کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
دوستان من کیس نامبر رو وارد میکنم و میره صفحه بعد که تاریخ رو هم وارد کنیم.
فکر نمی کنم موقع ثبت نام اشتباه تارخ تولدم رو وارد کرده باشم اما حالا نمیره و میگه The case information you entered does not match our records.
حالا به نظر شما راه حل اینه که به ایمیلی که داده kccdv@state.gov تماس بگیرم و تاریخ تولد وارد کردم رو بپرسم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: SH_USA
سلام به تمام دوستان و تبریک فراوان
کمکی میخواستم در مورد آدرسی که در فرم برای امریکا خواسته بهترین کار چیست ؟ من میخوام برای هیوستون اقدام کنم ولی آشنایان من در شهرهای دیگر امریکا اقامت دارند ؟ چه کار باید بکنم ؟
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
دوست عزیز متشکر اما با لینک شما به یک برنامه نرم افزاری هدایت میشم و مجددآ و مجددآ شروع به اینستال شدن میکنه و از فرم هم خبری نیست ؟!!
ممکنه لطفآ راهنمایی بفرمایید؟؟
سلام دوستان،

در قسمت Permanent Address با توجه به اینکه تایید میکنیم آدرس دریافت Green Card هم اونجا باشه و اینکه واقعا هیچ مکانی در امریکا در اختیار نداریم، چه آدرسی توصیه میکنید وارد کنیم؟

همچنین CN بنده حدود 7500 هستش، فکر میکنید زمان مصاحبه کی باشه و اینکه اصلا ممکنه وقت مصاحبه به من نرسه؟

با تشکر
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
(2014-05-19 ساعت 17:37)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 17:34)iman2 نوشته:  سلام رفقا
من اسپل اسمم داخل فرم اولیه ثبت نام اشتباه نوشته بودم توی فرم DS-260 هم باید به همون صورت اشتباه بنویسم یا باید صحیحش را وارد کنم ؟ خواهشاً راهنمایی بفرمایید .
متشکرم

فکر میکنم باید طبق پاسپورت اسمتون رو توی فرم ۲۶۰ وارد کنید ولی راجع به این موضوع من اگه جای شما بودم به کی سی سی ایمیل میزدم و اطلاع میدادم چون روز مصاحبه ممکنه به شما بگن که شما این فردی که ثبت نام کرده نیشتید یا ممکنه اصلا دعوت به مصاحبه نشید ولی اگه الان به کی سی سی ایمیل بزنید و اطلاع بدید، احتمال تمام این ها پایین میاد. امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد.

اولا تشکر میکنم از اینکه به سوال من پاسخ دادید ، من یه کی سی سی ایمیل زدم پاسخ اونا یه من در ذیل آمده اون گفته مثل اسم ثبت نامی پر کنم، نمیدونم چیکار کنم Sad

On Wednesday, May 14, 2014 5:02 PM, KCC DV <KCCDV@state.gov> wrote:
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

As stated in the instructions for DV-2015 applicants, the DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application will be available for DV-2015 cases beginning on May 19. Prior to that date, you will not be able to access the form with your case number. Please try again after that date. All DV-2015 applicants must fill out the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which can be accessed in the Consular Electronic Application Center (CEAC). Paper forms are no longer accepted.

Instructions for diversity visa applicants are located at http://www.DVSelectee.state.gov. Please be sure to follow these instructions carefully. Failure to follow the instructions can cause significant delay in processing your case.

If you continue to have difficulty accessing the DS-260 after May 19, or if you need to contact KCC directly for any other reason, please refer to your name and case number exactly as they appear in the Entrant Status Check (ESC). Include your case number in the subject line of your e-mail. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30 a.m. until 4:00 p.m. EST). The e-mail address is KCCDV@state.gov .
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 14:25)ahr270 نوشته:  با سلام خدمت تمامی اساتید

آقا من یه سوال واضح دارم و یک جواب واضح و صد البته منطقی میخوام
در قسمت Permanent address ٬ یک آدرس اجباری در ایالات متحده میخواد
این خیلی غیر منطقیه که کسی که برنده لاتاری هست (ویزای گوناگونی) و تا به حال پاش به آمریکا نرسیده ٬ یه آدرس ثابت در آمریکا رو داشته باشه و بخواد بده
لطفا جواب های حدس و گمانی ندید
اگر کسی دقیقا میدونه داستان از چه قراره ٬ توضیح بده

سپاسگزارم
من تو انجمن سال ۲۰۱۳ خوندم که شخصی این قسمت را نزده بود بعد از سفارت زنگ زدن تلفنی ازش پرسیدن! اون هم از آدرس ایمگرنجنل استفاده کرده بهشون گفته،
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 18:30)afrand نوشته:  سلام به تمام دوستان و تبریک فراوان
کمکی میخواستم در مورد آدرسی که در فرم برای آمریکا خواسته بهترین کار چیست ؟ من میخوام برای هیوستون اقدام کنم ولی آشنایان من در شهرهای دیگر آمریکا اقامت دارند ؟ چه کار باید بکنم ؟

ببینین ایمگرنجل اونجا آدرس داره
تشکر کنندگان: soruosh
(2014-05-19 ساعت 18:55)iman2 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 17:37)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 17:34)iman2 نوشته:  سلام رفقا
من اسپل اسمم داخل فرم اولیه ثبت نام اشتباه نوشته بودم توی فرم DS-260 هم باید به همون صورت اشتباه بنویسم یا باید صحیحش را وارد کنم ؟ خواهشاً راهنمایی بفرمایید .
متشکرم

فکر میکنم باید طبق پاسپورت اسمتون رو توی فرم ۲۶۰ وارد کنید ولی راجع به این موضوع من اگه جای شما بودم به کی سی سی ایمیل میزدم و اطلاع میدادم چون روز مصاحبه ممکنه به شما بگن که شما این فردی که ثبت نام کرده نیشتید یا ممکنه اصلا دعوت به مصاحبه نشید ولی اگه الان به کی سی سی ایمیل بزنید و اطلاع بدید، احتمال تمام این ها پایین میاد. امیدوارم مشکلی براتون پیش نیاد.

اولا تشکر میکنم از اینکه به سوال من پاسخ دادید ، من یه کی سی سی ایمیل زدم پاسخ اونا یه من در ذیل آمده اون گفته مثل اسم ثبت نامی پر کنم، نمیدونم چیکار کنم Sad

On Wednesday, May 14, 2014 5:02 PM, KCC DV <KCCDV@state.gov> wrote:
Thank you for your inquiry.

KCC does not have the ability to retrieve or make changes to the data that was provided on the original entry to the lottery.

As stated in the instructions for DV-2015 applicants, the DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application will be available for DV-2015 cases beginning on May 19. Prior to that date, you will not be able to access the form with your case number. Please try again after that date. All DV-2015 applicants must fill out the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which can be accessed in the Consular Electronic Application Center (CEAC). Paper forms are no longer accepted.

Instructions for diversity visa applicants are located at http://www.DVSelectee.state.gov. Please be sure to follow these instructions carefully. Failure to follow the instructions can cause significant delay in processing your case.

If you continue to have difficulty accessing the DS-260 after May 19, or if you need to contact KCC directly for any other reason, please refer to your name and case number exactly as they appear in the Entrant Status Check (ESC). Include your case number in the subject line of your e-mail. The KCC telephone number is 606-526-7500 (7:30 a.m. until 4:00 p.m. EST). The e-mail address is KCCDV@state.gov .
سلام دوست عزیز
وقتی ایمیل زدی تو قسمت subject چی نوشتی؟ بعد مشخصات کیس و اسم و فامیلی و تاریخ تولدت رو هم گوشه سمت راست نوشتی؟
آخه من هم در خصوص اشتباه پر کردن در قسمت middle name بهش ایمیل زدم ولی جواب نامربوط بهم داد!!!!
تشکر کنندگان: iman2
بچه ها خواهش میکنم قبل تایید نهایی چند بار چکش کنین، شماره ها، تاریخها، اسپلها و غیره ، اسکرین شاتشو بدید یک فرد ماهر و کارکشته براتون چک کنه بعد با خیال راحت تایید نهایی کنین
عجله نکننین
تشکر کنندگان: نیلان ، SH_USA ، samirakn ، nazgol hemati
(2014-05-19 ساعت 18:22)tapartoor600 نوشته:  دوستان من کیس نامبر رو وارد میکنم و میره صفحه بعد که تاریخ رو هم وارد کنیم.
فکر نمی کنم موقع ثبت نام اشتباه تارخ تولدم رو وارد کرده باشم اما حالا نمیره و میگه The case information you entered does not match our records.
حالا به نظر شما راه حل اینه که به ایمیلی که داده kccdv@state.gov تماس بگیرم و تاریخ تولد وارد کردم رو بپرسم؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

کسی این مورد براش پیش اومده؟
به نظر شما به kcc ایمیل بزنم اشکالی نداره؟
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 18:18)rohemast نوشته:  من فرم رو پر کردم و تأیید نهایی زدم
همچین مطلبی نخواست
این فرم که قبلا تو سایت بود مربوط به نوع دیگر مهاجرت هست فرم DS-260 لاتاری همچین گزینه ای نداره

(2014-05-19 ساعت 13:27)eastern phoenix نوشته:  سلام
لطفاْ راهنمایی کنید :
معنی و مفهوم دقیق Petitioner درفرم 260 چیه ؟
- با توجه به Help موجود در فرم باید خویشاوند خود در آمریکا رو معرفی کنیم ؟ یا خودم رو ؟ ( بعنوان Petitioner )
- آیا Petitioner به معنی پرکننده فرم 260 هست یا مفهوم دیگه ای داره ؟
- همسرم من هم باید خودش رو به عنوان Petitioner در فرمش عنوان کنه یا من رو که برنده اصلی هستم ؟؟؟

این گزینه تو فرم 260 برای لاتاری نیست، من پر کردم نبود.
تشکر کنندگان: soruosh
(2014-05-19 ساعت 18:11)ajab1 نوشته:  در مورد پیش دانشگاهی گفته cours of study چی باید بزنیم دوستان؟ و همچنین پایینش نوشته dgree اون رو چی بزنیم؟
دوستان تو رو قران با هم دوست باشید چرا این همه دعوا و جنگ و جدل آخه، بیایید با آرامش مشکلات رو بگیم و همه بتونیم کاری کنیم که نه تنها امسال بلکه سال های بعد هم بتونن از دسترنج ما استفاده درست کنن، برای همتون آرزوی بهترین ها میکنم

من نوشتم pre-university
و مدرکشم زدم pre-university degree
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، ajab1
(2014-05-19 ساعت 17:39)ta ta نوشته:  سلام،
این فرم 260 که نوشته 20 دقیقه وقت داره یعنی کل فرم رو فقط 20 دقیقه وقت داریم پر کنیم؟ چون فرمش خیلی زیاده و 20 دقیقه خیلی کمه...

سلام
منظور از آن 20 دقیقه این است که اگر طی مدت 20 دقیقه هیچ فعالیتی نداشته باشید خود به خود از آن صفحه خارج میشوید
البته دقیقا راس 15 دقیقه به شما آلارم میدهد که هیچ فعالیتی ندارید به همین جهت در صورتیکه مرتب و به آرامی و دقت کارتان را انجام دهید مشکلی نخواهد بود
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: نیلان ، A_A ، soruosh ، nazgol hemati
(2014-05-19 ساعت 18:13)rohemast نوشته:  بعد از تأیید نهایی نمیشه ویرایش کرد ولی میشه وارد پروفایلت بشی و ازشون پرینت یا pdf بگیری یا بگی برات میل کنه فرم نهایی رو که توش کانفیر میشین نیم هست .
(2014-05-19 ساعت 13:10)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 12:48)arman70 نوشته:  سلام

دوستان عزیز لطفا این دو تا سوالم کمکم کنید
کسی هست تایید نهایی زده باشه و بعد اون آیا براش ایمیل آمد یا نه؟؟؟

آیا بهد تاییید نهایی میشه ویرایش داد یا نه ؟

تایید نهایی رو که بزنید دیگه نمیشه ویرایش کنید...قبل از تایید نهایی ویرایش کنید و وقتی همه چیز مرتب بود پرینت بگیرید بعد تایید نهایی رو بزنید
برای من بلافاصله بعد از تایید نهایی ایمیل اومد.
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 18:20)rohemast نوشته:  من دیپلم + پیش + کاردانی + کارشناس داشتم
که 3 زدم ، چون جایی واسه پیش نداشت
دیپلم و پیش رو یکجا حسب کردم
و مشکلی نداشت .
(2014-05-19 ساعت 14:27)gogolian نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 14:17)نیلان نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:56)A_A نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 13:41)نیلان نوشته:  من نفهمیدم که دیپلم رو باید بنویسیم یه نه؟ مثلا این درسته: دیپلم. پیش دانشگاهی. فوق دیپلم. لیسانس. فوق لیسانس. دکتری.

برای منم سوال شده
اون عددو با احتساب دیپلم بزنیم یا بعد از دیپلم؟
و کسی که دانشجو هست با احتساب همون مقطعی که درس می خونه بزنه یا بدون اون؟

من هم نمیدونم که مقطعی که هنوز ازش فارق التحصیل نشده، جزو این هست یا نه...ولی فعل سوال گذشته هست و فکر کنم فقط جاهایی که ازشون فارغ التحصیل شدیم رو شامل میشه...لطفا دوستان بیان و به ما راهنمایی بدن. مرسی

دوستانی که تجربه پر کردن فرم را دارند، لطفا راهنمایی کنند؟
این قسمت از فرم برا من و خیلی از دوستان سوال شده؟
مقطع بالاتر از دیپلم برای من میشه (به طور مثال:1- لیسانس2- فوق دیپلم تعداد مقاطع را 2 بزنیم کافیه؟؟؟
به نظر من
تو پر کردن فرم، باید مقاطع تحصیلی که به پایان رسوندیم و مدرک داریم با تاریخ شروع و پایان رو بزنیم، که منم زدم(دیپلم-پیش دانشگاهی- لیسانس) اما اگر دانشجو باشید باید تو قسمت occupation گزینه دانشجو رو انتخاب کنید و مشخصات فعلی مقطع از قبیل ادرس و اسم دانشگاه رو بزنی، منم دانشجو ارشد هستم و چنین کاری رو کردم. نمیدونم کار درستی کردم یا نه!!!
تشکر کنندگان: A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان