کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
سلام دوستان قسمت petitioner برای خودم همسرم و فرزندم چی باید بزنم؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
دوستان کمک من در یه قضیه گیر کردم ... یک / تو قسمت Is your Mailing Address the same as your Present Address? نمیدونم کدوم گزینه رو بزنم. yes یا no.... با زدن yes آدرس خودم رو که صفحه قبل دادم درواقع تایید کردم یا اینکه بایدno رو بزنم و ادرس اون کسی رو که تو امریکا منو ساپورت میکنه رو بزنم اصلا منظور از این قسمت چیه؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 01:04)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 01:00)s.kh نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 00:55)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 00:53)s.kh نوشته:  سلام دوستان. یکی از آشنایان اینجانب در لاتاری 2015 قبول شده است. این شخص که چند فرزند دارد و تمامی فرزندانش بیشتر از 21 سال سن دارند، باید پاسخ سوال Do you have any children را "صفر" بنویسد یا تعداد واقعی فرزندانش؟

خب باید واقعیتو بنویسند مگه نه رد میشند
باید تعداد فرزند واقعی رو بنویسند

متشکرم. پس منظور شما این است که تعداد Children در واقع تعداد کلیه فرزندان را شامل می شود، نه فقط فرزندان زیر 21 سال.
بله دوست عزیز

(2014-05-20 ساعت 00:54)Alireza1347 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 23:36)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 23:25)nazgol hemati نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 09:08)k1_m_1358 نوشته:  سلام دوست عزیز لطف کردین ولی دانلود نمیشه من که نتونستم هیچ کدوم رو دانلود کنم

سلام دوست عزیز من هر چی تلاش می کنم نمی تونم این فایل و دانلود کنم چی کار باید بکنم؟

(2014-05-03 ساعت 23:55)..... نوشته:  نه همون 122 و 230

سلام من فرم ۲۶۰ و تمی تونم دانلود کنم چه کار کنم؟

ایمیل تونو خصوصی بفرستید ایمیل می کنم

سلام من هم نمیتوانم فرم ۲۶۰ دانلود کنم, امکان داره برای من هم با ایمیل ارسال فرمایید ممنون میشوم .
خب دوست عزیز وقتی ادرس ایمیل ندادی من چطور بفرستم اخه؟
Big Grin

باعرض معذرت
ایمیل من طی پیام خصوصی خدمتتان ارسال شد.
WinkBig Grin
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 22:48)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:39)vahid1432 نوشته:  دوستان کسی هست بتونه کمکم کنه؟؟؟!!!!!
کیس نامبر من 3xx هست.
میشه بدون پاسپورت هم ثبت نام کرد و بعدا شماره پاسپورت رو وارد کرد؟ مثلا ۸-۹ ماه دیگه؟؟؟
میشه بعد از کارنت شدن زمان مصاحبه رو تغییر داد؟؟!!!

سلام دوست عزیز
میشه بدون پاسپورت هم فرمو پر کرد ولی شما احتمالا حول و حوش اسفند مصاحبت بیوفته و تا اون موقع باید پاسپورت رو داشته باشی.اگه می تونی حداکثر تا 5 ماه دیگه پاسپورت بگیری پر کن ولی اگه نمی تونی پر نکن فرمو.زیاد هم واسه فرم عجله نکن چه الان بفرستی چه 4 ماه دیگه تغییری در زمان مصاحبت نداره مگه اینکه کسی فرمو نفرسته که این محاله

ببخشید شایدم من اشتباه کنم ولی هر جوری حساب میکنم کیس نامبر 3xx خیلی زودتر از اسفند مصاحبه میشه
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-20 ساعت 00:01)aria802 نوشته:  جواب سوال زیر را چی بدم تو فسمت شغل:
Does this job require at least 2 years of training or experience
را بله بزنم از من عنوان شغلی و وظایف شغلی میخواد
خیر بزنم هیچی نمیخوا
باتوجه به اینکه در ایران تو دانشگاه درس دادن به سابقه تدریس و آموزش خاصی نمیخواد باید بله بزنم یا خیر؟(برای یک نفر که تو دانشگاه درس میده)پمنظورش تو ایرانه یا آمریکا
اگه خیر بزنم راحت تره
بچه ها شما این گرینه را نداشتین؟ چی زدین؟

فکر میکنم باید جواب بدید بله به آموزش نیاز داره، چون منظور از این سوال این هست که به تحصیلات بعد از دیپلم احتیاج هست برای این شغل یا نه؟
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 22:05)fatan57 نوشته:  با سلام منظور از این سوال چیست؟
Are you likely to become a public charge after you are admitted to the United States? Yes No

آیا میخواهید برای دولت امریکا بعد از ورود به امریکا هزینه ایجاد کنید؟ باید جواب بدید نه! منظور اینه که از حق شهروند پی آر استفاده کنید و سر کار نرید و از دولت پول بگیرید...باید بگید نه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-19 ساعت 20:57)aria802 نوشته:  کسی که رشته تحصیلیش مهندسی هست ولی شغلش تدریس تو دانشگاست در قسمت Occupation باید بزنه engineering(مهندسی) یا education (آموزشی) ؟؟؟؟؟

education
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 22:35)sadegh25 نوشته:  بنده امروز از یکی از ویزا گرفتگان سال قبل پرسیدم راجع به آدرس. گفت الان میتونید یه آدرس در هر شهری که میخوااید بزنید. بعدا در بدو ورودتون به آمریکا میشه تغییرش داد.

نظر دوستان با تجربه چیه؟ همیجوری یه آدرسی در اینترنت پیدا کنیم بزنیم بعدا اگه انشالا قسمت شد ویزا گرفتیم تغییرش بدیم؟

کسی جواب این سوال بنده رو نمی دونه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اون قسمتي كه بايد سوابق كاري رو وارد كنيم...من يكي از سوابق كاريم تو شركتي بوده كه يك قسمتي از اسمش كلمه جهاد ذكر شده و تو سوابق بيمه ايم اومده...از اونجايي كه ميدونم اونوري ها روي كلماتي مثل جهاد و ... حساس هستن نميدونم چكار كنم آيا اصلا اين سابقه كاريمو وارد فرم كنم يا نه؟؟؟يا اينكه اين كلمه جهاد رو ازش حذف كنم و يا كلمه اي معادلش رو بگذارم كه بعدا تو ترجمه مدارك بشه اصلاح كرد...نميدونم چيكار كنم دوستان راهنمايي كنن
اينم اضافه كنم كه اون شركت كار خاصي نميكرد كارش عمراني بود
تشکر کنندگان: ramin5589
(2014-05-20 ساعت 08:34)sadegh25 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:35)sadegh25 نوشته:  بنده امروز از یکی از ویزا گرفتگان سال قبل پرسیدم راجع به آدرس. گفت الان میتونید یه آدرس در هر شهری که میخوااید بزنید. بعدا در بدو ورودتون به آمریکا میشه تغییرش داد.

نظر دوستان با تجربه چیه؟ همیجوری یه آدرسی در اینترنت پیدا کنیم بزنیم بعدا اگه انشالا قسمت شد ویزا گرفتیم تغییرش بدیم؟

کسی جواب این سوال بنده رو نمی دونه؟

درست گفتن، اما همينطوري يه آدرس يلخي نزن. مثلأ آدرس يه هتل يا متل تو شهري كه مد نظرت هست رو بزن
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: sadegh25 ، A_A
(2014-05-20 ساعت 00:54)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 00:50)aghamilad نوشته:  سلام
من بالاخره نفهمیدم برای قسمت تحصیلی من باید عدد چند را بزنم من هنرستان خوندم بعد کاردانی گرفتم الان هم مشغول کارشناسی هستم باید بزنم 2 و اطلاعات کاردانی و کارشناسیم را وارد کنم؟ایا هنرستان هم بزنم؟معنی انگلیسی هنرستان چیه؟
دوستان این روش منطقی تره
خب اگه الان دانشجو هستی در قسمت شغل student رو بزن و در قسمت تحصیلات 3 تا بزن-یکی لیسانس یکی کاردانی و یکی دیپلم
بعد تو قسمت Highest Level of Education Completed گزینه
university ,no degree bezan و بعد از بالا به پایین بنویس

برای دیپلم hightschool diploma
برای پیش:pre university degree
برای کاردانی: Associate Degree
برای لیسانس :bachelor degree
برای ارشد:master degree

ممنون از اینکه وقت میذارین و پاسخ میدین
منظورتون از اینکه از بالا به پایین بنویس اینه که از دیپلم شروع کنیم یا از آخرین مدرک تحصیلی؟؟؟ آخه من یه جایی خوندم نوشته بود باید مثلا از کارشناسی ارشد شروع کنی و به ترتیب تا مقطع پایین تر بنویسی این اشتباهه؟؟؟
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، t_arian_n
سلام
دوستان میشه یک توضیح در مورد این جدول مقایسه سفارت ها به ما بدین. فرق یک ستاره با دو ستاره چیه؟ لطفا یک توضیح جامع بدین. در ضمن میگن ارمنستان ویزا میخواد اما در داخل فرم گفته نیاز نیست
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 08:35)mojtaba_bnd نوشته:  سلام دوستان
اون قسمتي كه بايد سوابق كاري رو وارد كنيم...من يكي از سوابق كاريم تو شركتي بوده كه يك قسمتي از اسمش كلمه جهاد ذكر شده و تو سوابق بيمه ايم اومده...از اونجايي كه ميدونم اونوري ها روي كلماتي مثل جهاد و ... حساس هستن نميدونم چكار كنم آيا اصلا اين سابقه كاريمو وارد فرم كنم يا نه؟؟؟يا اينكه اين كلمه جهاد رو ازش حذف كنم و يا كلمه اي معادلش رو بگذارم كه بعدا تو ترجمه مدارك بشه اصلاح كرد...نميدونم چيكار كنم دوستان راهنمايي كنن
اينم اضافه كنم كه اون شركت كار خاصي نميكرد كارش عمراني بود

اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید...آیا اصلا ارایه ی سوابق کاری اجباری هست؟
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز برای کسی که (( دیپلم داره + پیش دانشگاهی داره + فوق دیپلم داره + الان 1 ترم دیگه مونده کارشناسیش تمام شه )) چی باید بزنه در مقطع تحصیلی به ترتیب + اون عدد باید بزنه چند؟!!
سپاس
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
سلام سوالی داشتم در مورد اینکه کسی در یک جای مهم دولتی کار کنه البته قراردادی و بیمه هم تامین اجتماعی باشه و عنوان کارفرما هم همون جا قید شده باشه چی کار باید بکه آیا احتمال رد کردن داره اگه نگه چی؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان