کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-10 ساعت 20:55)Soheilkhazaei نوشته:  سلام
من چند روز پيش ايميل زدم به kcc امروز جواب اومد كه پرونده درحال بررسيه و ممكنه ٣ يا ٤ هفته طول بكشه و در ادامه توضيح داده بود كه ما نميتونيم به شما اعلام كنيم چه موقع نامه دعوت به مصاحبه به دستتون ميرسه چون ارسال اين نامه ها بر اساس شماره هاي كيس ها هست .
كيس من ٧٤٠٠ هست موندم كي حدوداً نامه به دستم ميرسه درضمن فرمهارو 6 nov ارسال كردم كسي ميتونه يه كم منو آروم كنه ؟

سلام دوست عزیز شما حدود تیر و مرداد ماه نامه دوم برای مصاحبتون میاد
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 20:44)nikoo2468 نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 19:14)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 09:16)nikoo2468 نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 03:39)m.ghoreishi نوشته:  
(2014-12-10 ساعت 02:04)nikoo2468 نوشته:  حدودا چند روز دیگه نامه دوم می یاد؟

دریافت نامه دوم به تاریخ ارسال فرمهاتون بستگی داره

من 28 می فرمها را فرستادم. اگه این ماه نامه دومم بیاد حدودا چند روز بعد می آیاد؟
ممنون
قاعدتا باید تا اخر دسامبر بیاد نامتون. از 20 دسامبر به بعد منتظر باشید

ممنون
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
من چند روز پيش ايميل زدم به kcc امروز جواب اومد كه پرونده درحال بررسيه و ممكنه ٣ يا ٤ هفته طول بكشه و در ادامه توضيح داده بود كه ما نميتونيم به شما اعلام كنيم چه موقع نامه دعوت به مصاحبه به دستتون ميرسه چون ارسال اين نامه ها بر اساس شماره هاي كيس ها هست .
كيس من ٧٤٠٠ هست موندم كي حدوداً نامه به دستم ميرسه درضمن فرمهارو 6 nov ارسال كردم كسي ميتونه يه كم منو آروم كنه ؟

سلام دوست عزیز با توجه به تجربه اعلام شماره های 2014 شما حدود تیر و مرداد ماه نامه دومت میاد! ولی قبل نامه شمارت توی سایت بولتن ویزا کارنت میشه!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:

سلام دوست عزیز ! با توجه به شماره شما و تجربهداعلام شماره ها توسط بولتن ویزا حدود خرداد و تیر ماه نامه دوم شما بعد از کارنت شد ن میاد
امضای یادگاری
تشکر کنندگان:
بچه ها فكر ميكنيد مصاحبه ما واسه كي باشه؟!
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 19:33)mehdiii82 نوشته:  بچه ها فكر ميكنيد مصاحبه ما واسه كي باشه؟!

با توجه به تاریخ ارسال فرم فکر میکنم حدودای فوریه یا اوایل مارس انشالا
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Sahar812
دوستان کسی میدونه اگه بخواهم آدرسی که دادم برای آمریکا رو عوض کنم میتونم زمان مصاحبه انجام بدم؟
اون آدرسی آمریکا که دادم داره تغییر میکنه و دیگه آدرسی ندارم دوستان الان رفتم برای مصاحبه باید آدرس کجا بدم وقتی آدرسی ندارم تو آمریکا؟ ( موقع ثبت نام داشتم ولی فامیلمون داره جا به جا میشه و از آمریکا میرن!)

لطفا راهنمایی کنید
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 19:37)ajab1 نوشته:  سلام
دوستان کسی میدونه اگه بخواهم آدرسی که دادم برای آمریکا رو عوض کنم میتونم زمان مصاحبه انجام بدم؟
اون آدرسی آمریکا که دادم داره تغییر میکنه و دیگه آدرسی ندارم دوستان الان رفتم برای مصاحبه باید آدرس کجا بدم وقتی آدرسی ندارم تو آمریکا؟ ( موقع ثبت نام داشتم ولی فامیلمون داره جا به جا میشه و از آمریکا میرن!)

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز نگران نباش.روز مصاحبه امکان عوض کردن ادرس رو داری. در ضمن روز ورودتون به امریکا میتونی ادرس رو عوض کنی یا اگه کسی رو نداری ادرس هتلی که رزرو کردیو بدی
تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 19:41)m.ghoreishi نوشته:  

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز نگران نباش.روز مصاحبه امکان عوض کردن ادرس رو داری. در ضمن روز ورودتون به آمریکا میتونی ادرس رو عوض کنی یا اگه کسی رو نداری ادرس هتلی که رزرو کردیو بدی

آدرس هتل رو قبول نمی کنن حتما قبلش چک کنید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان:
(2014-12-11 ساعت 22:30)shadi79 نوشته:  

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز نگران نباش.روز مصاحبه امکان عوض کردن ادرس رو داری. در ضمن روز ورودتون به آمریکا میتونی ادرس رو عوض کنی یا اگه کسی رو نداری ادرس هتلی که رزرو کردیو بدی

روز ورودم به آمریکا چه طوری میتونم عوض کنم؟؟؟ یعنی تو فرودگاه منظورتون هست؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
لطفا با سابقه ها و مديران عزيز پاسخ بدن
من دو تا تغيير داشتم
١-همسرم هيات علمي دانشگاه شدن بعد از پر كردن فرمهت
٢-دانشگاه تو مدرك موقتم شهرم و زده الان يه سري مشكل دارن كه مدرك اصليم داره از واحدتهران صادرميشه،بنده هم كه عنوان مدرك موقتم و تو فرما زدم
واسه همچين داستاني چه كاري كنم بهتره؟!
كيس نامبر**٣٣
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون

[/php]
تشکر کنندگان:
(2014-12-12 ساعت 00:29)mehdiii82 نوشته:  لطفا با سابقه ها و مديران عزيز پاسخ بدن
من دو تا تغيير داشتم
١-همسرم هيات علمي دانشگاه شدن بعد از پر كردن فرمهت
٢-دانشگاه تو مدرك موقتم شهرم و زده الان يه سري مشكل دارن كه مدرك اصليم داره از واحدتهران صادرميشه،بنده هم كه عنوان مدرك موقتم و تو فرما زدم
واسه همچين داستاني چه كاري كنم بهتره؟!

سلام
فعلا تا اومدن نامه دوم کار خاصی نکن اگر نامه تون اومد بزارین روز مصاحبه به افیسر بگید
پیشنهاد میکنم درخواست انلاک هم ندین حتی اگر نامه دوم گرفتین و روز مصاحبه اعلام کنید اگر تغییر دیگه ای ندارید
تشکر کنندگان: mehdiii82 ، m.ghoreishi ، ajab1 ، kimfar
(2014-12-11 ساعت 23:50)ajab1 نوشته:  
(2014-12-11 ساعت 22:30)shadi79 نوشته:  

لطفا راهنمایی کنید

روز ورودم به آمریکا چه طوری میتونم عوض کنم؟؟؟ یعنی تو فرودگاه منظورتون هست؟

دوست عزیز درمورد هتل مطمئن نیستم ولی در مورد تغییر ادرس در بدو ورود شک ندارم و میتونید در فرودگاه ادرس رو تغییر بدین
تشکر کنندگان: ajab1
سلام دوستان عزیز
از کارنتی های 8 نوامبر کسی نامه دوم رو گرفته یا نه؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس: 2015AS00003xxx
تاریخ رویت قبولی: 24/august/2014
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2
ارسال فرمهای سری اول: 03/sep/2014
کارنت شدن کیس: 8/Nov/2015
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها و کارت بین المللی هر نفر 170 هزار تومان یا تقریباَ 51 دلار)
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ajab1
سلام دوستان عزیز
از کارنتی های 8 نوامبر کسی نامه دوم رو گرفته یا نه؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس: 2015AS00003xxx
تاریخ رویت قبولی: 24/august/2014
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2
ارسال فرمهای سری اول: 03/sep/2014
کارنت شدن کیس: 8/Nov/2015
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها و کارت بین المللی هر نفر 170 هزار تومان یا تقریباَ 51 دلار)
[/quote]

تا اونجايي كه من ميدونم كسايي كه فرمشون و تا ٢٠ جولاي ارسال كردن نامه دومشون و دريافت كردن
كيس نامبر**٣٣

[/php]
تشکر کنندگان: ajab1 ، r.bazargan ، varchandi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان