کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-21 ساعت 07:12)javidk نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 06:57)maryam2015 نوشته:  salam doostan
man forme 260 ro por kardam va confirmation ham ro gereftam, man alan bayad che kare dgei anjam bedam yaani bayad chizi ro bapost ham barashun befrestam.
mamnoon misham age kasi be man javab bedeh

دوست عزيز اولأ لطف كنيد و فارسي تايپ كنيد.
دومأ خير، نياز به پست كردن چيزي نداريد، فقط صبر پيشه كنيد تا كارنت بشيد

lotf kardid ke javab dadid bebeakhshid man iran nistam va alan be keyboard farsi dastresi nadashtam
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 04:05)hanieh2015 نوشته:  دوستانی که ترجمه فرم رو گذاشته بودند، در واقع از روی فرم سال قبل ترجمه کرده بودند، و بعضی جاهاش رو احتمال میدادند که برای امسال تغییر پیدا کنه
فرم همین امسال رو میشه پی دی اف کاملش رو پیدا کرد و بعد کامل به صورت دستی پرش کرد تا بعدا اشتباهی نشه تو فرم اصلی؟
ممنون میشم اگر کسی داره؟

دوست عزيز، تو امضا Samadasad لينك فرم و ترجمش هستش
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: soruosh ، hanieh2015
ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﻳﺎﺯﺩﻩ ﻣﺎﻩ ﺧﺪﻣﺖ ﻛﺮﺩﻡ و ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻓﺒﺖ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﺗﻮ ﻗﺴﻤﺖ ﻣﻴﻠﻴﺘﺎﺭﻱ ﭼﻲ ﺑﺎﻳﺪ ﺟﻮاﺏ ﺑﺪﻡ.?
تشکر کنندگان:
سلام.می خواستم منو راهنمایی کنید .من شغل دولتی دارم اگه توی فرم بنویسم کارم به کلیرنس می خوره اگه ننویسم و خانه دار بزنم مشکلی برام پیش می یاد؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 00:45)styvan نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 00:27)aidaz نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 00:18)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 00:16)samirakn نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 23:44)aidaz نوشته:  مرسیییی پس من فرمو اشتباه پر کرده بودم. ممنون از راهنماییتون.

خوب اگه course of study معنیش مقطع تحصیلی هست،اون وقت جلوی degree or diploma چی باید نوشته بشه؟

مذرک
مثلا دوران دبیرستان
course of study:hightschool
degree:diploma
بچه ها دقت کردید برای راهنمایی course of study نوشته مشخص کنید که برای دبیرستان academic بوده یا vocational که همون فنی حرفه ای خودمونه فکر کنم. بعد نوشته برای سایر مقاطع تحصیلی چیزی که روش تمرکز داشتید و یا موضوع اصلی تون رو بزنید.

واسه دانشگاه نیاز نیست رشته ذکر شه؟
For all other educational levels, provide your major or concentration.

course of study یعنی رشته یعنی ریاضی یا تجربی یا....و degree میشه مثلا دیپلم دبیرستان...من اینطوری پر کردم
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2014-05-20 ساعت 22:07)behjat نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 10:20)sun2015 نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 01:04)..... نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 01:00)s.kh نوشته:  
(2014-05-20 ساعت 00:55)..... نوشته:  خب باید واقعیتو بنویسند مگه نه رد میشند
باید تعداد فرزند واقعی رو بنویسند

متشکرم. پس منظور شما این است که تعداد Children در واقع تعداد کلیه فرزندان را شامل می شود، نه فقط فرزندان زیر 21 سال.
بله دوست عزیز

(2014-05-20 ساعت 00:54)Alireza1347 نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 23:36)..... نوشته:  ایمیل تونو خصوصی بفرستید ایمیل می کنم

سلام من هم نمیتوانم فرم ۲۶۰ دانلود کنم, امکان داره برای من هم با ایمیل ارسال فرمایید ممنون میشوم .
خب دوست عزیز وقتی ادرس ایمیل ندادی من چطور بفرستم اخه؟
Big Grin

من به شما ایمیل زدم ولی ادرس ایمیلتون برگشت خورده
n دوست عزیز اگر ممکنه فرم 260 را برای من هم ایمیل کنید ممنون میشم
immortelle_joli@yahoo.com
سلام میخواستم بدونم این فرم ds-260جدیده یا ماله پارسال اگه مال امسال هست برای من هم لطف میکنید ایمیل بفرمایید email.khabbazian@yahoo.com
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 08:12)mirchenari نوشته:  سلام.می خواستم منو راهنمایی کنید .من شغل دولتی دارم اگه توی فرم بنویسم کارم به کلیرنس می خوره اگه ننویسم و خانه دار بزنم مشکلی برام پیش می یاد؟
پيشنهاد ميكنم واقعيت رو بنويسين چون عدم صداقت ميتونه ريسكش بيشتر باشه
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 08:12)mirchenari نوشته:  سلام.می خواستم منو راهنمایی کنید .من شغل دولتی دارم اگه توی فرم بنویسم کارم به کلیرنس می خوره اگه ننویسم و خانه دار بزنم مشکلی برام پیش می یاد؟

دوست عزیز به تاپیک های سال های گذشته دوستان برگردید دیده شده که خیلی از دوستان یک ضرب گرفتند و بعضی ها هم با کلیرنس اما گرفتند . Smile
لذا پیشنهاد میکنم نگران نباشید .
صداقت بهترین چیز است Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام من نمیتونم فرم DS-260 باز کنم همش ارور میده کسی میتونه راهنماییم کنه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان فرم رو تا کی وقت داریم پر کنیم
کل تاپیک رو خوندم اما زمان ها متفاوت بود
تشکر کنندگان:
من 6 سال سابقه کار مهندسی عمران دارم.اما از پارسال از بیمه بیکاری استفاده می کنم.همزمان ناظر نظام مهندسی هستم و یک دفتر تبلیغاتی دارم.به نظر شما پاسخ شغل کنونی رو engineering ثبت کنم یا business یا بیکار.البته من تا آذر مشمول بیمه بیکاری ام و بعد از اون می تونم از دفتر خودم یا نظام مهندسی بیمه رد کنم.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
تشکر کنندگان:

سعی کنید واقعیت رو بنویسید ....از کلیرنس غول نسازید !!!به خیلی از افرادی م که گفتن بیکار و یا خانه دار هستن هم کلیرنس خورده ....این یک مرحله چک امنیتی هست برای کشورهایی که از نظر امریکا با گروه های ترویستی همکاری می کنن و اصلا جای نگرانی نیست اگر فعالیتهای سیاسی و دولتی ندارین .
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
با عرض سلام
سوال من این هستش که ایا بعد پر کردن فرم و تایید نهایی علاوه بر اینکه comfirmation Number میدن ایا ایمیل هم می زنن؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
تروخدا جواب سوال منو بدید

سلام دوستان فرم رو تا کی وقت داریم پر کنیم
کل تاپیک رو خوندم اما زمان ها متفاوت بود.....
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 10:06)rali_az نوشته:  سلام من نمیتونم فرم DS-260 باز کنم همش ارور میده کسی میتونه راهنماییم کنه؟

زمانی که کیس نامبرتو وارد می کنی چهار صفر (۰۰۰۰) را وارد نکن و فقط اعداد رو پیوسته بنویس احتمالا مشکلت حل میشه
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان