کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
توي مداركي كه سفارت ميخواد نوشته بود گذرنامه و كپي از تمام صفحات آن ؟ اين دقيقا منظورش چيه .. من كه گذرناممو تازه گرفتم و هيچ مهر و ويزايي توش نخورده بايد همرو كپي كنم ؟ اون همه صفحه خالي رو ؟
-شماره کیس:2015AS10##
-کنسولگری: ابوظبي
-ارسال فرمهای سری اول: 23 May
- نامه دوم: 20 September
-مصاحبه: 2014 November 10
- ویزا: November 13
- ورود به آمریکا: November 24
تشکر کنندگان: r.bazargan ، atlantis770
(2014-10-22 ساعت 06:11)Mrng93 نوشته:  توي مداركي كه سفارت ميخواد نوشته بود گذرنامه و كپي از تمام صفحات آن ؟ اين دقيقا منظورش چيه .. من كه گذرناممو تازه گرفتم و هيچ مهر و ويزايي توش نخورده بايد همرو كپي كنم ؟ اون همه صفحه خالي رو ؟
بله !
باید از تمام صفحه های گذرنامه کپی گرفت !

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: Mrng93 ، atlantis770
(2014-10-22 ساعت 02:00)goldfish_729 نوشته:  من خودم حدود 300 هستم و فرمو اواخر اگوست فرستادم
هر شب دارم خواب میبینم تو سفارتم!
دیشب یه خوابی دیدم کابوس!
بابام سر سفره صبحانه بهم گفت تو خواب حرف میزدم! میگفتم "ویزا! ویزا م آمده؟! پول ! پول نداریم!؟"
این kcc هم شورشو درآورده!

Sent from my GT-P3100

تنها نيستى منم تو آگوست فرستادم و با وجوديكه سرى اول كارنتى ها هستم مثل شمام چاره اى جز صبورى نيست
من همش استرس اتمام ويزا دارم چون كارم دولتى هست و تا نامه دوم بياد و تا كلير بشم Big Grin : D : D خدا داند
Take it easy buddy
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ARSAMNEW ، kaamiran ، atlantis770
(2014-10-22 ساعت 06:11)Mrng93 نوشته:  توي مداركي كه سفارت ميخواد نوشته بود گذرنامه و كپي از تمام صفحات آن ؟ اين دقيقا منظورش چيه .. من كه گذرناممو تازه گرفتم و هيچ مهر و ويزايي توش نخورده بايد همرو كپي كنم ؟ اون همه صفحه خالي رو ؟

گفته تمام صفحات اما تابحال یک مورد هم سفرنامه نخوندم که تمام صفحات گذرنامه رو از برنده خواسته باشند.
البته هزینه ای نداره تهیه اش و من هم از تمام صفحات میبرم اما همون صفحات اول رو میگیرند و بقیه رو پس میدن
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ARSAMNEW ، atlantis770 ، A_A ، Mrng93 ، AliReza.Sh
کسی جواب سوال منو میدونه ؟
برسی فرم های ارسالی به KCC اینجوری هست که مثلا تمام اون کسایی که توی ماه می یا جون فرم رو ارسال کردن بررسی میشن؟ یعنی جدا از مسله کارنت شدن و کیس نامبر؟ یا هر ماه برای کارنتی ها ما این مسله رو خواهیم داشت که فرم هار رو باید بررسی کنن بعدا بیایم مصاحبه ؟
من نوعی که DS260 رو 7 جون فرستادم الان فرمم بررسی میشه یا میره برای بعد از کارنت شدن ؟
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hamed shayan
منم دیشب آخر وقت زنگ زدم KCC گفت فرم شما در حال بررسیه!!! که یعنی ماه دسامبر هم مصاحبه نمیریم. اگه بگیم 15 ام ماه نوامبر سری بعدی نامه های دوم بیاد (که اگه نامه دوم ما هم بیاد!!!) از 13 جون تا 15 نوامبر میشه 5 ماه طول کشیده که فقط نامه دوم بیاد. حالا با توجه به کار دولتی و سربازی که من رفتم حداقل 6 ماه هم کلیرنس رو شاخشه.... دیگه ببین چه شود Sad
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ARSAMNEW ، atlantis770
(2014-10-22 ساعت 10:21)mamali121 نوشته:  منم دیشب آخر وقت زنگ زدم KCC گفت فرم شما در حال بررسیه!!! که یعنی ماه دسامبر هم مصاحبه نمیریم. اگه بگیم 15 ام ماه نوامبر سری بعدی نامه های دوم بیاد (که اگه نامه دوم ما هم بیاد!!!) از 13 جون تا 15 نوامبر میشه 5 ماه طول کشیده که فقط نامه دوم بیاد. حالا با توجه به کار دولتی و سربازی که من رفتم حداقل 6 ماه هم کلیرنس رو شاخشه.... دیگه ببین چه شود Sad

نگفتن کی نامه ها رو می زنن رو سایت ؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
(2014-10-22 ساعت 10:35)ashkansoso65 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 10:21)mamali121 نوشته:  منم دیشب آخر وقت زنگ زدم KCC گفت فرم شما در حال بررسیه!!! که یعنی ماه دسامبر هم مصاحبه نمیریم. اگه بگیم 15 ام ماه نوامبر سری بعدی نامه های دوم بیاد (که اگه نامه دوم ما هم بیاد!!!) از 13 جون تا 15 نوامبر میشه 5 ماه طول کشیده که فقط نامه دوم بیاد. حالا با توجه به کار دولتی و سربازی که من رفتم حداقل 6 ماه هم کلیرنس رو شاخشه.... دیگه ببین چه شود Sad

نگفتن کی نامه ها رو می زنن رو سایت ؟

نه فقط در خصوص فرم خودم بهم گفت.
کیس نامبر: 2015AS0##0/ سفارت: آنکارا/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/مشاهده قبولی: 1 می 2014/ ارسال فرم: 13 جون 2014/ کارنت شدن: 12 آگوست 2014/ نامه دوم: 24 نوامبر 2014/ زمان مصاحبه: هفته اول ژانویه 2015/ آپدیتها: 6، 7، 8، 12 ژانویه، 20 فوریه و 8، 10، 14 آپریل هردو نفر، 13، 14 ژانویه، 12 فوریه، 9، 16 مارچ و 2، 3 آپریل خودم، 1، 2 آپریل خانمم/ کلیر شدن 14 آپریل
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ashkansoso65 ، r.bazargan
کلا از زمانیکه فرمها فرستاده میشه کلیرنس شروع میشه حالا اونهایی که نه سربازی و مجردن و کار خاصی ندارند تا رسیدن نوبت مصاحبه شون کلیرشدن و ویزای یک ضرب میگیرن بقیه که هنوز تموم نشده ادامه پیدا میکنه پس در واقع الان حدود پنج ماه گذشته از اغاز کلیرنس ها البته من این رو از دوستان برنده ای که الان در امریکاهستند میگم وگرنه خودم هیچ اطلاعاتی ندارم به این دلیل کهااگر بخواد بعد از مصاحبه باشه واقعا کیس نامبرهای با شماره بالا فرصتی ندارند و این منطقی نیست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، hamed shayan ، m.ghoreishi ، نیلان
(2014-10-22 ساعت 10:52)sun2015 نوشته:  کلا از زمانیکه فرمها فرستاده میشه کلیرنس شروع میشه حالا اونهایی که نه سربازی و مجردن و کار خاصی ندارند تا رسیدن نوبت مصاحبه شون کلیرشدن و ویزای یک ضرب میگیرن بقیه که هنوز تموم نشده ادامه پیدا میکنه پس در واقع الان حدود پنج ماه گذشته از اغاز کلیرنس ها البته من این رو از دوستان برنده ای که الان در آمریکاهستند میگم وگرنه خودم هیچ اطلاعاتی ندارم به این دلیل کهااگر بخواد بعد از مصاحبه باشه واقعا کیس نامبرهای با شماره بالا فرصتی ندارند و این منطقی نیست

من فکر میکنم KCC اومده برندگان لاتاری رو به سه دسته تقسیم کرده. دسته اول اونایی که یک ضرب میگیرن که بر اساس کارنت شدن کیس نامبرشون به مصاحبه دعوت میشن و ویزا میگیرن. دسته دوم کسانی هستند که اول میرن مصاحبه بعد کلیرنس میخورن. دسته سوم کسانی هستند که اول کلیرنس روشون انجام میشه بعد دعوت به مصاحبه میشن و ویزا یک ضرب میگیرن. البته امیدوارم که اینگونه باشه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ashkansoso65 ، kaamiran ، atlantis770 ، arya25
یکی از فانتزیام این شده TongueBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
که ایمیلمو که چک میکنم یهو ایمیل KCC و ببینم که گفته نامه د.ومتون و ....
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A ، kaamiran ، laleht ، ashkansoso65 ، hilda60 ، kimfar
یه سوال
آیا برای کسانی که در ژانویه مصاحبشون برنامه ریزی میشه هم نامه دوم تا آخر اکتبر میاد؟

یا میره تا 1 ماه دیگه؟ یا مثلا در آخر نوامبر سری دوم نامه ها میاد؟

سوال دیگه اینکه چرا این پروسه چک کردن فرمها اینقدر طولانیه؟ برای خودم سواله 1 فرمه که پر شده زیادم همچین مفصل و ... نبود و این پروسس مثلا شامل چی میشه؟ منی که مثلا زدم شغلم ..... شرکت... کار میکنم چیش و میخوان چک کنن مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی تا الان فقط کسانی که می فرمهاشون و ارسال کردن دعوت به مصاحبه میشن؟
و تازه فرمهای کسانی که جون هم ارسال کردن داره چک میشه؟ با این وضعیت منی که آگوشت ارسال کردم مصاحبه ام میوفته تا نزدیکه عید و انگار نه انگار جز کارنتی های ماه دوم بودم
Cool
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
من با توجه به تماسی که دیروز با کی سی سی داشتم برداشتم اینه که نامه دوم این چند روزه نمیاد و احتمالا اوایل نوامبر برای خیلی ها میاد
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: r.bazargan ، ARSAMNEW ، ashkansoso65
در فروم ایمیگریشن که دو نفر از تاریخ مصاحبه شون خبر دار شده اند.
یکی ایمیلی جواب گرفته بود که تاریخ مصاحبه شما 10 دسامبر است و شما 7 تا 10 روز کاری دیگر نامه دوم را دریافت خواهید کرد. ایشان 27 می فرم را فرستاده و اواسط جون ادیت کرده بود.

یک نفر دیگر هم تلفنی 1 دسامبر وقتش را گرفته بود که قسمت شیرینش اینجاست که 10 جون فرم را پر کرده بود. یعنی شما اگر قبل از 10 جون فرم را پر کرده باشید تقریبا خیالتان راحت باشد که نامه دوم را این سری دریافت خواهید کرد.
فقط میماند نیمه دوم جون ها که آیا تا آن لحظه که برنامه ریزی دسامبر شروع شده بود پروسسشان تمام شده یا نه که فعلا جوابش مشخص نیست.

من همچنان خوشبینم که تا 48 ساعت از زمانی که اولین نفر اعلام کرد یعنی جمعه صبح نامه ها به دست همه آنهایی که قرار است برسد با هم برسد. اما یک تخفیف تا جمعه شب هم میدهم.
امیدوارم که KCC این دفعه هم مثل دفعه قبل که قول 10 روز بعد را میداد و پس فردای آن روز نامه ها را آپلود کرد این دفعه هم توزرد از آب دربیاید!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babak12 ، ARSAMNEW ، kaamiran ، HERMES7 ، laleht ، m.ghoreishi ، sami_rg ، behjat ، ashkansoso65 ، aghamilad ، A_A ، Mahboy ، R-AL ، saboteur ، areb1356 ، h-amin
به نظر من پروسس فرم ها بر اساس باركدي است كه در زمان ارسال فرم ها داده ميشه. و منتظر كارنت شدن نمي مانند و پروسس را بر ان اساس شروع كرده اند و هر چه بگذره سرعت بررسي فرم ها با سرعت كارنت شدن كيس ها برابر مي شود.
تشکر کنندگان: َalikh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان