کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-10-24 ساعت 21:42)k1_m_1358 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 00:18)Alex 2014 نوشته:  دوستان سلام برای اطلاع از تاریخ مصاحبه می تونید با مراجعه به این آدرس از تاریخ دقیق مصاحبتون مطلع شوید که در تاریخ 16 Oct آپدیت شده :

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html

یه چنین ادرسی واسه ارمنستان هم هست؟

خیر دوست عزیز ،توی تاپیک سفر به ترکیه و امارات هست ولی توی تاپیک سفر به ارمنستان من که چیزی ندیدم. خودتون یه مطالعه اجمالی بکنین ببینین ایشالا موفق می شین .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: k1_m_1358
(2014-10-24 ساعت 22:48)MARY31 نوشته:  
(2014-08-15 ساعت 07:07)ali3875 نوشته:  دوستانی که کارنت شدن اکثرا نگران پست مدارک به آنکارا هستند
اصلا نگران نباشید هیچ اتفاقی نمیوفته حتی اگر مدرکی آماده نباشه میتونید روز مصاحبه ببرید
ضمنا تا نامه دوم نیومده هنوز معلوم نیست آنکارا برید پس صبر کنید نامه تون بیاد شاید ایروان یا ابوظبی باشید

سلام
من کیس نامبرم زیر 2000 هست
کارنت شدم ولی پس چرا دعوت نامم نمییاد؟خیلی نگرانمSad

شما پست میزنید کل تاپیک که هیچ 1 صفحه اول و پست اول هم هیچ حداقل یک صفحه آخر رو یه نگاه بندازید جواب میگیرید. همیشه که لازم نیست سئوالی بپرسید که جوابش رو بخونید(البته امیدوارم که دنبال جوابش بیایید!)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: saboteur ، A_A ، soruosh
ما هم نامه دوممون اومد خداروشکرمیریم مرحله سوم بازی.....
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: babak12 ، ofrfar ، HERMES7 ، A_A ، kimfar ، kaamiran ، rezasadeghi ، r.bazargan ، َalikh ، soruosh ، k1_m_1358
(2014-10-24 ساعت 23:38)mordad نوشته:  ما هم نامه دوممون اومد خداروشکرمیریم مرحله سوم بازی.....
:دی من نامه ام رو ۱۸ جون فرستاده بودم خوب ما موندیم بعد کریسمس که خستگی افیسر ها در تعطیلات در رفته باشه Smile
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، kimfar ، kaamiran ، rezasadeghi ، r.bazargan ، solid_mercury
(2014-10-24 ساعت 23:38)mordad نوشته:  ما هم نامه دوممون اومد خداروشکرمیریم مرحله سوم بازی.....

‌ خوش بحالتون از انتظار راخت شدین ماکه زودتر فرستادیم هنوز نامه رو دریافت نکردیم
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان: kimfar ، r.bazargan
سلام
با ماشین حساب یه بررسی انجام دادم. بنظرم حدودا 13500 نفر تا الان نامه دوم دریافت کردن.
نظر شما چیه؟
Big Grin

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان:
نامه ما هم هنوز نیومده
برای اطلاع دوستانی که می خوان عملکرد KCC رو بررسی کنن Smile
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، rezasadeghi ، HERMES7 ، behdadK ، r.bazargan ، R-AL ، laleht
(2014-10-25 ساعت 00:53)morida نوشته:  

‌ خوش بحالتون از انتظار راخت شدین ماکه زودتر فرستادیم هنوز نامه رو دریافت نکردیم

سلام اول باید کارنت بشی بعد نامه دوم میاد درسته
شماره کیس4xxx.تعدادنفرات2نفر.سفارت از انکارا به ابوضبی.تاریخ مصاحبه 12 مارچ. چک.اخرین اخرین ابدیت 7جولای وضعیت ایشود
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام، ما کیس نامبرمون بالای 2500 هست و فرممونو 31 جولای فرستادیم، امروز زنگ زدیم کی سی سی، یه آقایی که خیلی هم تند حرف می زد! گفتش که هنوز پروسس فرممون شروع نشده و باید صبر کنیم!
کیس نامبر :***2015AS00002 . تاریخ ارسال فرم : 31 July، ===> آپدیت : 4 Dec. تعداد افراد کیس : 2 نفر . سفارت : آنکارا . دریافت نامه دوم :٢٣ ژانويه. . تاريخ مصاحبه: 2 مارچ، خودم یکضرب، همسرم دریافت کلیرنس. آپدیت: 3 مارچ ... ٢٥، ٢٦، ٣٠، ٣١ مارچ، ١ اپريل، ٨ اپريل =كلير ورود به امریکا: 4 جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan ، R-AL ، laleht ، h-amin
سلام به همگي
من دوم اكتبر رفتم مصاحبه ولي هنوز جواب مصاحبه ندادن
چجوري ميشه پيگيري كرد بصورت آنلاين
مرسي
(2014-10-25 ساعت 01:03)A_A نوشته:  نامه ما هم هنوز نیومده
برای اطلاع دوستانی که می خوان عملکرد KCC رو بررسی کنن Smile

ای بابا . شما رو فکر کنم پیدا کردن دارن از خجالتت در میان که اطلاعات محرمانه شون رو لو میدی؟
حدس میزنم تغییراتی که در فرمت دادی جزئی نبوده درسته؟ چون زمانت میخورد که الان نامه رو بگیری!
به KCC تماس گرفتی؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
[quote='mitramagh' pid='559787' dateline='1414185539']
سلام، ما کیس نامبرمون بالای 2500 هست و فرممونو 31 جولای فرستادیم، امروز زنگ زدیم کی سی سی، یه آقایی که خیلی هم تند حرف می زد! گفتش که هنوز پروسس فرممون شروع نشده و باید صبر کنیم!
[/quote

میشه شماره تماس kcc را بگین،چون من که تماس میگیرم رو پیغام گیر میره و کسی گوشی برنمیداره
سلام
در مورد شماره تلفن KCC چند صفحه قبل تر دوستان توضیح دادن که همون شماره که میره روی پیامگیر درسته فقط باید صبر کنید که بعد از توضیحات اپوراتور برداره
تشکر کنندگان: r.bazargan ، kaamiran
(2014-10-25 ساعت 01:48)mitramagh نوشته:  سلام، ما کیس نامبرمون بالای 2500 هست و فرممونو 31 جولای فرستادیم، امروز زنگ زدیم کی سی سی، یه آقایی که خیلی هم تند حرف می زد! گفتش که هنوز پروسس فرممون شروع نشده و باید صبر کنیم!

اما یکی از دوستان گفته بود که تماس گرفته و تازه رسیدن به پروسس فرم های اول آگوستSad

من 30 آگوست فرمم و ارسال کردم با این حساب ژانویه هم مصاحبه نمیرم Sad
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: laleht
من کیس نامبرم 2400 هست و فرم رو 3 جون سابمیت کردم و هنوز نامه رو نگرفتم!!!البته پنج شنبه تماس گرفتم ک گفت پروسس فرم شما تقریبا تمام شده است...پرسیدم تمام شده؟؟؟گفت تقریبا تموم شده و بعد گفت با اتمام پروسس فرم ایمیل تاریخ مصاحبه رو دریافت میکنید
شماره کیس:2015AS2400>>>تاریخ رویت قبولی:2014 may 1 کنسولگری:ابوظبی>>>تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر>>>ارسال فرمهای سری اول:jun3 >>>کارنت شدن کیس:سپتامبر>>>دریافت نامه دوم:24 nov>>>تاریخ مصاحبه:20 jan
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، rbrb-2015 ، HERMES7 ، laleht ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان