کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
تبریک به همه دوستانی که نامشون اومد.....نامه ماکه هنوز نیومد و ما منتظریم فکر کنم سری بعد نامه ما بیاد
ایشالا همتون یه ضرب یگیرین
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak12 ، ashkansoso65 ، R-AL ، k1_m_1358 ، A_A ، kimfar
با سلام به همه دوستان من دوتا سئوال دارم اول اينكه ما ٢٩ جون فرم رو فرستاديم و هنوز زمان مصاحبه اعلام نشده نياز به تماس تلفني هست؟ ديگه اينكه همسر من فرد برنده هست و مداركش كامله ولي من پزشك طرحي هستم و هنوز دانشنامه من آزاد نشده ولي گواهي اشتغال به كار از دانشگاه بعنوان پزشك متخصص گرفتم و براي پزشك عمومي هم يك مدرك پروانه دائم پزشكي عمومي دارم آيا كفايت مي كنه؟ باتشكر وآرزوي موفقيت براي همه دوستان
تشکر کنندگان:
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinآقا بهداک مرسی درست پیش بینی کردی Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، milad.nas ، آتوسا٣٩ ، atlantis770
هورااا تبریک به تمامی بچه ها بلاخره انتطار ها به سر رسید امیدوارم همتون تو مصاحبه یه ضرب بگیرید ......................
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: babak12 ، 2015reza ، ashkansoso65 ، milad.nas ، atlantis770 ، k1_m_1358 ، A_A ، kimfar
امروز نامه دوم هم اومد. تاریخش نیمه اول دسامبر هست.
برنده اصلی همسرم هست.

شماره پرونده: 2015AS3XXX تاریخ رویت قبولی: 1 May ارسال فرمها: 22 May تاریخ مصاحبه: نیمه اول دسامبر
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 2015reza ، Memolk ، atlantis770 ، k1_m_1358 ، A_A ، laleht ، kimfar ، َalikh
(2014-10-23 ساعت 20:00)aghamilad نوشته:  اقا نامه منم اومد 15 دسامبر مصاحبه دارم

تبريك خيلي زياد. كاش من هم فرمم رو زود فرستاده بودم. شماره كيس من هم مثل شماست.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babak12 ، aghamilad ، ashkansoso65 ، k1_m_1358
دوستان کسی میدونه دوباره کی نامه ها میاد؟؟؟؟ یعنی مایی که هنوز‌نامه دوممون نیومده کی دوباره باید منتظر نامه دوم باشیم؟
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: A_A
به به میبینم که همه شادو خندونن.ایول.
ایشاالله همیشه خوش و خندون باشید.
[emoji6] [emoji1]
کیس نامبر:2015as3xx
California
تشکر کنندگان: ashkansoso65 ، ashkan.h56 ، ARSAMNEW ، rezasadeghi ، kaamiran ، atlantis770 ، R-AL ، A_A ، laleht ، kimfar
(2014-10-23 ساعت 20:27)bidaad نوشته:  امروز نامه دوم هم اومد. تاریخش نیمه اول دسامبر هست.
برنده اصلی همسرم هست.

شماره پرونده: 2015AS3XXX تاریخ رویت قبولی: 1 May ارسال فرمها: 22 May تاریخ مصاحبه: نیمه اول دسامبر

ببینم من مثل اینکه یه چیز رو نفهمیدم این وسط, شما کیستون ٣٠٠٠ (٣ هزار) هست و دسامبر کآرنت خواهید شد, اونوقت همون دسامبر میرین مصاحبه؟ از الان تاریخ مصاحبه معلوم شد؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
(2014-10-23 ساعت 20:59)bahreini.ehsan نوشته:  
(1974-06-25 ساعت 20:29)ashkansoso65D:D:D:D[size=medium' نوشته:  آقا بهداک مرسی درست پیش بینی کردی [/size]Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Wink عجب

آقا احسان اول دست شما درد نکنه Big GrinBig Grin. از بچه ها رتبه خواستین اگر نامه ها اومد من رتبم 4 هست و نمی تونم به شما رتبه بدم . پس یه رتبه معنوی بهت میدم TongueTongue
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان: k1_m_1358
سلام
آقا اشکان کیس نامبر من به کیس نامبرشما نزدیکه ولی من فرم ها رو 26 ژوِئن ارسال کردم
پس مال من خیلی طول می کشه تا بیاد؟؟؟
case number:zire 500
mahal mosahebe:ankara
tarikh mosahebe:20 january
b omid visa yek zarb (:
تشکر کنندگان: ashkansoso65
تبریک به همه دوستانی که نامه دوم رو گرفتن !!
من دیر خبر دار شدم چون به سفارش بعضی از دوستان یه خورده از مهاجر سرا فاصله گرفتم اخه بدجور معتادش شده بودم !!
ایشالا که مصاحبتون به بهترین شکل پیش میره و مثل همیشه بازم میگم :
--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: babak12 ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، A_A
پس نامه ي ما چي. من ٢٢ جون فرمم رو فرستادم؟؟؟؟؟؟

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
تشکر کنندگان: A_A
من يك تصميمي كه دارم اينه كه چه امسال موفق بشم ويزا بگيرم و چه قسمت نباشه امريكا، حتما در فروم بچه هاي برنده ٢٠١٦ به زودتر فرستادن فرم ها تاكيد كنم. شكي نيست كه زود فرستادن فرم ها خصوصا در كيس نامبرهاي پايين، از نظر دريافت زودتر نامه دوم اهميت خيلي زيادي داره و اگه روند كليرانس اين افراد طول بكشه، حاشيه امني رو براي دريافت ويزا ايجاد مي كنه . متاسفانه در فروم پر كردن فرم دي اس ٢٦٠ امسال ، هيچ تاكيدي به پر كردن زودتر فرمها احساس نمي شد. به همين خاطر من با خيال راحت صبر كردم تا بعضي از مداركم تكميل بشه و بعد فرم رو پر كنم و الان بايد با كيس نامبر حدود ٣٠٠٠ كلي استرس بكشم كه كي نامه دومم مياد.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ofrfar ، behjat ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، R-AL ، k1_m_1358 ، َalikh
تاریخ ارسال فرم DS260 خیلی مهم بوده ! که باید همون May 19 ارسال میکردم ! ولی متاسفانه من دیر فرستادم و با توجه به کارنت شدنم در اولین سری ، اما هنوز به مصاحبه دعوت نشدم و باز باید 1 ماه دیگه صبر کنم تا شاید نامه دوم من هم بیاد !!!
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان ، خوش خبر باشید .
**2015AS22    
Issued 16-Sep-2015
Seattle
ﺗﻨﻬﺎ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﺩﻧﯿﺎ: ﻫﺮﭼﯽ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ Rolleyes
تشکر کنندگان: 2015reza ، kaamiran ، ashkansoso65 ، behjat ، atlantis770 ، k1_m_1358 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان