کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
چرا Sign and submit غیر فعاله ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:58)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:54)peyman.rock نوشته:  سلام
دوستان تا چه تاریخی فرصت داریم فرم 260 رو پر کنیم؟ کیس نامبرم هم حدود 2500 هست.

تا سپتامبر سال دیگه.البته باید چند ماه زودتر بفرستی برای تعیین وقت مصاحبه و کلیرنس احتمالی

(2014-05-19 ساعت 12:56)reytoon نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:53)nkazemi نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:46)reytoon نوشته:  بیا اینور بازار

لینک دانلود ( screen shot) فرم ds-260 برید حالشو ببرید Big GrinCool

http://www.filedropper.com/screenshotsds...ions3-2014

مرسی که گذاشتین من واقعا لازمش دارم ولی نمی تونم از این لینک دانلودش کنم... می شه از یه طریق دیگه بذارین؟

من آپش نکردم .... vpn میخاد .... همین آدرسه
با انتی سد غیر قابل عبورم دانلود نمیشه

من دانلودش کردم ولی این که همون فرم قبلیه... قبلا هم بچه ها اینو گذاشته بودن. من یه اسکرین شات از فرم دقیقا امسال می خواستم که بدونم غیر از صفحه اول کجاش تغییر کرده. کسی نداره؟
تشکر کنندگان:
آقا کسی نمی دونه چرا این لینک غیرفعاله؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:23)behdadK نوشته:  کسایی که فرم پر کردن و عکس آپلود کردن مشخصات عکس باید چی باشه؟ دقیقا مثل عکس لاتاری؟ ذکر شده که عکس باید واسه 6 ماه پیش باشه؟

مجدد تکرار
منم میخوام امروز عکس بگیرمBig Grin
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
آقا یکی از دوستان خواهشا به من بگه الان من دانشجوی کارشناسی هستم تعداد مراکر آموزشی که میخواهد رو چند تا بزنم؟ ترتیب وارد کردن مدارک رو هم بگید دمتون گرم
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-19 ساعت 12:48)arman70 نوشته:  سلام

دوستان عزیز لطفا این دو تا سوالم کمکم کنید
کسی هست تایید نهایی زده باشه و بعد اون آیا براش ایمیل آمد یا نه؟؟؟

آیا بهد تاییید نهایی میشه ویرایش داد یا نه ؟

تایید نهایی رو که بزنید دیگه نمیشه ویرایش کنید...قبل از تایید نهایی ویرایش کنید و وقتی همه چیز مرتب بود پرینت بگیرید بعد تایید نهایی رو بزنید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: aria802
دوستان کسی مدونه که بعد تایید نهایی و ثبت کردن آیا میشه گزینهای به چشمت تون خورده که بشه ویرایش کرد؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 13:08)behdadK نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:23)behdadK نوشته:  کسایی که فرم پر کردن و عکس آپلود کردن مشخصات عکس باید چی باشه؟ دقیقا مثل عکس لاتاری؟ ذکر شده که عکس باید واسه 6 ماه پیش باشه؟

مجدد تکرار
منم میخوام امروز عکس بگیرمBig Grin

سلام
مگه جایی توی فرم عکس می خواد؟
تشکر کنندگان:

عکس نمیخواد
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 13:02)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:00)gogolian نوشته:  سلام به همه دوستان

Have you attended any educational institutions at a secondary level or above؟

1-در مورد این سوال که پرسیده (secondary level) منظورش دیپلم هست ؟
2- من در مورد تحصیلات باید اول - لیسانس-فوق دیپلم-دیپلم هنرستان را بنویسم؟ و تا کجا ادامه بدم؟ آیا دیپلم هنرستان قبول دارند؟
نه.از دیپلم به بالاست
بله به ترتیب بنوییسید

ببخشید گیچ شدم.Sad لیسانس و فوق دیپلم کافی هست؟ تعداد 2 بزنم کافیه؟

با سپاس از راهنمایی شما
تشکر کنندگان: نیلان ، m007
من همه فرم رو پر کردم ولی آخرش این دکمه Sign and Submit غیر فعاله
چی کار کنم
لطفا کمک کنید
تشکر کنندگان: m007
(2014-05-19 ساعت 12:19)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:17)nkazemi نوشته:  دوستان یکی بگه چه جوری می تونم بدون اینکه صفحه اول رو پر کنم (مشخص کردن سفارت) به صفحات بعد برم و کل سوالات فرم رو ببینم؟ Sad
خب نمیشه.باید به ترتیب بری

فرم ۲۶۰ رو دانلود کنید. توی همین تاپیک لینکش بود. از مهاجر سرا دانلود کنید تا یه دور همه ی صفحات رو ببینید
تشکر کنندگان: nkazemi
(2014-05-19 ساعت 12:48)arman70 نوشته:  سلام

دوستان عزیز لطفا این دو تا سوالم کمکم کنید
کسی هست تایید نهایی زده باشه و بعد اون آیا براش ایمیل آمد یا نه؟؟؟

آیا بهد تاییید نهایی میشه ویرایش داد یا نه ؟

سلام ما دیشب پر کردیم و ایمیلی نیومد فقط مconfirmation no. میده منم یه جارو اشتباهی پر نکردم به kcc ایمیل زدم خدا خیر کنه.
تشکر کنندگان:
من فرم رو کامل کردم ولی آخرش ثبت نهایی نمی شه
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 12:19)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:17)nkazemi نوشته:  دوستان یکی بگه چه جوری می تونم بدون اینکه صفحه اول رو پر کنم (مشخص کردن سفارت) به صفحات بعد برم و کل سوالات فرم رو ببینم؟ Sad
خب نمیشه.باید به ترتیب بری

http://www.mohajersara.com/thread-7039-p...#pid490989 از اینجا دانلود کنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان