کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-21 ساعت 10:25)tina86 نوشته:  تروخدا جواب سوال منو بدید

سلام دوستان فرم رو تا کی وقت داریم پر کنیم
کل تاپیک رو خوندم اما زمان ها متفاوت بود.....
بر اساس قانون یکسال اما سعی کنید هر چه سریعتر و با دقت پر کنید و ارسال کنید تا بررسی پرونده شما در kcc آغاز بشه
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 10:24)Vandadi نوشته:  با عرض سلام
سوال من این هستش که ایا بعد پر کردن فرم و تایید نهایی علاوه بر اینکه comfirmation Number میدن ایا ایمیل هم می زنن؟

قسمتی داره در فرم که از شما میپرسه می خواهید نمونه تاییدیه رو به ایمیل شما ارسال کنیم شما ایملتون رو اونجا مینویسین و سیستم براتون یک نسخه تاییدیه مثل همونی که توی سایت می بینید براتون ارسال می کنه Smile
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، نیلان ، A_A ، Vandadi ، t_arian_n
سلام د وستان من هم برنده 2015 هستم به همکی تبریک عرض میکنم
متاسفانه من هم نتونستم فرمها رو دانلود کنم
میشه لطفا بهم کمک کنید
تشکر کنندگان:
بنده هر کاری کردم نشد، سیاستشون عوض شده. میگن از همین الان اسپانسرت رو مشخص کن.

با کجا تماس گرفتی؟ آدرس سکونت می خوان و آدرس میل گرین کارت؟ اسپانسرش کو؟

جواب: ببینید، شما که رسیدین آمریکا باید حتما اسپانسر داشته باشین، چون حدودا 3 هفته طول میکشه گرین کارتتون و Social Security number به دستتون برسه و تا زمان رسیدن کارت نمیتونین کاری بکنین. من که نتونستم اون قسمت آدرس رو دور بزنم و ناچارا بعد از صحبت با یک دوست آمریکائی آدرس ایشون را دادم.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: نیلان

تا ژانویه 2015 فرصت دارین D-260 رو پر کنید.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: t_arian_n
سلام دوستان، من بعد از تحصیلم مدتی ار یه شرکت برام بیمه مرتبط رد شده اما جای دیگه ای مشغول به کار بودم، اون شغلی که بیمه رد شده رابنویسم؟
تشکر کنندگان:
سلام
ما یه قسمتیو تو فرم فراموش کرده بودیم پر کنیم که email زدیم به kcc و خاهش کردیم که فرم رو unlock کنن که جواب دادن
In response to your request for KCC to unlock your Form DS-260 for updating, please be advised that we will be answering these requests according to the order in which they are submitted. It could take up to a few weeks before you hear from us that your DS-260 has been unlocked. We will send you an email once we have unlocked the form and you can update your information.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on travel.state.gov .) The first appointments will not begin until October 2015, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.
نکته مهم اینجاس که زده اولین گروه از مصاحبه شوندگان تو اکتبر ۲۰۱۵ خواهد بود!!!!! این یعنی چی؟ اشتباه کرده؟
تشکر کنندگان: rohemast ، نیلان ، satanicboy1 ، t_arian_n
(2014-05-20 ساعت 22:06)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 20:45)samirakn نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
تو قسمت تحصیلات course of study رو چی باید نوشت؟

معنیش مقطع تحصیلی هست مثل دوره دبیرستان یا دوره کار شناسی

تو رو خدا انقد راهنمایی اشتباه نکنید. یا حداقل یه " به نظر من" قبل صحبتاتون اضافه کنید. تو توضیح خودش همون کنار نوشته برای دبیرستان و کالج اگه فنی حرفه ای بودید vocational و اگه دبیرستان معمولی بودید بنویسید academic. برای مقاطع بالاتر اسم رشته تون رو باید بنویسید. خط پایین نوع مدرک رو که لیسانسه یا هر چی وارد می کنید.
تشکر کنندگان: samansaba ، نیلان ، t_arian_n
(2014-05-20 ساعت 23:44)aidaz نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:27)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:25)aidaz نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:06)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 20:45)samirakn نوشته:  سلام بر دوستان عزیز
تو قسمت تحصیلات course of study رو چی باید نوشت؟

معنیش مقطع تحصیلی هست مثل دوره دبیرستان یا دوره کار شناسی
مطمئنی؟؟؟ من فکر کردن منظورش اینه که رشتمون چی بوده!!!

خب می تونید خودتونم معنی کنید که مطمن شید
course of study
field of study

ببین این دوتا یکی هستن یا فرق دارن

مرسیییی پس من فرمو اشتباه پر کرده بودم. ممنون از راهنماییتون.

نه. شما فرمتون رو کاملا درست پر کردید و نیازی نیست نگران باشین
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی میتونه در مورد Permanent Address توضیح بده؟
مورد استفاده این آدرس کجاهاست؟
این آدرس چقدر اهمیت داره؟
با پر کردن این آدرس باید حتما اسپانسر هم معرفی کنیم؟
لطفا هر کسی در این مورد اطلاعات کافی داره راهنمایی کنه. فکر کنم مشکل خیلی از دوستان باشه.
یک دنیا ممنون
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان:
سلام.
دوستان در قسمت سوابق تحصیلی advanced degree و university degree فرقشون چی میشه؟ فوق لیسانس چی بزنه؟ پزشک چی بزنه؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 10:37)arveen100 نوشته:  بنده هر کاری کردم نشد، سیاستشون عوض شده. میگن از همین الان اسپانسرت رو مشخص کن.

جواب: ببینید، شما که رسیدین آمریکا باید حتما اسپانسر داشته باشین، چون حدودا 3 هفته طول میکشه گرین کارتتون و Social Security number به دستتون برسه و تا زمان رسیدن کارت نمیتونین کاری بکنین. من که نتونستم اون قسمت آدرس رو دور بزنم و ناچارا بعد از صحبت با یک دوست آمریکائی آدرس ایشون را دادم.

اگه ممکنه متن ایمیل ها رو بذارید. مرسی
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 10:28)sm2015 نوشته:  

بر اساس قانون یکسال اما سعی کنید هر چه سریعتر و با دقت پر کنید و ارسال کنید تا بررسی پرونده شما در kcc آغاز بشه

اگر کیس شما زیر ۱۰۰۰ است، مصاحبه ی احتمالی شما حوالی اکتبر هست و دوماه و نیم قبل از اون (تقریبا) شما مطلع میشید که مصاحبه خواهید داشت و اگه بگیم حدودا یک ماه قبل باید فرم رو فرستاده باشید میشه اواسط جون! یعنی حدودا ۳ هفته ی دیگه....پس اولین کیس نامبر ها باید ۳ هفته ی دیگه فرم رو سابمیت کنن...شما از ۳ هفته تا یک سال وقت دارید اما این یک سال تقریبا محال است که حدود یک سال بعد فرم را بفرستید و دعوت به مصاحبه بشید چون اون موقع دیگه ویزا نیست
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: t_arian_n
(2014-05-21 ساعت 01:13)styvan نوشته:  [quote='arveen100' pid='499621' dateline='1400618324']
بنده هر کاری کردم نشد، سیاستشون عوض شده. میگن از همین الان اسپانسرت رو مشخص کن.

این رو درست نوشتید اما اسمش اسپانسر نیست...این آدرس کسی هست که شما بعد از ورود به امریکا میرید پیشش و گیرین کارتتون هم ارسال میشه به اونجا...من توضیح دادم گفتم شاید بقیه بخونن با ساپورت مالی اشتباه کنن...موفق باشید
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-21 ساعت 01:27)i.rainy نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 22:34)..... نوشته:  دوستان از کسایی که الان به فرم 260 انلاین دسترسی دارند اون قسمت ادرس آمریکا رو یه اسکرین شات بگیرند اینجا بزارند ببینیم یه فکری می کنیم در موردش

اینم همه حالت های ممکن

[عکس: 84330810015093655406.png]

[عکس: 90830630348112957462.png]

[عکس: 15506066610550786366.png]

این قسمت از فرم از امسال اجباری شده...شما یا از اقوام و دوستان کسی رو پیدا کنید در امریکا یا از انجل ایمیگر یک آدرس بگیرید...اما به نظر من آدرس های بی ربط از اینترنت در نیارید...چون این آدرسی هست که گیرین کارت رو بهش پست میکنن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان