کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-22 ساعت 00:40)vahid1432 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:36)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:30)vahid1432 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:42)vahid1432 نوشته:  آقا واسه زمان پر کردن فرم که هرکسی یه چیزی میگه که...
من پاسپورتمو اواخر دی میگیرم. چکار کنم با کیس نامبر 3xx؟؟؟؟
الان پر کنم و بدون پاسپورت بزنم و بعد زمان مصاحبه رو عوض کنم؟ یا بذارم وقتی پاسپورت گرفتم پر کنم؟؟؟

..... خیلی خیلی ممنون از جواباتون.

کمــــــــــــــــک Big Grin
مگه قبلا جوابتونو ندادم

چرا، زحمت کشیده بودید ولی جدیدا دیدم که بچه ها گفتن که زیاد وقت نداری و تا چند ماه دیگه باید بفرستی.. واسه همین نگران شدم و دوباره پرسیدمBig GrinBig Grin
در کل الان میتونم بدون پاسپورت ثبت نام کنم؟؟؟
اگه میشه میتونم تاریخ مصاحبه رو تغییر بدم و روزی رو که میخوام بذارم؟؟
بهترین کار چیه؟؟SadBig Grin
نظر من با توجه به سالای پیش

دوست عزیز می تونی الان بدون پاسپورت فرمو پر کنی ولی شما گفتی تا 8 ماه دیگه نمی تونی پاس بگیری و چون کیس نامبرت پاینه احتمالا ابان یا اذر بری مصاحبه و چون تا اون موقع پاسپورت نداری اگه به مصاحبه نرسی دیگه تمومه

اما به نظر من با توجه به اینکه کیس نامبرت پایینه هر وقت فرمو پر کنی زود به مصاحبه دعوت میشی پس اول پاسپورتتو بگیر بعد فرمو پر کن یا حداقل یک ماه قبل از اینکه پاست بیاد فرمو پر کن

اما در مورد تاریخ مصاحبه :شاید برات عوض نکردند به ریسکش نمی ارزه یا شایدم به اون وقتی که شما بگین نندازن
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 00:38)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:32)hilda60 نوشته:  تو قسمت parent قسمت نام خانوادگی مادر.. نوشته surname at birth یعنی نام خانوادگی مادر در بدو تولد ... حالا نام خانوادگی مادر من یکم طولانی بوده و بعد رفتن قسمتیشو حذف کردن باید چیکار کنم ؟ همون فامیلی که الان تو شناسنامه نوشته رو بنویسم درسته؟

تو شناسنامه خودت ببین فامیل مادرت چی نوشته.اونو بنویس

(2014-05-22 ساعت 00:37)ajab1 نوشته:  یه سوال دیگه من فرم ds-260 رو پر کردم فرستادم و چون الان پاسپورت نداشتم اون گزینه رو other... زدم ولی برای سفارت رفتن از دانشگاه گواهی میگیرم و پاسپورت برام صادر میشه برای سفر به آنکارا، حالا میخوام بدونم تو فرم زدم پاسپورت ندارم مشکلی ایجاد میشه برام؟

نه دوست عزیز.نگران نباش
Big Grinشما که فرمو فرستادین دیگه چرا سوال می کنین خبBig Grin

خب اخه گفتن راست بگید منم اونجا راستش رو گفتم Sad ولی خب قرار نیس آدم یه چیزی رو نداره تا اخر عمرش نداشته باشه ، والا ، خب میگم رفتم پاسپورت گرفتم بهش Smile
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-22 ساعت 00:46)hilda60 نوشته:  تو شناسنامه من فقط نام مادر و نام پدر رو نوشته فامیلی ننوشته!!!
خب نام خانوادگی فعلی مادرتو بنویس
تشکر کنندگان: hilda60
(2014-05-22 ساعت 00:46)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:40)vahid1432 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:36)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:30)vahid1432 نوشته:  
(2014-05-21 ساعت 17:42)vahid1432 نوشته:  آقا واسه زمان پر کردن فرم که هرکسی یه چیزی میگه که...
من پاسپورتمو اواخر دی میگیرم. چکار کنم با کیس نامبر 3xx؟؟؟؟
الان پر کنم و بدون پاسپورت بزنم و بعد زمان مصاحبه رو عوض کنم؟ یا بذارم وقتی پاسپورت گرفتم پر کنم؟؟؟

..... خیلی خیلی ممنون از جواباتون.

کمــــــــــــــــک Big Grin
مگه قبلا جوابتونو ندادم

چرا، زحمت کشیده بودید ولی جدیدا دیدم که بچه ها گفتن که زیاد وقت نداری و تا چند ماه دیگه باید بفرستی.. واسه همین نگران شدم و دوباره پرسیدمBig GrinBig Grin
در کل الان میتونم بدون پاسپورت ثبت نام کنم؟؟؟
اگه میشه میتونم تاریخ مصاحبه رو تغییر بدم و روزی رو که میخوام بذارم؟؟
بهترین کار چیه؟؟SadBig Grin
نظر من با توجه به سالای پیش

دوست عزیز می تونی الان بدون پاسپورت فرمو پر کنی ولی شما گفتی تا 8 ماه دیگه نمی تونی پاس بگیری و چون کیس نامبرت پاینه احتمالا ابان یا اذر بری مصاحبه و چون تا اون موقع پاسپورت نداری اگه به مصاحبه نرسی دیگه تمومه

اما به نظر من با توجه به اینکه کیس نامبرت پایینه هر وقت فرمو پر کنی زود به مصاحبه دعوت میشی پس اول پاسپورتتو بگیر بعد فرمو پر کن یا حداقل یک ماه قبل از اینکه پاست بیاد فرمو پر کن

اما در مورد تاریخ مصاحبه :شاید برات عوض نکردند به ریسکش نمی ارزه یا شایدم به اون وقتی که شما بگین نندازن

اوکی. خیلی خیلی ممنون. آره راست میگی. همین کارو میکنم.
بسیار سپاسگزار از وقتتون.SmileSmileSmile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
(2014-05-22 ساعت 00:42)afrand نوشته:  دوستان دهها سوال قبل از social security هست آیا موردی هست که باید جواب yes رو انتخاب کنیم ؟

دوست عزیز به فرم ترجمه شده من مراجعه کن.در امضای من موجوده.
هم چنین صفحات دورو بر 70 این تاپیک رو نگا کن
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 00:52)..... نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:42)afrand نوشته:  دوستان دهها سوال قبل از social security هست آیا موردی هست که باید جواب yes رو انتخاب کنیم ؟

دوست عزیز اولین کاری که کردم فرمهای شما رو دانلود کردم ولی متاسفانه باز نشد و تقریبا تمام صفحات رو خوندم و چشمام دراومده Tongue ولی جواب کامل نگرفتم
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 00:54)afrand نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 00:52)..... نوشته:  

دوست عزیز اولین کاری که کردم فرمهای شما رو دانلود کردم ولی متاسفانه باز نشد و تقریبا تمام صفحات رو خوندم و چشمام دراومده Tongue ولی جواب کامل نگرفتم

ایمیلتو بزار برام
تشکر کنندگان: afrand
نمیدونم بقیه دوستان چه حالی دارند ولی من که واقعا حال عجیب غریبی دارم . خدا به هممون کمک کنه
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan ، rohemast ، goliii
من الان سال اول کارشناسی ام
برای موسسات تحصیلی چی بزنم دقیقا؟
راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی (یعنی سه مورد)؟
تشکر کنندگان:
دوستان منظور دقیق از این سوال چیه ؟
Did this job require at least 2 years of training or experience?
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 01:01)hrezaei نوشته:  من الان سال اول کارشناسی ام
برای موسسات تحصیلی چی بزنم دقیقا؟
راهنمایی، دبیرستان، پیش دانشگاهی (یعنی سه مورد)؟

خب برای کارشناسی
تو قسمت شغل بنویس student
دو تا برای تحصیلات داری.دبیرستان و پیش

دوستان من 100 بار این سوالو پاسخ دادم.لطف کنید اول تاپیکو بخونیین
تشکر کنندگان:
واااااااااااااای دوست عزیز شاهکارید خیلی ممنون ممنون ممنون از اطلاعاتتون
(2014-05-22 ساعت 01:03)sm2015 نوشته:  دوستان منظور دقیق از این سوال چیه ؟
Did this job require at least 2 years of training or experience?

میگه ایا این شغل شما به دو سال تجربه یا اموزش نیاز داره؟
دیگه جوابش به شغلتون بستگی داره
مثلا یکی مهندس کامپیوتره بله رو میزنه و یکی هم شاید کارگر باشه نه میزنه دیگه
تشکر کنندگان:
من تو لاتاری قبول شدم و یک سوال داشتم

و اینکه من که سربازی معاف شدم کجا فرم 260 باید بنویسم؟؟
فقط یک جا سوال پرسیده که تو ارتش بودم یا نه.
گیج شدم
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 01:15)arzansaray نوشته:  من تو لاتاری قبول شدم و یک سوال داشتم

و اینکه من که سربازی معاف شدم کجا فرم 260 باید بنویسم؟؟
فقط یک جا سوال پرسیده که تو ارتش بودم یا نه.
گیج شدم

Have you ever served in the military? Yes No
این رو نه بزن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان