کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
دوستان من امروز گواهی تمکن رو از بانک پارسیان گرفتم اول اینکه گفتن باید پول یه روز تو حساب باشه بعد هم اینکه مبلغ رو به ریال زده و قیمت روز دلار رو نوشته دیگه تبدیل نکرده به نظرتون مشکلی داره؟
کیس نامبر:$$$1
تاریخ رویت قبولی:1 می
تعداد نفرات کیس:1 نفر
کنسولگری: ایروان
تاریخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان اگه موجودي براي گرفتن تمكن مالي در بانك خيلي بيشتر از ١٢٥٪ خط فقر امريكا باشه مشكل ساز ميشه يا نه؟ يعني حتما بايد نزديك به اون عدد باشه !!؟ بعضي از دوستان ميگفتن شايد با گرفتن موجودي بالا واسشون سوال پيش بياد كه از كجا تهيه شده؟ لطفا نظراتتونو بگين ممنون .
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
سلام
بچه ها اگه جای من بودید چقدر تمکم می بردید با خودتون ؟

من ۲۴ سالمه و دانشجوی برق دانشگاه آزادم و تازه دارم برای خودم یه شرکت ثبت می کنم ( فعلا تو مراحل اداری هستم )
شماره کیس: ***2015AS5 ,کنسولگری: Yerevan ,تعداد افراد منظور در کیس : 1 ,مصاحبه: May , کلیر بعد از ۲۱ روز
تشکر کنندگان:
سلام
من برنده اصلی و همسرم دانشجو هست آیا برای همسرم هم نیاز به گرفتن تمکن مالی هست یا خیر ؟
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-11-08 ساعت 00:19)i.rainy نوشته:  سلام
بچه ها اگه جای من بودید چقدر تمکم می بردید با خودتون ؟

من ۲۴ سالمه و دانشجوی برق دانشگاه آزادم و تازه دارم برای خودم یه شرکت ثبت می کنم ( فعلا تو مراحل اداری هستم )

طبق همون جدولي كه در اولين پست همين تاپيك هست
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A
من صنعت کار هستم
هیچ دوست و اشنا و فامیلی هم اون ور آب ندارم . نه اسپانسر نه حتی فامیل درجه 40-ام !!!!
به نظرتون حداقل چقدر به حسابم پول نزریق کنم تا آفیسر رو قانع کنم که میتونم اون ور آب واسه خودم زندگی کنم ؟
تشکر کنندگان: ریحانا
(2014-11-10 ساعت 17:00)jsmlz نوشته:  من صنعت کار هستم
هیچ دوست و اشنا و فامیلی هم اون ور آب ندارم . نه اسپانسر نه حتی فامیل درجه 40-ام !!!!
به نظرتون حداقل چقدر به حسابم پول نزریق کنم تا آفیسر رو قانع کنم که میتونم اون ور آب واسه خودم زندگی کنم ؟
بستگی داره به تعدادی که همراه شما هستن
با در نظر گرفتن خط فقر یو اس اس باید نامه تمکن مالی تهیه کنید
اولین پست در این تاپیک مطالعه کنید طبق همون جدول می تونید تمکن مالی داشته باشید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
سلام
ميشه راهنمايي كنيد كه اين فرمهاي مربوط به اسپانسر رو از چه طريقي ميشه تهيه كرد
ممنون
با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 02:03)Soheilkhazaei نوشته:  سلام
ميشه راهنمايي كنيد كه اين فرمهاي مربوط به اسپانسر رو از چه طريقي ميشه تهيه كرد
ممنون
دوست عزیز اولین پست در همین تایپیک مطالعه بفرمایید کاملا توضیح داده شده و فرمهای مربوطه هم موجود است
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، shandiz
متاسفانه من روي لينك كه ميزنم چيزي باز نميشه فقط محيط متن تغيير ميكنه
با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان:
(2014-11-11 ساعت 23:40)Soheilkhazaei نوشته:  متاسفانه من روي لينك كه ميزنم چيزي باز نميشه فقط محيط متن تغيير ميكنه

بهترین مرجع برای فهمیدن این موضوع راهنمای اسپانسر در فایل راهنمای سفارت
آمریکا در آنکارا صفحه 11 است
.

برای دانلود فرم i-134 و راهنمای آن میتوانید به این لینک مراجعه کنید.

http://www.uscis.gov/sites/default/files.../i-134.pdf
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، AliReza.Sh
سلام
بچه ها من آدرس آمریکا نداشتم، از کسی گرفتم، آدرس لس آنجلس کالیفرنیاست!!

چقد نامه تمکن باید ببرم؟

میشه به افسر بفهمونم تغییر میدمش؟

من تا 50 میلیون میتونم جور کنم!!
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
(2014-11-30 ساعت 21:56)bahram10 نوشته:  سلام
بچه ها من آدرس آمریکا نداشتم، از کسی گرفتم، آدرس لس آنجلس کالیفرنیاست!!

چقد نامه تمکن باید ببرم؟

میشه به افسر بفهمونم تغییر میدمش؟

من تا 50 میلیون میتونم جور کنم!!

سلام
باید توجه کنید که ادرس مهم هست و برای دریاف مدارک اولیه شما مورد استفاده قرار میگیره
اگر اون شخص دوست و فامیل هست و قابل اطمینان مشکلی نیست(آدرس را میتونید هنگام اولین ورود به مقصد تغییر بدید)
بله ,میتونید افزایش بدید مبلغ بین 50 تا 60 مناسب هست و مهمتر از این در صورت سوال
اگر بتونید قانع کید که میتونید روی پای خودتون وایستید مشکلی نیست.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: bahram10 ، vahidbaq
(2014-11-09 ساعت 09:50)milad.nas نوشته:  سلام
من برنده اصلی و همسرم دانشجو هست آیا برای همسرم هم نیاز به گرفتن تمکن مالی هست یا خیر ؟

جایی به این مسئله اشاره ای نشده که همراهان نامه تمکن یا اسپانسر جداگانه داشته باشند و نیازی به این کار نیست یعنی فقط یک نامه بنام نفر اصلی کفایت میکنه ولی بودند کسانی که موجودی رو تقسیم کردند و دوتا نامه جداگانه برا نفر اصلی و همراهشون گرفتن که البته بکارشونم نیومد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
سلام من خانه دارم ولی سندش هنوز اماده نشده (قولنامه دارم) ایا راهی برا ی ارایه ان به سفارت وجود دارد؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان