کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
بابت غیبت طولانیم اینجا معذرت میخوام ازتون دعوت میکنم برید و سفرنامم رو بخونید چون تو داستان تمکن من خیلی راها رو رفتم

باید بگم تمکن مالی یکی از کم اهمیت ترین کاغذ ها تویه مدارکتون هست ،

من با فقط چهل و پنج ملیون امروز تو مصاحبه شرکت کردم و اصلا بهش نگاهم نکرد چه برسه به سوال

میدنم شما هم واسه خودتون تو فکر و خیالاز خودتون سوال میپرسید و جواب هم واسش درست میکنید ،اما باور کنید اصلا پیچیده نیست

یه توصیه هم به اون افرادی که خداتومن واسه تمکن میبرید

به سوالم جواب بدید چندتا راه واسه داشتن پول زیاد میشناسید ؟؟؟؟؟؟
من یا خلاف به ذهنم میرسه یا شانس و پارتی ،و در آخر یه نفر که سی ساله داره کار میکنه و کلی زحمت کشیده ،

اما خوب خانوم یا آقای گه میگی شرکت خصوصی کار میکنی و هشتاد تومن هم واسه خودت تنها میبری ، حداقل فکر کن چند سال باید تو اون شرکت کار کنی تا این پول دستت بیاد.

یا اینکه با این همه پول تو چرا بیکاری و چرا داری تو شرکت خصوصی کار میکنی؟؟؟

بیشتر فکر کنید
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
تشکر کنندگان: babak12 ، behdadK ، laleht ، k1_m_1358 ، aidaz ، SomeOneX
(2014-10-21 ساعت 01:11)aidin2015 نوشته:  من می خوام ارسال کنم زود تر به انکارا برای همین پرسیدم

می تونید 1 هفته قبل از فرستادن مدارک نسبت به گرفتن تمکن اقدام کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
من یکی از برندگان سال 2013 هستم و اکنون در امریکا به سر می برم.
فقط خواستم بگم که اصلن الکی به خوتون استرس ندین. اسپانسر نمی خواد . فقط یه نامه از بانک ببرین که پول تو حساب دارین . همین و بس. البته حتما راجع به شخصی که تو امریکا دارین سوال می کنن . ما فقط گفتیم یه دوست.
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، laleht ، behjat ، aidaz
(2014-10-21 ساعت 01:19)reza.aa نوشته:  بابت غیبت طولانیم اینجا معذرت میخوام ازتون دعوت میکنم برید و سفرنامم رو بخونید چون تو داستان تمکن من خیلی راها رو رفتم

باید بگم تمکن مالی یکی از کم اهمیت ترین کاغذ ها تویه مدارکتون هست ،

من با فقط چهل و پنج ملیون امروز تو مصاحبه شرکت کردم و اصلا بهش نگاهم نکرد چه برسه به سوال

میدنم شما هم واسه خودتون تو فکر و خیالاز خودتون سوال میپرسید و جواب هم واسش درست میکنید ،اما باور کنید اصلا پیچیده نیست

یه توصیه هم به اون افرادی که خداتومن واسه تمکن میبرید

به سوالم جواب بدید چندتا راه واسه داشتن پول زیاد میشناسید ؟؟؟؟؟؟
من یا خلاف به ذهنم میرسه یا شانس و پارتی ،و در آخر یه نفر که سی ساله داره کار میکنه و کلی زحمت کشیده ،

اما خوب خانوم یا آقای گه میگی شرکت خصوصی کار میکنی و هشتاد تومن هم واسه خودت تنها میبری ، حداقل فکر کن چند سال باید تو اون شرکت کار کنی تا این پول دستت بیاد.

یا اینکه با این همه پول تو چرا بیکاری و چرا داری تو شرکت خصوصی کار میکنی؟؟؟

بیشتر فکر کنید
ممنون رضا جان. ما که هر چه گفتیم دوستان علاقه به رقم های آنچنانی دارند شاید حرف شما هم سندی باشه براشون.
دوستان توجه کنن که طبق جدول و قیمت دلار رضا می بایست 47 میلیون می برد که با 45 میلیون هم هیچ مشکلی نخورد.
بلفرض هم که میخورد میشد نقص مدرک که زمانی که از کلیرنس در می آمد باید با خودش تمکن بالاتر می برد.
مجدد توصیه میکنم بیخودی پرونده خودتون رو سنگین و آفیسر رو به خودتون مشکوک نکنید. تمکن باید به اندازی باشه که خیال آفیسر رو از اینکه از همان اول پابلیک چارج نشید راحت کنه. اضافه اش حداکثر کاری که میکنه اینه که آفیسر رو مشکوک میکنه این پول رو از کجا آوردید و نکنه به جایی وصلید.
من نمیگم دقیق مطابق با جدول باشه اما اگر یک خانواده دو نفری 25 ساله عددی میبرید که واسه یک خانواده 8 نفری کافیه! خوب به آفیسر حق بدید اگر همه پرونده تان هم کامله یه کمی بهتون مشکوک بشه
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: laleht ، babak12 ، A_A ، rezasadeghi ، behjat ، saboteur ، aidaz ، rbrb-2015 ، آزاده_امین ، SomeOneX
حالا ببینید کی گفتم ، اگر اینجا جریان تمکن رو هم مثل جریان سابقه کار و بیمه کانادا نشد هر چی میخاین بگین. دوستی که پولداری ، خدا بیشتر بهت بده خیر پولت
رو ببینی ، به خدا این جا جای فخر فروشی نیست ، نکن اینکارو. بابا تمکن زیادی با خودت نبر. این و باب نکنید. خواهش میکنم به بقیه هم فکر کنید. در ضمن فقط موجودی ببرید ، گردش حساب نبرین. میترسم بعضیا حالا واسه خود شیرینی گردش حساب ببرن بعد افیسر به این فکر بیفته که از همه گردش حساب بخاد.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: saboteur ، ofrfar ، Rooz ، behjat ، rezasadeghi ، rbrb-2015 ، A_A ، SomeOneX
سلام
من میخام مدارک رو فردا بفرستم اما هنوز پول جور نکردم برای اینکه نامه تمکن مالی رو از بانک بگیرم ایا اگه نامه تمکن رو روز مصاحبه ببرم مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟
باتشکر
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما یک خانواده دو نفری هستیم میشه یکی دقیق بگه چقدر ببریم خوبه ؟ من از جدول سالهای پیش و حرف های ضد و نقیض دوستان چیزی نفهمیدم . به نظرتان 38000 دلار برای دو نفر کافیه ؟ ممنونم
تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 23:57)jupiterx نوشته:  سلام
من میخام مدارک رو فردا بفرستم اما هنوز پول جور نکردم برای اینکه نامه تمکن مالی رو از بانک بگیرم ایا اگه نامه تمکن رو روز مصاحبه ببرم مشکلی ایجاد نمیشه ؟؟
باتشکر
سلام دوست عزیزم حتما شما جور کنید و بفرستید مدارک شما باید از قبل ارسال بشه اما اگر نتونستید و دیگر هیچ راه چاره ای نداشتید دیگه مجبورا باید اون کار را کنید

(2014-10-25 ساعت 01:59)حسین69 نوشته:  سلام دوستان ما یک خانواده دو نفری هستیم میشه یکی دقیق بگه چقدر ببریم خوبه ؟ من از جدول سالهای پیش و حرف های ضد و نقیض دوستان چیزی نفهمیدم . به نظرتان 38000 دلار برای دو نفر کافیه ؟ ممنونم
بله دوست من برای 2 نفر زیاد هم هست . موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، rezasadeghi ، jupiterx
خواستم به اطلاع دوستان برسونم که هزینه گرفتن هر گواهی تمکن 6200 تومن از بانک های خصوصی است. بانک های دولتی رو خبر ندارم.
ضمنا کارش اگر گیر آدم تنبلی و کندی نیوفتید 10 دقیقه است.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Rooz ، A_A ، milad.nas
سلام دوستان
1)واسه تمکن مالی نفری 45 میلیون تومان کافیه؟
2)ایا همه بانکها نامه تمکن مالی دارند؟چون واسه یه سفر خارج از کشور که من نامه میخواستم،بانک به من نامه گردش حساب داد به جز حسابهایی که سپرده بلند مدت بودند؛در صورتیکه دوستان گفتند می شه پول را یکروزه به حساب واریز کرد و نامه تمکن را گرفت بدون اینکه گردش حساب داخلش باشه؟
3)یک هفته به سفر این نامه را بگیریم یا زودتر(40روز مانده به مصاحبه) اشکالی نداره؟
سپاس از راهنماییتان
تشکر کنندگان:
یعنی خوشم میاد زحمت نمیدید پست اول و دوم تاپیک رو بخونید! تکرار مجدد پست اول رو بخونید و جوابتون رو دریافت کنید. اگر سئوالی بود بپرسید
تشکر کنندگان: sh_mm10 ، A_A ، AliReza.Sh ، ریحانا
انها را مطالعه کرده و حتی تاپیکهای بعدی انها را .منتها به خاطر گذشت زمان از ان تاپیکها ،احتمال تغییر شرایط هست ،که واسه جوابهای به روز ،سوالی پرسیده میشه.سپاس
تشکر کنندگان:
دوستان من با هزار قرض و زحمت تونستم 55 مليون تو حسابم داشته باشم.. فردا ميخوام برم شعبه ارزي نامه تمكن مالي بگيرم
دوستاني كه ميدونين چجوريه يه توضيح ميدين چقدر طول ميكشه ؟ من امروز پولو تو حسابم ريختم و گردش حسابم هم اصلا خوب نبوده ... ايا مشكلي واسه گرفتن نامه واسم پيش مياد ؟ اصلا اين نامه تمكن مالي كه به انگليسي ميگيرم چند مدل داره؟ اينارو ميگم چون يكي از كارمنداي بانك بهم گفت گردش مالي براي گرفتن نامه مهمه ، الان يه توضيح كامل نياز دارم... راستي بانكم مليه . مرسي
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان:
گردش رو بگین براتون تو نامه نزنند. اگر اصرار کردند گردش بزنند سریع بانک رو عوض کنید. بریزید در حساب یکی از این بانک های خصوصی بلافاصله به شما نامه میدن. نهایت خیلی گیر باشن میگن یک شب باید پول تو حساب باشه.
تشکر کنندگان: A_A ، Mrng93
در مورد بانکذملی یه نمونه تو امضا یکی از دوستان همین قسمت هست، بانک هم مثل همون بهتون میده فقط برای من سربرگش مثل کپی بود فقط مهر و امضا رنگی بود
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: Mrng93

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان