کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-20 ساعت 12:39)tapartoor600 نوشته:  من همچنان نمیتونم وارد سایت بشم.
کیس نامبر درسته اما ظاهرا تاریخ تولد اشتباهه.
به KCC هم دیروز ایمیل زدم هنوز هیچ جوابی نیومده.
forget هم کارساز نیست چون تاریخ تولد میخواد که مشکل همونجاس.
تا حالا کسانی بودن که به این مشکل برخورده باشن؟
چطور حل شده مسئله؟ چیکار کردن؟
یا لاتاری ما میسوزه؟؟؟؟ Sad

آقا یه بار تاریخ تولدتو تبدیل به میلادی کن بعد وارد کن ببین می شه
تو که همه راهارو رفتی اینم برو
http://gift-iran.com/dateConvert.aspx
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: tapartoor600 ، mohammad.1011
(2014-05-20 ساعت 13:08)Memolk نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 12:52)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 12:37)Memolk نوشته:  یه چیز دیگه الان که عکس نمی خواد؟؟؟مشخصاتش عکس را گذاشته ولی برای روز سفارت و تحویل به آفیسر؟

بله دوست عزیز.بچه های ایمیگرنجل گفتن نمی خاد.بعضی دوستانم که ثبت کردن عکس نزاشتن و کانفرمیشن کد گرفتن

می شه لطفا نمونه ی مکاتبه باKCC برای اعلام اشتباه در فامیل همسرم را برام بذارید..؟

این تاپیک رو قشنگ مطالعه کن توش هست
تشکر کنندگان: Memolk
Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent

دوستان من دچار شک شدم دوستمون کار غیر قانونی گفت. لطفا یک همفکری سر این سوال بکنیم
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 13:35)zaara نوشته:  Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent

دوستان من دچار شک شدم دوستمون کار غیر قانونی گفت. لطفا یک همفکری سر این سوال بکنیم

آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟
ولا با توجه به معنیش که فکر نکنم غیر قانونی باشه
دوستان هم تایید یا نظر بدن
تشکر کنندگان:
دوستانی که اطلاع دارند ممنون می شم کمک کنند:
من از همسرم طلاق گرفتم و فرزندم تخت سرپرستی خودم نیست الان که شماره پاسپورت اونهارو ندارم چی کار کنم برای وارد کردن فرم های اونها؟؟؟؟
اصلا باید فرم هاشون رو پر کنم؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 13:41)saman.saman نوشته:  دوستانی که اطلاع دارند ممنون می شم کمک کنند:
من از همسرم طلاق گرفتم و فرزندم تخت سرپرستی خودم نیست الان که شماره پاسپورت اونهارو ندارم چی کار کنم برای وارد کردن فرم های اونها؟؟؟؟
اصلا باید فرم هاشون رو پر کنم؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
در قسمت زیر
Do you have any children? Yes No
بله رو بزن و در قسمت
Number of Children
تعداد رو بزن و در قسمت
Does this child live with you? Yes No
نه رو بزن.اگه اینو نه بزنی فک نکنم دیگه اطلاعات بخواد یا بخواد براش فرم پر کنی
البته اگه از KCC هم راهنمایی بخوای بد نیست
تشکر کنندگان: saman.saman
(2014-05-20 ساعت 10:39)raminsaghafi نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 10:20)zaara نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 10:17)raminsaghafi نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 22:06)..... نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 21:57)fatan57 نوشته:  با سلام من پزشک شاغل ذز ایران هستم و برنامه دارم تا فاصله کارنت شدن ومصاحبه برای usmle اماذه بشم وبا پاس کردن اجاره کار و اذامه تحصیل پیدا کنم

جواب سوال زیر رو باید yes یاno؟

Are you a graduate of a foreign medical school seeking to perform
medical
services in the United States but have not yet passed the National Board of Medical Examiners examination or its equivalent? Y

آیا شما فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی خارجی که به دنبال انجام خدمات پزشکی در ایالات متحده هستید اما هنوز به تصویب هیئت ملی آزمایش کنندگاه پزشکی و معاینه و یا معادل آن نشدید؟
فکر کنم چون شما پزشکین باید اینو بله بزنید
دوستان هم تایید یا نظر بدن
ﻣﻦ ﺩاﻣﭙﺰﺷﻚ ﻫﺴﺘﻢ ﺁﻳﺎ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻮاﺏ ﺑﻠﻪ ﺑﻪ اﻳﻦ ﺳﻮاﻝ ﺑﺪﻡ?
دوست عزیز بله
خانم من هم پزشک هست و گزینه yes را انتخاب کرده

ممنون.و یه سوال دیگه میشه بجای وزارت جهاد کشاورزی نوشت ministry of agriculture?
به نظرم سوال داره میپرسا آیا شما پزشکی هستید که میخواید بدون تایید توسط امریکا مشغل به کار درمان در امریکا بشید؟ فکر کنم باید بگید نه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 12:01)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 09:21)نیلان نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 08:35)mojtaba_bnd نوشته:  سلام دوستان
اون قسمتي كه بايد سوابق كاري رو وارد كنيم...من يكي از سوابق كاريم تو شركتي بوده كه يك قسمتي از اسمش كلمه جهاد ذكر شده و تو سوابق بيمه ايم اومده...از اونجايي كه ميدونم اونوري ها روي كلماتي مثل جهاد و ... حساس هستن نميدونم چكار كنم آيا اصلا اين سابقه كاريمو وارد فرم كنم يا نه؟؟؟يا اينكه اين كلمه جهاد رو ازش حذف كنم و يا كلمه اي معادلش رو بگذارم كه بعدا تو ترجمه مدارك بشه اصلاح كرد...نميدونم چيكار كنم دوستان راهنمايي كنن
اينم اضافه كنم كه اون شركت كار خاصي نميكرد كارش عمراني بود

اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید...آیا اصلا ارایه ی سوابق کاری اجباری هست؟
اجباری نیست ولی منطقی هم نیست که یکی که 30 سالشه بیکار باشه اگه هم بگه بیکاره خب چطور تمکن مالی چند میلیونی داره؟
پس بهترین حالت اینه که واقعیتو بنویسید

الان با شرایط ایران خیلی دور از منطق نیست که کسی در ۳۰ سالگی بیکار باشه به خصوص اگه مشغول تحصیل باشه...تازه پول رو میتونن اعضای دیگر خونواده به اونا بدن، این رو هم در نظر بگیرید که خیلی از موارد افیسر اصلا گواهی مالی رو نمیخواد
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 13:54)نیلان نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 12:01)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 09:21)نیلان نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 08:35)mojtaba_bnd نوشته:  سلام دوستان
اون قسمتي كه بايد سوابق كاري رو وارد كنيم...من يكي از سوابق كاريم تو شركتي بوده كه يك قسمتي از اسمش كلمه جهاد ذكر شده و تو سوابق بيمه ايم اومده...از اونجايي كه ميدونم اونوري ها روي كلماتي مثل جهاد و ... حساس هستن نميدونم چكار كنم آيا اصلا اين سابقه كاريمو وارد فرم كنم يا نه؟؟؟يا اينكه اين كلمه جهاد رو ازش حذف كنم و يا كلمه اي معادلش رو بگذارم كه بعدا تو ترجمه مدارك بشه اصلاح كرد...نميدونم چيكار كنم دوستان راهنمايي كنن
اينم اضافه كنم كه اون شركت كار خاصي نميكرد كارش عمراني بود

اگه میشه لطف کنید و راهنمایی کنید...آیا اصلا ارایه ی سوابق کاری اجباری هست؟
اجباری نیست ولی منطقی هم نیست که یکی که 30 سالشه بیکار باشه اگه هم بگه بیکاره خب چطور تمکن مالی چند میلیونی داره؟
پس بهترین حالت اینه که واقعیتو بنویسید

الان با شرایط ایران خیلی دور از منطق نیست که کسی در ۳۰ سالگی بیکار باشه به خصوص اگه مشغول تحصیل باشه...تازه پول رو میتونن اعضای دیگر خونواده به اونا بدن، این رو هم در نظر بگیرید که خیلی از موارد افیسر اصلا گواهی مالی رو نمیخواد

خب یه نفر دو نفر یا چند نفر خونواده بدن .همش که خونواده نمی دن که
منطقی فکر کنین نمیشه بگید بی کارید
حالا دیگه تصمیم با خودتونه
تشکر کنندگان:
به نظرتون یه مهندس برق برای اینکه اونجا کار مناسب پیدا کنه چه تخصصی باید داشته باشه؟

به نظرتون یه مهندس برق برای اینکه اونجا کار مناسب پیدا کنه چه تخصصی باید داشته باشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 14:05)abdimirdamad نوشته:  به نظرتون یه مهندس برق برای اینکه اونجا کار مناسب پیدا کنه چه تخصصی باید داشته باشه؟

اگه سابقه کار اینجا رو ندارین بهترین کار، شروع کردن با

Commissioning, Field Service Eng/Tech,
System Integration(none IT) , هستش.
خصوصاً Commissioning یکی‌ از فعالترین شغلها هستش و براحتی می‌تونین کار پیدا کنین
RSLogix5000
Siemens S7
Wincc Flex
WONDER WARE/ in touch
کنترلر هاي موتور هاي AC و Servo

البته نکته جالب اينه اکه اکثرا Autocad رو هم براي مهندس برق ميخوان.

برای اطلاعات بیشتر به این تاپیک برید
تشکر کنندگان: t_arian_n ، k1_m_1358
سلام بر دوستان عزیز
من فوق لیسانس هستم. برای اطلاعات تحصیل باید عدد 4 رو وارد کنم و به ترتیب بنویسم: دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس ؟
همسرم لیسانس هست. برای اون هم باید عدد 3 رو وارد کنم و به ترتیب بنویسم: دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس ؟
پیش دانشگاهی باید نوشته شود؟
پیش پیش سپاس از راهنمائی
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 14:21)samirakn نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
من فوق لیسانس هستم. برای اطلاعات تحصیل باید عدد 4 رو وارد کنم و به ترتیب بنویسم: دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس، فوق لیسانس ؟
همسرم لیسانس هست. برای اون هم باید عدد 3 رو وارد کنم و به ترتیب بنویسم: دیپلم، پیش دانشگاهی، لیسانس ؟
پیش دانشگاهی باید نوشته شود؟
پیش پیش سپاس از راهنمائی

بله دوست عزیز .فقط یکی از دوستان بالا گفت تو گزینه ها پیش دانشگاهی نیست که بنویسیم.اگه این طور باشه دیپلم و پیش رو یکی بگیرین و مدرکشو دیپلم بزنید
تشکر کنندگان: tamana2016
سلام
من پسوند فامیلیمو برداشتم تو قسمتی که میپرسه have you ever used other name میدونم که باید فامیلی قبلیمو اونجا بزنم اما given name هم میخواد اونو نباید چیزی بزنم چون تغییری نکرده. از طرفی هم نباید هیچ جای فرم خالی بمونه اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه چکار کنم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 14:31)mahsa_a نوشته:  سلام
من پسوند فامیلیمو برداشتم تو قسمتی که میپرسه have you ever used other name میدونم که باید فامیلی قبلیمو اونجا بزنم اما given name هم میخواد اونو نباید چیزی بزنم چون تغییری نکرده. از طرفی هم نباید هیچ جای فرم خالی بمونه اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه چکار کنم؟

خب دوست عزیز تو قسمت have you ever used other name اسم کامل قبلیتو بنویس
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان