کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-21 ساعت 17:11)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:07)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:03)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:00)Aamed نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 16:15)..... نوشته:  خب اگه این طوره در قسمت Degree, Diploma or Certificate Received چی بنویسیم

برای مثال من لیسانس کامپیوترم.این دو فیلد رو برام پر کن
Course of Study
Degree, Diploma or Certificate Received
در این لینک در مورد Degree, Diploma or Certificate Received توضیح کامل داده شده با مثال.
مثال مورد شما
Course of Study: Bachelor
Degree, Diploma or Certificate Received: computer engineering
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
این که بر عکس نظرات اقای mohammad877 هست که

من که عرض کردم هرکی هرجوری که فکر میکنه درسته همونو بنویسه. من هم چون اطمینان دارم اینو مینویسم
عجب
پس چرا به من میگفتین اطلاعات غلط میدی.حالا هر کی هر جور که به نظرش درسته بنویسه؟

با این حال من فکر می کنم حرف شما درسته مگه اینکه aamed مدرک رو بزاره
چرا اینقدر پیچیدش میکنین
تو خود سایت سی سی گفته که Course of Study همون رشته تحصیلیه یعنی برای شما computer engineering مشخصه که Degree, Diploma or Certificate Received برای شما میشه لیسانس که میشه همون Bachelor degree
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 17:31)aria802 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:11)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:07)mohammad877 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:03)..... نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:00)Aamed نوشته:  در این لینک در مورد Degree, Diploma or Certificate Received توضیح کامل داده شده با مثال.
مثال مورد شما
Course of Study: Bachelor
Degree, Diploma or Certificate Received: computer engineering
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
این که بر عکس نظرات اقای mohammad877 هست که

من که عرض کردم هرکی هرجوری که فکر میکنه درسته همونو بنویسه. من هم چون اطمینان دارم اینو مینویسم
عجب
پس چرا به من میگفتین اطلاعات غلط میدی.حالا هر کی هر جور که به نظرش درسته بنویسه؟

با این حال من فکر می کنم حرف شما درسته مگه اینکه aamed مدرک رو بزاره
چرا اینقدر پیچیدش میکنین
تو خود سایت سی سی گفته که Course of Study همون رشته تحصیلیه یعنی برای شما computer engineering مشخصه که Degree, Diploma or Certificate Received میشه لیسانس که میشه همون Bachelor degree

والا داداش ما پیچیدش نکردیم . منم دارم از اولش همینو میگم. هی هم تکرار میکنم هرکاری فکر میکنین درسته بکنین
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 17:21)atefeh60 نوشته:  اگه کسی رشته تحصیلیش مهندسی باشه و تو یه شرکت دولتی کار کنه تو قسمت شغل باید بزنه engineering یا goverment?
من بودم میزدم مهندسی!! اون منظور کسی هست که تو دم و دستگاه دولته فکر کنم
تشکر کنندگان:
آقا واسه زمان پر کردن فرم که هرکسی یه چیزی میگه که...
من پاسپورتمو اواخر دی میگیرم. چکار کنم با کیس نامبر 3xx؟؟؟؟
الان پر کنم و بدون پاسپورت بزنم و بعد زمان مصاحبه رو عوض کنم؟ یا بذارم وقتی پاسپورت گرفتم پر کنم؟؟؟

..... خیلی خیلی ممنون از جواباتون.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: samansaba
با سلام و صلوات فرم را ارسال کردم ، حالا فرم های اسپانسر را از کجا باید گرفت ؟
تشکر کنندگان: rohemast ، سولماز جون ، tapartoor600
با سلام من ترم اول دانشگاهم رو کرمان بودم و بعد انتقالی گرفتم به شهر خودم .در قسمت آدرس بایستی بنویسم آدرس اون چند ماهی را که جایی دیگه بودم یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
با سلام و احترام دوباره :من در دوره دبیرستانم تغییر رشته دادم از رشته ریاضی به رشته معماری (فنی و حرفه ای) . و فقط سال اول رشته ریاضی را خوندم و سال بعد رشته معماری . می خواستم بدونم باید اون 1 سال رشته ریاضی رو هم اعلام کنم ؟ به چه صورت ؟ ممنون
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
دوستان توجه کنند

با همکاری و هم فکری دوستان(mohammad877وAamed) در قسمت تحصیلات جواب این سوالات به صورت زیر است

[font=Times New Roman]رشته تحصیلی:Course of Study
مدرک تحصیلیBig Grinegree, Diploma or Certificate Received
[/font]
تشکر کنندگان: r.bazargan ، نیلان ، babak12 ، lotttery2015 ، A_A ، ramin5589 ، Abdi53 ، t_arian_n ، milad.nas
(2014-05-21 ساعت 17:54)ashkansoso65 نوشته:  با سلام و احترام دوباره :من در دوره دبیرستانم تغییر رشته دادم از رشته ریاضی به رشته معماری (فنی و حرفه ای) . و فقط سال اول رشته ریاضی را خوندم و سال بعد رشته معماری . می خواستم بدونم باید اون 1 سال رشته ریاضی رو هم اعلام کنم ؟ به چه صورت ؟ ممنون

نه دوست عزیز.کلا بزن دیپلم حرفه ای هستی و رشته معماری

(2014-05-21 ساعت 17:47)ashkansoso65 نوشته:  با سلام من ترم اول دانشگاهم رو کرمان بودم و بعد انتقالی گرفتم به شهر خودم .در قسمت آدرس بایستی بنویسم آدرس اون چند ماهی را که جایی دیگه بودم یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

نه نیاز نیست
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 17:46)sportlovly نوشته:  با سلام و صلوات فرم را ارسال کردم ، حالا فرم های اسپانسر را از کجا باید گرفت ؟

مطمنی که اسپانسر می خواد؟
هر سال تمکن مالی قبول بوده فکر نکنم امسال تغییر کرده باشه
تشکر کنندگان:
در قسمت دوره دبیرستان درجه را بزنیم diploma کافیه؟
تحصیلات رو از آخر به اول بنویسیم یا از دببیرستان شروع کنیم؟
تشکر کنندگان:
دیپلم تجربی چی میشه به انگلیسی دوستان؟
تشکر کنندگان:
دوستان من سربازیم تو سپاه بوده . درجه ام رزم یار بوده رسته خدمتیم هم پیاده بوده حالا اینا رو چی بنویسم؟
branch of service
rank/ position
military specialty
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 19:16)hamidreza60 نوشته:  دوستان من سربازیم تو سپاه بوده . درجه ام رزم یار بوده رسته خدمتیم هم پیاده بوده حالا اینا رو چی بنویسم؟
branch of service
rank/ position
military specialty

اینجا میتونی همه رو ببینی.
http://en.wikipedia.org/wiki/Rank_insign...n_military
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-05-21 ساعت 17:47)ashkansoso65 نوشته:  با سلام من ترم اول دانشگاهم رو کرمان بودم و بعد انتقالی گرفتم به شهر خودم .در قسمت آدرس بایستی بنویسم آدرس اون چند ماهی را که جایی دیگه بودم یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

من هم همین شرایط رو داشتم و توی فرم هام توی محل سکونت نوشتم چون از ریز نمرات معلومه که رفتم یه شهر دیگه و خواستم دقیق بنویسم

(2014-05-21 ساعت 19:06)sadegh25 نوشته:  دیپلم تجربی چی میشه به انگلیسی دوستان؟

high school completion diploma (secondary education diploma) in experimental sciences
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: sadegh25 ، SAAM_60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان