کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2015-04-27 ساعت 20:30)رضا2015 نوشته:  موضوعي كه شما فرموديد در زماني هست كه نامه دوم رو دريافت كردين و پرونده شما به سفارت منتقل شده
كه همون تغييرات رو روز مصاحبه هم ميتونيد اعلام كنيد
زماني كه پرونده كسي در كي سي سي هست اين امكان وجود نداره

زمانی هم که پرونده در کی سی سی هست با ایمیل زدن به کی سی سی برات فرمو باز میکنن

راستی یه ضرب گرفتی یا نه؟
تشکر کنندگان: Dimansh
(2014-05-03 ساعت 22:21)----- نوشته:  سلام دوستان
فرمو ترجمه کردم فقط نمی دونم چطور اینجا بزارم

سلام دوست عزیز من لاتاری 2016 قبول شدم امکانش هست فرم و ترجمه برام میل کنید با تشکر
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-10 ساعت 11:35)ramin.b نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 22:21)----- نوشته:  سلام دوستان
فرمو ترجمه کردم فقط نمی دونم چطور اینجا بزارم

سلام دوست عزیز من لاتاری ۲۰۱۶ قبول شدم امکانش هست فرم و ترجمه برام میل کنید با تشکر

رامين عزيز يكي دو رديف بالاتر يكي از دوستان فرم فارسي و راهنما رو گذاشته

منم ميزارم

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...30da0e55cb

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...19b2246cb3

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...90b1b75800
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
سلام
کسی در مورد number of Educational Institutions Attended
چیزی می دونه ؟ چی باید بزنیم و چی هست
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 15:25)yaldako57 نوشته:  سلام
کسی در مورد number of Educational Institutions Attended
چیزی می دونه ؟ چی باید بزنیم و چی هست

سلام
منظور تعداد مدارک تحصیلی شماست. مثلا دیپلم کاردانی و کارشناسی که 3تا مدرک حساب میشه
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
من سه تا سوال دارم که ممنون ميشم جواب بديد :
سوال اول : من حدود 5 ساله که خارج از ايران زندگی ميکنم و قاعدتا گواهی عدم سوء پيشينه از ايران به دردم نميخوره . ميخوام ببينم اين گواهی عدم سوء پيشينه رو چطور بايد تهيه کنم ؟ بايد از اداره مهاجرت اينجا بگيرم ؟ بايد توی اين گواهی قيد بشه که برای سفارت آمريکاست ؟ اگر کسی تجربه عملی داره ممنون ميشم تشريح کنه .

سوال دوم : من معافيت سربازی دارم . دليلش رو بايد بنويسم ؟ و اينکه شنيدم اگر کسی معافيت سربازی داشته باشه ديگه اف بی آی چک نميشه . درسته اين موضوع ؟

سوال سوم : برای روز مصاحبه بايستی از تمامی مدارکی که خودم دارم برای همسرم هم تهيه کنم که اون هم يه نسخه داشته باشه ؟
(2015-05-10 ساعت 17:57)trad3r نوشته:  دوستان سلام
من سه تا سوال دارم که ممنون ميشم جواب بديد :
سوال اول : من حدود ۵ ساله که خارج از ايران زندگی ميکنم و قاعدتا گواهی عدم سوء پيشينه از ايران به دردم نميخوره . ميخوام ببينم اين گواهی عدم سوء پيشينه رو چطور بايد تهيه کنم ؟ بايد از اداره مهاجرت اينجا بگيرم ؟ بايد توی اين گواهی قيد بشه که برای سفارت آمريکاست ؟ اگر کسی تجربه عملی داره ممنون ميشم تشريح کنه .

سوال دوم : من معافيت سربازی دارم . دليلش رو بايد بنويسم ؟ و اينکه شنيدم اگر کسی معافيت سربازی داشته باشه ديگه اف بی آی چک نميشه . درسته اين موضوع ؟

سوال سوم : برای روز مصاحبه بايستی از تمامی مدارکی که خودم دارم برای همسرم هم تهيه کنم که اون هم يه نسخه داشته باشه ؟

سلام دوست عزيز
اگر شما الان در خارج از ايران زندگي ميكنين قاعدتا بايستي به اداره تشخيص هويت يا دادگا ه مراجعه كنيد و تقاضاي گواهي عدم سوئ پيشينه بكنيد من خودم خارج بودم و تو ايران از طريق سفارت كشور مزبود تقاضا دادم و حدود 3 ماه طول كشيد تا اومد
توي فرم اگر هنگامي كه زدين معاف دليل رو خواست ذكر كنين در غير اينصورت روز مصاحبه ممكنه آفيسر ازتون سئوال كه حقيقتش رو بگين
اگر شما برنده اصلي هستين از همسرتون فقط مدارك شناسايي و سند ازدواج البته ترجمشو ميخوان
بهترين مرجع براي شما مراجعه به سايت ,سفارت امريكاست در محل مصاحبه تون و دقيقا همان چيزهايي رو كه خواستن آماده كنين
موفق باشين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
ممنونم
درمورد اینکه که اگر معافیت سربازی داشته باشم دیگه اف بی آی چک نمیشم چطور ؟ درسته این موضوع ؟
(2015-05-10 ساعت 19:11)trad3r نوشته:  ممنونم
درمورد اینکه که اگر معافیت سربازی داشته باشم دیگه اف بی آی چک نمیشم چطور ؟ درسته این موضوع ؟

سلام

دوست عزیز سربازی یکی از اون مواردی است که احتمال ادمین پراسسینگ (کلیرنس ) میخوره . موارد دیگری مثل رشته حساس - کار دولتی - و یا حتی مشکلاتی که روز مصاحبه خود فرد به وجود بیاره دخیل هست در این مورد

موفق باشی
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، babak12 ، آلیس-1980
[عکس: uhs5_ezgif.com-gif-maker.gif]
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
(2015-05-10 ساعت 19:11)trad3r نوشته:  ممنونم

من خرید خدمت بودم و Ap خوردم. شاید شما خوش شانس تر باشید WinkWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﺧﻴﻠﻲ اﺯﺳﺎﻳﺖ ﻣﻔﻴﺪﺗﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻭﻧﻬﺎﻳﺖ ﺗﺸﻜﺮﺭاﻣﻴﻜﻨﻢ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان:
ﻣﻦ ﺩﺭﻻﺗﺎﺭﻱ 2016 ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻛﻪﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎﻫﻢ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺑﺸﻴﻦ اﺯﺳﺎﻳﺘﺘﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ ﺧﻴﻠﻲ اﺯﺵ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﺮﺩﻡ
شماره کیس: 2016AS000033XX
تاریخ رویت قبولی:15may
کنسولگری:Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:20may
کارنت شدن کیس: 9october
مصاحبه:16 desember
دریافت کلیرنس:ﺧﻮﺩﻡ ﻳﻜﻀﺮﺏ ﻫﻤﺴﺮﻡ ap
دریافت ویزا:17desemberﻭﻳﺰاﻳﻪ ﺧﻮﺩﻡ
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی ﻫﺰﻳﻨﻪ ﻫﺎ:
تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-05-12 ساعت 01:23)ﻋﺎﻃﻔﻪ ﭘﻴﺮﻫﺎﺩﻱ نوشته:  ﻣﻦ ﺩﺭﻻﺗﺎﺭﻱ ۲۰۱۶ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺷﺪﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ اﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﻛﻪﻫﻤﻪ ﺷﻤﺎﻫﻢ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺑﺸﻴﻦ اﺯﺳﺎﻳﺘﺘﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ ﺧﻴﻠﻲ اﺯﺵ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﺮﺩﻡ
با تبریک برنده شدنتون
اول اکانت خودتون رو فعال کنید Wink و بعد تا میتونید از این سایت اطلاعات بگیرید و مطمئن باشید با کمک همین سایت ویزاتون رو خواهید گرفت، بی درد سر Shy
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: abbas41
سلام
دوستان یکی از آشنایان : از تاریخ 1386/12/01 تا زمان حاضر (سال 1394 ) برایش سابقه بیمه رد شده در جایی که کار میکنه .
در این بین تاریخ 1387/10/01به خدمت رفته تا تاریخ 1389/03/31 ....... سربازی
در تاریخ 1389/07/01 تا 1389/06/31 در مقطع کارشناسی ناپیوسته مشغول درس خواندن شده .
سوال مورد نظر اینکه آیا باید تمام این تاریخ ها را در فرم ds/260 وارد کنه ؟ اگر باید وارد کنه این تداخل زمانی مشکلی پیش نمیاره ؟
یا اینکه کلا بیخیال تاریخ های قبل بشه و از بعدا از مدرک کارشناسی تاریخ شروع کار را بزنه ؟
با تشکر .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان