کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
جناب وحیدی نیا با این روند اگر هنوز ارسال نکردید در سریعترین زمان بفرستید !!! چون خدایی نکرده شاید اصلا به مصاحبه دعوت نشدید !!!
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: وحیدی نیا ، Memolk
جواب هر دوتاش بعله هست حالا اگر اطلاعات هم ميخواد تاريخ اقدام و ريفيوز رو بنويسيد
با چي ريفيوز كردن؟ ٢١٤ يا ٣٠٦؟ دليل چي بود و چه سالي؟
تشکر کنندگان: وحیدی نیا
(2015-04-22 ساعت 23:32)رضا2015 نوشته:  جواب هر دوتاش بعله هست حالا اگر اطلاعات هم ميخواد تاريخ اقدام و ريفيوز رو بنويسيد
با چي ريفيوز كردن؟ ٢١٤ يا ٣٠٦؟ دليل چي بود و چه سالي؟

فکرکنم جواب اولی باید داد دومی مربوط به کسی میشه که ویزا داشته که کنسل شده یا لغو شده نمیدونم بازم برای همین سوال میکنم ببین بقیه بچه ها چی میگن!!
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
تشکر کنندگان:
بله دومي براي كنسل شده هاست !
(2014-05-03 ساعت 23:22)----- نوشته:  سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
فرم DS-260 به صورت screenshot در قالب pdf
ترجمه فرم DS-260

توجه:این فرم 260 رو به جایی نمی فرستین چون امسال انلاین پر می کنین.اینم که اینجا گذاشتیم برای دوستان فقط برای اماده کردن و جواب درست و واضح دادن به سوالات از قبل میباشد تا موقع ثبت انلاین دچار مشکل نشوند.پس خودتون هم بدقت مطالعه و بررسی کنید شاید مشکلی در ترجمه وجود داشته باشد.

شرمنده :|

اکانت خریدم :

فایل یافت نشد
ضمن عرض پوزش فایل مورد نظر شما یافت نشد.دلیل حذف فایل شامل یکی از موارد زیر است: فایل منقظی شده است , یا فایل توسط آپلودکننده آن حذف شده است, و یا ممکن است فایل به دلیل عدم تطابق با قوانین حذف شده باشدSad
تشکر کنندگان: Memolk
بله دومي براي كنسل شده هاست ! دقت نكردم كامل
ممكنه ويزاي تحصيلي شما به خاطر اينكه نتونستيد افيسر رو مجاب كنيد كه بعد از اتمام تحصيل بر ميگرديد صادر نشده باشه
كه اين سري چون ويزاي اقامت هست مشكلي نباشه
فقط خيلي سريع فرمتون رو ارسال كنيد كه زمان مصاحبه بهتون برسه
امضا هم داشته باشيد خوب هست
موفق باشيد
تشکر کنندگان:
(2015-04-22 ساعت 23:44)رضا2015 نوشته:  بله دومي براي كنسل شده هاست !

یادم نمیاد رو چه بندی رد شدم فقط گفت نمیتونم ویزا بدم!!حالا توضیح چی بدم؟
.....
تشکر کنندگان:
بگو ويزاي دانشجويي بودي ديگه همين ! سالشو بگو !
توضيحات اگه دوست داشتي كدوم دانشگاه رشته و اينا
عزيز دل فرم رو بفرست بره امسال ٥ ماه فرم ها رو بررسي ميكنن! بعد وقت سفارت ميدن!
ممكنه يا وقت مصاحبه بهت نرسه يا ويزا تموم شه!
چيز هاي اضافي رو روز مصاحبه به افيسر بگو
تشکر کنندگان: وحیدی نیا ، Memolk ، masoud222
Is your spouse immigrating to the U.S. with you? ببخشید جواب این سوال نه باید زد درسته؟
.....
تشکر کنندگان:
بستگی داره شما مجرد یا متاهل باشین، اگه مجردین که فک کنم به این سوال برنمیخورید و اگه متاهل هستید خب حتما همسرتون شما رو همراهی میکنن و جواب بله میشه...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
(2015-04-24 ساعت 00:28)fati.d نوشته:  بستگی داره شما مجرد یا متاهل باشین، اگه مجردین که فک کنم به این سوال برنمیخورید و اگه متاهل هستید خب حتما همسرتون شما رو همراهی میکنن و جواب بله میشه...

متاهل هستم متقاضی من هستم دوست عزیز
.....
تشکر کنندگان:
آیا همسرتون با شما به ایالات متحده مهاجرت میکنه؟
ترجمه سوال اینه
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
(2015-04-24 ساعت 00:56)fati.d نوشته:  آیا همسرتون با شما به ایالات متحده مهاجرت میکنه؟
ترجمه سوال اینه

معنی میدونم چیه
همسرم که گررین کارت داره متوجه سوالش نمیشم حالا جوابش نه هست؟
.....
تشکر کنندگان:
شما لطف کنید یه توضیح مختصر در مورد کیستون بدید تا اعضای انجمن بتونن به درستی راهنماییتون کنن...
(2015-04-25 ساعت 01:00)us345 نوشته:  سلام خدمت همه دوستان عزیز.من دیپلم ریاضی دارم و مدرک کاردانی از دانشگاه علمی کار بردی بدونه پیش دانشگاهی رفتم مدرکه کاردانی گرفتم ایا نداشتن مدرکه پیش دانشگاهی مشکل ساز میشه برام یا نه ؟ تو فرم چه طوری باید مدارکمو وارد کنم.؟

تمام دوستان تاکید دارند که مدرک 12 سال دوره ی تحصیلی مورده نیاز است

اگر دیپلم دبیرستانو دارید که مدرک پیش دانشگاهی لازم نیست

زمان دورا محصلی ما دوبرگ بود یکی پیش دانشگاهی یکی دیپلم دبیرستان

من نمی دونم چطوری شما در علمی کاربردی ثبت نام کردید ولی

ولی من زمانی که فارغ التحصیل شدم از ازاد مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلمو

خواستند که من پیش دانشگاهی رو ارایه دادم شما باید از طریق دبیرستانی که درس خوندید را دریافت کنید اگر فنی حرفه ای هستید که اون

برای بحث جدای است و در دانش من نیست ولی در خصوص مباحث مهاجرتی

12 سال تحصبل لازمه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان