کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام به همراهان عزیز من نام خانوادگی رو تغییر دادام یعنی شناسنامه جدید با پاسپورت هماهنگ نیست پاسپورتم هم تا 31/01/2015 اعتبار داره باید چی کار کنم
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 01:44)mehr_al نوشته:  سلام به همراهان عزیز من نام خانوادگی رو تغییر دادام یعنی شناسنامه جدید با پاسپورت هماهنگ نیست پاسپورتم هم تا 31/01/2015 اعتبار داره باید چی کار کنم

خب دوست عزیز پاسپورتتو عوض کن و اگه هنگام ثبت نام با فامیل قبلی ثبت نام کردی با KCC مکاتبه کن و بهشون اعلام کن
تشکر کنندگان: lighter ، t_arian_n
کسانی که دارای مدرک دیپلم 11 ساله فنی و حرفه ای یا کارو دانش و فوق دیپلم هستند و قصد دریافت نامه معادل سازی فوق دیپلم با پیش دانشگاهی رو دارند،به این پست مراجعه کنند.
تشکر کنندگان: hanieh2015 ، lighter ، r.bazargan ، mtcanada ، pari pariaaa ، t_arian_n ، Mahmood129 ، sheghi
سلام
خسته نبأ شيد لطفا معادل انگيليسيه ديپلم و پيش دانشكاهي رو بگيد
سؤال. دوم در قسمت work and education يه قسمته هستش كه supervior sure nana va given name رو ميخواد اسم كارفر ما رو بأيد بنوي سئم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 08:16)mitra1361 نوشته:  سلام
خسته نبأ شيد لطفا معادل انگيليسيه ديپلم و پيش دانشكاهي رو بگيد
سؤال. دوم در قسمت work and education يه قسمته هستش كه supervior sure nana va given name رو ميخواد اسم كارفر ما رو بأيد بنوي سئم؟؟؟
دیپلم= diploma
پیش دانشگاهی= pre-university
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: mitra1361 ، t_arian_n
سلام
در قسمت مربوط به تحصيلات قسمت number of educational...... با توجه به أين كه ديپلم وپيش دانشگاهي رو هم بأيد بنويسيم تعداد ميشه ٣ تا البته با مدرك كارشناسيم
در قسمت degree and diploma پيش دانشگاهي و ديپلم رو همون pre university و diploma بأيد بنويسيم؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
بچه ها یه خبر خوب ، من امروز همین طوری رفتم فرم DS-260 رو چک کردم دیدم فعال شده اگه کسی میخواد همراه اضافه کنه مثل من که میخواستم دختر کوچولومو اضافه کنم میتونه این کارو بکنه و همین طور میتونه اطلاعات افراد همراهش رو هم ببینه
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS000053XX | سفارت : آنکارا | تعداد افراد کیس : 3 نفر |رویت قبولی : May 1 | فرستادن مدارک : June 12 | تاریخ کارنت : 14 April | نامه دوم : April 24| مصاحبه : June 3 | وضعیت مصاحبه : AP SadSad آپدیت ها : 3 ، 8 ، 9 June کل کیس | June 12 نفر اول و دوم | 7 July فقط نفر دوم | 6 آگوست شبانه نفر اصلی | 8 و 11 آگوست به خاطر ایمیل پیگیری | 13 آگوست شبانه نفر اصلی | 14 آگوست کل کیس و تبدیل / به or | دریافت ایمیل کلیر شدن 18 آگوست|صدور ویزا : 24 آگوست | دریافت ویزا از پست : 25 آگوست
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 09:00)mars1980 نوشته:  بچه ها یه خبر خوب ، من امروز همین طوری رفتم فرم DS-260 رو چک کردم دیدم فعال شده اگه کسی میخواد همراه اضافه کنه مثل من که میخواستم دختر کوچولومو اضافه کنم میتونه این کارو بکنه و همین طور میتونه اطلاعات افراد همراهش رو هم ببینه

بله فعال شده ! میتونین شروع کنین !
تشکر کنندگان:
میشه بگین این فرم رو از چه سایتی باید بگیرم؟

همون سایت dvlotorry هستش؟
تشکر کنندگان:
یه خبر خوب برای دوستانی که میخوان سفارتشون رو عوض کنن. تو اولین صفحه ای که انتخاب میکنن از هر اپلیکنت اطلاعاتش رو بزنید ازتون خواسته که اگه نمیخواید اونجایی که نوشته شده مصاحبه بدید محل مصاحبتون رو خودتون عوض کنینBig Grin. برام جالبه همه دنیا رو میتونی انتخاب کنی. البته فکر نکنم به جز 3 تا گزینه ی همیشگی اگر جای دیگه ای بزنی ترتیب اثر بدن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: mbsamani ، m007 ، t_arian_n
(2014-05-18 ساعت 09:48)santi نوشته:  میشه بگین این فرم رو از چه سایتی باید بگیرم؟

همون سایت dvlotorry هستش؟

میری به این آدرس و فرم ها رو آنلاین پر می کنی !
Login
تشکر کنندگان:
have you lived anywhere other than this address since the age of sixteen

به نظرتون اگه جواب این سوال no بزنم مشکلی پیش میاره ؟
من چند تاخونه عوض کردم !
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان عزیزم

دوستان گلم با وجود اینکه فرم آنلاین شده و دوستان رویت کردند

زمان براش مشخص نکردند که مثلا تا 3 ماه دیگه همه پر کرده باشن ؟

و اگر نه زمان پر کردنش مثل پارسال هست ؟
چون شماره من 61XX هست
میخام 4-5 ماه دیگه پس از متاهلی 2 نفری پرش کنم !!

اساتید نظری ندارن ؟
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: m007
دوستان این تاریخ فارغ التحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی رو چی میزنن؟ تو مدرک من که هیچ رقم دقیقی نخورده. خرداد 75 رو چطور ترجمه کنم؟ 31 خرداد؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام
الان داشتم فرم ds-260 رو نگاه می کردم تو همون صفحه اول گزینه ای هست که می تونیم دوباره کشوری که برای مصاحبه می خواهیم برویم رو انتخاب کنیم.
من در هنگام ثبت نام آنکارا رو انتخاب کردم الان هم آنکارا است ولی تو این مدت که داشتم سفرنامه ها و تجربه های بقیه رو میخوندم دودل شدم که آنکارا باشه یا خیر اینجور که متوجه شدم آنکارا هم مدیکالش خیلی گیره و هم درصد کلیرنس بالاست و از همه مهمتر هزینه هاش هم زیاد .ما چهار نفریم(خودم،همسرم و دو فرزندم) که فکر کنم کلی هزینش میشه از گذرنامه گرفتن و واکسن زدن و الی آخر
آخه مشکل یکی دو تا نیست که پسرم تا 9 ماه دیگه مشمول میشه و دیگه نمیتونه از کشور خارج بشه یعنی کلیرنس بخوریم دیگه .......
سوال : با توجه به شرایط من و خانواده ام بهتر که کجا رو برای مصاحبه انتخاب کنم؟ از لحاظ هزینه و مدیکال و کلیرنس شدن
به نظرتون ایروان بهتر نیست؟
تشکر کنندگان: m007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان