کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2015-04-06 ساعت 02:25)رضا2015 نوشته:  سلام احتمالا چك ميشه!
البته مورد خاصی هم نبوده در این حد که چند جا حسابدار بودم که برام بیمه رد نشده و واسه همین تو فرم عنوان نکردم،
به نظرتون چقد تاثیر داره این موضوع، یعنی میرن پیامای فیسبوکو هم میخونن؟ چقد احتمال این موضوع وجود داره؟
البته خواست خدا بالاتر از همه ی این احتمالات هست، تا اون چی بخواد، من خیلی دوس دارم ویزای یکضرب بخواد Big Grin
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان:
(2015-04-06 ساعت 09:18)fati.d نوشته:  
(2015-04-06 ساعت 02:25)رضا2015 نوشته:  سلام احتمالا چك ميشه!
البته مورد خاصی هم نبوده در این حد که چند جا حسابدار بودم که برام بیمه رد نشده و واسه همین تو فرم عنوان نکردم،
به نظرتون چقد تاثیر داره این موضوع، یعنی میرن پیامای فیسبوکو هم میخونن؟ چقد احتمال این موضوع وجود داره؟
البته خواست خدا بالاتر از همه ی این احتمالات هست، تا اون چی بخواد، من خیلی دوس دارم ویزای یکضرب بخواد Big Grin

سلام
در هر صورت یکی از منابع اطلاعاتی برای هر کشوری شبکه های اجتماعیه علی الخصوص کشوری که توسعه دهندهع این شبکه هاست
حتما چک می کنن
ولی به ظاهر شما میتونید شرایط یه ضرب رو داشته باشید به امید خدا
Wink
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: fati.d
دوستان سلام
در کیس ما همسرم برنده اصلیه امشب تازه موقع مرور Ds-260 برای پرینت متوجه یه اشتباه شدم.
همسرم در قسمت مشخصات خانواده فرم خودش اشتباها منو خانه دار وارد کرده،ولی در فرمهای خود من شغلم وارد شده.
متاسفانه خیلی دیر فهمیدیم البته هنوز کارنت نشدیم راه حلش چیه؟
آیا میشه قبل از قسم خوردن گفت درستش کنن؟ یا چکار میشه کرد؟فکر کنم درخواست آنلاک دادن الان بصلاح نباشه ولی میخواد یه ای میل به kcc بزنم؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
سلام و روز خوش .
من بعد از ارسال فرم دانشجو ی فوق لیسانس شدم شغلم رو هم زدم کارمند و مدرکم رو هم لیسانس .... بنظرتون بهشون بگم و یا نه ......... اگر نگم خودشون میفهمن یا امکان استعلام ندارن ( به نظر تون اسامی قبولی کنکور ما رو میتونن چک کنن
مرا خیال تو بی خیال عالم کرد .............
شماره کیس **63 , رویت قبولی :11 may ،ارسال فرمها:30 may، سفارتخانه :ابوظبی ، تعداد نفرات:3 ،کارنت :11 may , نامه دوم:.2 جون مصاحبه: 8 جولای , آپ دیتها : 15 و 20 و 21 جولای و 10 اوت ویزا: 11 sep, ورود به آمریکا:تا 20 Dec , مقصد : کالیفرنیا . ارواین
تشکر کنندگان:
(2015-04-08 ساعت 08:04)Manamehr نوشته:  دوستان سلام
در کیس ما همسرم برنده اصلیه امشب تازه موقع مرور Ds-260 برای پرینت متوجه یه اشتباه شدم.
همسرم در قسمت مشخصات خانواده فرم خودش اشتباها منو خانه دار وارد کرده،ولی در فرمهای خود من شغلم وارد شده.
متاسفانه خیلی دیر فهمیدیم البته هنوز کارنت نشدیم راه حلش چیه؟
آیا میشه قبل از قسم خوردن گفت درستش کنن؟ یا چکار میشه کرد؟فکر کنم درخواست آنلاک دادن الان بصلاح نباشه ولی میخواد یه ای میل به kcc بزنم؟

سلام
به نظرم آنلاک نکنین
قبل از قسم خوردن به آفیسر بگین که یه اشتباهی رخ داده و تازه متوجه شدین و تقاضا کنین براتون اصلاح کنه مشکلی پیش نمیاد Smile
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها کسی فرم DS-260 رو فارسیشو داره ؟ و اینکه کسی ازدواج کنه بعد قبولی به جز فرم Ds-260 که متاهل پر میشه باید فرم دیگه ای پر کنه ؟
تشکر کنندگان:
(2015-04-09 ساعت 22:55)almascanada نوشته:  سلام بچه ها کسی فرم DS-260 رو فارسیشو داره ؟ و اینکه کسی ازدواج کنه بعد قبولی به جز فرم Ds-260 که متاهل پر میشه باید فرم دیگه ای پر کنه ؟
شما همونطوری اطلاعات فرم رو بزنید تئ گوگل ترنسلیت متوجه میشید چی می پرسه.در ضمن همون فرم 260 کافیه.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
مرسی داداش نیما ، ممنون
تشکر کنندگان: Nima4185
(2015-04-09 ساعت 22:55)almascanada نوشته:  سلام بچه ها کسی فرم DS-260 رو فارسیشو داره ؟ و اینکه کسی ازدواج کنه بعد قبولی به جز فرم Ds-260 که متاهل پر میشه باید فرم دیگه ای پر کنه ؟

فكر كنم تو همين مهاجرسرا باشه من بعد از ارسال فرمهام عضو مهاجرسرا شدم اما يادمه يكى از تاپيكها ترجمه فارسى رو ميگفتن تو مهاجرسرا هست هر چند كه اصلا مطلب خاصى نداره كه متوجه نشين و نياز به ترجمه آنچنانى باشه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام،

دوستان در فرم DS-260 در قسمت سابقه کار که باید از آخرین سابقه کار به اولین وارد میکردم، برعکس از اول به آخر وارد کردم. یعنی اولین سابقه کاری رو اول وارد کردم و آخرین سابقه کاری رو در آخر وارد کردم. همینطور برای مدرک تحصیلی (از دیپلم شروع کردم و به لیسانس ختم کردم)

به نظر شما برای این موضوع درخواست Unlock به KCC بدم و تصحیح کنم؟ یا اینکه موضوع مهمی نیست و مسکوت باقی بمونه؟

شماره کیس 7xxx هست.

ممنون از همه ی شما
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان:
(2015-04-20 ساعت 00:52)hamidrkh نوشته:  سلام،

دوستان در فرم DS-260 در قسمت سابقه کار که باید از آخرین سابقه کار به اولین وارد میکردم، برعکس از اول به آخر وارد کردم. یعنی اولین سابقه کاری رو اول وارد کردم و آخرین سابقه کاری رو در آخر وارد کردم. همینطور برای مدرک تحصیلی (از دیپلم شروع کردم و به لیسانس ختم کردم)

به نظر شما برای این موضوع درخواست Unlock به KCC بدم و تصحیح کنم؟ یا اینکه موضوع مهمی نیست و مسکوت باقی بمونه؟

شماره کیس 7xxx هست.

ممنون از همه ی شما

نه دوست من
مشکلی نیست
مهم اینه که تمام سوابقت رو وارد کنی
تشکر کنندگان: hamidrkh
(2015-04-20 ساعت 00:52)hamidrkh نوشته:  سلام،

شماره کیس 7xxx هست.

ممنون از همه ی شما
به هیچ عنوان درخواست تغییر و انلاک ندین! حتی اگر اشتباه فاحش دارین!
الان دیگه فرصتی ندارین!
فقط روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به افیسر بگین و قطعا اون هم میگه مهم نیست! Smile
تشکر کنندگان: hilda60 ، Mahmood129 ، hamidrkh ، Memolk ، masoud222
ببخشید این دو سوال چطور باید جواب داد؟
Have you ever been refused a U.S. Visa, or been refused admission to the United States, or withdrawn your application for admission at the port of entry?

Have your US VISA ever been cancelled or revoked?

من یبار برای ویزای تحصیلی اقدام کرده بودم رد شد
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
تشکر کنندگان:
اره بايد بگين داشتين
شما هنوز فرم رو مفرستادين؟
تشکر کنندگان: وحیدی نیا ، Memolk
(2015-04-22 ساعت 23:11)رضا2015 نوشته:  اره بايد بگين داشتين
شما هنوز فرم رو مفرستادين؟

کدوم باید بگم تو اولی یا دومی؟