کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-21 ساعت 12:07)نیلان نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:28)sm2015 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:25)tina86 نوشته:  تروخدا جواب سوال منو بدید

سلام دوستان فرم رو تا کی وقت داریم پر کنیم
کل تاپیک رو خوندم اما زمان ها متفاوت بود.....
بر اساس قانون یکسال اما سعی کنید هر چه سریعتر و با دقت پر کنید و ارسال کنید تا بررسی پرونده شما در kcc آغاز بشه

اگر کیس شما زیر ۱۰۰۰ است، مصاحبه ی احتمالی شما حوالی اکتبر هست و دوماه و نیم قبل از اون (تقریبا) شما مطلع میشید که مصاحبه خواهید داشت و اگه بگیم حدودا یک ماه قبل باید فرم رو فرستاده باشید میشه اواسط جون! یعنی حدودا ۳ هفته ی دیگه....پس اولین کیس نامبر ها باید ۳ هفته ی دیگه فرم رو سابمیت کنن...شما از ۳ هفته تا یک سال وقت دارید اما این یک سال تقریبا محال است که حدود یک سال بعد فرم را بفرستید و دعوت به مصاحبه بشید چون اون موقع دیگه ویزا نیست

دوست عزیز ببینید تا سال دیگه سپتامبر که پرونده 2015 بسته میشه فرصت دارید ولی شما باید حداقل چهار پنج ماه زود تر بفرستید تا به مصاحبه و کلیرنس احتمالی برسید.این کل جواب این سواله
تشکر کنندگان: tina86
(2014-05-21 ساعت 07:57)raminsaghafi نوشته:  ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﻳﺎﺯﺩﻩ ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﻛﺮﺩﻡ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻓﺒﺖ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺗﻮ ﻗﺴﻤﺖ ﻣﻴﻠﻴﺘﺎﺭﻱ ﭼﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻡ.?

كسي جوابي نداره چي كار بايد كرد؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 12:13)نیلان نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 01:27)i.rainy نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:34)..... نوشته:  دوستان از کسایی که الان به فرم 260 انلاین دسترسی دارند اون قسمت ادرس آمریکا رو یه اسکرین شات بگیرند اینجا بزارند ببینیم یه فکری می کنیم در موردش

اینم همه حالت های ممکن

[عکس: 84330810015093655406.png]

[عکس: 90830630348112957462.png]

[عکس: 15506066610550786366.png]

این قسمت از فرم از امسال اجباری شده...شما یا از اقوام و دوستان کسی رو پیدا کنید در آمریکا یا از انجل ایمیگر یک آدرس بگیرید...اما به نظر من آدرس های بی ربط از اینترنت در نیارید...چون این آدرسی هست که گیرین کارت رو بهش پست میکنن

سلام. اون قسمت اول که گفته is your mailing adress the same as your present adress باید no بزنیم؟ (مظورش چی هس از این سوال؟)
تشکر کنندگان: ابی22
سلام
لطفا بگین برای سابقه کاری در قسمتEmployer Name باید نام شرکت نوشته شود و یا صاحب شرکت ؟اگر کسی خودش صاحب شرکت هست و یا پزشکی که توی مطب شخصی خودش کار میکنه چی باید نوشته بشه ؟
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
بچه ها سلام
من یه سئوال دارم بچه ها اگه کسی تو ویزای توریستی همین 4 می امسال ریجکت شده باشه چون چک نکرده که قبول شده 1 می یا نه رفته دوباره توریستی و ریجکت شده و تو اون مدارک اولیه لاتاری مجرد بوده و لی بعد 3 ماهه عقد کرده تو مدارک توریستی متاهل زده الان هم بعد ریجکتی جدا شده چیکار کنه تو فرم بنویسه جدا شده یا همین جوری مجرد بنویسه می خوام ببینم مدارک توریستی تو لاتاری هست یا نه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 13:49)shailin نوشته:  بچه ها سلام
من یه سئوال دارم بچه ها اگه کسی تو ویزای توریستی همین 4 می امسال ریجکت شده باشه چون چک نکرده که قبول شده 1 می یا نه رفته دوباره توریستی و ریجکت شده و تو اون مدارک اولیه لاتاری مجرد بوده و لی بعد 3 ماهه عقد کرده تو مدارک توریستی متاهل زده الان هم بعد ریجکتی جدا شده چیکار کنه تو فرم بنویسه جدا شده یا همین جوری مجرد بنویسه می خوام ببینم مدارک توریستی تو لاتاری هست یا نه ؟

divorced رو بزنو قسمت Do you have any previous spouses? Yes No گزینه بله رو بزن ود ر قسمت زیر مشخصات همسر قبلیتو بنویس
Do you have any previous spouses? Yes No
Previous Spouse Name (1):
Date of Birth:
Date of Marriage:
Date Marriage Ended:
How was your marriage terminated?
Country/Region where marriage was terminated
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 13:48)sm2015 نوشته:  سلام
لطفا بگین برای سابقه کاری در قسمتEmployer Name باید نام شرکت نوشته شود و یا صاحب شرکت ؟اگر کسی خودش صاحب شرکت هست و یا پزشکی که توی مطب شخصی خودش کار میکنه چی باید نوشته بشه ؟

Employer Name هم می تونه نام کار فرما باشه هم اسم شرکت
اگه کسی برای خودش کار میکنه باید بنویسه other بنویسه و توضیح بده
تشکر کنندگان: sm2015
سلام
با شماره كيس **69 سال 2015 تاريخ احتمالي مصاحبه چه تاريخي هست ؟؟؟ و در صورت كامل بودن مدارك و نتيجه مثبت مصاحبه، تاريخ اخذ ويزا چه تاريخي خواهد بود ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 14:24)eastern phoenix نوشته:  سلام
با شماره كيس **69 سال 2015 تاريخ احتمالي مصاحبه چه تاريخي هست ؟؟؟ و در صورت كامل بودن مدارك و نتيجه مثبت مصاحبه، تاريخ اخذ ويزا چه تاريخي خواهد بود ؟؟؟

احتمالا سال دیگه اواخر بهار(اردیبهشت و خرداد) هر سال کمی فرق داره شاید امسال زودتر باشه.اگه یه ضرب بگیری حداکثر 10 روز بعد بهت ویزا میدن و اگه هم کلیرنس بخوری باید صبر کنی تا کلییر بشی
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 10:58)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان، من بعد از تحصیلم مدتی ار یه شرکت برام بیمه مرتبط رد شده اما جای دیگه ای مشغول به کار بودم، اون شغلی که بیمه رد شده رابنویسم؟

اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم...
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من سوال داشتم این دوتا قرمی که باید پرکنیم براشون بفرستیم رو باید از هین جایی که این دوستمدن لینکشو گذاشتن بگیریم؟
و اینکه فرم هارو باید بصورت انلاین بفرستیم؟ با ایمیل؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
دوستان من تو قسمت course of study , و همچنین تو قسمت پایینش degree, diploma or certificate received برای مدرک
دیپلم (ریاضی) و
پیش دانشگاهی و
همچنین کارشناسی (مهندسی نرم افزار کامپیوتر ) چی بنویسم ؟
خواهشا واضح بهم بگید ممنون
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
دوستان باید این فرم رو از کجا بگیریم>؟ و اینکه اینو باید با ایمیل براشون بفرستیم؟
ممنون میشم جواب بدین عجله دارم
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
[quote='morida' pid='499893' dateline='1400668511']
دوستان باید این فرم رو از کجا بگیریم>؟ و اینکه اینو باید با ایمیل براشون بفرستیم؟
ممنون میشم جواب بدین عجله دارم
[
، فقط یک فرم آنلاین 260 که آنلاین پر میکنی . دیگه ایمیل در کار نیست
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 14:56)sunflower00 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 10:58)sunflower00 نوشته:  سلام دوستان، من بعد از تحصیلم مدتی ار یه شرکت برام بیمه مرتبط رد شده اما جای دیگه ای مشغول به کار بودم، اون شغلی که بیمه رد شده رابنویسم؟

اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم...

هردو رو می تونی بنویسی.ولی بهتره به نظر من اون یکی رو که مدارکی داری که در انجا کار می کنی بنویسی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان