو بودن را باید توی قسمت primary occuption وارد کنم چون در حال حاضر من شاغل نمی باشم .
۲- همسرم که در حال حاضر شاغله باید شغل فعلی که داره بنویسه یا اینکه اگه شغل دیگری فبلا داشته اون رو باید در قسمت primary occuption بنویسه؟ به عبارت دیگه منظور از primary occuption شغل فعلی است یا اولین شغلی که داشته ؟
ممنون از همکاری شما دوستان
WinkBig Grin
(2014-07-04 ساعت 00:55)Iaccept نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 00:30)----- نوشته:  
دوما:

خیلی ممنون

خیلی خیلی ممنون
سلام
بله
1-بله دوست عزیز
چرا نمیشه.میتونی

خیلی ممنون -----
یه چندتا سوال دیگم دارم شرمنده
2. اینکه آیا تغییرات فقط تو زمان ریویو امکان پذیره؟
یعنی تا زمانی که تمام صفحه هارو پرنکردیم و به سابمیت نرسیدیم نمیشه چیزیو تغییر داد، درسته؟(آخه من back میزنم و تغییر میدم تغییر نمیکنه!!)
2.اینکه مدارک تحصیلیو از بالاترین به پایین ترین بزنیم؟
3. من سربازی معاف بودم military فقط no بزنم دیگه؟
4.اسم و فامیل مادرو باید طبق شناسنامش بزنیم دیگه؟
5. برای سوال شماره 4 بالا شما چیو پیشنهاد میدید غیر مهندسی؟

خیلی ممنون
خواهش
1-نه دوست عزیز تا زنانی که سابمیت نکردی می تونی تغییر بدی.خب بعد از تغییر saveرو بزن
2-بله
3-بله
4-بله
5-نمی دونم ولا.ببین مطابق رشتت چی میدونی.اونو بزن
تشکر کنندگان: Iaccept ، HERMES7 ، nedaba ، bogey
(2014-07-04 ساعت 01:31)Alireza1347 نوشته:  سلام دوستان عزیز
دو سوال دارم اگه کسی از دوستان میدونه لطفا راهنمایی کنید.
۱- من در حال حاضر دانشجو هستم . سالها قبل شاغل بودم. ایا تو قسمت primary occuption همون شغل قبلی رو که داشتم باید بنویسم یا الان که دانشجو هستم اطلاعات مربوط به دانشجو بودن را باید توی قسمت primary occuption وارد کنم چون در حال حاضر من شاغل نمی باشم .
۲- همسرم که در حال حاضر شاغله باید شغل فعلی که داره بنویسه یا اینکه اگه شغل دیگری فبلا داشته اون رو باید در قسمت primary occuption بنویسه؟ به عبارت دیگه منظور از primary occuption شغل فعلی است یا اولین شغلی که داشته ؟
ممنون از همکاری شما دوستان
سلام
1-دوست عزیز شما الان در قسمت primary occupation بزن دانش جویی و در قسمتprevious occupation شغلای قبلیتو وارد کن
2-ایشون باید در قسمت primary occupation شغل فعلیشو بنویسه و در قسمت previous occupation. شغلای قبلیشو وارد کنه
تشکر کنندگان: Alireza1347 ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان