کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-23 ساعت 23:59)2015reza نوشته:  
(2014-10-23 ساعت 23:25)bahram10 نوشته:  
(2014-10-22 ساعت 22:58)laleht نوشته:  سلام
منم الان صحبت كردم با kcc گفتن هنوز فرمم پروسه نشده والان تازه رسيدن به پروسه فرمهاى تا اوايل آگوست و چون من اواسطش بودم تو اين سرى نامم نيست
درسته خبر خوبى واسه من نيست ولى حداقل واسه اونايي كه جولاى فرستادن خبر خوبيه
دوستان موفق باشين
واسه ما هم دعا كنين زودتر بياد

سلام دوست عزیز یعنی من فرم رو 1 سپتامبر پر کردم هنوز ندیدنش؟
من میترسم فرم پر کرده باشم ولی دستشون نرسیده باشه!!!!!!!
هنوز کارنت نشدم ولی میترسم!!
الکی میترسم ن!؟
شما ديگه از من هم بدبين تر هستين!! من ٢٠ روز پيش فرمم رو فرستادم ، ديروز به KCC ايميل زدم و امروز جواب دادن كه فرمها رو دريافت كردن و پروسس فرمها چند هفته (several weeks) طول خواهد كشيد و اطمينان از اين كه نامه دوم رو دريافت خواهيم كرد. پس ترس تون كاملا بي مورده و نگران نباشين.

ممنون اگر میشه امضا بذارین متوجه بشم کی پر کردین و کیستون چند
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
بلاخره نامه ما هم اومد.14 دسامبر. ابوظبی.
شماره کیس: AS00000007XX - کنسولگری:ابوظبی - تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر) -مصاحبه:14Dec 2014 -کلیر:خودم و دخترم2 آپریل -همسرمAp (آخرین آپدیت همسرم22آپریل - 15 جولای بدون ایمیل پیگیری) - 10 آگست - 18آگست آپدیت ایمیل -22سپتامبر آپدیت از سفارت همه کیس -ویزا همسر :Sadمقصد سن خوزهSad

تشکر کنندگان: 2015reza ، babak12 ، kaamiran ، ashkansoso65 ، L_haam ، k1_m_1358 ، A_A ، kimfar
تازه الان 10 ارسالم کامل شد
باشه امضا میزارم

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: bahram10 ، vahid1432 ، نیلان ، A_A
(2014-10-23 ساعت 23:55)babak12 نوشته:  مرسی دوست عزیز
هفته دوم دسامبر
بابك جان خيلي تبريك مي گم. واقعا خوشحال شدم. براي ما هم دعا كن و ما رو در جريان مصاحبه ات قرار بده. به اميد ويزاي يك ضرب برات.
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، behjat ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، نیلان ، k1_m_1358
(2014-10-24 ساعت 00:02)goldfish_729 نوشته:  کیس 3zz
17 آگوست!

Sent from my GT-P3100

پس فکر کنم مصاحبتون فوریه باشه

(2014-10-24 ساعت 00:03)s.zare نوشته:  بلاخره نامه ما هم اومد.14 دسامبر. ابوظبی.

تبریک، ایشالا یک ضرب ویزا
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: goldfish_729 ، atlantis770
سلام دوستان من هم نامه دوم رو دریافت کردم حالا میشه یه راهنمایی کنید که با توجه به اینکه محل مصاحبم انکارا هست قدم بعدی چیه ؟ ممنون
ایشالا خیلی زود همه بچه ها از این انتظار پر استرس در بیان
کیس نامبر :**18 / تعداد افراد :فقط خودم / تاریخ رویت قبولی : 1 may / تاریخ ارسال فرم : 7 jun / تاریخ دریافت نامه دوم : 23 oct / تاریخ مصاحبه : 1 dec / محل مصاحبه : آنکارا / کلیرنس بدلیل نقصی مدارک / تاریخ کلیر : بعد از کامل کردن مدارک / تاریخ تحویل پاسپورت و برگه صورتی : 2 feb / تاریخ دریافت ویزا : 10 feb Tongue / ورود به آمریکا : 05 MARCH
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، 2015reza ، aghamilad ، ashkansoso65 ، atlantis770 ، k1_m_1358 ، A_A
(2014-10-24 ساعت 00:03)bahram10 نوشته:  
منم الان صحبت كردم با kcc گفتن هنوز فرمم پروسه نشده والان تازه رسيدن به پروسه فرمهاى تا اوايل آگوست و چون من اواسطش بودم تو اين سرى نامم نيست
دوستان موفق باشين

الکی میترسم ن!؟
شما ديگه از من هم بدبين تر هستين!! من ٢٠ روز پيش فرمم رو فرستادم ، ديروز به KCC ايميل زدم و امروز جواب دادن كه فرمها رو دريافت كردن و پروسس فرمها چند هفته (several weeks) طول خواهد كشيد و اطمينان از اين كه نامه دوم رو دريافت خواهيم كرد. پس ترس تون كاملا بي مورده و نگران نباشين.

من هنوز ده ارسالم تكميل نشده ، براي همين امضا ندارم. كيس حدود ٣٠٠٠ هست و ٥ اكتبر پر كردم. يعني دير تر از همه شماها!!!!
◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahram10
(2014-10-24 ساعت 00:10)2015reza نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 00:03)bahram10 نوشته:  
دوستان موفق باشين

الکی میترسم ن!؟

من هنوز ده ارسالم تكميل نشده ، براي همين امضا ندارم. كيس حدود ٣٠٠٠ هست و ٥ اكتبر پر كردم. يعني دير تر از همه شماها!!!!

کارنت شدی؟ بالای 3200؟

(2014-10-24 ساعت 00:09)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من هم نامه دوم رو دریافت کردم حالا میشه یه راهنمایی کنید که با توجه به اینکه محل مصاحبم انکارا هست قدم بعدی چیه ؟ ممنون

تبریک
تشکر کنندگان: ARSAMNEW
دوستان سلام برای اطلاع از تاریخ مصاحبه می تونید با مراجعه به این آدرس از تاریخ دقیق مصاحبتون مطلع شوید که در تاریخ 16 Oct آپدیت شده :

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: babak12
(2014-10-24 ساعت 00:09)nazanin_nmk نوشته:  سلام دوستان من هم نامه دوم رو دریافت کردم حالا میشه یه راهنمایی کنید که با توجه به اینکه محل مصاحبم انکارا هست قدم بعدی چیه ؟ ممنون
سلام وقت دکتر بگیرید ،ادرس پستی pttرا انتخاب و ثبت نام کنید واکسن هاتونو کامل کنید
مدارکتون را اماده کنید و برای سفارت پست کنید ،هتل و بلیط هواپیما را بگیرید
افراد کیس:۳ ارسال فرم۱۹می کارنت شدن :augدریافت نامه ی دوم:۳روز بعد از کارنت شدن محل مصاحبه:انکارا زمان مصاحبه:۱۴اکتبر دریافت ویزا یک ضربBig Grin
تشکر کنندگان: bahram10 ، nazanin_nmk ، ashkansoso65 ، h-amin ، k1_m_1358
دوستان عزیزم
برای تبریک از دکمه تبریک و تشکر استفاده کنید
که باعث بالا رفتن ارسال تاپیک نشه
مرسی از همه دوستان برای همکاری
..........................
لطفا اگر ارسال شما به 10 تا رسیده حتما امضا تکمیل کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahram10 ، aghamilad ، 2015reza ، kaamiran ، solid_mercury ، goldfish_729 ، ashkansoso65 ، litho ، L_haam ، A_A
[quote='s.zare' pid='559418' dateline='1414092814']
بلاخره نامه ما هم اومد.14 دسامبر. ابوظبی.
[/quot

سلام دوستان من واقعا نگرانم بازم نامه من نیامد Sad تو ماه گذشته 2 بار تماس گرفتم و دایم میگن در حال پروسس هست . بنا به گفته دوستان گفتن کسانی که تا اخر جولای فرستادن وکارنتن نامشون میاد . هنوز کسی از کارنتی های اول مونده که نامش نیامده باشه؟
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان: solid_mercury ، kimfar

ببخشيد مي پرسم. همين الان به دستتون رسيد؟ اول ايميل رسيد يا.....؟؟؟؟

Case number:1700
Submit ds260:22june
Current:August
4 people
Ankara
تشکر کنندگان: kaamiran
می‌شه این سوال منو یکی‌ از مدیران عزیز جواب بده؟ یکی‌ دو تا از دوستان الان زدن که نامه دومشون اومده، با اینکه امضاشون میگه شمارشون حدود ۳۰۰۰ِ که دسامبر کارنت میشن، یعنی‌ KCC به این صورت کارنتی‌های دسامبر رو همون دسامبر میفرسته مصاحبه؟ من فکر کردم همون ماه کارنت باید برسه، بعد حد عقل، یا همون ماه یا یکی‌ دو ماه بعد نامه میاد. چیزیه این وسط که من نفهمیدم؟
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
دوستان بالاخره نامه دوم ما هم اومدSmile
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان: solid_mercury ، ashkansoso65 ، babak12 ، L_haam ، A_A ، kimfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان