کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
بيا بيا بيرون بيا از دل خاك بيرون بيا
با با مرديم به خدا
بهداد ، پيشگوييت با يكي دو درصد خطا تا حالا درست بوده اگه اينم درست باشه نامه ما بياد يه شيرنيه توپ پيشه من داري
باييييييييي
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: HERMES7 ، ashkansoso65 ، atlantis770
دوستان طي تماسي كه با kcc داشتم تاريخ مصاحبه ما هم معلوم شد
پست قبليمو مي تونين پاك كنين
البته شيرني بهداد پا بر جاست
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، ashkansoso65 ، A_A ، atlantis770 ، ARSAMNEW
سلام اقا بهداد حالا که اینجوریه یه شیرینی هم من بهت میدم اقا حدودا کیس ***5واسه کی برنامه ریزی کنم مصاحبه رو میگم با احترام.
تشکر کنندگان:
وایییییییییییی چخبر خوبی!!! مرسی اقا‌احسان امیدوارم ما هم این سری جزو کسایی باشیم که نامه دوممون میاد ......شـــاید این دف‍ـــعه بیایدشاید�ߘðߘÀ
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: bahreini.ehsan ، ashkansoso65 ، kimfar
سلام دوستان من الان با کی سی سی تماس گرفتم و گفتم پروندم در چه مرحله ای هست که گفت بررسی پروندم تموم شده و گفتم ایا نامه دومم این دو روزه میاد گفت نه دو هفته دیگه میاد و گفتم کی مصاحبه دارم گفت دو هفته دیگه تو نامت مشحص میشه
باز خوبه بررسی پروندم تموم شده و فکر کنم اخر دسامبر مصاحبم باشه یعنی امیدوارم که دسامبر باشه که اگه ژانویه باشه با امتحانات پایان ترمم بد تداخل میکنه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، HERMES7 ، babak12 ، A_A
(2014-10-21 ساعت 20:50)Peyman123 نوشته:  دوستان طي تماسي كه با kcc داشتم تاريخ مصاحبه ما هم معلوم شد
پست قبليمو مي تونين پاك كنين
البته شيرني بهداد پا بر جاست

تاریخ مصاحبتون کی هست ؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
من با kcc تماس گرفتم ، گفتن در حال بررسیه ، این ماه هم نامه مصاحبه من نمیاد
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
تشکر کنندگان:
(2014-10-21 ساعت 22:10)m.mehrjoo نوشته:  من با kcc تماس گرفتم ، گفتن در حال بررسیه ، این ماه هم نامه مصاحبه من نمیاد
دوست عزیز امضا تونو کامل کنین
حدود کیستون چنده؟کی کارنت شدین؟کی فرمتونو ارسال کردین؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: A_A
(2014-10-21 ساعت 22:10)m.mehrjoo نوشته:  من با kcc تماس گرفتم ، گفتن در حال بررسیه ، این ماه هم نامه مصاحبه من نمیاد

میشه خواهش کنم بگید کی فرم هاتون و فرستادین؟؟؟ حدود کیس نامبزتون چیه؟
تشکر کنندگان: A_A ، ashkansoso65
امیدوارم هر چه زودتر نامه ی دوم همه ی دوستان بیاد. باور کنید دوست دارم هرچه زودتر همتون خوشحال بشید.
برای من هم که 2 نوامبر مصاحبه دارم دعا کنید.
مطمئن هستم بزودی نامه تون میرسه و برنده میشید.....
تشکر کنندگان: HERMES7 ، afrand ، kimfar ، ashkansoso65 ، goliii ، A_A ، ARSAMNEW ، behjat
(2014-10-21 ساعت 22:37)ashkansoso65 نوشته:  
دوست عزیز امضا تونو کامل کنین
حدود کیستون چنده؟کی کارنت شدین؟کی فرمتونو ارسال کردین؟
2100 , 5 june فرستادم
شماره کیس:21**
تاریخ رویت قبولی:1 may
کنسولگری:Ankara
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:5 june
کارنت شدن کیس: 12 Aug
مصاحبه:14 january
دریافت کلیرنس:یکضرب
دریافت ویزا:17 ژانویه
ورود به آمریکا:3 آپریل 2015
دریافت گرین کارت:?
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، ARSAMNEW
من نمیدونم قضیه چیه والا...یک ماه پیش زنگ زدیم کی سی سی گفتن بررسی نشده پرونده تون تا دوماه دیگه منتظر باشین الان زنگ زدم گفتن بررسی شروع نشده باید صبر کنین تا ایمیل ییاد براتون! فکر کنم ما سری اخر کارنتی ها میریم مصاحبه با این وضعیت.....
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
(2014-10-22 ساعت 00:25)morida نوشته:  من نمیدونم قضیه چیه والا...یک ماه پیش زنگ زدیم کی سی سی گفتن بررسی نشده پرونده تون تا دوماه دیگه منتظر باشین الان زنگ زدم گفتن بررسی شروع نشده باید صبر کنین تا ایمیل ییاد براتون! فکر کنم ما سری اخر کارنتی ها میریم مصاحبه با این وضعیت.....

دوست عزیز ایشالا میری من دوستانی میشناسم که 300 - 400 هستن اما هنوزه نامه دوم نیومده تازه همون اول هم فرستاده بودن . خلاصه نگران نباش دوست عزیز
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: saboteur ، kaamiran ، A_A ، babak12 ، ashkansoso65 ، h-amin
من خودم حدود 300 هستم و فرمو اواخر اگوست فرستادم
هر شب دارم خواب میبینم تو سفارتم!
دیشب یه خوابی دیدم کابوس!
بابام سر سفره صبحانه بهم گفت تو خواب حرف میزدم! میگفتم "ویزا! ویزا م آمده؟! پول ! پول نداریم!؟"
این kcc هم شورشو درآورده!

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: A_A ، hilda60 ، laleht ، ARSAMNEW ، r.bazargan ، afrand ، ashkansoso65 ، SAAM_60 ، milad.nas ، Memolk ، hamed shayan
دوست عزیز دیگه کاریش نمیشه کرد باید صبور بود .
بدون هیچ هزینه ( سرمایه گذاری 1.5 میلیاردی ) میخان بهمون ویزا بدن
نباید نا شکر باشیم . بدهکار بهمون نیستن .
کلا باید منتظر بود و خود را به دست تقدیر سپرد
اینشالا اون چیزی که خیر حال است اتفاق بیفته
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، aghamilad ، rezasadeghi ، ARSAMNEW ، r.bazargan ، afrand ، ashkansoso65 ، sun2015 ، SAAM_60 ، h-amin ، Memolk ، kaamiran ، behjat ، kimfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان