کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان من فرم ها رو بخوام پر کنم برای همسر یه فرم آنلاین بعد از من خودش باز میکنه یا باید چه کار کنم؟ میشه توضیح بدید؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: SH_USA
کسی که رشته تحصیلیش مهندسی هست ولی شغلش تدریس تو دانشگاست در قسمت Occupation باید بزنه engineering(مهندسی) یا education (آموزشی) ؟؟؟؟؟
دوستان کی میدونه document ID چیه؟
شما حدودی دو الی سه عدد بالا پایین وارد کن .ماهها رو هم میتونی

فکر کنم شماره پاستون باشه
تشکر کنندگان:
سلام من یه سوال خیلی مبتدی دارم. اینکه تا کی مهلت پر کردن این فرم رو داریم؟ من یکم مشغولم این روزا..
دوستان برای چک کردن میتونید بدین من پرینت اسکرین ها رو براتون چک کنم
تا الان برای چند تا از دوستان رو چک کردم

(2014-05-19 ساعت 21:05)ramtin ka نوشته:  سلام من یه سوال خیلی مبتدی دارم. اینکه تا کی مهلت پر کردن این فرم رو داریم؟ من یکم مشغولم این روزا..

دیر نمیشه عجله نکن

(2014-05-19 ساعت 20:57)aria802 نوشته:  کسی که رشته تحصیلیش مهندسی هست ولی شغلش تدریس تو دانشگاست در قسمت Occupation باید بزنه engineering(مهندسی) یا education (آموزشی) ؟؟؟؟؟

مسلما Education
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-19 ساعت 20:42)reza.aa نوشته:  آخر کسی نگفت واسه آدرس آمریکا چه باید کرد ، آیا دلیل خاصی داره نمیگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نه کسی رو تو آمریکا دارم نه تویه گردهمایی محاجرسرا شرکت کردم.

آدرس یک هتل رو بزن بعدا ار خواستی میتونی عوض کنی

(2014-05-19 ساعت 20:20)eeift نوشته:  با سلام به دوستان عزیز من اسکرین شات فرم 260 را دانلود کردم ولی وقتی وارد فرم اصلی در سایت میشوم منوی سمت چپ با منوی ان فایل اسکرین شات تفاوت دارد وقسمت work/education/trainnig در فرم من نیست ایا برای همه به همین صورت است؟

اسکرین شات صفحه ی خودت رو بده ببینم کجا رو میگی

(2014-05-19 ساعت 20:06)nazgol hemati نوشته:  سلام من دیپلم هنرستانفنی و حرفه ای دارم پیش دانشگاهی هم خوندم باید همون دبیرستان رو بزنم یا برای هنرستان هم مورد مشخصی وجود داره؟
ممنون

High School Diploma
تشکر کنندگان:
تا اونجا که شد جواب دادم بازم سوال بود بپرسید
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 19:36)aria802 نوشته:  بچه ها حتما قبل از تایید نهایی اسکرین شات بگیریداز تمام صفحات و بعد پرینت!! واسه خودتون که روز مصاحبه باخودتون ببرید بدونید چی پر کردید اگه افسر سوال کرد مسلط باشین.بعد تایید نهایی هم از صفحه تایید نهایی حتما پرینت بگیرید که واجبه برای مصاحبه. بعدش هیچکدوم قابل دیدن نیستن

دقیقا همین طور هستش
یعنی مثل روز ثبت نام نمیتونید چک کنید بعدش Confirm کنید

(2014-05-19 ساعت 18:40)hamidrkh نوشته:  سلام دوستان،

در قسمت Permanent Address با توجه به اینکه تایید میکنیم آدرس دریافت Green Card هم اونجا باشه و اینکه واقعا هیچ مکانی در آمریکا در اختیار نداریم، چه آدرسی توصیه میکنید وارد کنیم؟

همچنین CN بنده حدود 7500 هستش، فکر میکنید زمان مصاحبه کی باشه و اینکه اصلا ممکنه وقت مصاحبه به من نرسه؟

با تشکر

آدرس هتل بزنید بعدا عوض میکنید البته اگر بخواید
تشکر کنندگان: hamidrkh
(2014-05-19 ساعت 18:22)tapartoor600 نوشته:  دوستان من کیس نامبر رو وارد میکنم و میره صفحه بعد که تاریخ رو هم وارد کنیم.
فکر نمی کنم موقع ثبت نام اشتباه تارخ تولدم رو وارد کرده باشم اما حالا نمیره و میگه The case information you entered does not match our records.
حالا به نظر شما راه حل اینه که به ایمیلی که داده kccdv@state.gov تماس بگیرم و تاریخ تولد وارد کردم رو بپرسم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

خب هر دو مورد رو امتحان کن شما حتما همه ی راه ها رو امتحان کن بعدش با کی سی سی تماس بگیر

(2014-05-19 ساعت 18:18)s.zare نوشته:  فرم همه اعضا خانواده رو باید پر کنیم تا بشه ثبت نهایی کرد؟؟ یا برای هر نفر جدا دکمه ثبت داره؟ من دخترم هنوز پاسش نیومده.

Important Notice
Effective May 19, 2014, the principal applicant and all family members applying for a diversity visa in the DV-2015 program must complete the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which can be accessed in the Consular Electronic Application Center (CEAC).

یعنی برای همه ی اعضای خانواده
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 16:45)camel_60 نوشته:  سلام دوستان من فرم رو از کجا می تونم ببینم؟
شرمنده بخدا هر چی صفحات رو خوندم چیزی دستگیرم نشد

[عکس: latariiiiii.jpg]

https://ceac.state.gov/ceac/

بعدش این رو بزن

DS-260, Online Immigrant Visa and Alien Registration Application

(2014-05-19 ساعت 17:20)نیلان نوشته:  سلام دوستان، امیدوارم همه در حال پایان تکمیل فرم باشید. من یه سوال داشتم، اگه کسی توی ایران داده باشه براش بیمه رد شده باشه این بیمه فقط جهت سابقه کار داشتن و بازنشسته شدن در ایران باشه و واقعا کار نکرده باشه...باید چطوری فرمش رو پر کنه؟ میتونه این رو ننویسه جزو سابقه ی کارش؟ چون حقیقت اینه که اونجا کار نکرده و سابقه کار نداشته

نزن مشکلی نیست

(2014-05-19 ساعت 17:34)iman2 نوشته:  سلام رفقا
من اسپل اسمم داخل فرم اولیه ثبت نام اشتباه نوشته بودم توی فرم DS-260 هم باید به همون صورت اشتباه بنویسم یا باید صحیحش را وارد کنم ؟ خواهشاً راهنمایی بفرمایید .
متشکرم

صحیح
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 20:57)aria802 نوشته:  کسی که رشته تحصیلیش مهندسی هست ولی شغلش تدریس تو دانشگاست در قسمت Occupation باید بزنه engineering(مهندسی) یا education (آموزشی) ؟؟؟؟؟

educatin
(2014-05-19 ساعت 17:39)ta ta نوشته:  سلام،
این فرم 260 که نوشته 20 دقیقه وقت داره یعنی کل فرم رو فقط 20 دقیقه وقت داریم پر کنیم؟ چون فرمش خیلی زیاده و 20 دقیقه خیلی کمه...

اول بخون سوالات رو بپرس بعدش که متوجه شدی دوباره باز کن پرش کن

(2014-05-19 ساعت 17:42)s.zare نوشته:  کسی میدونه برای پیش دانشگاهی این دوتا رو چی باید بزنیم:
course of study:
degree of diploma:

Course
Pre University
اما
Degree میشه High School Diploma
تشکر کنندگان:
سلام ، مدرک من لیسانس هست و من عدد رو 2 زدم به نظر شما این قسمت
Course of Study رو برای دیپلم و لیسانس چی بزنم؟
اول دیپلم رو بهتر است بنویسم یا لیسانس؟
(2014-05-19 ساعت 21:01)reytoon نوشته:  دوستان کی میدونه document ID چیه؟

دوستان خواهشا این تاپیکو از اول بخونین
این سوال جواب داده شده
شماره پاسپورته

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان