کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-18 ساعت 10:59)abdimirdamad نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 10:54)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 10:50)abdimirdamad نوشته:  اقا منم لاگین میکنم همین ایراد را میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟
شما هم وقتی کیس نامبر رو میزینی وارد صفحه بعد میشی تاریخ تولد رو که وارد میکنی این ایراد رو میگیره؟

دقیقا

(2014-05-18 ساعت 10:57)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 10:55)behdadK نوشته:  صفر ها رو نزنید در کیس نامبر
مثلا کیس نامبرتون 2015AS000001234 هست بزنید 2015AS1234. بعد اطلاعات رو درست همونجور که داده بودید بدید و تموم
بدون صفر همون ایراد رو میگیره

اره بدون صفر هم ایراد میگیره
من هم دقیقا چه با صفر چه بدون صفر همین پیام رو میده
The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC)
تشکر کنندگان:
البته تا ۱۹ صبر می کنم ببینم باهم میگه
The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یک سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید.
اگر کسی اقامت کانادا رو داشته باشه چگونه میتواند برای گرفتن اقامت امریکا اقدام کند؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 12:15)باران و برف نوشته:  سلام دوستان یک سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید.
اگر کسی اقامت کانادا رو داشته باشه چگونه میتواند برای گرفتن اقامت آمریکا اقدام کند؟
با تشکر

تا جایی که اطلاعات من قد میده هیچ کسی نمیتونه پاسپورت بیشتر از 2 کشور رو داشته باشه. اگه کسی هم پاس ایرانی داره و هم کانادایی بعید میدونم دیگه بشه پاس جایی دیگه رو هم بگیره
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 10:50)abdimirdamad نوشته:  اقا منم لاگین میکنم همین ایراد را میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟
شما هم وقتی کیس نامبر رو میزینی وارد صفحه بعد میشی تاریخ تولد رو که وارد میکنی این ایراد رو میگیره؟

شما هم مثل یکی دیگه از دوستان از اروپا هستید که باز نمیشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 11:58)برنده 2015 نوشته:  سلام.
1- بچه ها اگر برای فوق لیسانس تعداد موسسات آموزشی رو بزنیم 4 تا یعنی : دیپلم-پیش دانشگاهی- لیسانس- فوق لیسانس، زمان مصاحبه باید مدرک پیش دانشگاهی هم ببریم دیگه درسته؟ مدرک پیش دانشگاهیو مگه شما دارید؟ دانشگاه لیسانس که دیگه بر نگردونده اونو.
بعدشم من در ترجمه دیپلمم نوشته : completion of theoretical secondary course of study. همین مگه معنیش نمیشه گواهی اتمام دروس secondary school؟
باید 3 تا بزنیم یا 4 تا؟
2- در قسمت Occupation، در بخش prevous Occupatins محل کار فعلی رو هم باید بنویسیم؟؟؟ از این جهت می پرسم که در قسمت اطلاعات مربوط به ازدواج های قبلی، وقتی نوشته previous spouse، همسرمونو نمی نویسیم. اینجا هم کار فعلی رو نباید بنویسیم؟؟؟؟؟

سلام دوستان با تجربه کجایین، خواهشا در حد توانتون جواب این سوال را بدین سوال منم هست:
برای کسی که فوق لیسانسه و پیش دانشگاهیش هم دست دانشگاه لیسانسشه نه دست خودش بزنه چند تا انستیتیو ؟ ۳ تا خوبه بزنه؟دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس
ااگه ۴ بزنه باید پیش دانشگاهیشو بره بگیره از دانشگاه، دوندگی اضافی.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: برنده 2015
سلام خیلی ممنون از اطلاعاتتون من سال تولدم را موقع ثبت نام یک سال اشتباهی ردم بجای 70 -71 را زدم میخواستم بدونم الان باید همو ن را توی فرم بنویسم یا همونی که توی پاسپورته و آیا این کار شانس منو کم میکنه
ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 12:35)aria802 نوشته:  
1- بچه ها اگر برای فوق لیسانس تعداد موسسات آموزشی رو بزنیم 4 تا یعنی : دیپلم-پیش دانشگاهی- لیسانس- فوق لیسانس، زمان مصاحبه باید مدرک پیش دانشگاهی هم ببریم دیگه درسته؟ مدرک پیش دانشگاهیو مگه شما دارید؟ دانشگاه لیسانس که دیگه بر نگردونده اونو.
بعدشم من در ترجمه دیپلمم نوشته : completion of theoretical secondary course of study. همین مگه معنیش نمیشه گواهی اتمام دروس secondary school؟
باید 3 تا بزنیم یا 4 تا؟
2- در قسمت Occupation، در بخش prevous Occupatins محل کار فعلی رو هم باید بنویسیم؟؟؟ از این جهت می پرسم که در قسمت اطلاعات مربوط به ازدواج های قبلی، وقتی نوشته previous spouse، همسرمونو نمی نویسیم. اینجا هم کار فعلی رو نباید بنویسیم؟؟؟؟؟

سلام دوستان با تجربه کجایین، خواهشا در حد توانتون جواب این سوال را بدین سوال منم هست:
برای کسی که فوق لیسانسه و پیش دانشگاهیش هم دست دانشگاه لیسانسشه نه دست خودش بزنه چند تا انستیتیو ؟ ۳ تا خوبه بزنه؟دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس
ااگه ۴ بزنه باید پیش دانشگاهیشو بره بگیره از دانشگاه، دوندگی اضافی.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4 تا بزن 4 تاشم بگیر. خیلی ها بودن پارسال که ازشون تا ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلم رو هم خواستن. الکی به خودتون استرس وارد نکنید که ای کاش میزدم کاش نمیزدم.Big Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: برنده 2015 ، mbsamani ، pari pariaaa ، t_arian_n
(2014-05-18 ساعت 12:29)sun2015 نوشته:  

شما هم مثل یکی دیگه از دوستان از اروپا هستید که باز نمیشه؟
نه من مال اروپا نیس اسیا هست
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 12:42)مهسامین نوشته:  سلام خیلی ممنون از اطلاعاتتون من سال تولدم را موقع ثبت نام یک سال اشتباهی ردم بجای 70 -71 را زدم میخواستم بدونم الان باید همو ن را توی فرم بنویسم یا همونی که توی پاسپورته و آیا این کار شانس منو کم میکنه
ممنونم

دوست عزیز تو فرم درستشو وارد کن. و با KCC هم مکاتبه کن
قبل از مکاتبه این تاپیکو قشنگ مطالعه کن
تشکر کنندگان:
باید 3 تا بزنیم یا 4 تا؟

فکر نکنم دیپلم و پیش دانشگاهی جدا باشه.کلا باید پیش رو بنویسید به عنوان دیپلم 12 ساله به نظرم
دیپلم-فوق دیپلم-لیسانس-ارشد و...
2- درمورد گزینه prevous Occupatins باید کار قبلی رو اگه داشتین بنویسین وکار فعلی رو در اینجا بنویسید Primary Occupation
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 13:40)برنده 2015 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 13:24)..... نوشته:  
باید 3 تا بزنیم یا 4 تا؟

فکر نکنم دیپلم و پیش دانشگاهی جدا باشه.کلا باید پیش رو بنویسید به عنوان دیپلم 12 ساله به نظرم
دیپلم-فوق دیپلم-لیسانس-ارشد و...
2- درمورد گزینه prevous Occupatins باید کار قبلی رو اگه داشتین بنویسین وکار فعلی رو در اینجا بنویسید Primary Occupation

ممنونم. درباره Occupation مساله ای که پیش میاد اینه که اگر فقط در قسمت Primary Ocuupation شغل فعلیو بنویسیم، در این قسمت جایی برای نوشتن آدرس و تلفن و از کی تا کی و اسم مدیر و اینا نیست. ولی برای کارای قبلی ( Preveious Occupation ) جا گذاشته. نمیشه که اطلاعات شغلای قبلیو بخواد ولی شغل فعلیو نخواد.
دارم حساست زیادی به خرج میدم آیا؟
سپاسگزارم.
نه عزیزم وقتی شغل اصلی رو انتخاب کردی یه زیر منو باز میشه وادرس و تاریخ شروع و ... رو ازت میخواد
تشکر کنندگان: برنده 2015 ، t_arian_n
منم حدود کیسم **47 و تونستم وارد شم

(2014-05-18 ساعت 11:08)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 11:05)behdadK نوشته:  جالبه واسه من وارد شد و مشکلی نداشت. شاید اینا دارن به ترتیب کیس ها رو باز میکنن. البته 19 می رو قول داده بودن و هنوز زوده. منم تا 19 می پر نمیکنم
منم حدسم همینه . باید تا 19 صب کنیم ببینم بازم این ایراد رو میگیره یا نه؟
شما حدود کیس نامبرتون چیه من **45 هست
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
من اگه بخوام برم آنکارا مشکلی به وجود می یاد؟ یه نفرم کلا از این لحاظ میگم که ترکی بلدم بعد میرم خونه اقوام
تشکر کنندگان:
mportant Notice for DV-2015 Diversity Visa Applicants: The CEAC Status Check will not recognize your case number until you are scheduled for a consular interview. This does not mean that there is a problem with your application. If you would like to check the status of your application prior to your interview, please contact the Kentucky Consular Center at KCCDV@state.gov.

دوستان شما این رو مطالعه کردید ؟ چه جوری با کیس نامبر وارد شدید؟ که فرم 260 رو زودتر دیدی و یکسری مثل من و دوتا از دوستان دیگر نمی تونند وارد بشوند؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: hesam427

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان