کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-24 ساعت 10:32)MAHSA9812 نوشته:  ما نامه دوممون امروز اومد Big GrinSmile

به سلامتی میمنت و مبارکی
ایشالا خبر مزین شدن پاسپورت تون
Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: masouleh
تبریک به دوستانی که نامه دوم اومده براشون و امیدوارم برای بقیه هم بیاد
برای ما هم بالاخره اومد جالب اینجاست من شب قبلش زنگ زدم یه خانم گیج(لوری) برگشت گفت 15 سپتامبر نامتون میاد 3 دفعه گفتم سپتامبر تا گفت نه نوامبر بعد هم گفت فرمت اصلن تکمیل نیست من دارم رو اسکرین میبنم نمیدونم چرا قبلا بهت گفتن نامه میاد برات.
ولی دیروز نامه اومد که آپدیت دارید Smile
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، bahram10 ، aidaz ، ashkansoso65 ، HERMES7 ، kimfar
(2014-10-24 ساعت 09:41)رضا2015 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 09:29)نیلان نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 02:03)milad.nas نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 01:59)Mahboy نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 01:56)milad.nas نوشته:  دوست من ، منم نامه دوم رو گرفتم ، ١٦ جون فرستادم فرمامو

پس هیچ حساب و کتابی نداره Sad شما که سفارت هم عوض کردید، کیس نامبرتون بالاتره و بعد از من هم فرم فرستادید ...

همينطوره ، اميدوارم هرچه زودتر نامه دوم شما هم بياد

دوستان هر هفته ۵ شنبه ها نامه ی دوم میاد؟ یا ماهی یه بار نامه ی دوم میاد؟

سری قبل که ماه پیش بود جمعه شب اومد این ماه که پنج شنبه اومد
افرادی که تماس گرفته بودن گفتن تا ده روز اینده که الان سه روزش گذشته
احتمالا تا اخر این ماه باز هم بیاید ظاهرا کسی که یک نفر بوده و ۱۶ جون فرم فرستاده نامه شون اومده

lمن 21 جون فرستادم هنوز نیومده
تشکر کنندگان:
دوستان یه چیز دیگه هم هست به محض اینکه مصاحبه مشخص میشه تو سی اک CEAC اون بالا کارنت پروسسینگ سایت از کی سی سی میشه سفارت بعدش نامه میاد
کیس نامبر:2015AS0004xx افراد کیس: 3 نفر آ،نکارا، تاریخ ارسال فرم ها: 22 می کارنت: 12 آگوست 2014 نامه دوم: 23 اکتبر 2014 تاریخ مصاحبه: 3 دسامبر دریافت ویزا: Cool خودم AP همسر و فرزند یک ضرب آپدیتها 24 دسامبر، 20 فوریه، 26 فوریه بعد ارسال ایمیل ، 27 مارچ، 30 مارچ، 31 مارچو کلیر 8 آپریل دریافت ویزا22 آپریل Big Grin ورود به آمریکا 6 می
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2014-10-24 ساعت 10:57)نیلان نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 10:32)MAHSA9812 نوشته:  ما نامه دوممون امروز اومد Big GrinSmile

به سلامتی میمنت و مبارکی
ایشالا خبر مزین شدن پاسپورت تون
Big Grin

مرسی ایشالا برای شما هم همینطور Big Grin
تشکر کنندگان: نیلان
خوشبختانه این دفعه هم مثل 2 دفعه قبل اصلا نیاز نشد که بنده بنویسم که نامه ها آمده و قبل از من یک دفعه همه دوستان خبر دادند.
اونهایی که نامه گرفتند مبارکشون باشه تاپیک سفر مراجعه کنند و اونجا کارها رو پیگیری کنند. مشکل های عمومیشون هم اینجا میتونن پیگیری کنند.
اونهایی که نامه نگرفته اند تقریبا قطعی است که این دفعه از نامه خبری نیست و یک ماه دیگه منتظر باشند. به نظر تا نیمه های جون مدارک این دفعه قبل از ارسال نامه ها بررسی شده بود که با پستی که دفعه قبل نوشتم هم خوانی داره.
این ماه احتمالا فاصله بین نامه دوم و زمان ارسال فرم از 4 ماه به 3 ماه تبدیل میشه و دوستانی که نیمه اول آگوست هم نامه دوم رو ارسال کردن میتونن امید داشته باشن. البته همه اینها احتمالاته و قطعی نیست.

لطفا افرادی که نامه نگرفتید صبور باشید و اگر آماری میخواهید بگیرید این کار رو بصورت تلفنی از KCC انجام بدید که اونجاست که تنها میتونه به شما بگه پروسس کیستون انجام شده و یا نه که اگر پروسس کیستون قبل از 8 ام تا 10 ام ماه بعد انجام شده باشه و کارنت هم باشید نامه دوم رو دریافت خواهید کرد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: rz59 ، babak12 ، HERMES7 ، saboteur ، ashkansoso65 ، 2015reza ، aghamilad ، behjat ، aidaz ، Mahboy ، sh_mm10 ، k1_m_1358 ، Alex 2014 ، A_A ، kimfar ، َalikh ، soruosh ، L_haam
سلام به همه ی دوستان و با اجازه اقایان مدیر
دوستانی که نامه دومتان اومده و وقت مصاحبتون مشخص شده لطفا در امضا خود کمی با جزئیات بیشتر بنویسید مثلا تاریخ مصاحبه را اگر دقیق نمیخواهید بگید لااقل بگید هفته چندم هستید اینطوری شاید بشود دوستانی را پیدا کرد که در یک روز مصاحبه دارند و شاید با هم بهتر بشود کارها را پیش برد
البته این یه مسئله شخصی هست
با سپاس
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: نیلان ، behjat ، HERMES7 ، babak12 ، 2015reza ، kaamiran ، areb1356 ، A_A ، h-amin ، rezasadeghi ، soruosh ، AliReza.Sh
سلام به به تبریک به کسانی که وارد مرحله بعدی شدن
ما که با کیس نامبر**۲۴ هنوز نامه نیومده و حتی تماس گرفتیم گفت در حال بررسی!!!!
ودر ۱۷جولای فرمها رو فرستادیم
حدود مصاحبه کی میشه ؟؟؟؟از این جهت که من پاسپورتم رو میخوام برای سفرم الان با استدلالهای,شما کسانی که جون فرستادن هنوز همه نامه شون نیومده؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-10-24 ساعت 17:54)sun2015 نوشته:  سلام به به تبریک به کسانی که وارد مرحله بعدی شدن
ما که با کیس نامبر**۲۴ هنوز نامه نیومده و حتی تماس گرفتیم گفت در حال بررسی!!!!
ودر ۱۷جولای فرمها رو فرستادیم
حدود مصاحبه کی میشه ؟؟؟؟از این جهت که من پاسپورتم رو میخوام برای سفرم الان با استدلالهای,شما کسانی که جون فرستادن هنوز همه نامه شون نیومده؟؟؟؟؟
سلام
فکر کنم برای ژانویه دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، kimfar ، sun2015
(2014-10-24 ساعت 00:02)goldfish_729 نوشته:  کیس 3zz
17 آگوست!

Sent from my GT-P3100

خداروشکر
پس با توجه به اینکه من فرمم رو 20 روز قبل از شما پر کردم نامه من هم باید تا 3 هفته دیگه بیادSmile
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان: kaamiran ، A_A
(2014-10-24 ساعت 13:30)behdadK نوشته:  خوشبختانه این دفعه هم مثل 2 دفعه قبل اصلا نیاز نشد که بنده بنویسم که نامه ها آمده و قبل از من یک دفعه همه دوستان خبر دادند.
اونهایی که نامه گرفتند مبارکشون باشه تاپیک سفر مراجعه کنند و اونجا کارها رو پیگیری کنند. مشکل های عمومیشون هم اینجا میتونن پیگیری کنند.
اونهایی که نامه نگرفته اند تقریبا قطعی است که این دفعه از نامه خبری نیست و یک ماه دیگه منتظر باشند. به نظر تا نیمه های جون مدارک این دفعه قبل از ارسال نامه ها بررسی شده بود که با پستی که دفعه قبل نوشتم هم خوانی داره.
این ماه احتمالا فاصله بین نامه دوم و زمان ارسال فرم از 4 ماه به 3 ماه تبدیل میشه و دوستانی که نیمه اول آگوست هم نامه دوم رو ارسال کردن میتونن امید داشته باشن. البته همه اینها احتمالاته و قطعی نیست.

لطفا افرادی که نامه نگرفتید صبور باشید و اگر آماری میخواهید بگیرید این کار رو بصورت تلفنی از KCC انجام بدید که اونجاست که تنها میتونه به شما بگه پروسس کیستون انجام شده و یا نه که اگر پروسس کیستون قبل از 8 ام تا 10 ام ماه بعد انجام شده باشه و کارنت هم باشید نامه دوم رو دریافت خواهید کرد.

ظاهرا نیمه جون که گفتید زیاد هم درست نیست یا بهتر بگیم استثناهایی وجود داره مثل ما که هنوز نامه دوم نگرفتیم! SadWink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: نیلان ، kaamiran
(2014-10-24 ساعت 18:35)Mahboy نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 13:30)behdadK نوشته:  خوشبختانه این دفعه هم مثل 2 دفعه قبل اصلا نیاز نشد که بنده بنویسم که نامه ها آمده و قبل از من یک دفعه همه دوستان خبر دادند.

ظاهرا نیمه جون که گفتید زیاد هم درست نیست یا بهتر بگیم استثناهایی وجود داره مثل ما که هنوز نامه دوم نگرفتیم! SadWink

قربان بنده اولا که حدودی گفتم نیمه جون. ثانیا این قضیه ماه پیش هم تکرار شده بود که بعضی ها این وسط جا مونده بودند که این ماه گرفتند.
خوب همه کیس ها با هم کارشون شروع میشه اما یکی دو روز با اختلاف تمام میشه و شما از شانستون این ماه بهتون نرسید ماه بعد حتما دریافت میکنید.

همه کیس ها که یک زمان کار چک اولیشون به اتمام نمیرسه.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahboy ، babak12 ، ashkansoso65 ، A_A ، soruosh
(2014-10-24 ساعت 00:18)Alex 2014 نوشته:  دوستان سلام برای اطلاع از تاریخ مصاحبه می تونید با مراجعه به این آدرس از تاریخ دقیق مصاحبتون مطلع شوید که در تاریخ 16 Oct آپدیت شده :

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

یه چنین ادرسی واسه ارمنستان هم هست؟
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: Rooz ، َalikh ، soruosh
سلام میشه بگید سفارت چی رو چک میکنه اونا چطور ی به اطلاعات‌مردم ایران دسترسی دارند وچی واسشون مهمه
شماره کیس:**32/تعداد کیس:2 نفر/سفارت: آنکارا/تاریخ ارسال فرم12 اگوست/زمان کارنت:9 دسامبر/زمان مصاحبه :9 مارچ/دریافت ویزا:16مارچ/مقصد:سیاتل/ورود به خاک آمریکا :28 جولای هوررررررا
تشکر کنندگان:
(2014-08-15 ساعت 07:07)ali3875 نوشته:  دوستانی که کارنت شدن اکثرا نگران پست مدارک به آنکارا هستند
اصلا نگران نباشید هیچ اتفاقی نمیوفته حتی اگر مدرکی آماده نباشه میتونید روز مصاحبه ببرید
ضمنا تا نامه دوم نیومده هنوز معلوم نیست آنکارا برید پس صبر کنید نامه تون بیاد شاید ایروان یا ابوظبی باشید

سلام
من کیس نامبرم زیر 2000 هست
کارنت شدم ولی پس چرا دعوت نامم نمییاد؟خیلی نگرانمSad
شماره کیس: 2015AS00001xxx - تعداد افراد: 1 - مصاحبه:Ankara, 12 Jan - دریافت ویزا:کلیرنس،کلییر بعد از 92 روز - ورود به آمریکا:Jun - دریافت گرین کارت:Jul
تشکر کنندگان: r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان