کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
چرا قانع میکنه و مشکلی نیست
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، A_A
سلام ب دوستان گرامی
آقا من یه سوال داشتم برا تمکن مالی
۱.اگه سند ماشین بخوایم ترجمه کنیم همون برگه سبزو میشه ترجمه کرد یا حتما بایستی سند اصلی باشه؟؟؟
سند اصلی ب نام کسی دیگس :-(
آخه میخام پرایدومو نفروشم Smile
۲.بعد این سند با یه تمکن ۱۰ هزار دلاری از بانک کافیه؟!؟؟
۳.بعد نوع بانکم مهمه ؟!؟ من امروز رفتم بانکم ( بانک رسالت) گفت میدیم انگلیشم میدیم، نوپروبلم Smile
در ضمن من سینگلم Smile
ممنون

2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
(2015-01-02 ساعت 22:57)Iaccept نوشته:  سلام ب دوستان گرامی
آقا من یه سوال داشتم برا تمکن مالی
۱.اگه سند ماشین بخوایم ترجمه کنیم همون برگه سبزو میشه ترجمه کرد یا حتما بایستی سند اصلی باشه؟؟؟
سند اصلی ب نام کسی دیگس :-(
آخه میخام پرایدومو نفروشم Smile
۲.بعد این سند با یه تمکن ۱۰ هزار دلاری از بانک کافیه؟!؟؟
۳.بعد نوع بانکم مهمه ؟!؟ من امروز رفتم بانکم ( بانک رسالت) گفت میدیم انگلیشم میدیم، نوپروبلم Smile
در ضمن من سینگلم Smile
ممنون

1_برای مصاحبه سند قبول نمیکنندقبلا هم که قبول میکردند سند باید شش دانک میبود
2_ بهترین حالت بین 50تا 60میلیون تومان هست ولی بودن کسانی که مثل شما کمتر($10000)بردن .
و مورد قبول بوده البته کمتر منظور من بدون ماشین هست (باید دید تا اون موقع دلار چنده!و خط فقر امریکا)
3_نه مهم نیست هر بانکی میشه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان:
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: ریحانا
سلام دوستان

میخواستم بدونم اگه کسی وام بانکی (خارج از ایران) داشته باشه . امکان رجکت شدنش هست یا خیر ؟؟

لطفا در صورت داشتن اگاهی کامل نظر بدهید چون واقعا این موضوع برام مهمه

متشکرم دوستان عزیز
شماره کیس: 2015AS25XX تاریخ رویت قبولی: 03/MAY/2014 کنسولگری: ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس: 2 ارسال فرمهای سری اول: 10/SEP/2015
کارنت شدن کیس: NOV/2014 نامه دوم: 23/FEB/2015 مصاحبه: 23/APRIL/2015 دریافت کلیرنس:من (برندهٔ اصلی‌)یک ضرب <> همسرم مراحل اداری
اپديت : 29APRIL - 30APRIL
اضافه شدن فرزند به کیس : 1SEP یک ضرب
لاتاری فقط یه شانسه هیچ تضمینی در گرفتن ویزا نیست : همسر عزیزم گرفت ويزا رو Smile
تشکر کنندگان:
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-01-05 ساعت 17:52)SAAM_60 نوشته:  سلام دوستان

میخواستم بدونم اگه کسی وام بانکی (خارج از ایران) داشته باشه . امکان رجکت شدنش هست یا خیر ؟؟

لطفا در صورت داشتن اگاهی کامل نظر بدهید چون واقعا این موضوع برام مهمه

متشکرم دوستان عزیز

هرچند اطلاعات کافی از کیستون در دسترس نیست این جریان به عوامل متعددی بستگی دارد.
اگر وام به صورت معمولی باشه هیچ تاثیری در کلیرنس نخواهد داشت ولی اگر شما بیشتر از یکسال در کشور ثالثی مقیم هستید و نامه سوء پیشینه از اون کشور بیارید و به عنوان بدهکار مالی معرفی بشید وضعیت فرق خواهد کرد
تشکر کنندگان: SAAM_60
سلام دوستان

من تقریبا همه مدارکم آماده هست و الان هم یک نامه تمکن مالی از بانک گرفتم که تاریخ افتتاح حساب و مانده واقعی حساب در اون درج شده. دوباره که داشتم فایل راهنمای سفارت رو میخوندم به جمله زیر رسیدم :
Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);

که عبارت زیر توجه منو جلب کرد:
the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months
میخوام بدونم معنی این چیه؟
یعنی باید گردش 12 ماهه حساب گرفته بشه یا اینکه توی نامه تمکن مالی جمع بدهکار و بستانکار 12 ماه گذشته مشخص بشه؟؟؟؟ چون دقیقاً متصدی بانک همین رو از من پرسید که این امکان وجود داره که این دو عدد در نامه ذکر بشه ولی من گفتم که نمیخوام!!!!
اگر به نظر شما بهتره که باشه، برم دوباره اقدام کنم تا زودتر بگیرم و پست کنم....

ممنون از راهنمایی
تشکر کنندگان:
(2015-01-11 ساعت 23:22)ghorbani_saeid نوشته:  سلام دوستان

من تقریبا همه مدارکم آماده هست و الان هم یک نامه تمکن مالی از بانک گرفتم که تاریخ افتتاح حساب و مانده واقعی حساب در اون درج شده. دوباره که داشتم فایل راهنمای سفارت رو میخوندم به جمله زیر رسیدم :
Statement from a senior officer of a bank showing present balance of applicant’s account, date account was opened, the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months, and the average balance during the year (if there have been recent unusually large deposits, an explanation should be given);

که عبارت زیر توجه منو جلب کرد:
the number and amount of deposits and withdrawals during the past 12 months
میخوام بدونم معنی این چیه؟
یعنی باید گردش 12 ماهه حساب گرفته بشه یا اینکه توی نامه تمکن مالی جمع بدهکار و بستانکار 12 ماه گذشته مشخص بشه؟؟؟؟ چون دقیقاً متصدی بانک همین رو از من پرسید که این امکان وجود داره که این دو عدد در نامه ذکر بشه ولی من گفتم که نمیخوام!!!!
اگر به نظر شما بهتره که باشه، برم دوباره اقدام کنم تا زودتر بگیرم و پست کنم....

ممنون از راهنمایی

خير دوست عزيز اصلا نياز نيست و تنها اخرين مبلغ موجودى حساب لازم ميباشد
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام
من از بانک ملی نامه تمکن مالی گرفتم. به ریال عدد را نوشته ، قیمت ارز دولتی را هم نوشته ولی تبدیل نکرده به دلار. آیا مشکلی هست؟ کسی چنین حالتی برای نامه اش داشته؟
کیس نامبر: 2015AS38XX>
ارسال فرمهای اولیه: 28می
تعدادافراد کیس: 1نفر
سفارت:انکارا
تاریخ کارنت شدن: 9 نوامبر
نامه دوم: 12 نوامبر
مصاحبه: فوریه
وضعیت: کلیرنس
آپدیتها: 11feb, 17feb 19feb , 24feb, 27feb, 2march, 9march،20march 1jun(by email),5jun,9jun, 11jun(name az sefat baraye clear shoda Smile )
120 روز انتظار
تشکر کنندگان: laleht
(2015-01-13 ساعت 13:51)nikoo2468 نوشته:  سلام
من از بانک ملی نامه تمکن مالی گرفتم. به ریال عدد را نوشته ، قیمت ارز دولتی را هم نوشته ولی تبدیل نکرده به دلار. آیا مشکلی هست؟ کسی چنین حالتی برای نامه اش داشته؟

هیچ مشکلی نیست اونا خودشون نرخ ارز آزاد رو میدونن نگران نباش و موفق باشین
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان:
با سلام و احترام
دوستان برگه تمکن مالی من را بانک ملی مهر برجسته نمیزند و می گوید که بانک ملی مهر برجسته ندارد و برای همه فقط نامه انگلیسی در یک سربرگ انگلیسی با یک مهر انگلیسی می دهد .
ایا این موضوع درست است ؟ از دوستان تا حالا کسی از بانک ملی برگه گرفته ؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2015-01-13 ساعت 14:34)moghadas نوشته:  با سلام و احترام
دوستان برگه تمکن مالی من را بانک ملی مهر برجسته نمیزند و می گوید که بانک ملی مهر برجسته ندارد و برای همه فقط نامه انگلیسی در یک سربرگ انگلیسی با یک مهر انگلیسی می دهد .
با تشکر

سلام.. برادر من چند وقت پیش برای ویزای توریستی اقدام کرده بود و برگه تمکن مالییش خیلی خیلی ساده بود مهر برجسته هم نداشت یه مهر خیلی ساده ی بانک ملی...
البته برادر من ریجکت شد و حتی آفیسر نامه تمکن مالیشون رو هم نگاه نکردهSad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
(2015-01-13 ساعت 14:34)moghadas نوشته:  با سلام و احترام
با تشکر

دوست عزيز نامه تمكن بانك ملى در سراسر ايران به همين صورت ميباشد و مشكلى هم پيش نخواهد امد. بنده با همين نامه تمكن از بانك ملى قبلا ويزا گرفته ام
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان