کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-11-24 ساعت 23:59)mamali121 نوشته:  توی نامه دوم دوستان لیست مدارک مورد نیاز برای مصاحبه هم هست یا نه؟
خیر
فقط مکان و زمان مصاحبه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Mahboy ، 2015reza ، A_A ، vahid1432 ، alinima
سلام
دوستانی که ارسالشون به 10 رسیده لطفا امضا تکمیل کنید
لطفا از دکمه تبریک و تشکر برای تبریک استفاده کنید
ممنون از همکاری همه دوستان
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: hius2015 ، Mahboy ، saboteur ، sad_sad ، HERMES7 ، Mahmood129 ، 2015reza ، m.ghoreishi ، A_A ، behjat ، kaamiran ، L_haam ، R-AL ، mamali121 ، hameddjj ، solid_mercury ، نیلان ، alinima ، omid man
[عکس: m1207.gif] نامه دوم ما هم اومد
هفته چهارم jan [عکس: p0101.gif]
خدارو شکر زمان مصاحبم خوب شد

[عکس: m1230.gif][عکس: m1230.gif][عکس: m1230.gif]
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

بچه ها سلام
نامه دوم منم اومد...یوهووووووووووSmile
فرم رو 26 ژوئن ارسال کرده بودم...
کیس نامبرم هم حدود400
case number:zire 500
mahal mosahebe:ankara
tarikh mosahebe:20 january
b omid visa yek zarb (:
نامه منم اومد
هفته اول january

نامه منم اوووومد
هفته اول january
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، L_haam ، sad_sad ، Amir shayan ، R-AL ، kimfar ، mamali121 ، solid_mercury ، behjat ، Mahboy ، alinima
دوستان سلام اولا به تمام کسایی که تازه و بعد از مدنها انتظار نامه دومشون رسیده تبریک میگم و امیدوارم سایرین هم هر چه سریعتر نامه دومشون برسه. بچه من فرمم رو 4 آگوست فرستادم بعدا هم که پسرم به دنیا اومد مال پسرم رو هم 1 نوامبر سابمیت کردم حالا بر اساس کدوم یکی از این تاریخها نامه دومم دستم میرسه؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: saboteur ، sad_sad ، r.bazargan ، iman2
سلام دوستان نامه منم الان اومد و هفته دوم جا نویوری هست
کیس نامبر18xx تاریخ رویت قبولی 2 می سفارت انکارا سابمیت فرم 7 جون و اپدیت 16 جولای افراد کیس 1 نفر دريافت نامه دوم ٢٤ نوامبر مصاحبه ژانويه , كلير ٢٤مارچ، ويزا ٢٨ مارچ
تشکر کنندگان: kimfar ، saboteur ، babak12 ، kaamiran ، A_A ، L_haam ، sad_sad ، Amir shayan ، mehdiii82 ، r.bazargan ، k1_m_1358 ، mamali121 ، solid_mercury ، نیلان ، behjat ، Mahboy ، alinima
(2014-10-16 ساعت 02:32)rezasadeghi نوشته:  مطمئنم این دیر اومدن نامه ها روی کلیرنس کوتاه مدت تاثیر مستقیم میذاره پس به جای نگرانی ، خوشحال باشید !!

--> به امید ویزایی یکضرب <--

دیگه داشتم از غصه دق میکردم که ییهوووووو نامه دوم ما هم اومد ...به امید شادی و خوشحالی برای هممون ....خدایااااااااااااااااااااااااااااااا شکرت ازت ممنووووونم Rolleyes
(2014-11-25 ساعت 01:34)mfte.teacher نوشته:  دوستان سلام اولا به تمام کسایی که تازه و بعد از مدنها انتظار نامه دومشون رسیده تبریک میگم و امیدوارم سایرین هم هر چه سریعتر نامه دومشون برسه. بچه من فرمم رو 4 آگوست فرستادم بعدا هم که پسرم به دنیا اومد مال پسرم رو هم 1 نوامبر سابمیت کردم حالا بر اساس کدوم یکی از این تاریخها نامه دومم دستم میرسه؟
سلام
اول از همه قدم نو رسیده مبارک Smile
من فکر نکنم آپدیتتون توی روند دریافت نامه ی دومتون تاثیری داشته باشه چون یک نوزاد به بررسی چندانی نیاز نداره و بر اساس تاریخ اول یعنی آگوست نامه دوم رو دریافت می کنید Rolleyes
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: sad_sad ، mfte.teacher ، ریحانا ، alinima
(2014-11-25 ساعت 02:13)L_haam نوشته:  
(2014-11-25 ساعت 01:34)mfte.teacher نوشته:  دوستان سلام اولا به تمام کسایی که تازه و بعد از مدنها انتظار نامه دومشون رسیده تبریک میگم و امیدوارم سایرین هم هر چه سریعتر نامه دومشون برسه. بچه من فرمم رو 4 آگوست فرستادم بعدا هم که پسرم به دنیا اومد مال پسرم رو هم 1 نوامبر سابمیت کردم حالا بر اساس کدوم یکی از این تاریخها نامه دومم دستم میرسه؟
سلام
اول از همه قدم نو رسیده مبارک Smile
من فکر نکنم آپدیتتون توی روند دریافت نامه ی دومتون تاثیری داشته باشه چون یک نوزاد به بررسی چندانی نیاز نداره و بر اساس تاریخ اول یعنی آگوست نامه دوم رو دریافت می کنید Rolleyes

ممنون از لطف تون .پس این قضیه اضافه شدن نفر به کیس جزو برنامه آنلاک شدن حساب نمیشه؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: L_haam
ضمن تبريك به همه دوستاني كه نامه دومشون اومده، نامه دوم ما هم اومد. ?
به اميد ويزاي يك ضرب همه عزيزان ?
شماره کیس: 2015AS2XXX - کنسولگری: ANKARA - مصاحبه: JAN 2015 - وضعيت: كليرنس
تشکر کنندگان: kimfar ، r.bazargan ، k1_m_1358 ، mamali121 ، babak12 ، solid_mercury ، behjat ، alinima ، A_A
اینطور که معلومه همه دوستانی که ماه june فرمهاشون و ارسال کردن نامه دوم گرفتن
هنوز جولای و آگوست هم داریم SadSadSadSad
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: soruosh
دوستان تا کی نامه های دوم این ماه میاد?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: hameddjj
(2014-11-25 ساعت 09:38)neda733 نوشته:  دوستان تا کی نامه های دوم این ماه میاد?

تموم شد دیگه عزیزم
امسال نامه ها رو تو یک روز ارسال میکنن و دیگه میره تا ماه بعد
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان: A_A
اخه نامه های جولای هم که نیومده?پس من که سپتامبر فرمهارو فرستادم نامم کی میاد???
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان