کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-10-17 ساعت 10:59)Mahmood129 نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 10:19)hesam427 نوشته:  دوستان سلام. من دیدم که عکسی که باهاش ثبت نام کردم یه خورده کشیده شده . به نظرتون مشکلی پیش میاد بعدا؟

حسام جان این سوال را اونور هم پرسیده بودید . جواب کامل را اونجا دادم . اما در کل خیر ولی عکس جدید با خودتون زمان مصاحبه ببرید تحویل بدید

موفق باشید
محمود جان خیلی ممنون از پاسختون. امروز تو سایت دی وی لاتاری دیدم قسمت والیدیشن عکس نوشته اگه عکستون مناسب نباشه ممکنه دیس کوالیفای بشید. اول گفتم خب باید اصلا توقرعه کشی شرکت داده نشی اگه عکست مشکل داشته باشه. بعد تصور کردم شاید منظور آفیسره که روز مصاحبه چک کنه به خاطر عکس ایراد بگیره. باتشکر از پاسخ سریعت Smile
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 10:19)hesam427 نوشته:  دوستان سلام. من دیدم که عکسی که باهاش ثبت نام کردم یه خورده کشیده شده . به نظرتون مشکلی پیش میاد بعدا؟

خیر به هر حال عکس ش ما تایید شده و قبول شدید
با عکس جدید هم میرید مصاحبه.
خیلی حساس نباشید
تشکر کنندگان: hesam427 ، babak12
ببخشید من یه سوال دیگه داشتم فرم من آنلاک شده و میخوام همسرم رو یه کیسم اضافه کنم حالا سوال من اینه:

- وقتی توی فرم خودم گزینه ازدواج رو وارد کردم و تغییرات لازم رو دادم باید confirm & submit رو بزنم بعد برم توی قسمت add applicant و یه فرم هم واسه همسرم پر کنم و جداگانه اون رو هم confirm & submit کنم؟یا بلافاصله بعد از انتخاب گزینه ازدواج add applicant رو بزنم فرم همسرم رو هم پر کنم و فقط یک بار submit & confirm رو حق دارم که بزنم؟
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2014-10-17 ساعت 14:29)mandikhanum نوشته:  ببخشید من یه سوال دیگه داشتم فرم من آنلاک شده و میخوام همسرم رو یه کیسم اضافه کنم حالا سوال من اینه:

- وقتی توی فرم خودم گزینه ازدواج رو وارد کردم و تغییرات لازم رو دادم باید confirm & submit رو بزنم بعد برم توی قسمت add applicant و یه فرم هم واسه همسرم پر کنم و جداگانه اون رو هم confirm & submit کنم؟یا بلافاصله بعد از انتخاب گزینه ازدواج add applicant رو بزنم فرم همسرم رو هم پر کنم و فقط یک بار submit & confirm رو حق دارم که بزنم؟

ببینید کلا شما باید اد اپلیکنت بزنید 1 فرد جدید اضافه کنید به عنوان همسر بعد تمام مراحل را تا آخر برای ایشون برید و برای ایشون هم ثبت نهایی بزنید و کانفیگر نامبر ایشون هم که نهایی هست بگیرید + توی فرم خودتون هم آپدیت کنید وضعیت بزنید متاهل و مشخصات همسرتونو توی فرم خودتون هم میپرسه اونا را وارد کنید . قسمت آدرس هم باید بزنید یکی باشه

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: ofrfar ، AliReza.Sh
سلام میشه بگید جواب were you issued a number-1 و do you need a new card issued گزینه yes رو بزنم؟2-دیپلم تجربی چی میشه؟ممنون
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
[quote='SAMI 71' pid='558432' dateline='1413811545']
سلام میشه بگید جواب were you issued a number-1 و do you need a new card issued گزینه yes رو بزنم؟2-دیپلم تجربی چی میشه؟ممنون

سلام دوست عزيز

يه سوال تو فرم 260 هست كه ميپرسه ايا تا بحال اقدامي براي اخذ سوشيال نامبر انجام داديد يا نه؟ كه اگه قبلا اقدامي نكرده باشين بايد جواب No بدي

سوالي هم پرسيده ميشه كه ايا تمايلي دارين به اينكه سوشيال نامبر و كارت براتون صادر بشه؟ كه حتما جواب yes بدين
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
تشکر کنندگان: SAMI 71
(2014-10-20 ساعت 17:55)SAMI 71 نوشته:  سلام میشه بگید جواب were you issued a number-1 و do you need a new card issued گزینه yes رو بزنم؟2-دیپلم تجربی چی میشه؟ممنون

سلام دوست عزیز
این سئوال کجای فرم پرسیده
لطف کنید متن سئوال کامل بزارید
2-باید گزینه Academic بزنید رشته تحصیلی نیاز نیست اعلام کنید
برای رشته های نظری Academic
برای رشته های فنی Vocational
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 19:03)babak12 نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 17:55)SAMI 71 نوشته:  سلام میشه بگید جواب were you issued a number-1 و do you need a new card issued گزینه yes رو بزنم؟2-دیپلم تجربی چی میشه؟ممنون

سلام دوست عزیز
برای رشته های نظری Academic
برای رشته های فنی Vocational

سلام تو فرم فارسی که از مهاجر سرا دانلود کردم هستش این سوال.COURSE OF STUDY
کارنت شدن کیس:
دریافت کلیرنس:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-10-20 ساعت 19:42)SAMI 71 نوشته:  
(2014-10-20 ساعت 19:03)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزیز
برای رشته های نظری Academic برای رشته های فنی Vocational

سلام تو فرم فارسی که از مهاجر سرا دانلود کردم هستش این سوال.COURSE OF STUDY

اون فرم برای سال پیش بوده
امسال فرمها بصورت انلاین هست
COURSE OF STUDY یعنی رشته تحصیلی شما
که من در پست بالا اشاره کردم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: SAMI 71 ، A_A
سلام ببخشید این سوال رو چی بزنم؟do anyone assist you in filling out the application?
کارنت شدن کیس:
دریافت کلیرنس:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 01:30)SAMI 71 نوشته:  سلام ببخشید این سوال رو چی بزنم؟do anyone assist you in filling out the application?

بزنید No
شماره کیس: 7XXX / رویت قبولی: 31 می / ارسال فرم 260: 17 جون / سفارت: آنکارا / تعداد افراد کیس: 1 نفر.
تشکر کنندگان: SAMI 71 ، A_A
(2014-10-21 ساعت 01:30)SAMI 71 نوشته:  سلام ببخشید این سوال رو چی بزنم؟do anyone assist you in filling out the application?
سلام
اگه کسی در پر کردن فرم کمکتون کرده می تونید Yes بزنید و اطلاعات فرد وارد کنید
در غیر این صورت no بزنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: SAMI 71 ، A_A ، AliReza.Sh
سلام میشه یکی جواب بده تو این فرم سوالی از مسافرت های چندروزه به خارج کشور پرسیده شده
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 14:28)talie نوشته:  سلام میشه یکی جواب بده تو این فرم سوالی از مسافرت های چندروزه به خارج کشور پرسیده شده

خير
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A
سلام دوستان
میشه راهنماییم کنین که واسه ثبت مدرک فوق دیپلم ( چون تازه اخذ شده) و تاریخش واسه شهریوره، بهتره نامه بزنم یا درخواست باز کردن فرم هارو بدم ? البته کیس نامبر ۶۳۰۰ . مرسی
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان