کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2015-02-19 ساعت 18:37)mohammad384 نوشته:  سلام. ببخشید این سوال رو اینجا مینویسم. من بعد از نامهٔ دوم تونستم اینجا عضو بشم. فرم دی اس‌ ۲۶۰ رو کسی‌ برام پر کرد. امروز داشتم فرمم رو با این سایت چک می‌کردم قسمت number of education institutions attended عدد ۱ نوشته ولی‌ من ارشد دارم. و اینکه رشتم زیست شناسی و قسمت do you have any specialized skills or training including firearms...نوشته no من مصاحبم تو مارچه تو ابوظبیه. دوستان خواهشاً یکی‌ اگه می‌تونه کمکم کنه. دارم از استرس می‌میرم. کلی‌ خرج و هزینه و چشم انتظاری کشیدم. چه کار کنم من.

ببخشید در مورد این سوال do you have any specialized skills or training ,,,,,,,,,,,,,, مگه جوابش no نمیشه....
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا اگه میشه پاسخ بدین خیلی برام مهمه
میخواستم بپرسم که یک قسمت surname رو تو middle name موقع ثبت نام نوشتم و همچنین تو ds260 یک قسمت surname رو تو given name نوشتم حالا تازه متوجه این اشتباه شدم به سیمون نامه زدم گفت معمولا مشکلی پیش نمیاد و گیر نمیدن حالا نظر شما دوستان چیه؟ من cn حدود 4900 دارم به نظرتون الان صلاحه که آنلاک کنم ؟؟؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
نه اصلا انلاك نكنيد اصلا!!
روز مصاحبه به افيسر بگين
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، endeavour ، m.ghoreishi
سلام به همه
یه مسئله ای؟؟؟
من وقت مصاحبه ام اومد
2 تا تغییر داشتیم نسبت به چیزی که تو فرم پر کردیم
1- پاسپورت من عوض شده.
2- همسرم کارشو عوض کرده.
قبلاً برای اینکه آنلاک نکنم به KCC خبر ندادم تا نامم به موقع بیاد
نیازی هست الان این دو تا تغییر رو اعلام بکنم یا همون روز مصاحبه به آفیسر بگم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2015-02-26 ساعت 12:35)varchandi نوشته:  سلام به همه
یه مسئله ای؟؟؟
من وقت مصاحبه ام اومد
1- پاسپورت من عوض شده.
2- همسرم کارشو عوض کرده.
ممنون میشم راهنمایی کنین

نیازی نیست ولی پاس قدیمی رو همرات داشته باش. مخصوصآ اگه مسافرت خارجی داشتی. در مورد تغییر شغل قبل از قسم خوردن خیلی خلاصه به افیسر اعلام کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: hilda60 ، varchandi ، dd7472003
(2015-02-26 ساعت 17:48)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 12:35)varchandi نوشته:  سلام به همه
یه مسئله ای؟؟؟
من وقت مصاحبه ام اومد
1- پاسپورت من عوض شده.
2- همسرم کارشو عوض کرده.
ممنون میشم راهنمایی کنین

نیازی نیست ولی پاس قدیمی رو همرات داشته باش. مخصوصآ اگه مسافرت خارجی داشتی. در مورد تغییر شغل قبل از قسم خوردن خیلی خلاصه به افیسر اعلام کنید

ممنون جناب قریشی
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
با توجه به اینکه سرعت بررسی فرم ها بیشتر نشده اکیدا توصیه میکنم اصلا و ابدا آنلاک نکنید. هر کسی آنلاک کنه احتمال اینکه هیچوقت بهش مصاحبه نرسه بسیار زیاده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: hilda60 ، shahin2737 ، m.ghoreishi ، r.bazargan ، varchandi
سلام
تو فرم 260 تو قسمت کار و تحصیلات قسمت دوم که گفته آیا قبلا کاری داشتین؟ من چی بزنم لازم به توضیح است که همه سال های قبل دانشجو بودم.
یه سوال دیگه
شروع و پایان تحصیلات رو چه تاریخی بزنم؟مدارک تحصیلی دستم نیست.
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان:
اونا رو no بزن
سال های تحصیل رو به صورت زمان های شروع و فارغ التحصیلی بزن
مثلا دیپلم از مهر ۸۷ تا خرداد ۹۰ پیش از مهر ۹۰ تا خرداد ۹۱ و ......
تشکر کنندگان: bidad
با سلام خدمت دوستان
ببخشید میخواستم نظر شما دوستان رو راجع به جواب این گزینه ها تو DS-260 رو بدونم.yes/no
1-Have you belonge to,contributed to ,or worked for any professional,social or charitable organization
2-Do you have any specialized skills or training such as ,firearms, explosives,nuclear,biological, or chemical experience
ممنون از راهنمایی شما
تشکر کنندگان:
خوب شما اگه نظامی هستین یا ب س ی ج ی باید yes بزنید سوال اول میگه شما عضو این نوع گروه های فعال هستین یا نه
سوال دوم هم اگر باز نظامی هستین یا دوره نظامی خاصی دیدین yes بزنید .

شما کارنت شدید ولی چرا فرم رو نفرستاید!!!
تشکر کنندگان: endeavour
[quote='رضا2015' pid='585972' dateline='1426679910']
خوب شما اگه نظامی هستین یا ب س ی ج ی باید yes بزنید سوال اول میگه شما عضو این نوع گروه های فعال هستین یا نه
سوال دوم هم اگر باز نظامی هستین یا دوره نظامی خاصی دیدین yes بزنید .

شما کارنت شدید ولی چرا فرم رو نفرستاید!!!
[/quo
آره من تو خرداد فرستادمم... در مورد سوال اول چون گفته social orgnizations اگه کسی سابقه بیمه داشته باشه نباید yes بزنه.....و در مورد سوال دوم اگه کسی سربازی رفته باشه یا درس آموزش دفاعی تو دبیرستان داشتیم نباید yes بزنیم..........گرفتاری شدیم به خدا...داشتیم زندگیمون رو میکردیم
تشکر کنندگان:
نه بابا شما چقدر سخت گرفتین اووووووووه درس دفاعی چه ربطی به این سوال داره عزیز من !
اینجوری شما کلانتری هم رفته باشی باید یس میزدی که!
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-03-19 ساعت 13:03)رضا2015 نوشته:  نه بابا شما چقدر سخت گرفتین اووووووووه درس دفاعی چه ربطی به این سوال داره عزیز من !
اینجوری شما کلانتری هم رفته باشی باید یس میزدی که!

SmileBig GrinSmileآره حق با شماست ولی تو سربازی چی؟وهمچنین سوشال ارگانیزیشین منظورش بیمه نیست مگه ؟
تشکر کنندگان:
نه گروه های نظامیه عزیز من !
تشکر کنندگان: endeavour ، laleht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان