کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
از تو سفر نامه یکی از دوستان کپی کردم برا دوستانی که اسپل یا تاریخ را اشتباه زدن

""دوستاني كه تاريخ تولد و اسپل اسمو در زمان ثبت نام اوليه مثل من اشتباه داشتن اصلا نگران نباشيد هيچ اهميتي نداره همون خانوم ايراني كه مداركو تحويل مي گيره خودش از رو پاسپورت همه چيو اصلاح مي كنه ""
تشکر کنندگان: milad.nas
(2014-05-21 ساعت 21:50)morida نوشته:  دوستان من یه مشکلی دارم، اسم مامانم رو توی فرم چند حرف جابه جا شده...توی پاسپورت به یک شکل دیکه است....الان باید چکار کنبم؟؟؟؟؟

دوست عزیز اگه منظورت برگه قبولی هست تو فرم 260 درستشو بنویس و با KCC مکاتبه کن
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 21:11)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان شما همه دارید فرم را پر می کنید من در مرحله اول در انتخاب سفارت موندم کسی میدونه کدوم سفارت سختگیری کمتری می کند؟

همه مثله همنم
ولی از نظر مدیکال گیروگوره ابوظبی و ایروان کمتره
هزینه اقامت و رفت و برگشتم ایروان بهتره
از نظره بقیه چیزا مثله همن
تشکر کنندگان: A_A ، k1_m_1358
(2014-05-21 ساعت 21:58)hamidreza60 نوشته:  بچه ها جواب منو بدید توروخدا....
من تو سپاه خدمت کردم .... branch of service رو چی باید بزنم ؟ باید کلمه سپاه رو بنویسم ؟ یا اسم پادگانم رو بنویسم؟ یا اصلا یه چیز دیگه ؟

Branch of Service:رسته یا شاخه خدمت
Rank/Position:رتبه یا سمت
Military Specialty: تخصص نظامی

مثلا پیاده نظام سپاه

(2014-05-21 ساعت 20:10)h-amin نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان
لطفا راهنماييم كنيد.
من در زمان ثبت نام لاتاري اسم پسرم را هم وارد كردم. اما الان بخاطر پاره اي از مسائل تا قبل از 15 سالگي نمي تواند با من به آمريكا بيايد و بايد تنهايي بروم.
ميخواستم بدانم براي پسرم هم كه اسمش در applicant information هست بايد فرم پر كنم يا نه؟
با تشكر

بله و باید روز مصاحبه هم حضور داشته باشد یا اینکه نامه رسمی داشته باشی که تحت سرپرستی شما نیست دیگه
تشکر کنندگان: hamidreza60
(2014-05-21 ساعت 20:17)azarmidokht نوشته:  میشه فرم رو باز کنم و بدون اینکه پرش کنم از صفحات پرینت بگیرم؟
بله و اگه زحمت نیست یه نمونه هم برای ترجمه واسه من بفرستید یا به صورت عکس یا مایکروسافت ورد
تشکر کنندگان:
سلام
ميدونم سوالم تكراريه ولي جوابشو تو پست ها پيدا نميكنم.
Social security number information به ترتيب اوليش ميشه no.بعد yes.yes?
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 20:37)kamij نوشته:  با سلام

من اموزشیم سپاه بودم ولی سربازیم امریه بودم تو شهرداری، چی باید بنویسم؟ prescript in Municipality

با تشکر

بله می تونی بنویسی.تو پیام خصوصیم جوابتون رو دادم
تشکر کنندگان: kamij
(2014-05-21 ساعت 19:55)Hagh81 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 16:55)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 16:48)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 16:38)mohammad877 نوشته:  برای لیسانستون میزنین computer engineering و قسمت پاییمش میزنین bachelor
برای دیپلم هم اگه نظری بودین بزنین ریاضی (اکادمیک) mathematic

بی زحمت دیپلم تجربی و انسانی چی میشه؟

Human science
Experimental science
ولی بازم هرکی هرجوری فکر میکنه درسته همون کار رو انجام بده

تجربي: science, رياضي mathmatics, انساني social science
humanities: انسانی
Experimental Sciences:تجربی
Mathematics and Physics: ریاضی و فیزیک (بنده ام مدرس زبان انگلیسی)
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: sadegh25 ، samansaba ، SAAM_60
(2014-05-21 ساعت 20:41)hamed shayan نوشته:  دوستان کرامی اکربازنشسته ذولتی باشیم ذرقسمت primeri occupatin retiredرو بزنیم ایاباز هم براشون کارکردن ماونیزفیلذکاریمون اهمیت داره وایا اصولا بابازنشسته ها چکونه برخورد میکنند؟متشکرم

بله retired بزنید .بله روز مصاحبه می پرسن.نگران نباشد مثل بقیه برخورد می کنند.برای اونا فرقی نداره
تشکر کنندگان: A_A
یه چیزه دیگه این قسمت petitioner information چی باید پر کنیم دقیقا؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 22:18)tandis_n_m نوشته:  سلام
ميدونم سوالم تكراريه ولي جوابشو تو پست ها پيدا نميكنم.
Social security number information به ترتيب اوليش ميشه no.بعد yes.yes?

بله دوست عزیز
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 20:50)sadegh25 نوشته:  دوستان برای کسی که دیپلم سه ساله + پیش دانشگاهی + کاردانی + لیسانس داره باید تعداد رو بزنه 4 ؟ اونوقت course of study و degree رو برای 3 ساله دبیرستان و پیش دانشگاهی چی باید بزنه ؟

لطفا جواب این سوال بنده رو هم بدین مرسی
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 22:35)sadegh25 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 20:50)sadegh25 نوشته:  دوستان برای کسی که دیپلم سه ساله + پیش دانشگاهی + کاردانی + لیسانس داره باید تعداد رو بزنه 4 ؟ اونوقت course of study و degree رو برای 3 ساله دبیرستان و پیش دانشگاهی چی باید بزنه ؟

لطفا جواب این سوال بنده رو هم بدین مرسی

بله 4 تا میشه.مثلا دیپلم ریاضی
دیپلم:
course of study:mathematics and physics
degree: academic diploma

پیش:

course of study:mathematics and physics
degree: academic pre-university degree
تشکر کنندگان: A_A ، t_arian_n ، k1_m_1358 ، milad.nas
(2014-05-21 ساعت 22:30)morida نوشته:  یه چیزه دیگه این قسمت petitioner information چی باید پر کنیم دقیقا؟

این قسمت مربوط به کیس های خانوادگی هست به احتمال زیاد برای کیس های لاتاری حذف شود.اگه حذف نشد فرد اصلی در قسمت اول خودش را مینویسد و همراهان برنده اصلی رو مینویسند

فک کنم حذف شده
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 19:22)نیلان نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:47)ashkansoso65 نوشته:  با سلام من ترم اول دانشگاهم رو کرمان بودم و بعد انتقالی گرفتم به شهر خودم .در قسمت آدرس بایستی بنویسم آدرس اون چند ماهی را که جایی دیگه بودم یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

من هم همین شرایط رو داشتم و توی فرم هام توی محل سکونت نوشتم چون از ریز نمرات معلومه که رفتم یه شهر دیگه و خواستم دقیق بنویسم

(2014-05-21 ساعت 19:06)sadegh25 نوشته:  دیپلم تجربی چی میشه به انگلیسی دوستان؟

high school completion diploma (secondary education diploma) in experimental sciences

دوست عزیز فک نکنم اصلا ریز نمرات برای سفارت نیاز باشه.سالای قبل نیاز نبود.این کارو نکنید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان