کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-10-28 ساعت 00:10)babisondes نوشته:  سلام دوستان
شرمنده باز مزاحم میشم، خانم بنده که برنده امسال هستن مدرکشون فوق دیپلمه و تو فرمها چون تازه مدرکشو گرفته قرار تغییر داده بشه از دیپلم به فوق دیپلم. آیا زمان مصاحبه نیاز هست که مدرکش معادل سازی بشه به پیش دانشگاهی یا همون دانشنامه رو ببریم کافیه? مرسی
سلام دوست عزیز
ملاک اخرین مدرک تحصیلی ولی اگه نامه معادل هم بگیرید ضرری نخواهد داشت
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: babisondes
(2014-10-28 ساعت 00:12)babak12 نوشته:  
(2014-10-28 ساعت 00:10)babisondes نوشته:  سلام دوستان
شرمنده باز مزاحم میشم، خانم بنده که برنده امسال هستن مدرکشون فوق دیپلمه و تو فرمها چون تازه مدرکشو گرفته قرار تغییر داده بشه از دیپلم به فوق دیپلم. آیا زمان مصاحبه نیاز هست که مدرکش معادل سازی بشه به پیش دانشگاهی یا همون دانشنامه رو ببریم کافیه? مرسی
سلام دوست عزیز
ملاک اخرین مدرک تحصیلی ولی اگه نامه معادل هم بگیرید ضرری نخواهد داشت

مرسی از راهنماییShy
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 19:02)babak12 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 17:45)SAMI 71 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 17:11)babak12 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 16:22)SAMI 71 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 15:30)babak12 نوشته:  سلام دوست عزيز
شما وقتي اطلاعات تحصيلي وارد مي كنيد بايد
به رشته تحصيلي و نوع مدرك اشاره مي كردين
مطمئنا شما اشاره كردين

Have you attended any educational institutions at a secondary level or above این رو no زدم چیکار کنم حالا؟
اخرين مدرك تحصيلي شما چي هست ؟
شما بايد اطلاعات تحصيلي خودتون از مقطع ديپلم تا هر مقطعي كه فارق التحصيل شدين وارد مي كردين
من در حال گذروندن پیش دانشگاهی هستم و دی ماه تموم میشه
خوب دوست عزیز باید yes میزدید و مقطع دیپلم وارد می کردید
و در قسمت شغل هم student میزدید و مشخصات حال حاضر وارد می کردید
اگه کارنت نشدید درخواست انلاک بدید و این موارد اصلاح کنید
شغلم رو درست زدم فقط اون گزینه رو no زدم.چقدر زمان میبره فرم رو باز کنن؟کیس نامبرم بین 7و8 هزار هستش
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-10-28 ساعت 01:02)SAMI 71 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 19:02)babak12 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 17:45)SAMI 71 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 17:11)babak12 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 16:22)SAMI 71 نوشته:  Have you attended any educational institutions at a secondary level or above این رو no زدم چیکار کنم حالا؟
اخرين مدرك تحصيلي شما چي هست ؟
شما بايد اطلاعات تحصيلي خودتون از مقطع ديپلم تا هر مقطعي كه فارق التحصيل شدين وارد مي كردين
من در حال گذروندن پیش دانشگاهی هستم و دی ماه تموم میشه
خوب دوست عزیز باید yes میزدید و مقطع دیپلم وارد می کردید
و در قسمت شغل هم student میزدید و مشخصات حال حاضر وارد می کردید
اگه کارنت نشدید درخواست انلاک بدید و این موارد اصلاح کنید
شغلم رو درست زدم فقط اون گزینه رو no زدم.چقدر زمان میبره فرم رو باز کنن؟کیس نامبرم بین 7و8 هزار هستش
باید انلاک کنید و طالاعات دیپلم وارد کنید
پیشنهاد می کنم حتما فرم ارسالی دوباره بررسی کنید تا اگه اشتباه است بعد از انلاک کردن فرم اصلاح بفرمایید
بستگی داره در برخی موارد ذکر شده از طرف دوستان 1 ماه و برخی 1 هفته یا کمتر باید جک کنید بیشتر از 1 هفته یا 10 روز شد دوباره مکاتبه کنید
در اخر حتما سعی کنید این تاپیک هم کطالعه بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: SAMI 71
(2014-05-04 ساعت 09:08)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوست عزیز لطف کردین ولی دانلود نمیشه من که نتونستم هیچ کدوم رو دانلود کنم
(2014-05-03 ساعت 23:22)..... نوشته:  سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260

سلام دوستان

کسی ترجمه فرم ds-260 رو داره ؟؟؟؟

از این لینک ها خراب شده متاسفانه Sad

التماس دعا....
.
.
.
.
تشکر کنندگان:
بفرمایید دوست عزیز از این لینک
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: kaamiran ، sami.parsi ، A_A
سلام دوستان یه سوال امیدوارم زحمت بکشین یه جواب خوب بدین:
ما همونطور که توی امضا هست کیسمون حدود 4500 هست و احتمالا اپریل یا مارچ مصاحبه میریم. حالا یه سوال پاسپورت 2 نفرمون تا 28 ژانویه 2016 اعتبار داره یعنی زمان مصاحبه کمتر از یکسال اعتبار داره ، به نظرتون چی کار کنیم ایا قبل از مصاحبه تعویضشون کنیم ، اگه تعویض کردیم لازمه به کی سی سی اطلاع بدیم ، یا زمان مصاحبه اطلاع بدین و پاسپورت قدیمی رو هم ببریم. چون اگه تعویض نکنیم مثلا اگه ویزا بخوره داخلش و بعد زمان رفتن کمتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه با مشکل مواجه میشیم . لطفا راهنمایی کنید. در ضمن اگه میدونید توی صفحه ای دیگه مطرح کنم اعلام کنید. ممنون
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-10-31 ساعت 13:19)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان یه سوال امیدوارم زحمت بکشین یه جواب خوب بدین:
ما همونطور که توی امضا هست کیسمون حدود 4500 هست و احتمالا اپریل یا مارچ مصاحبه میریم. حالا یه سوال پاسپورت 2 نفرمون تا 28 ژانویه 2016 اعتبار داره یعنی زمان مصاحبه کمتر از یکسال اعتبار داره ، به نظرتون چی کار کنیم ایا قبل از مصاحبه تعویضشون کنیم ، اگه تعویض کردیم لازمه به کی سی سی اطلاع بدیم ، یا زمان مصاحبه اطلاع بدین و پاسپورت قدیمی رو هم ببریم. چون اگه تعویض نکنیم مثلا اگه ویزا بخوره داخلش و بعد زمان رفتن کمتر از 6 ماه اعتبار داشته باشه با مشکل مواجه میشیم . لطفا راهنمایی کنید. در ضمن اگه میدونید توی صفحه ای دیگه مطرح کنم اعلام کنید. ممنون

سلام
شما پاسپورت تعویض کنید روزه شک دار نگیرید دوست عزیز
می تونید روز مصاحبه اعلام کنید و هم مکاتبه کنید
که به نظر من مکاتبه کنید بهتره
و روز مصاحبه پاسپورت قدیمی به همراه پاسپورت جدید همراهتون باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، A_A
(2014-10-31 ساعت 13:33)babak12 نوشته:  
(2014-10-31 ساعت 13:19)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوستان یه سوال امیدوارم زحمت بکشین یه جواب خوب بدین:

سلام
حالا نظرتون چیه همین سوال رو یا تلفنی یا به صورت ایمیل از kcc بپرسم؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-11-01 ساعت 00:40)k1_m_1358 نوشته:  

سلام
می تونید بپرسید اگه مسلط هستید به زبان خوب تلفنی خیلی زودتر جواب می گیرید
در غیر این صورت ایمیل بدید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، A_A
(2014-11-01 ساعت 01:00)babak12 نوشته:  
(2014-11-01 ساعت 00:40)k1_m_1358 نوشته:  

سلام
می تونید بپرسید اگه مسلط هستید به زبان خوب تلفنی خیلی زودتر جواب می گیرید
در غیر این صورت ایمیل بدید
خب حالا رسیدیم به این قسمت که به زبان هم مسلط نیستم. پس همینک به یاری سبزتان نیازمندیم. دوستان مسلط به زبان یه لطفی بکنن یه کمکی بدن. ایشالا هر کی کمک کرد یه ویزای یه ضرب خوشگل بگیره.

تشکر کنندگان: hedyhoney
دوست عزیز در تاپیک مکاتبه با kcc پیگیری این کار را کنید !!!
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، babak12 ، hedyhoney ، A_A
سلام بر همگی من هر چی از صفحه اول تا این صفحه دنبال فرم ds-206 گشتم یا فقط یک صفحه بود یا وقتی میرفتی به سایت آپلود بوی مینوشت نات فوند (یعنی چیزی نیست ) بعد این فرم چند صفحه ا ست لطفا راهنمایی کنید با تشکر و آرزوی روزهای خوش
تشکر کنندگان:
(2014-11-02 ساعت 20:42)nokia73amin نوشته:  سلام بر همگی من هر چی از صفحه اول تا این صفحه دنبال فرم ds-206 گشتم یا فقط یک صفحه بود یا وقتی میرفتی به سایت آپلود بوی مینوشت نات فوند (یعنی چیزی نیست ) بعد این فرم چند صفحه ا ست لطفا راهنمایی کنید با تشکر و آرزوی روزهای خوش
سلام دوست عزیز
اینجا ببینید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، سوین
(2014-11-02 ساعت 20:50)babak12 نوشته:  
(2014-11-02 ساعت 20:42)nokia73amin نوشته:  سلام بر همگی من هر چی از صفحه اول تا این صفحه دنبال فرم ds-206 گشتم یا فقط یک صفحه بود یا وقتی میرفتی به سایت آپلود بوی مینوشت نات فوند (یعنی چیزی نیست ) بعد این فرم چند صفحه ا ست لطفا راهنمایی کنید با تشکر و آرزوی روزهای خوش
سلام دوست عزیز
اینجا ببینید

سلام دوست عزیز لینک های خرابه
کسی فرم 206 رو با ترجمه نداره
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان