کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-10-22 ساعت 02:06)babisondes نوشته:  سلام دوستان
میشه راهنماییم کنین که واسه ثبت مدرک فوق دیپلم ( چون تازه اخذ شده) و تاریخش واسه شهریوره، بهتره نامه بزنم یا درخواست باز کردن فرم هارو بدم ? البته کیس نامبر ۶۳۰۰ . مرسی

سلام دوست عزیز

ببینید شما زمانی که فرم را پرکردید هنوزه فوق دیپلمتون تو دستتون نبوده و الان اومده
پس اون موقعه که فرم پر کردید زدید دیپلم

حالا بر میگرده که دیپلمتون 12 ساله بوده با پیش دانشگاهی یا خیر
اگه با پیش دانشگاهی بوده نیازی نیست باز کنید ولی زمان مصاحبه با خودتون ببرید چون شما فرم را کاملا درست پر کردید این قسمتشو
حال اگر فنی بودید و فقط دیپلم 11 ساله داشتید بهتره تقاضا باز کردن بدید چون دیپلم 11 ساله را قبول ندارن لذا اضافه کنید بهتره

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
(2014-10-22 ساعت 02:13)Mahmood129 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 02:06)babisondes نوشته:  سلام دوستان
میشه راهنماییم کنین که واسه ثبت مدرک فوق دیپلم ( چون تازه اخذ شده) و تاریخش واسه شهریوره، بهتره نامه بزنم یا درخواست باز کردن فرم هارو بدم ? البته کیس نامبر ۶۳۰۰ . مرسی

سلام دوست عزیز

ببینید شما زمانی که فرم را پرکردید هنوزه فوق دیپلمتون تو دستتون نبوده و الان اومده
پس اون موقعه که فرم پر کردید زدید دیپلم

حالا بر میگرده که دیپلمتون 12 ساله بوده با پیش دانشگاهی یا خیر
اگه با پیش دانشگاهی بوده نیازی نیست باز کنید ولی زمان مصاحبه با خودتون ببرید چون شما فرم را کاملا درست پر کردید این قسمتشو
حال اگر فنی بودید و فقط دیپلم 11 ساله داشتید بهتره تقاضا باز کردن بدید چون دیپلم 11 ساله را قبول ندارن لذا اضافه کنید بهتره

موفق باشید
مرسی از راهنمایی، عارضم که چون برنده اصلی خانوم بندس و مدرک ایشون ۱۱ سالس و تازه فوق دیپلمش اخذ شده. اگه ممکنه راهنماییم کنین واسه باز کردن فرمها.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
دوست عزیز به این تاپیک برید و نمونه متن را برای باز شدن فرم 260 را ببینید و ایمیل بزنید باز کنن و اصلاح کنید

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، babisondes ، ofrfar ، SAMI 71 ، A_A ، kaamiran ، HERMES7
سلام من قبلا دو بار ازدواج كردم وجدا شدم البته خيلي سال بيش بايد توي فرم جي بنويسم من ديكه با توجه به ازدواج مجدد و داشتن فرزند شناسنامه جديد كرفتم واطلاعات قبليارو ندارم بايد جيكار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد مرسي
تشکر کنندگان:
(2014-10-24 ساعت 17:44)alireza2691 نوشته:  سلام من قبلا دو بار ازدواج كردم وجدا شدم البته خيلي سال بيش بايد توي فرم جي بنويسم من ديكه با توجه به ازدواج مجدد و داشتن فرزند شناسنامه جديد كرفتم واطلاعات قبليارو ندارم بايد جيكار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد مرسي
سلام دوست عزیز
تبریک میگم بهتون

ببینید شما چون شناسنامه تون عوض شده و هخیچ نشونه ای از ازدواج های قبلی نیست میتونی ننویسی.
اما نوشتنش هم فرقی نداره .ولی همیشه بهترین کار نوشتن حقیقته
دیگه تصمیم با شماست
تشکر کنندگان: kaamiran
(2014-10-24 ساعت 17:44)alireza2691 نوشته:  سلام من قبلا دو بار ازدواج كردم وجدا شدم البته خيلي سال بيش بايد توي فرم جي بنويسم من ديكه با توجه به ازدواج مجدد و داشتن فرزند شناسنامه جديد كرفتم واطلاعات قبليارو ندارم بايد جيكار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد مرسي

سلام دوست عزیز
اگه طلاق نامه دارید تو فرم میتونید اعلام کنید و برای روز مصاحبه مدارک طلاق نامه ترجمه کنید و همراه داشته باشید
در غیر اینصورت اطلاعات در حال حاضر اعلام کنید کفایت می کند
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام دوستان
من صفحات رو خوندم حتی مربوط به سالهای قبل رو ولی جواب سوالم رو نگرفتم، اگر جوابم رو بدین ممنون میشم.

برای انتخاب آدرس دایم در آمریکا (Permanent) من 3 تا فامیل تو آمریکا دارم توی شیکاگو،نیویورک و واشنگتن ولی خودم ایران زندگی میکنم. خوب برای پست گرین کارتم میتونم از آدرس فامیلم استفاده کنم ولی در جواب آدرس Permanent چی بنویسم ؟!! چون ما تصمیم دارم لس آنجلس زندگی کنیم و هیچ ربطی به اون 3 تا شهری که گفتم نداره میتونم جفت آدرسها یعنی آدرس پست گرین کارت و آدرس محل زندگی رو همون آدرس فامیلمون گر چه ما در منزلشون سکونت نخواهیم کرد بنویسم یا نه؟!! . چون در جایی خوندم که اگر آدرس ثابت خود رو در فرم DS-260 یکی از شهر ها و ایالات آمریکا بنویسید وقتی به آمریکا میرسید برای ترک شهری که قبلا نوشته بودین جهت رفتن برای کار یا تحصیل و زندگی به ایالت و شهر دیگه باید از اداره مهاجرت شهرتون سوال کنید یعنی دقیقا نوشتن که ترک شهر محل زندگی باید با اطلاع و اجازه اداره مهاجرت باشه. این صحت داره یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-26 ساعت 06:03)mehrad نوشته:  سلام دوستان
من صفحات رو خوندم حتی مربوط به سالهای قبل رو ولی جواب سوالم رو نگرفتم، اگر جوابم رو بدین ممنون میشم.

برای انتخاب آدرس دایم در آمریکا (Permanent) من 3 تا فامیل تو آمریکا دارم توی شیکاگو،نیویورک و واشنگتن ولی خودم ایران زندگی میکنم. خوب برای پست گرین کارتم میتونم از آدرس فامیلم استفاده کنم ولی در جواب آدرس Permanent چی بنویسم ؟!! چون ما تصمیم دارم لس آنجلس زندگی کنیم و هیچ ربطی به اون 3 تا شهری که گفتم نداره میتونم جفت آدرسها یعنی آدرس پست گرین کارت و آدرس محل زندگی رو همون آدرس فامیلمون گر چه ما در منزلشون سکونت نخواهیم کرد بنویسم یا نه؟!! . چون در جایی خوندم که اگر آدرس ثابت خود رو در فرم DS-260 یکی از شهر ها و ایالات آمریکا بنویسید وقتی به آمریکا میرسید برای ترک شهری که قبلا نوشته بودین جهت رفتن برای کار یا تحصیل و زندگی به ایالت و شهر دیگه باید از اداره مهاجرت شهرتون سوال کنید یعنی دقیقا نوشتن که ترک شهر محل زندگی باید با اطلاع و اجازه اداره مهاجرت باشه. این صحت داره یا نه؟
سلام دوست عزيز
تا اونجايي كه من اطلاع دارم شما مي تونيد همون ادرس اعلام كنيد
و در بدر ورد به هر فرودگاه ادرس خودتون تغيير بدين
اگر هم اين طوري كه شما مطرح كردين باشه
مي تونيد با به اداره مهاجرت مراجعه كنيد و اين تغييرات محل سكونت اعلام كنيد
فكر نمي كنم مشكلي داشته باشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
من فرم رو فرستادم ولی تو فرم چیزی از course of study و degree or diplomaنپرسید چرا؟
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 15:02)SAMI 71 نوشته:  من فرم رو فرستادم ولی تو فرم چیزی از course of study و degree or diplomaنپرسید چرا؟

سلام دوست عزيز
شما وقتي اطلاعات تحصيلي وارد مي كنيد بايد
به رشته تحصيلي و نوع مدرك اشاره مي كردين
مطمئنا شما اشاره كردين
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 15:30)babak12 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 15:02)SAMI 71 نوشته:  من فرم رو فرستادم ولی تو فرم چیزی از course of study و degree or diplomaنپرسید چرا؟

سلام دوست عزيز
مطمئنا شما اشاره كردين

Have you attended any educational institutions at a secondary level or above این رو no زدم چیکار کنم حالا؟
کارنت شدن کیس:
دریافت کلیرنس:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 16:22)SAMI 71 نوشته:  

سلام دوست عزيز
مطمئنا شما اشاره كردين

Have you attended any educational institutions at a secondary level or above این رو no زدم چیکار کنم حالا؟
اخرين مدرك تحصيلي شما چي هست ؟
شما بايد اطلاعات تحصيلي خودتون از مقطع ديپلم تا هر مقطعي كه فارق التحصيل شدين وارد مي كردين
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 17:11)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزيز
مطمئنا شما اشاره كردين

شما بايد اطلاعات تحصيلي خودتون از مقطع ديپلم تا هر مقطعي كه فارق التحصيل شدين وارد مي كردين
من در حال گذروندن پیش دانشگاهی هستم و دی ماه تموم میشه
کارنت شدن کیس:
دریافت کلیرنس:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان:
(2014-10-27 ساعت 17:45)SAMI 71 نوشته:  
(2014-10-27 ساعت 17:11)babak12 نوشته:  

سلام دوست عزيز
مطمئنا شما اشاره كردين

من در حال گذروندن پیش دانشگاهی هستم و دی ماه تموم میشه
خوب دوست عزیز باید yes میزدید و مقطع دیپلم وارد می کردید
و در قسمت شغل هم student میزدید و مشخصات حال حاضر وارد می کردید
اگه کارنت نشدید درخواست انلاک بدید و این موارد اصلاح کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
سلام دوستان
شرمنده باز مزاحم میشم، خانم بنده که برنده امسال هستن مدرکشون فوق دیپلمه و تو فرمها چون تازه مدرکشو گرفته قرار تغییر داده بشه از دیپلم به فوق دیپلم. آیا زمان مصاحبه نیاز هست که مدرکش معادل سازی بشه به پیش دانشگاهی یا همون دانشنامه رو ببریم کافیه? مرسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان