کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
(2014-12-13 ساعت 20:11)morida نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 18:57)goldfish_729 نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 18:41)neda733 نوشته:  دوست عزیزمن با کی سی سی تلفنی حرف زدم فقط چند تا کلمه فهمیدم!3week to 6 week!march or after that!خیلی تند حرف میزد واقعا فهمیدنش برام سخت بود!

سلام دوستان
من 17 اگوست فرستادم.
احتمال زیاد میدم مصاحبه ام اپریل باشه
کیس 300
چون سری بعد که نامه ها بیاد، برای افرادی هست که تا 15 اگوست فرستادن. و احتمالا مصاحبه شون در ماه مارس خواهد بود.
انشالله این انتظارها به خوبی و زود تمام میشه
در ضمن kcc گفت پروسس فرمم تمام شده.

وای ترو‌خداااا این حرفو‌نزنین ....ما فرممون رو‌۱۶ آگوست ارسال کردیم‌یعنی به خاطر یک‌روز....یک‌ماه مصاخبمون عقب‌میافته؟؟؟؟‌واییبب کاش اصلاح نمبکردیم تا الان صد دفعه میرفتیم‌مصاحبهSad
شواهد که اینطور نشون میده، اما همش احتماله.
این حرفارو نمیزنم که استرس وارد کنم، فقط میگم حتما تو همین اختلاف های یک یا دو روزه خیری پنهانه که ازش بی خبریم.
صلاح ما که در این بود که دیر بفرستیم
هرچه پیش آید ، خوش آید

Sent from my GT-P3100
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2014-12-13 ساعت 13:43)satan نوشته:  پس چرا نامه دوم من نیمده .عجبا....
خیلی از دوستان شماره کیسشون از من بالاتر ولی نامه دوم اومده واسشون مال من خبری نیست.
احتمالش هست تا قبل تعطیلات دوباره نامه دوم یکسری دیگه رو بفرستن؟
باسلام چون شما دیر فرم هاتو فرستادی به خاطر اینه که هنوز نامه دومت نیومده به نظر من مصاحبه شما میره برا ماه مارچ و نامه دوم شما احتمالا تو ژانویه میاد چیزی نمونده خونسرد باشید وحوصله کنید به فکر تعطیلات نوروز که مصاحبه دارید باشید شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان:
براي منم نامه دوم نيومد!من فرمهارو توي جولاي فرستادم ولي توي سپتامبر آنلاك كردم و يه تغيير نه چندان مهم و جزيي دادم!كه البته فكر نكنم اين دليل نيمدن نامه دومم باشه!چون خيليا ازمن ديرتر آنلاك كردن يا چنبار اينكارو كردن ولي به مصاحبه دعوت شدن
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان:
(2014-12-13 ساعت 20:30)farrokh1675 نوشته:  
خیلی از دوستان شماره کیسشون از من بالاتر ولی نامه دوم اومده واسشون مال من خبری نیست.
باسلام چون شما دیر فرم هاتو فرستادی به خاطر اینه که هنوز نامه دومت نیومده به نظر من مصاحبه شما میره برا ماه مارچ و نامه دوم شما احتمالا تو ژانویه میاد چیزی نمونده خونسرد باشید وحوصله کنید به فکر تعطیلات نوروز که مصاحبه دارید باشید شاد باشید
دوستان مورد من رو هم آنلیز بفرمایین لطفا
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-12-13 ساعت 21:13)mfte.teacher نوشته:  
(2014-12-13 ساعت 20:30)farrokh1675 نوشته:  
دوستان مورد من رو هم آنلیز بفرمایین لطفا
7 مرداد اول اگوست هست. پس شما در سری بعدی نامه میگیرید )20 ژانویه ) و انشالله مارس مصاحبه تونه.
موفق باشید

Sent from my GT-P3100

تشکر کنندگان:
بچه ها فک کنم با این اوصاف من تو مارس نامه دومم بیاد و می مصاحبم باشه

درست؟

ولی باید به اینم توجه کرد که آمار کسانی که نامشون رو تا آگوست پر کردن 90% ولی بعد اون خیلی کم یعنی 10%

پس در نتیجه ممکن ماه بعد به جای تا 15 آگوست تا آخر آگوست نامه های دوم بیاد، ن؟
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
چرا می?نهایتا اپریل مصاحبه میرید!
کیس نامبر: **AS2015****31
اعضای کیس دونفر
ارسال فرم : ۱۸ سپتامبر
کارنت : اکتبر
دریافت نامه دوم : 25 فوریه
زمان مصاحبه:۲۶اپریل
دریافت ویزا:هوراااااااا
اپدیت ها:۲۶ ۲۷ ۲۹ و ۳۰ اپریل
گر خدای من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
تشکر کنندگان:
اقا به این چیزا نیست الان داشتم امضای یکی از بچه ها رو می دیدم به نام رضا که شماره کیس 2000 و اپدیت دومش تو اگوست هست ولی بیست اکتبر رفته مصاحبه .
منظورم اینه که به تاریخ پر کردن فرم ربطی نداره چون حداقل یه استثنا داریم
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
به نظر من هر چی جلوتر میریم حجم کارنتی ها کمتر میشه البته نسبت به ۲۵۰۰ نفر اول پس نامه های بیشتری میاد!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
منم همينطور فكر مي كردم. تازه چون تعداد فرمهاي سابميت شده به مرور كمتر ميشه، احتمالا به تدريج كيس نامبرهاي بيشتري نامه دوم دريافت مي كنند. اما تا حالا كه پيش بينيمون درست از آب در نيومده.

◄شماره كيس: ***2015AS00002
◄سفارت: آنكارا
◄ تاريخ مصاحبه: 4 می
◄نتیجه مصاحبه : AP ... آپدیت واقعي: 4 می(1،2،3) - 6 می(1،2،3)- 7 می(1،2)- 19 مي (1)
◄نتيجه :انتخاب راهي غير از مهاجرت براي پيشرفت.
تشکر کنندگان:
کسی میدونه که امکان داره دوباره نامه دوم ارسال بشه یا اینکه همین یکدفعه هست و میر واسه ماه بعد ؟؟؟؟
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان:
(2014-12-13 ساعت 22:05)neda733 نوشته:  چرا می?نهایتا اپریل مصاحبه میرید!

ندا جان به خاطر اینکه هر ماه تا نصف رو براشون نامه دوم میفرستن، پس من 1 سپتامبر فرستادم، باید نامه دومم طبق روال اینا مارس بیاد و دو ماه بعدش مصاحبم که می میشه

البته تا آگوست همه پر کردن اکثرا، من جزء اقلیتم، پس امکانش هست زودتر برم مصاحبه، ولی اوضاع فعلا این شکلیه!!!!Sad
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: soruosh
(2014-12-13 ساعت 22:03)bahram10 نوشته:  بچه ها فک کنم با این اوصاف من تو مارس نامه دومم بیاد و می مصاحبم باشه

درست؟

ولی باید به اینم توجه کرد که آمار کسانی که نامشون رو تا آگوست پر کردن 90% ولی بعد اون خیلی کم یعنی 10%

پس در نتیجه ممکن ماه بعد به جای تا 15 آگوست تا آخر آگوست نامه های دوم بیاد، ن؟
من مثل شما فکر میکنم.
اما ...
فرض کنید قرار باشه مارس 1000 نفر مصاحبه برن، kcc بررسی میکنه میبینه 600 نفر نیمه اول اگوست فرم فرستادن، پس 400 نامبر دیگه رو کارنت میکنه تا ظرفیت ماه مارس رو پر کنه.
اعداد رو فرضا گفتم و این استدلال رو از مکاتباتم با kcc نوشتم.

Sent from my GT-P3100

تشکر کنندگان: soruosh
همین یکدفعه بود عزیزم!کلا در پروسه لاتاری صبر ما به ازمایش گذاشته میشه!
اعضای کیس دونفر
تشکر کنندگان:
برای من سوال!!!!!

وقتی 20000 کیس در آسیا میگن برنده شدن، چرا مثلا تا 14000 دعوت میکنن برای مصاحبه!!!!!؟

تکلیف 6000 دیگه چی میشه!!!؟

مگه برنامه ریزی ندارن که ما تا چند نفر رو میتونیم ساپورت کنیم!!!؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان