کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان یکی بگه چه جوری می تونم بدون اینکه صفحه اول رو پر کنم (مشخص کردن سفارت) به صفحات بعد برم و کل سوالات فرم رو ببینم؟ Sad
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:17)nkazemi نوشته:  دوستان یکی بگه چه جوری می تونم بدون اینکه صفحه اول رو پر کنم (مشخص کردن سفارت) به صفحات بعد برم و کل سوالات فرم رو ببینم؟ Sad
خب نمیشه.باید به ترتیب بری
تشکر کنندگان:
سلام

کیس نامبر من 1300 اگه تا یک ماهه دیگه فرم ارسال کنم تقریباً کی برای مصاحبه دعوت می شم
مرسی
شماره کیس:2015AS1XXX>کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :2 نفر مصاحبه: نوامبر > وضعیت: همسر یکضرب و خودم کلیرنس
تشکر کنندگان:
کسایی که فرم پر کردن و عکس آپلود کردن مشخصات عکس باید چی باشه؟ دقیقا مثل عکس لاتاری؟ ذکر شده که عکس باید واسه 6 ماه پیش باشه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:20)kamij نوشته:  سلام

کیس نامبر من 1300 اگه تا یک ماهه دیگه فرم ارسال کنم تقریباً کی برای مصاحبه دعوت می شم
مرسی

سلام
احتمالا بهمن
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:19)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:17)nkazemi نوشته:  دوستان یکی بگه چه جوری می تونم بدون اینکه صفحه اول رو پر کنم (مشخص کردن سفارت) به صفحات بعد برم و کل سوالات فرم رو ببینم؟ Sad

خب بقیه دوستا گفته بودن می شه اخه.... کسی نمی دونه؟ کسی این مورد براش پیش نیومده؟ (اونایی که فرم رو پر کردن)
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه برای پر کردن مقاطع تحصیلی باید تعداد رو چند تا زد برای کسی که دانشجوی کارشناسی هست؟ مثلا ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی، میشه 4 تا؟ چی باید بزنم ؟ اگر میشه راهنمایی کنید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:32)ajab1 نوشته:  دوستان کسی میدونه برای پر کردن مقاطع تحصیلی باید تعداد رو چند تا زد برای کسی که دانشجوی کارشناسی هست؟ مثلا ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی، میشه 4 تا؟ چی باید بزنم ؟ اگر میشه راهنمایی کنید

نه-دیپلم-پیش-کاردانی(اگه داری)-کارشناسی
که برای شما کارشناسی رو در قسمت شغل پر کن
تشکر کنندگان: ajab1
(2014-05-19 ساعت 12:26)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:20)kamij نوشته:  سلام

مرسی

سلام
احتمالا بهمن

فکر میکنم با این شماره باید به احتمال زیاد برای اکتبر دعوت به مصاحبه بشید
سال پیش که تا 1800 فکر میکنم برای اکتبر کارنت شدند
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-05-19 ساعت 12:29)nkazemi نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:19)..... نوشته:  

خب بقیه دوستا گفته بودن می شه اخه.... کسی نمی دونه؟ کسی این مورد براش پیش نیومده؟ (اونایی که فرم رو پر کردن)

من این اشتباه رو کردم رفتم صفحه بعد... انتخاب سفارت قفل شد... فکنم تیک اکسپت رو بزنی اینجوری میشه Sad
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: nkazemi
(2014-05-18 ساعت 21:11)reza.aa نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 20:30)نیلان نوشته:  سلام دوستان ببخشید برای پر کردن فرم ۲۶۰، یه آدرس در آمریکا میخواد که پرسیده وقتی وار دآمریکا بشی، کجا میخوای بری...این اجباریه؟ چون من هر چی میزنم نه ادرس ندارم ، سایت ارور میده...مرسی

من هم همین مشکل رو دارم کسی میدونه چطور باید گذروندش؟؟؟؟؟؟

دوستان راهنمایی کنید.

انگار اجباریه! من دیشب فکر کردم شاید سایت خرابه ولی امروز هم همین طوره. حتما آدرس میخواد
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
سلام
من امروز خواستم وارد بشم. نشد و این پیام رو داد:
The case information you entered does not match our records. Please try again or contact the Kentucky Consular Center (KCC) by email (kccdv@state.gov)
or by phone (Public Inquiry Phone Number 606-526-7500 7:30 a.m. to 4:00 p.m. EDT Monday – Friday) for further assistance.

کسی با این مواجه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
بیا اینور بازار

لینک دانلود ( screen shot) فرم ds-260 برید حالشو ببرید Big GrinCool

http://www.filedropper.com/screenshotsds...ions3-2014
تشکر کنندگان: r.bazargan ، tapartoor600
(2014-05-19 ساعت 12:37)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:32)ajab1 نوشته:  دوستان کسی میدونه برای پر کردن مقاطع تحصیلی باید تعداد رو چند تا زد برای کسی که دانشجوی کارشناسی هست؟ مثلا ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان و پیش دانشگاهی، میشه 4 تا؟ چی باید بزنم ؟ اگر میشه راهنمایی کنید

نه-دیپلم-پیش-کاردانی(اگه داری)-کارشناسی
که برای شما کارشناسی رو در قسمت شغل پر کن

پس الان تعداد رو بزنم 2 ؟ و فقط هم مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو وارد کنم؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: A_A
دوستان من هر چی صفحه آخر Sign and Submit رو می زنم غیر فعال هستش
کسی می دونه چی کار کنم؟
تشکر کنندگان: SH_USA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان