کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2014-05-21 ساعت 11:00)yekta2015 نوشته:  سلام
ما یه قسمتیو تو فرم فراموش کرده بودیم پر کنیم که email زدیم به kcc و خاهش کردیم که فرم رو unlock کنن که جواب دادن
In response to your request for KCC to unlock your Form DS-260 for updating, please be advised that we will be answering these requests according to the order in which they are submitted. It could take up to a few weeks before you hear from us that your DS-260 has been unlocked. We will send you an email once we have unlocked the form and you can update your information.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on travel.state.gov .) The first appointments will not begin until October 2015, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.
نکته مهم اینجاس که زده اولین گروه از مصاحبه شوندگان تو اکتبر ۲۰۱۵ خواهد بود!!!!! این یعنی چی؟ اشتباه کرده؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 01:19)Memolk نوشته:  
ما یه قسمتیو تو فرم فراموش کرده بودیم پر کنیم که email زدیم به kcc و خاهش کردیم که فرم رو unlock کنن که جواب دادن
In response to your request for KCC to unlock your Form DS-260 for updating, please be advised that we will be answering these requests according to the order in which they are submitted. It could take up to a few weeks before you hear from us that your DS-260 has been unlocked. We will send you an email once we have unlocked the form and you can update your information.

Please be assured that any delay in unlocking your form will not impact your appointment date, as appointment dates are set based upon your case number becoming current. (Further details about what this means are available in the Visa Bulletin on travel.state.gov .) The first appointments will not begin until October 2015, so there will be ample time for you to correct your information in time for a consular interview.
نکته مهم اینجاس که زده اولین گروه از مصاحبه شوندگان تو اکتبر ۲۰۱۵ خواهد بود!!!!! این یعنی چی؟ اشتباه کرده؟
ولا این واسه منم سوال بود
اگه این طور باشه کل اون تاریخ مصاحبه های احتمالی که گفتیم اشتباه میشه
ولی فکر نکنم این درست باشه.
فردا یه ایمیل میزنم به KCC خودم
تشکر کنندگان: rohemast ، yekta2015
دوستان من یه فرزند از همسر قبلیم دارم که تحت سرپرستی اونه توی ثبت نام اسمشو نیاوردم البته قصد برنش رو هم ندارم به نظر شما ایرادی نداره....چون شنیدم باید حتمن نام تموم بچه ها رو قید کنید حتا اگر نمیبریدشون..... ممنون میسم کسی جواب بده:-)
تشکر کنندگان:
اره اتفاقا كسي رو ميشناختم كه به خاطر ندادن اطلاعات فرزندش به مشكل برخورد
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 01:42)reytoon نوشته:  دوستان من یه فرزند از همسر قبلیم دارم که تحت سرپرستی اونه توی ثبت نام اسمشو نیاوردم البته قصد برنش رو هم ندارم به نظر شما ایرادی نداره....چون شنیدم باید حتمن نام تموم بچه ها رو قید کنید حتا اگر نمیبریدشون..... ممنون میسم کسی جواب بده:-)

نمونه اشتباهات

1 - اینجور که دیدم عمده ترین مشکلی مربوط به افرادی میشه که تو ثبت اسم و فامیل اشتباه کردن به خصوص 90% افرادی که فامیل دو بخشی داشتن اون رو به صورت جدا از هم ثبت کردن که توی پاسپورت بدون فاصله ثبت شده .
________________________________________________________________________________​___________________
2 - افرادی که تاریخ تولد رو اشتباه ثبت کردن .
________________________________________________________________________________​___________________
3 - افرادی که جای اسم و فامیل رو جابجا نوشتن .
4 - افرادی که میزان تحصیلات رو کم یا زیاد اعلام کردن .
5 - افرادی که از سهمیه کشور های دیگه استفاده کردن .
6 - افرادی که اطلاعات همسر یا فرزندان رو یا جا انداختن یا نادرست وارد کردن .

جواب:
به جز موارد 5 و 6 بقیش قابل اصلاحه. متاسفانه موارد 5 و 6 کیسشون ریجکت میشه. به جز کسانی که اشتباه کوچیکی تو مشخصات همسر و فرزندشون دارن.

اما دوست عزیز فکر نکنم مورد شما رد بشه چون تحت سرپرستی شما نیست و برایش هم فرم پر نکن.ولی باید نامه رسمی و قانونی داشته باشی که این بچه دیگه تحت سرپرستی شما نیست و اصلا با شما زندگی نمی کنه.البته با KCC هم مکاتبه کنی بهتر راهنماییتون می کنن
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزيز ، من معافيت خدمت سربازى دارم و حتى دوره آموزشى رو هم نرفتم (خريد خدمت ريالى) الان سوالم اينه كه قسمت خدمت سربازى رو بله بزنم يا خير ؟
متشكرم
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 02:25)kkr129 نوشته:  
(2014-05-22 ساعت 01:19)Memolk نوشته:  

دوست من با توجه به پست های قدیمی ها که خوندم فکر کنم درسته دیگه گفته مصاحبه !
پس 1.5 ماه قبلش کارنت میشید یعنی اواسط آگوست , سپس در اکتبر مصاحبه

باز اساتید هم نظر بدن بهتره

پیروز باشید

دوست عزیز این گفته 2015 نه 2014
یعنی سال دیگه ابان

(2014-05-22 ساعت 02:26)SAAM_60 نوشته:  سلام دوستان عزيز ، من معافيت خدمت سربازى دارم و حتى دوره آموزشى رو هم نرفتم (خريد خدمت ريالى) الان سوالم اينه كه قسمت خدمت سربازى رو بله بزنم يا خير ؟
متشكرم

خیر دوست عزیز
تشکر کنندگان: SAAM_60
اطلاعیه در خصوص پاسخ KCC به تعیین تکلیف در خصوص PERMANENT ADDRESS

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزم

بالاخره KCC زحمت کشید و پاسخ نامه بنده رو در خصوص Permanent Address داد :

Thank you for your inquiry.

You must provide Permanent Address Information on the DS-260, indicating where you intend to live in the United States. If you do not yet know your permanent address in the United States, then please provide a temporary address. You can update the address at a later time by contactingKCCDV@state.gov to have your DS-260 re-opened, or you can update the address at the time of your interview.

راجع به منطقی بودن جوابشون تقریبا نظری ندارم . :undecided:

حالا آدرس امریکا از کجا پیدا کنیم ؟؟؟
شماره کیس : 22XX
تاریخ رویت قبولی : 2014/May/2 ساعت 6 صبح
کنسولگری : ANKARA
جمع تعداد افراد در کیس : 2
پر نمودن فرمهای سری اول (DS-260) : -
کارنت شدن کیس : -
مصاحبه : -
دریافت ویزا : -
ورود به آمریکا : -
دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه‌ها تاکنون : ۶۰۰ هزار تومن
تشکر کنندگان: r.bazargan ، tapartoor600 ، A_A ، t_arian_n
در مورد ادرس می نوانم پیشنهاد بدم:

1: یه آدرس هتل انتخاب کنید
2 : یه ادرس از دوستان یا فامیل یا دوست دوستان معرفی کنید
3 : به صورت انترنتی یه صندون پستی از اداره ایجا به عنوان آدرس پستی
تشکر کنندگان: tapartoor600
سلام به همه دوستان من به یه مشکل برخوردم وقتی فرم رو پر کردم فرستادم بعدش متوجه شدم که در قسمت اطلا عات خدمت سربازیم تاریخ پایان خدمتمو اشتباه زدمSad... تو رو خدا یکی راهنماییم کنه من دارم سکته میکنم از استرس... چیکار باید بکنم. چجوری با kcc مکاتبه بکنم.Sad
تشکر کنندگان: sinapco
دوستان من یه سوال دارشتم جوابی نگرفتم از دوستایی که فرم نهایی رو تایید کردن لطفا جواب بدن

1: در طی مراحل ثبت نام آیا ایمیل دریافت کردید؟؟؟

2: بعد از ٍبت نهایی با تایید نهایی چی آیا ایمیل دریافت کردید ؟؟؟

من ایمیل دریافت نکردم نگرانم اگه شما دریافت کردید به من بگید لطفا
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 08:56)arman70 نوشته:  دوستان من یه سوال دارشتم جوابی نگرفتم از دوستایی که فرم نهایی رو تایید کردن لطفا جواب بدن

2: بعد از ٍبت نهایی با تایید نهایی چی آیا ایمیل دریافت کردید ؟؟؟

من ایمیل دریافت نکردم نگرانم اگه شما دریافت کردید به من بگید لطفا
برای کسی ایمیل نمی فرستن فقط یک گزینه هست که نوشته فرم تاییدیه رو میخوای برات به ایمیل بفرسته ٬روش کلیک کن بعد ایمیلتو نشون میده و یک نسخه تاییدیه مثل همنونی که تو سایت میبینی برات ارسال میکنه ....عکسش رو گذاشتم ببین در زیر ...روز گزینه email confrmation کلیک کن تا تاییدیه برات ارسال بشه
[عکس: 02496074310508125846_thumb.png]
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
تشکر کنندگان:
(2014-05-22 ساعت 08:53)farhad_syd نوشته:  سلام به همه دوستان من به یه مشکل برخوردم وقتی فرم رو پر کردم فرستادم بعدش متوجه شدم که در قسمت اطلا عات خدمت سربازیم تاریخ پایان خدمتمو اشتباه زدمSad... تو رو خدا یکی راهنماییم کنه من دارم سکته میکنم از استرس... چیکار باید بکنم. چجوری با kcc مکاتبه بکنم.Sad

سلام دوست عزیز. دو راه داری
1- با KCCمکاتبه کنی.برای این کار برو تاپیک مکاتبه با KCC 2014
2- این اشتباه جز اشتباهاتی نیست که تاثیر زیادی روی پروسه تون بزاره می تونی روز مصاحبه قبل از قسم خوردن درستش کنی و مشکلی هم پیش نمیاد.نگران نباش
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-22 ساعت 09:06)arman70 نوشته:  دوستان من یه سوال دارشتم جوابی نگرفتم از دوستایی که فرم نهایی رو تایید کردن لطفا جواب بدن

2: بعد از ٍثبت نهایی یا تایید نهایی آیا ایمیل دریافت کردید ؟؟؟

من ایمیل دریافت نکردم نگرانم اگه شما دریافت کردید به من بگید لطفا plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

دوست عزیز نگران نباش.یکی از دوستان تو همین تاپیک گفته بود در اخر یه تیک داشت که ایا تایید ارسال به ایمیلتون بیاد یا نه.حتما شما اون تیکو نزدین.نگران نباش دوست عزیز
تشکر کنندگان: r.bazargan
یه خبر خوب برای دوستانی که فرمشون رو نهایی کردن و احیانا نیاز به ادیت داره ؛ من با کی سی سی مکاتبه کردم و در کمال احترام فرمودن که طی چند هفته آینده فرم ها باز میشه و بهتون با ایمیل خبر میدیم تا اطلاعاتتون رو به روزرسانی کنید ( البته فکر کنم برای اون هایی که این درخواست رو با ایمیل کرده باشن )
و در آخرم گفته بود شروع مصاحبه ها از اکتبر هستش ( البته نوشته اکتبر 2015 ؛ فکر کنم یا اشتباه تایپی داشته یا کلا پروسه تغییر کرده ، اینو دوستان منخصص جواب بدن لطفا ) و ادیت شدن فرم ها هیچ تأثیری منفی در زمان مصاحبه شما نخواهد داشت ( نپرسیده خودشون میگن ؛ خیلی کارشون درسته )
سپاس
کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : 1 / ارسال فرمهای سری اول: 19 May / کارنت شدن کیس: March / مصاحبه: 6 May - ویزا یک ضرب / ورود ۷ جولای ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: r.bazargan ، samansaba ، babak12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان