کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان يك سوال . من بعد از پر كردن فرم ها شغلم رو عوض كردم به نظرتون درخواست انلاك فرمم رو بدهم يا نيازي نيست ؟
تشکر کنندگان: Pariz Travel
(2015-01-18 ساعت 19:46)gonabad نوشته:  دوستان يك سوال . من بعد از پر كردن فرم ها شغلم رو عوض كردم به نظرتون درخواست انلاك فرمم رو بدهم يا نيازي نيست ؟

اگه شغل حساس و دولتی نیست به نظرم بهتر روز مصاحبه اعلام کنید، وگرنه درخواست آنلاک کردن فرم رو بدید.
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
(2015-01-18 ساعت 19:46)gonabad نوشته:  دوستان يك سوال . من بعد از پر كردن فرم ها شغلم رو عوض كردم به نظرتون درخواست انلاك فرمم رو بدهم يا نيازي نيست ؟

سلام
به هیچ عنوان فرمتون و آنلاک نکید که وقتتون عقب می افته البته کیس نامر هم مهمه ولی توجه داشته باشین زمان ارسال فرم حقیقت و گفتین
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: babak12 ، fa15
سلام
دو تا سوال دارم و ممنون ميشم راهنماييم كنيد، موقع ثبت نام اوليه واسه لاتاري 2015 من خودم اقدام نكردم و خواهرم برام ثبت نام كرده، تو اون زمان من دانشجوي ارشد بودم و هنوز هم هستم، از اطلاعات ثبت نامي هم پرينت ندارم، و شك دارم كه خواهرم مدرك تحصيلي رو برام كارشناسي ارشد(masters degree) زده و يا دانشجوي كارشناسي ارشد ( some gradulate level courses)
مورد ديگه هم تو نوشتن آدرس كه به جاي bahonar و zagros نوشته bahoonar و zagroos
من تو فرم ds-260 شغل فعلي رو دانشجوي ارشد نوشتم و آدرس رو هم درستش رو نوشتم
الان بايد چيكار كنم؟
نيازي به مكاتبه با kcc هست يا نه؟
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:
(2015-01-18 ساعت 22:49)fati.d نوشته:  سلام
دو تا سوال دارم و ممنون ميشم راهنماييم كنيد، موقع ثبت نام اوليه واسه لاتاري 2015 من خودم اقدام نكردم و خواهرم برام ثبت نام كرده، تو اون زمان من دانشجوي ارشد بودم و هنوز هم هستم، از اطلاعات ثبت نامي هم پرينت ندارم، و شك دارم كه خواهرم مدرك تحصيلي رو برام كارشناسي ارشد(masters degree) زده و يا دانشجوي كارشناسي ارشد ( some gradulate level courses)
مورد ديگه هم تو نوشتن آدرس كه به جاي bahonar و zagros نوشته bahoonar و zagroos
من تو فرم ds-260 شغل فعلي رو دانشجوي ارشد نوشتم و آدرس رو هم درستش رو نوشتم
الان بايد چيكار كنم؟
نيازي به مكاتبه با kcc هست يا نه؟
مهم اطلاعات درستی که الان تو فرم وارد کردید
می تونید با kcc ایمل بزنید و اعلام کنید
این اشتباهات جزی که اگر ایمیل بزنید در جواب به شما اعلام میکنه که اطلاعات درست در فرم وارد کنید
با این حال تصمیم با شماست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ofrfar ، m.ghoreishi ، fati.d ، laleht ، Pariz Travel ، Memolk
(2014-05-01 ساعت 00:37)MOHAJERSARA نوشته:  
[عکس: 70651057919020443813.png]

این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم جدید و آنلاین DS-260 ایجاد شده و در صورت مشاهده پست غیرمرتبط با عنوان تاپیک حذف خواهد شد.

دوستان گرامی از آنجاییکه سیستم تکمیل فرم های برندگان لاتاری تغییر کرده و تسلط بر فرم جدید که از اوایل 2014 برای کیس های خانوادگی مورد نیاز بود در تخصص تیم ایمیگرنجل می باشد و همچنین طبق آمار مهاجرسرا دقیق ، کامل ، جامع و درست تکمیل کردن فرم ها می تواند از متحمل شدن هزینه های اضافی تصحیح اشتباهات بکاهد و همچنین تاثیر مستقیم بر طولانی نشدن پروسه کلیرنس (FBI CHECK) دارد با توجه به خدمات ویژه و رایگان تیم Immigrangel که در اعلانات این انجمن توضیح مفصل آن داده شده است می توانید با شماره تلفن های تهران 7-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید تا ضمن تعیین وقت قبلی با مراجعه حضوری به دفتر تهران این تیم از خدمات تهیه و تکمیل فرم ها استفاده نمایید.

لازم به توضیح است فرم جدید برای برندگان لاتاری از 19 می در دسترس است اما پس از رویت برنده شدن می توانید با مراجعه به دفتر تیم ایمیگرنجل در تهران فرم PDF شده را تکمیل و آماده نمایید.

تا کی میشه فرم DS-260 رو پر کرد
تا 30 سپتامبر 2015 که انتهای پروسه لاتاری است که البته چند ماه اخر به وقت مصاحبه و ظرفیت ویزا نمیرسید پس زودتر بفرستید فرم تون و
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، rbrb-2015 ، vahidbaq
سلام. ببخشید این سوال رو اینجا مینویسم. من بعد از نامهٔ دوم تونستم اینجا عضو بشم. فرم دی اس‌ ۲۶۰ رو کسی‌ برام پر کرد. امروز داشتم فرمم رو با این سایت چک می‌کردم قسمت number of education institutions attended عدد ۱ نوشته ولی‌ من ارشد دارم. و اینکه رشتم زیست شناسی و قسمت do you have any specialized skills or training including firearms...نوشته no من مصاحبم تو مارچه تو ابوظبیه. دوستان خواهشاً یکی‌ اگه می‌تونه کمکم کنه. دارم از استرس می‌میرم. کلی‌ خرج و هزینه و چشم انتظاری کشیدم. چه کار کنم من.
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان:
خواستم اینجا مجدد اعلام کنم اگر کسی فرم 260 رو تا 10 روز دیگه نفرسته (با این سرعت بررسی فرم ها) احتمال زیاد هیچوقت به مصاحبه دعوت نخواهد شد. اگر کسی نفرستاده سریعتر بفرسته . البته همین الان هم بفرسته ماه آخر مصاحبه خواهد رفت و شاید اون موقع ویزایی نباشه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، areb1356 ، hilda60
(2015-02-19 ساعت 18:37)mohammad384 نوشته:  سلام. ببخشید این سوال رو اینجا مینویسم. من بعد از نامهٔ دوم تونستم اینجا عضو بشم. فرم دی اس‌ ۲۶۰ رو کسی‌ برام پر کرد. امروز داشتم فرمم رو با این

سلام دوست عزیز.
اول اینکه استرس نداشته باشین
دوم اینکه شما این سوالو تو چند جا پرسیدین ولی به نظر من هم بهترین کار همبنه که در موقع مصاحبه و قبل از قسم خوردن صادقانه قضیه رو به افیسر بگید.
موفق باشین.Shy
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان:
(2015-02-19 ساعت 20:51)behdadK نوشته:  خواستم اینجا مجدد اعلام کنم اگر کسی فرم 260 رو تا 10 روز دیگه نفرسته (با این سرعت بررسی فرم ها) احتمال زیاد هیچوقت به مصاحبه دعوت نخواهد شد. اگر کسی نفرستاده سریعتر بفرسته . البته همین الان هم بفرسته ماه آخر مصاحبه خواهد رفت و شاید اون موقع ویزایی نباشه.

بهداد جان
حضراتی که فرم رو دیر پر می کنن و آنلاک دیر موقع می کنن دعای ما کیس بالایی ها رو پشت سرشون دارن که این پروسه رو کندتر از چیزی که هست کردن Wink
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: shahin2737
(2015-02-21 ساعت 00:20)areb1356 نوشته:  
(2015-02-19 ساعت 20:51)behdadK نوشته:  خواستم اینجا مجدد اعلام کنم اگر کسی فرم 260 رو تا 10 روز دیگه نفرسته (با این سرعت بررسی فرم ها) احتمال زیاد هیچوقت به مصاحبه دعوت نخواهد شد. اگر کسی نفرستاده سریعتر بفرسته . البته همین الان هم بفرسته ماه آخر مصاحبه خواهد رفت و شاید اون موقع ویزایی نباشه.

بهداد جان
حضراتی که فرم رو دیر پر می کنن و آنلاک دیر موقع می کنن دعای ما کیس بالایی ها رو پشت سرشون دارن که این پروسه رو کندتر از چیزی که هست کردن Wink

اینجوری که صحبت میگید انگار دست ما بوده و به هر حال روند اتمام پروسه طول کشیده امسال و این مقصر کی سی سی هست به هر حال این افراد جلوی شما بودند و تقصیری در کم کارنت شدن ها ندارند به شخصه حاضرم جا عوضی
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: laleht
با سلام خدمت دوستان میخواستم بپرسم که یک قسمت surname رو تو middle name موقع ثبت نام نوشتم و همچنین تو ds260 یک قسمت surname رو تو given name نوشتم حالا تازه متوجه این اشتباه شدم به سیمون نامه زدم گفت معمولا مشکلی پیش نمیاد و گیر نمیدن حالا نظر شما دوستان چیه؟ من cn حدود 4900 دارم به نظرتون الان صلاحه که آنلاک کنم ؟؟؟دوستان لطفا پاسخ بدین??
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-02-25 ساعت 00:49)endeavour نوشته:  با سلام خدمت دوستان میخواستم بپرسم که یک قسمت surname رو تو middle name موقع ثبت نام نوشتم و همچنین تو ds260 یک قسمت surname رو تو given name نوشتم حالا تازه متوجه این اشتباه شدم به سیمون نامه زدم گفت معمولا مشکلی پیش نمیاد و گیر نمیدن حالا نظر شما دوستان چیه؟ من cn حدود 4900 دارم به نظرتون الان صلاحه که آنلاک کنم ؟؟؟

با سلام
دوستان برای آنلاک کردن فرم DS260 در کیس مهاجرت خانوادگی به چه آدرسی باید ایمیل زد . ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-02-21 ساعت 00:20)areb1356 نوشته:  

بهداد جان
قربان تا جایی که به ذهن من میرسه و آمار میگه ایرانی های خیلی کمی هستند که فرم رو دیر پرکردن و تاخیر در این زمینه برای بقیه آسیا و از اون مهم تر آفریقا و اروپاست. ضمنا ظرفیت پروسس فرم محدوده. اگر همه با هم همون روز اول میفرستادند که الان ولوشویی بود که نگو و نپرس. احتمالا بررسی فرم ها مثلا 1 هفته رفته بود جلو یا همون روز اول بود و یه بی قانونی ای بود که نمیفهمیدی چه بلایی قراره سرت بیادWink

زیاد سخت نگیرید. اونقدر این جاده بالا و پایین داره که من بعضی وقتها یادم میره داریم به کدوم سمت میریم !
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، hilda60 ، AliReza.Sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان