کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-13 ساعت 17:28)neda733 نوشته:  دوستان ببخشید پیام من چند بار اومداما اگه در مورد جواب کی سی سی نظری دارید بگید لطفا
سلام دوست من
من هم 3 سپتامیر فرم ها رو فرستادم
یه کمی دیر فهمیدم قبول شدنم و اگه به موقع فرستاده بودم برای ژانویه مصاحبه می رفتم
خیلی امیدوار بودم برای فوریه دعوت شم اما نشد
فکر کنم برای مارچ دعوت به مصاحبه بشم
اگه دوست داشتین جواب کی سی سی رو بزارین ترجمه کنیم
------------------------------------------------------------------------
شماره کیس: 2015AS00003xxx
تاریخ رویت قبولی: 24/august/2014
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2
ارسال فرمهای سری اول: 03/sep/2014
کارنت شدن کیس: 8/Nov/2015
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها و کارت بین المللی هر نفر 170 هزار تومان یا تقریباَ 51 دلار)
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
با سلام من نامه ی مصاحبم اومده و چند روز دیگه برای مصاحبه به آنکارا میرم. من یه سوال دارم... توی سایت dvselectee نوشته بود که باید مبلغ 330 دلار هزینه بدیم این هزینه باید اونجا بپردازیم یا قبل از مصاحبه؟ گفته میشه که این بستگی به سفارت دارد آیا اطلاعی در این مورد از سفارت آنکارا دارید؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-13 ساعت 18:30)mobina93 نوشته:  با سلام من نامه ی مصاحبم اومده و چند روز دیگه برای مصاحبه به آنکارا میرم. من یه سوال دارم... توی سایت dvselectee نوشته بود که باید مبلغ 330 دلار هزینه بدیم این هزینه باید اونجا بپردازیم یا قبل از مصاحبه؟ گفته میشه که این بستگی به سفارت دارد آیا اطلاعی در این مورد از سفارت آنکارا دارید؟

فکر کنم تو سفارت آنکارا میشه نقدی داد
صفحه 5 دستورالعمل سفارت آنکارا بخش اینترویو میگه میشه نقد یا با کردیت کارت داد
------------------------------------------------------------
شماره کیس: 2015AS00003xxx
تاریخ رویت قبولی: 24/august/2014
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2
ارسال فرمهای سری اول: 03/sep/2014
کارنت شدن کیس: 8/Nov/2015
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها و کارت بین المللی هر نفر 170 هزار تومان یا تقریباَ 51 دلار)
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان:
(2014-12-13 ساعت 18:30)mobina93 نوشته:  با سلام من نامه ی مصاحبم اومده و چند روز دیگه برای مصاحبه به آنکارا میرم. من یه سوال دارم... توی سایت dvselectee نوشته بود که باید مبلغ 330 دلار هزینه بدیم این هزینه باید اونجا بپردازیم یا قبل از مصاحبه؟ گفته میشه که این بستگی به سفارت دارد آیا اطلاعی در این مورد از سفارت آنکارا دارید؟

دوست عزيز شما بايد مبلغ 330 دلار را در سفارت تركيه نقدا پرداخت كنيد. لطفا تاپيك سفرنامه و تجربه مصاحبه در آنکارا را مطالعه كنيد. موفق باشيد.
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان: A_A ، smhh7441
دوست عزیزمن با کی سی سی تلفنی حرف زدم فقط چند تا کلمه فهمیدم!3week to 6 week!march or after that!خیلی تند حرف میزد واقعا فهمیدنش برام سخت بود!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان: goldfish_729 ، r.bazargan
سلام
باید حضوری و نقد به صورت دلار در سفارت بپردازید.
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 18:56)mehdiii82 نوشته:  
(2014-11-18 ساعت 18:55)laleht نوشته:  سلام به همه دوستان منتظر مثل خودم
همين الان با kcc حرف زدم بالاخره گوش شيطون كر پروسس پرونده منو كه اواسط آگوست فرستادم شروع كردن اما معلوم نيست كى تموم شه كه بتونن حدود تاريخ مصاحبه رو بهم بگن گفتم چرا اينقدر طول كشيد خيلى استرس دارم نگرانم اگه AP بهم بخوره تا جوابش بياد ويزا تموم شه گفتن نه امسال اونقدر طول نميكشه و بسته به رشته و كار از تاريخ ارسال مدارك حداقل سه ماه ميكشه تا پروسس تموم شه.
جالب بود خيلى واسم وقت گذاشت و حدود ٨-٧ دقيقه با آرامش با من حرف زد درسته هنوز بلاتكليفم ولى حداقل يك كم از استرسم كمتر شد
بنابراين دوستانى كه حدود زمان من مدارك دادن خوشحال باشن بالاخره پروسس پرونده هاى ما هم شروع شد
به اميد خبرهاى خوب واسه همه شما دوستان خوبم
اميدوارم اين توضيح كمكى كرده باشه
(2014-12-10 ساعت 17:57)behdadK نوشته:  فروم ایمیگریشن یه نفر به KCC زنگ زده. فرم رو 2 اگوست پر کرده بوده که KCC گفته فرم شما بررسی اش به تازگی تمام شده اما به مصاحبه این ماه نرسیدید. ممکنه اگر شما هم همون حوالی 1-2 آگوست فرم پر کرده باشید یا حتی چند روز دیرتر از این آقا خوش شانس تر باشید و بررسی فرم شما زودتر تمام شده باشه و به مصاحبه رسیده باشید یا حتی برعکس آخر جولای فرم پرکرده باشید و به خاطر بدشانسی همزمان یا دیرتر از ایشون بررسی شما تمام شده باشه و این ماه نامه دریافت نکنید.
Linkesh agha behdad plz

خیلی خوبه اگه این طوری باشه من فرمم رو 4 اگوست فرستادم. اما تو نوامبر پسرمم بدنیا اومد و تو نوامبر اونم فرستادم. با این اوصاف نامه دومم رو فک می کنین سر وقتش میاد یا دیرتر؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
کیس نامبر 2015AS000033XX
رویت قبولی 1 May
ارسال فرم July
اصلاح فرم November
کارنت شدن 9 December
دریافت نامه دوم 12 December
مصاحبه هفته اول February

با سلام به دوستان عزیزم
دیشب نامه دوم من روی سایت جایگزین شد، با وجود اینکه دوهفته پیش فرم ۲۶۰ رو اصلاح کردم، اما خدا شکر نامه دوم سریع اومد، ممنونم از دوستان مهاجرسرا، دوستان من فکر میکنم اونا خیلی دقیق فرم هارو برسی میکنن و اگر مورد مجهولی در فرم ۲۶۰ نباشه همه بر اساس کارنت شدن، نامه دوم رو دریافت میکنن. به امید ویزای یکضرب.
راستی یک ایمیل برای من اومد که سایت Dv رو چک کنید، آپدیت جدیدی برای شما اومده، خداروشکر خیلی سریع همیشه کی سی به من جواب داده، دوستانی که دیر نامه دومشون میاد قطعا موضوع مجهولی در فرم ۲۶۰ از نظر اونا وجود داشته، امیدوارم همه به موقع و یکضرب ویزا بگیرید.
تشکر کنندگان: miyu ، Iaccept
(2014-12-13 ساعت 18:41)neda733 نوشته:  دوست عزیزمن با کی سی سی تلفنی حرف زدم فقط چند تا کلمه فهمیدم!3week to 6 week!march or after that!خیلی تند حرف میزد واقعا فهمیدنش برام سخت بود!

سلام دوستان
من 17 اگوست فرستادم.
احتمال زیاد میدم مصاحبه ام اپریل باشه
کیس 300
چون سری بعد که نامه ها بیاد، برای افرادی هست که تا 15 اگوست فرستادن. و احتمالا مصاحبه شون در ماه مارس خواهد بود.
انشالله این انتظارها به خوبی و زود تمام میشه
در ضمن kcc گفت پروسس فرمم تمام شده.
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: A_A ، Amir shayan
دوستان نامه های دوم فقط بر اسال تاریخ تکمیل فرم 260 میاد و اینکه افراد باید کارنت بشن کارنت شدن به اینمفهوم نیست که حتما باید برای همون ماه نامه دوم بیاد الان اونایی که تا آخر جولای فرمشون را پر کردن و کارنت هم شدن همشون نامه دوم دریافت کردن . اگر اینطور نیست و کسی هست بگه . من با وجود اینکه سری اول کارنت شدم ولی چون فرمم رو دیر فرستاده بودم دیشب نامه دوم دریافت کردم . پس نتیجه میگیریم که در هر موردی سریعتر کاراشا بکنیم و برای بعد نندازیم
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان:
دوستان من 4 آگست فرمم رو فرستادم و تو نوامبر هم آپدیتش کردم نه اصلاح. به نظرتون تو تاریخ دریافت نامه دومم تاثیر میذاره؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان عزيز
نامه دوم من هم پس از 4 ماه انتظار آمد. هفته اول فوريه مصاحبه دارم. اگر كسي اين تاريخ بود و دوست داشت پيغام خصوصي بدهد تا تبادل اطلاعات كنيم.
به اميد روزهاي خوب.
شماره كيس: 2015AS000001XX
تاريخ رويت قبولي: May.01.2014
تعداد افراد كيس: 1
سفارت: آنكارا
تاريخ تكميل فرم: 2014.Jul.22
تاريخ كارنت: 2014.Aug.12
دريافت نامه دوم: Dec.12.2014
تاريخ مصاحبه: Feb.2015
نتيجه مصاحبه: AP
تاريخ كلير: Apr. 2015
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، kimfar ، soruosh
سلام دوستان نامه دوم من این شکلیه ، نکته خاصی وجود داره ؟؟
[عکس: 23279304930734908707.jpg]

باید فعلا تو csc ثبت نام کنیم
وقت دکتر بگیریم
مدارک بفرستیم
بچه ها کسی لیست کاملی از مدارکی باید بفرستیم داره منظورم با نکاتی که باید رعایت کنیم.؟؟؟؟؟؟
از همه مهمتر ایا الان نامه تمکن مالی بگیریم زود نیست ؟؟؟؟؟

تشکر کنندگان: varchandi ، Ehsan171 ، soruosh
(2014-12-13 ساعت 18:57)goldfish_729 نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 18:41)neda733 نوشته:  دوست عزیزمن با کی سی سی تلفنی حرف زدم فقط چند تا کلمه فهمیدم!3week to 6 week!march or after that!خیلی تند حرف میزد واقعا فهمیدنش برام سخت بود!

سلام دوستان
من 17 اگوست فرستادم.
احتمال زیاد میدم مصاحبه ام اپریل باشه
کیس 300
چون سری بعد که نامه ها بیاد، برای افرادی هست که تا 15 اگوست فرستادن. و احتمالا مصاحبه شون در ماه مارس خواهد بود.
انشالله این انتظارها به خوبی و زود تمام میشه
در ضمن kcc گفت پروسس فرمم تمام شده.

وای ترو‌خداااا این حرفو‌نزنین ....ما فرممون رو‌۱۶ آگوست ارسال کردیم‌یعنی به خاطر یک‌روز....یک‌ماه مصاخبمون عقب‌میافته؟؟؟؟‌واییبب کاش اصلاح نمبکردیم تا الان صد دفعه میرفتیم‌مصاحبهSad
Case Number:2015AS000010XX
DV260 Forms:June 16th
Unlock:August 16th
Second Letter:January 23rd
Interveiw:March 3rd
Visa:March 6th (یک ضرب)Shy
تشکر کنندگان:
[font=Tahoma]دوستان سلام
این بار نامه های دوم خیلی زود رسیده یعنی ۱۲ دسامبر نامه ها دریافت شده
لطفا همه چک کنن هم ایمیل هم خود سایت
در ضمن کانفرمیشن نامبر میخواد که همون شماره یی هست که تو ثبت نام اولیه، یعنی پارسال وقتی لاتاری ثبت نام کردید از سیستم دریافت کردید
موفق باشید
[/font]
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: 2015reza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان