کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
دوستان یک ایمیل با این متن الان برای من اومده
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

رفتم دیدم نامه دوم نیومده. منظورشون چی بوده؟
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان!
الان برای من از KCC نامه اومد که یه اپدیت دارین ولی وقتی چک کردم هنوز نامه اول رو نشون میده! فک کنم تا چند ساعت دیگه نامه های فوریه هم میاد!
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان: A_A
(2014-12-12 ساعت 18:53)amirhosein714 نوشته:  دوستان یک ایمیل با این متن الان برای من اومده
You have received this email notification to inform you that you have updates available at http: //www.dvlottery.state.gov/ESC. Please log in using your confirmation number from your original application to complete further processing.

سلام برای منم همینطور این ایمیل اومده ایمیل اما نامه دوم نیومده
تشکر کنندگان:
(2014-12-12 ساعت 18:56)paradisee نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 18:53)amirhosein714 نوشته:  دوستان یک ایمیل با این متن الان برای من اومده

سلام برای منم همینطور این ایمیل اومده ایمیل اما نامه دوم نیومده

دارن آپلود میکنن احتمالا! یه چند ساعت باید صبر کرد!
شماره کیس: 2015AS0007XX ، رؤیت قبولی: May 1st ، سفارت: آنکارا ، تعداد افراد کیس: 2 نفر ، ارسال فرم سری اول: July 24th ، کارنت شدن: Aug 12th ، دریافت نامه دوم: Dec. 12th ، مصاحبه: هفته اول فوریه کلیرنس: April 3rd
تشکر کنندگان:
دوستان برای من اوکی شده و زمان مصاحبه اعلام شده.
به امید موفقیت برای همه دوستان
کیس نامبر: 2015AS00003XXX - تاریخ رویت قبولی: 1 May - کنسولگری: آنکارا - ارسال فرمهای سری اول: 01 JUN - کارنت شدن کیس: DEC 2014 - مصاحبه: February, 2015 - دریافت ویزا: یکضرب - ورود به آمریکا: May 26 2015 - دریافت گرین کارت: ---- .
تشکر کنندگان: supaa30na ، behjat ، m.ghoreishi ، A_A ، babak12 ، k1_m_1358 ، alinima
بالاخره نامه من هم اومد! هورااااااااا
تشکر کنندگان: amirhosein714 ، behjat ، m.ghoreishi ، sunn789 ، A_A ، babak12 ، k1_m_1358 ، alinima
نامه دوم منم اومده هوررررراااااااا
وای بچه ها ذوق دارم
بچه ها مصاحبتون چه تاریخی شده حدودا
بهم اطلاع بدیم تا شاید یه روز باشیم
تشکر کنندگان: supaa30na ، behjat ، sunn789 ، A_A ، varchandi ، alinima
هورااااااااا بچه ها بعد از ٣ روز انتظار نامه دوم منم اومد، ١٧ فوريه آنكارا
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: behjat ، sunn789 ، babak12 ، varchandi ، k1_m_1358 ، alinima
سلام دوستان بالاخره نامه دوم من هم اومد هوررررررررررا هفته سوم بهمن ایروان به امید موفقیت همه شما
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: sunn789 ، A_A ، babak12 ، varchandi ، ARSAMNEW ، k1_m_1358 ، alinima
دوستان نامه ها تا کی میاد?ممکنه فردا یک سری دیگه از نامه ها بیاد?
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: varchandi
من هم منتظر نامه دوم هستم چون همه كارهاي لازم رو انجام دادم به kcc نامه زدم اون هم جواب داد كه فرمهاي من در حال بررسي هست و ممكنه چند هفته زمان ببره حالا نميدونم تا چه اندازه ميشه به اين جوابها تكيه كرد . به هر حال از راهنمايي شما ممنونم

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان:
اگه نامه من تير يا مرداد بياد شانسي براي گرفتن ويزا دارم آيا ؟ يا ممكنه با كمبود ويزا مواجه بشم [emoji17]

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان:
سلام

بعد یک انتظار 72 روزه از تاریخ کارنت شدن بالاخره نامه ما هم اومد

نیمه اول فوریه - انکارا

به امید موفقیت برای همه عزیزان و خودم

تشکر کنندگان: behjat ، A_A ، babak12 ، ARSAMNEW ، miyu ، hilda60 ، R-AL ، لیدا59 ، k1_m_1358 ، kimfar ، alinima
(2014-12-12 ساعت 22:02)behjat نوشته:  سلام دوستان بالاخره نامه دوم من هم اومد هوررررررررررا هفته سوم بهمن ایروان به امید موفقیت همه شما

ما هم،هفته سوم،ایروان
2015 ایروان-مصاحبه هفته اول فوریه-آخرین آپدیت1 اکتبر 2015 !!!
تشکر کنندگان: behjat ، A_A ، babak12 ، ARSAMNEW ، miyu ، k1_m_1358 ، kimfar ، alinima
نامه دوم آومد. خدایا شکر . هفته دوم فوریه
تشکر کنندگان: behjat ، A_A ، babak12 ، ARSAMNEW ، miyu ، bogey ، لیدا59 ، k1_m_1358 ، kimfar ، alinima

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان